• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Tak jsem byla v trafice, koupila posledního krtka (který nás stejně jako 4 vůbec nezajímá :confounded: ), pak Příběhy kocoura Modroočka a taky Spejbla s Hurvínkem...tak jsem zvědavá, na co z toho se bude koukat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ať mám trošku klidu pro sebe.
26. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnou větrnou neděli...

andrejko chudák Mára tohle je děsný pořád něco :pensive: dej mu pusinku :slight_smile: a ať je brzo fit

mori to samý Kájušce :wink:

já se ukrutně přežrala a jdu si chvilku natáhnout chrbátik...jsem nějak nedospalá, šli jsme spát pozdě ráno sice vstávačka ve čtvrt na 9 ale stejně mi těch pár hodin chybí :astonished:
26. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
ja som dnes vyuzila ze je manzelik doma a vylehovala som do tristvrte na 11 :sweat_smile: sa mi nechcelo ani pohnut teda

kristi ,ake faro by manzel rad?

marodkom zelame skore uzdravenie,ja sa tiez stale bojim aby mi kiko teraz neochorel,o tyzden ideme na tu operaciu a to nemoze mat ani len nadchu

u nas vyzera ze je pekne ale taky hnusny silny vietor fuka,no hruza,dufam ze poobede to prejde
26. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme teď napsala do místního kojeneckého ústavu, zda přijímají věci, pokud ano něco tam po Dalíčkovi dovalím, mám toho moře, prodávat se mi to všechno nechce...radši pomůžu pokud to půjde nějakému prckovi.
26. dub 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hošani furt horečkujou,Erik víc,má 39,dala jsem mu Nurofen a jestli to nepadne tak asi půjdem do zábalu,chjo chjo.. :frowning2:

dragi to je rozumný :wink:

já jsem takhle občas vozila svoje věci do děcáku,když čas od času udělám čistku ve skříni. zní to divně, ale paní vychovatelka mi říkala,že tam právě mají dost v ěcí pro děti,ale že tam mají i 17-ti leté slečny a že holky byly nadšený. každej má představu že jsou tam jen malý děti a dává tam dětský věci ,tak jsem z toho měla radost :slight_smile:
26. dub 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás je Dani kojeňák 0-3 roky :pensive:
26. dub 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dála umí nové slovo...ciky...kdo ví co to znamená???? nevíte, neuhádnete??? Cikáni :grinning:
26. dub 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tyhle botky jsem si včera koupila ale mám v jemňoučké fialkové barvě :sunglasses:
http://www.obuvhulman.cz/detail.html?image=6b1889c198f1f31112df0f15819892afc6f5838f.jpg
26. dub 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi botky hezký :slight_smile:

já si včera chtěla koupit plátěný bílý tenisky na mmb a paní mi psala,že jsou uzounký,že si mám vzít o číslo větší a to že zase nemají..jako obvykle :unamused: já si asi necám useknout kus nohy nebo co :sunglasses:
26. dub 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani to je pech, jak s nemocema kluků, tak s botama. Jen pro info, kolikátku nohu máš? Já to odhaduju na 42-43 :grinning: Jinak vy jste byli s klukama u doktora?

My jedeme taky na pohotovost, protože Mareček furt horečkuje, navíc nemám fáro a zítra by se mi nechtělo jít pěšo, tak skočíme dnes na pohotovost...hlavně se modlím, ať to není zase angína :unamused:
26. dub 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguško to je milé, já fandím všem, kteří pomáhají těm, co potřebují :wink:

Jinak Dani máš pravdu, já taky nosila občas věci po sobě do děcáku, taky kabelky, co už se mi nehodily a nebyly značkové, nějaké boty atd. a holky byly hooodně nadšené :wink:
26. dub 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej - u doktora jsem ještě nebyla. po Nurofenu jim to padlo na 37,5,což jde... Uvidím co zítra,taky doufám,že to není angína,ale spíš to vypadá jen na nějakou virózku.
Nohu mám jak u kterých bot. Někdy 41,někdy 42. :wink:
26. dub 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrovna jsem borcům udělala omeletu s bramborama,cibulí a šunkou,ládujou se jak zjednaní,tak to s tou nemocí asi nebude tak horký :slight_smile:
26. dub 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
DANI MÁRA BYL VČERA TAKY PŘI CHUTI, ALE DNESKA NESNĚDL SKORO NIC, HLAVNÍ JE, ŽE MI PIJE...byli jsme teda na pohotovosti a zatím to měl slabě zarudlé, na angínu to zatím nevypadá, ale pokud bude horečkovat ještě v noci, mám zajít k naší doktorce a prej už tam možná nějaké čepy v krku budou. Ale podle ní to vypadá spíš na virózu...tfuj, tfuj, tfuj, bych byla ráda za virózku než za další ATB :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nic jdu do hajan...papaá
27. dub 2009 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Laura má taky 40-41...fuj to jsou parolodě, hlavně na ní to vypadá blbě, páč je o něco menší než já, jen hnátu má obrovskou :sweat_smile: . Snad se ještě vytáhne, aby ten poměr nebyl tak znatelný...
27. dub 2009 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, marudkum preju brzke uzdraveni....

u nas pohodicka a klidek, vikend fajn, ale vcera jsme meli takovou lenoru, ze jsme se jen valeli a max. jsme blbli s MIou na terase :slight_smile:
27. dub 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Tak víkend zas utekl co :slight_smile: My nic na programu nemáme, jen odpo jdem k mamce a bude mě po měsíci a něco opět barvit :wink:
27. dub 2009 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja musim nekde do zahradnictvi nebo tak, potrebuju naky seminka na bylinky mi svine ty posledni nevyrostly
27. dub 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - nezkoušela jsi ty z Ikei ? Já si tam minule kupila takový slisovaný i se zeminou, zaleje se to vodou a nabobtná to ... ještě jsem to tedy ani neotevřela :grinning:
27. dub 2009 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránečko! :slight_smile:

včera v noci bylo veselo,Erik plakal,ted pokašlává,ale vysoký teploty už nemaj. Akorát to vidím zas na týden doma,no...
Včera jak Erik furt plakal,tak jsem si ho vzala k sobě do postele,tam hezky usnul, za chvilku se probral Alex,nevím proč,zjistil,že tam u sebe nemá bráchu tak šííílenej pláč. To zase vzbudilo Erika,ten se normálka sebral aťapkal zpátky k ALýskovi :grinning: . A byl klid,spinkali krásně až do rána :slight_smile: . Jsou na sebe prostě zvyklí :slight_smile:
27. dub 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, tu mam, bazalku, ta uz roste :slight_smile:

jo, kdo se ptal na auto, tak jsme meli pujcenyho Mercedesa
27. dub 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: nazdar bazar..neplánujete cestu k nám? :wink:
27. dub 2009 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
byli jsme tam tedka a prijedeme az 8.5 rano....
27. dub 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: ty jsi taky ludra..se neozveš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme byli jen na sobotni odpoledne a meli jsme litacku, pac jsme se potrebovali videt s Luckou a Alexem, a pak jsme jeli opikat burty a taaaaaaaaaaaaak.
27. dub 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: bych šla do Husy..ale bez Tygra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar zdar zdar, nazdar :grinning:

holky,já včera byla úplně k.o...jsem jen polehávala, normoš nějaká vyčerpaná či co a celý svět mě štval, já sebe taky..no hormony, premenstruační syndrom...máte to?

dnes už je to dobrý..za chvilku jdeme na kotrolu na ORL
27. dub 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, tak to bych taky rada...... :grinning:

Leni, cekam MS a vcera jsme ani nesli ven, jen jsem se valela a nic se mi nechtelo, takze jo, mam to taky
27. dub 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už mám krámy :grinning: celou noc mě bolelo břicho...přitom Tygr zazrakem spal až do půl 4bez buzení :astonished: a stejně jsem si tuhle vzácnou chvíli neužila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Leni presne to jsem mela minuly tyden, a taky k tomu obvykle mivam megazravou ;))

My jsme na dnesek meli domluvenyho dedu, ze vezme Leu ven, ale prsi, tak to pada... Budem se muset zabavit doma. Lea zahajila den filmem Snezenky a machri, jeden z jejich hodne oblibenych :wink:

Pusinky vsem marudkum :wink:
27. dub 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek