• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Fakt, Leni? Ty jsi tam zažila i nějaký chlapi??? Tak to teda čumím. :confused:
15. bře 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi,
tak snad to nechytneš taky. :unamused:
15. bře 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, snad ne. mia zase spinka, je jeste furt unavena
15. bře 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, zažila, poprvé když jsem byla s vikinem, tak tam přivezli chlapečka a tatínek měl u něj zůstat, ale pak ho personál přesvěčil, že by maminka byla lepší, že se to nehodí, aby jsme byli všichni na pokoji..jsem jim říkala, že mi to nevadí :grinning: :grinning:, tak aspon jsme tam byli 3 hodky, pak dojela maminka, s kterou si občas ještě nyní dost důvěrně píšu :grinning: :grinning:

no a pak, jak leží nyní Kristi, tak tam byl Němec s dítětem a pak nějakej englisch speaken man...tak jsem dala pár frází :grinning:
15. bře 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady zadnej tata neni, samy maminky, ani moc navstev nechodi
15. bře 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi, ty jo, ti závidím ten notas, co to máš za připojení, že můžeš na net? se v tom vůbec nevyznám, se o to nezajímám...já mám O2 trio a s notasem nemám zkušenosti, ale přála bych si ho, kdybych jela k našim, abych byla na síti atd
15. bře 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš,Leni,ještě se v tom špitále dá potkat možná slušnýho chlapa :grinning:

holky já ´mám doma s manžou solidní krizi. vůbec spolu nemluvíme,a když jo,tak by snad bylo lepší spolu nemluvit. tak fest mě nasral,byla megahádka,vidím to ještě ne pár dní. takže já jsem OPĚT jako kdybych byla sama doma. což jsem v podstatě furt a už mě to dost štve. ve dne,v noci,furt.. :confounded:
15. bře 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, normalne pres Bluetooth a Tmobile. Zavolas na linku a oni ti to za nakej pausal zprovoznej, i to docela lita rychle. Myslim, ze to stoji 200 na mesic, a da se to kdykoliv zrusit.

Dani,co se deje? procpak te nastval? my mame naopak docela mile obdobi, zrejme to bude tim jarem. Tak at se to u vas brzo uklidni :sweat_smile:
15. bře 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, díky za tip..
jdu s dětmi ven..páč neví co roupama dělat :wink:
15. bře 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni u vás neprší? tady je strašně hnusně :frowning2:

kristi -aaale,furt ta stejná písnička.. furt samá zábava, je furt v prdeli,nevěnuje se ani dětem ani mně.. :angry: jako kdyby tu nebyl.. :angry:
15. bře 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani,
to asi něco lítá ve vzduchu. My jsme se včera taky rafli, ale kvůli tchánům. :angry: My se hádáme skoro jen kvůli nim. :frowning2:

U nás taky prší a je šedivo. :unamused: Odpo jedeme ke kamošce na návštěvu, tak aspoň máme nějakej program a nemusíme čumákovat doma.
Včera se Naty v aquaparku strašně vyřádila. :slight_smile: Jen jsme nějak nepochopili funkci těch plavacích plínek. Když vylezla z bazénu, tak z nich vyloženě "chcalo". :sweat_smile:
15. bře 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, Dani...to uz asi moc jiny nebude :unamused:
15. bře 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpět, tady je zataženo, ale teplo celkem a neprší, teda zatím..jsme provětrali čumáčky..
15. bře 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se to celkem zlepšilo a manža víc pomáhá i víc hlídá děti, i hospodu omezil, prej když mi nenosí giga prachy, tak není žádnej macho :grinning: , tak prý bude víc nápomocen doma :grinning: ..no uvidíme.. :grinning:
15. bře 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, ona furt spi, to je chudatko unaveny...
15. bře 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co bylo při vizitě? co řekl doktor?
15. bře 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi,
to je dobře, že spinká. Malá tam přes den skoro nespala a byly to muka. :frowning2: Ten den pak vůbec neutíkal... :unamused: Potřebuje načerpat síly, tak jen ať spí. :wink:
15. bře 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste tady nebyl, je pry jeden doktor na celej barak. Jeste mame tak 150 ml kapacky, tak nevim....jenze tady ti pomalu nedaji ani rohlik, aby zacla jist nebo neco, ja se ji nedivimm, v tomhle prostredi bych asi taky moc nejedla. Rano mela jednu minonku, sice blby jidlo,ale aspon k chuti
15. bře 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé mně tam taky nechtěl jíst, manža mi vozil různý dobroty, aby se rozjedl, s pitím to bylo ještě horší, jsem mu musela trošku mlžit, páč bychom tam leželi ještě nyní :grinning: s kapačkou
15. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak když jsme hodili po různých vyšetřeních, tak jsem chodila uprošovat doktora, aby mi ho nedával třeba 1 hodinu na kapačku, aby se mohl proběhnout, když už se cítil dobře a musí být v tý posteli, to jsou pak muka :unamused:
15. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás tenkrát v neděli vizita ani nechodila. :unamused: Jinak Naty ten první den nedostala na jídlo vůbec nic, jen černej čaj. Až druhej den jí dali suchej rohlík a pár piškotů.
15. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,taky rikam, ze otho vypila vic....uvidim doma, to pila normalne,ale zase to v sobe neudrzela. Od vcera pribrala 150 gr, mozna vic, neumim vazit na te vaze.
o piskoty si pujdu rict, az se vzbudi.

a hec, meli jsme rajskou, az na to ze jsem ji mela naposledy nekdy na zakladce....ale slo to
15. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobrý,rajská,to bych si i dala.

tak všichni muži v této domácnosti spí,já to nezalomím,z nouze jsem si domluvila kamarádku a vyrazíme na chvilku někam na kafo. mám už toho všeho dost. tak se musím zkrášlit a za hodinku vyrazím.

obídek borci zchlamstli,jen se oblizovali,já měla to samý a mňamka. bramb.kaše,míchaná zelenina a rybí prstíky.obyčka,ale dobrá :grinning:
15. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
co bych dala za kasi. Mia ji tatranku, sice blba strava,ale dobre ze ji....zakazovat nam nic nemuzou, hlavni je, ze ma chut.
dani uzij si kaficko.

roba pise, ze je mu tak blbe, ze ani pro nas nemuze prijet, kdybysme sly nahodou domu, supeeeer ne?
15. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, jasně, hlavně že jí, já dávala sunar, páč nic jinýho nejedl a srajdil furt, ale jsem byla ráda, že mu něco chutnalo...

Ty jo, nechceš něco dovést k jídlu a pití, klidně navečer za tebou sjedu, když je Robert hotovej, klidně si řekni :wink:
15. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
no to je nadeleni, kristi drzime Miusce palce, at je z toho brzy venku...!
15. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
tak konecne je tu klidek a tichucko,mlady spi a manzelik sa isiel pochvalit kamaratom s mijim autom :sweat_smile: este sa prisiel aj slusne opytat ci si ho moze pozicat :grinning:

kristi,no zelame vam rychle uzdravenie teda,nemocnica,fuj fuj,este ze mas aspon ten notas,to ja by som bola hotova,jedine zeby som si tam zbalila celu zostavu :sweat_smile:

dani,si sa pytala na tie riflicky,tak neviem este,lebo mali tyzden zdrzanie s dorucenim,tak este len buduci tyzden mi to pride-a dufam teda ze tam aj budu,potom ti cvaknem foto

draga,na zakrok pojdeme asi-nie je to este iste,tento tyzden ideme na urologiu a kontrolu po pol roku,co mal kiko ten "pipikovy"zapal-vtedy nam primar povedal,ze je velka pravdepodobnost ak sa mu to nezlepsi,ze pojde pod noz,no a nezlepsilo sa mu to ani o mm.proste ma strasne zuzenu tu predkozku a nehrozi nieco cez to dostat ani ked sa rozkrajam.tak neviem,ci mu to pozrie a budeme zas dalej cakat nejaku obu,alebo ho rovno odporuci "rezat"-ale mam fakt blby pocit,ze pojdeme.ved potom dam vediet ako sme dopadli,al bojim bojim :unamused: :frowning2:
15. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku,to je neprijemny, ale urcite to bude v pohode, i kdyby ho rezali, aspon se mu to uvolni a budete mit klid
15. bře 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi,
tak už za váma byl nějakej doktor?

Mony,
dodatečně všechno nej k narozeninám! :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
Kikovi držíme palečky, aby byl hlavně v pohodě.
15. bře 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem lucik :slight_smile: no uz myslim aj na to ze mu to odfakli a bude pokoj,ale ked si predstavim ten tyzden "po"je mi horsie,je to dost bolestive,hlavne pri cikani,kym sa to zahoji :unamused: a potom druha vec,co ked mi potom za to bude nadavat ked bude velky?u nas tie obriezky nema zas tak vela ludi,aby sa necitil potom "inak" :frowning2:
15. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek