• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
s krokodylovou k te penezence, co byla min. mesic.
25. dub 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak já nemám ani peněženku a asi nebudu mít ani kabelku, na to moc nejsem...ale kouknu se v trafice, jak vypadá :wink:

Btw já vím, že vás to asi mate, páč Mára není Marek, ale Marco, ale dnes má můj chlapeček svátek :grinning: , jak v českém tak v italském kalendáři... :wink: :sunglasses:
25. dub 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko, tak u nas se spalo dobre, Lea si vzala mliko uz v 6 vecer, ze jde spat, a normalka usnula, pak se sice probudila kolem 11 vecer a asi pulhodky byla vzhuru ale rano spala az do 9, jsem se bala ze bude budicek v 6 nebo tak podobne :slight_smile:)
Volala tchyne, ze se zastavi :stuck_out_tongue_closed_eyes: coz me teda moc netesi, ale budiz.
25. dub 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, tak Marcovi vse nej nej! A hlavne at je brzo fit! :dizzy_face:
Andrej co ty s tim srazikem, dojela bys do Brna?
25. dub 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tesila jsem se, ze dojela kamoska (byli 14 dni na dovci) a ze se sejdem s detma, jenze jeji kluk tam mel nestovice a po navratu domu to chytly jedna po druhe i holky, takze to ted pred odjezdem do cech asi ani nebudem pokouset :sweat_smile:
25. dub 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Luci, pokud budu mít fáro tak jo...kdy se to má konat?
25. dub 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jsme se bohuzel jeste nedomluvily... :grinning: Nikdo nic nenavrhnul...
Asi se toho chopim, tak co treba 20. kvetna v poledne??? :slight_smile:
25. dub 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme zpět z obchodu, stihly jsme i kávu u mamky :slight_smile:

Marečkovi přejeme krásný svátek a hlavně zdravíčko, které mu v poslední době nějak chybí :wink: :slight_smile:

Jo a Kája od rána rýmuje :confounded:
25. dub 2009 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženský :slight_smile:

andrej,nic si z toho nedělej,u nás se taky teplotkuje,tak jsem to zrušila.špekáčky dáme někdy jindy..budu s klukama dneska doma..

Luci - mně termín vyhovuje. akorát nevím jak s tím polednem. já nevím co vám,ale moji kluci jak se po obědě nevyspí,tak je pak šílenej řev a únava. Já bych tam mohla dorazit tak na třetí odpo. co vy? je to moc pozdě?
:slight_smile:
25. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marečkovi posíláme velkou pusu k svááááátku!!! :grinning:
25. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
taky se přídávám ke gratulantům, Marečkovi vše nej..
u nás s dětmi větší krizovka, museli jsme s nima jít ven, jinak se tu povraždíme :sweat_smile:

dělám pizzu a těsto nějak pomalu kyne :sweat_smile:
25. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!ako vikendujete, unas sa pracuje okolo domu-teda ocino a spol-kiko tam oxiduje a zavadzia :grinning: teraz drichme ,nemohla som ho dostat dovnutra,tak isiel az o druhej a este o pol tretej som ho pocula ze si tam nieco rozprava
potom ma ist k dedovi,tak hadam trocha upracem ten bengal tu

jej,a Mareckovi posielame sladku pusinu a zelame vsetko naj naj naj :slight_smile:
25. dub 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda to je nuda,doma.. :frowning2: už jsme asi 100x přečetli všechny časopisy a knížečky :unamused:
teplotu má už i Alex,já nechci aby byli nemocní,tfuj tfuj tfuj.
25. dub 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, Dani, to je pech, co :unamused: ...snad budete zítra už ok...držím palečky :wink:
25. dub 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni dík. a co vy? už jste zdraví?
25. dub 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, nejsme :unamused: ..Nika dobírá atb zítra a Vikin jde v pondělí na kotrolu a ještě další 3 dny bude mít po tom atb..doma jsou jak z divokých vajec, už z nich nemůžu a když jsme je dnes vzali dopo ven, tak Vikin nevylezl z kočáru a Nika toho taky moc neušla a furt rýmujou :unamused:
25. dub 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lienkal: ted čumim, že máš děti o 10měsíců od sebe? :astonished: :astonished: :confused:
25. dub 2009 v 18:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisstin: to víš, manža na mě hned skočil,jak jsem přišla z porodnice :grinning: :grinning: :grinning:

nee, jsou od sebe 18 měsíců, ale tady od toho 3.roku se už nepočítají měsíce :slight_smile:
25. dub 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lienkal:no to mi pak taky došlo...ale stejně nářez :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dub 2009 v 18:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka je naše hrdinka :slight_smile: mamka nb.1 februárovek :slight_smile:
25. dub 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný večer...

my dneska dopo byli v šestce, tak jsem si po dlouhé době konečně koupila botky :wink:

odpo jsme byli venku, teď se snažím Dálu uspat a pořád si vymýšlí, leží a za chvíli volá mamííí papat, jdu s eho zeptat jestli to ymlsí vážně ohřeju jídlo sní jednu lžičku a papat ne...tak jde spát a za chvíli zase mamííí papat...tak už nereaguju :sunglasses:

marůdkům přeji brzké uzdravení, to je děsný ty teploty a nemoci :pensive:
25. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já zase měla zážitek, že jsem si musela nalít vínko..
jdeme vyprovodit tatínka ven, koupili jsme nějaký jídlo, vrátíme se..děti jsou na zahradě..po chvíli říkám, jdu dát věci domů, že hned přijdu, at počkají venku, koukaly se na sousedy ve vedlejší zahradě, jak staví bazén...jen vlezu do bytu, Nika samo za mnou a v bytě mě zamknula..jak chtěla do bytu, páč jsem nechala v zámku klíče...po chvíli se jí podařilo otevřít..ale umíte si představit..jak jsem byla vynervlá
25. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona se tak bojí, že nevydrží sama ani 2 sekundy na zahradě, i když jí vysvětlím, že hned přijdu.. prostě mazec, kdyby tam Vikin spadl nebo něco...no, nikdy nenechávat klíče v zámku..ani když jdu položit věci na stůl
25. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni mi se jednou stalo, že dojel můj taťka a on špatně chodí...já mu běžela pomoct (bydlíme v 1.patře) a nechala jsem otevřený dveře a jak jsem došla dolů úplně ve mě hrklo, že jsem si nevzala klíče (Dálu jsem samo nechala doma) a že se mi zabouchne...dšsný sjems e otočila a ty schody snad vylítla nebo nevím ale naštěstí dveře zůstaly zůstaly pootevřený...no nevím co bych dělala, kdyby Dála zevnitř zavřel... :astonished:
25. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
píšu jak tatar nebo tatarka :grinning:
25. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
drago..no tyhle příhody jsou moje velká noční můra, že nestihneš nastoupit či vystoupit do tramvaje a že ti ujede dítě v tramvaji, či nějak ztratí, zrovna tuhle jsem byla v nákupním centru a ztratil se tam tak 20měsíční chlapeček, jen plakal až mi to rvalo srdce, se ho tam lidi ujali a šli hledat maminku, no a pak, že se dítě někde zamkne, fuj...jsem opatrná matka, ale vím, že někdy stačí málo a je průšvih
25. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, my jsme se meli vcera fakt skvele. Mame pujceny novy auto, co si asi Roba chce koupit ( ja ne, mne se zda, ze je to brzo), tak jsme se jeli projet do Mikulovic, dali si tam obed, pak jsme jeli do Slatinan mrknout na kone a tak. Pak jsme dali asi 2 kaficka s Luckou a chovala jsem si malyho Alexe a teda uz to vubec neumim.

pak jsme si jeste opekli burty a syr a valili jsme domu, jsem poprve ridila automat, to je takova nuda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a vecer hokej a lahvinku jsme si dali a sli spat.

dneska povesim sve nove zaclony a odpoledne pojedem asi do Radotina na jednu zahradku peknou :slight_smile:
26. dub 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Tak my máme dnes tatíka po delší době doma, bude konečně dodělávat šuplíky na Káji spotel a musí i něco vrtnout na stěnu. A bude vařit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bramboráky :slight_smile: ty dělá on.
Tu pouť jsme dnes odpískali, děsně tam fouká a Kája dost rýmuje.

kristi - pochlub se pak záclonama :wink:
26. dub 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:
Teda spíš dopoledne :sweat_smile: , my teda sjedeme dnes na pohotovost, páč Mareček má stále horečky a z krku mu cítím zánět, takže předpokládám, že znovu zkončíme na ATB s angínou, grrrrr :angry: :confounded:

Včera to ještě vypadalo nadějně, že by to mohl mít ze zubů, protože jinak byl veselý a v pohodě, ale večer už jen polehával a byl malátný, v noci opět 39, tak mi to zkazilo radost :unamused: , jsme dnes měli jet na tu pouť :unamused:
26. dub 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi na jaké auto má Robert zálusk? :sunglasses:

Já jsem tež furt nasraná, s mojim autem to nijak nepostupuje, kura já už chci jezdit, jinak mi bude muset Rosin fakt nějakého vraka dočasně koupit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek