• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
kristi - a nechalas to v tom kelímku, v kterém jsi to koupila nebo dala do květináče s dírkama. Jako mě přijde divný že tam nebudou díry na odtok vody, ale zas na to první zalití (nabobtnání) tam díry být nemůžou ...

Ježiš tady všichni krámujou :grinning: no já od soboty taky noo, abych jako netrhala partu :wink:
27. dub 2009 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrej den vespolek dámy :sunglasses:

My jsme bez horeček, jupíííí, ale zůstaneme ještě minimálně do čtvrtku doma, abychom byli na víkend fit :wink:

Dani to je fakt síla s klukama, jak jsou na sobé závislí :astonished: , to je hlavně u jednovaječných dvojčat, že?

Luci Leuška se už od malička tak vrhla na českou klasiku, jo? :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, nechala jsem to v tom a roste.
27. dub 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj!

no,jA teda nekramujem :grinning:
u nas je hnusne,total vichor takze ani nevylezeme dneska,len rychlovka nakup autom,to je vsetko,o tyzden ideme do tej nemocky,tak nech nenachladne dovtedy,dufam ze vydrzi

akurat nam prislo zo skolky ze Kika beru od 1.9. :slight_smile: tak som rada,ale dam ho az do polovice oktobra,inak by som prisla o matersku za ten mesiac a pol,nie je to vela,ale sak aj to je nieco,nie?takze ho dam presne odkedy nastupim na druhu matersku

tie nabobtnavajuce kvetinky aj ja mam niekde,neviem ci uz aj nevyklicili :sweat_smile: este som to ani neotvorila
27. dub 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku,to je super s tou skolkou, zavidim....a oni vedi ve skolce, ze jsi tehotna??? asi ne, vid? jinak by ti ho asi nevzali
27. dub 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie,vtedy som to este ani ja nevedela,ked som ho bola prihlasovat,tak hadam uz ked mam rozhodnutie,tak mi ho nezrusia,dufam-aj tak by som ho chcela zatial len na pol dna,uvidim,by mi to pomohlo pri malom bejby aspon doobedie len s jednym
27. dub 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je super, no. Tady by ti ho na pul dne s dalsim sourozencem doma, nevzali ani omylem....dobre to mas zarizene :dizzy_face:
27. dub 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku - a nejsi si ty nahodou tehotna ? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:

Ženský já mám dnes nějak elánu :confused: už mám vyluxováno, zametýno, vytřeno :sunglasses: no se musím pochválit, když mě nikdo nepochválí doma že jo :wink: :slight_smile:
27. dub 2009 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, to je supr! :slight_smile:
Ja budu Leu davat taky jen na dopoledne, teda jen po+ut a ct+pa, tady se ve stredu do skoly nechodi. Cely den mi jeste prijde hodne na tak maly dite.

Tak deda prece jen dorazil a vyrazili s Leou ven, ale na moc dlouho to nevidim, je tam prece jen hnusne.
27. dub 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ji budu davat cca od tech 8 a domu pujde asi po spani nebo proste az odpoledne. uvidim, jak to bude snaset
27. dub 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori já jsem na tom opačně,trochu elánu mi pošli. jsem totálně chcíplá,ted jsem si dopo na chvilku odpočla a usnulaj sem na půl hodky..
Leni - jak píšeš,že jsi včera byla totál k.o.,já to mám taky,to jsme normálka vycucaný z těch dětí :fearful: :rolling_eyes:

odpo mi přijde mamina pohlídat kluky. já v podstatě nikam jet nutně nepotřebuju,ale nutně potřebuju trošku oddych od prcků,tak musím vymyslet,kam zajdu. asi zajedu opravit foťák :wink:
27. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, take te chvalim...
Me se do nejakeho vetsiho uklidu vubec nechce, si rikam, ze uz tu tak za 2 mesice nebudem bydlet, tak ze uz to je jedno ... :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,ved ked to tam bude dobre zvladat,tak ho supnem aj do tej tretej,uvidime ako bude

dneska nam konecne prisli tie ortopedicke vlozky kikovi do topanok,nechce to mat ani nahodou na nohach,tak neviem jak ho presvedcim aby to nosil,vadi mu to,lebo mu to taha patu tak jak ma byt-a on by ju rad smatlal do tej svojej vychodenej strany,no ale musi to nosit aspon na par hodin,asi najistejsie to bude vonku na dvore,to si snad nebude tak vsimat ze to ma-akurat ze mu musim pokupit vacsie papucky aj topanky,lebo je to teda dost hrube
27. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsme kontrolu zvládli, ucho ještě není zahojené, ještě 3 dny atb a ve čtvrtek na kontrolu...a pak snad už budeme fit..

Saku, gratulace ke školce, držím moc palečky, at ze školky netahá nemoci na miminko, musíš řádně kojit :sweat_smile: :wink:

Dani, odpočiň si, je to potřeba :wink:
27. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuj,kojenie,ani nehovor,pri kikovi som to nezvladla,uvidime teraz
no o tych chorobach,vidis to ma ani nenapadlo,no ak by to bolo moc casto,tak ostane doma,zatial ma celkom fajn imunitu,od leta mal akurat tak nadchu,inak nic,tak uvidim
27. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! :slight_smile:
Tak jsem se sem zase po delší době dostala. Je vidět, že jak je teď hezky, že to tu celkem vázne, co? :sweat_smile:

Viděla jsem, že už jste navrhly datum srazíku. 20.5. můžem taky. Myslím, že bysme to zvládli i na těch 12 hod, jak psalal Lucka. Naty bez spaní vydrží, ale jde pak večer už kolem půl sedmé.
Dani, navrhni kde bysme se mohly sejít. Přece jen jsi největší Brna znalec. :wink:

My jsme dnes byli na zápisu ve školce. No nevím, šanci asi moc nemáme, ale uvidíme. Do 7.5. musíme podat přihlášku, co jsme dostali a za 14 dní pak budeme vědět rozhodnutí. Jinak Natálce se tam hrozně líbilo. Měli tam zároveň i den otevřených dveří, tak jsme to tam všechno prolezli. Měla jsem co dělat, abych ji pak dostala ven. :grinning:

Minulej víkend jsme byli ve Vyškově na kolotočích, tak Naty byla unešená, to bylo něco pro ni. Teď v sobotu jsme byli zase v Olšanech u Bolka na farmě. Byl tam dětskej westernovej den, tak to bylo taky prima. No a včera jsme zase byli na návštěvě u kamošky, má měsíční Jůlinku. Byla slaďoučká. Celej den jim nechtěla moc spinkat a mě pak usnula na rameni. Tak jsem si to malý voňavoučký miminečko krásně užívala. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

Tak začnu od konce. Luci, Natálka je krásná! Hrozně mi připomíná Terku, jak je taková blondýnčka. Nemůžu si prostě pomoct. :sunglasses:
Saku, gratuluju ke školce.
Dál jsem bohužel nedočetla. Jen teda termín srazu 20.. To by teoreticky šlo i u nás. Tak kdyby to bylo někde v centru nebo v nějakém tom shopingu jako Olympie, Ikea apoid, tak bychom taky dorazily. :wink:
My máme za sebou solavu taťkových 60. Oslava se povedla, akorát jsem celý víkend pojídala jeden zákuseček za druhým. tak dnes jdu večer do fitka a už se nemůžu dočkat. Je tady tak hnusný vítr, že se nehodí jít s malou ani ven. Teď naštěstí spí, tak kafíčkuju a pojídám opět nějaký ten zákuseček. :grinning:
Tak vás jdu ještě dočíst...
27. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalka je kocka teda :slight_smile: vidim ze "kolotocovanie"ju bavilo,aj kika,nemohla som ho odtial ani dostat :sweat_smile:

no a to miminko-naramne spokojne sa tvarilo u teba-pristalo by ti take :wink:
27. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ten datum a cas jsem jen tak strelila, klido to muzem nejak posunout :slight_smile:)
Toho 20. by se mi docela hodilo, protoze ten den mam pak vecer jeste jeden srazik v Brne, takze bych zvladla dve mouchy jednou ranou... :wink: Ale v pohode i to muzem zmenit..

Moc ti to slusi s tim miminkem :dizzy_face:
27. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akcul a jak švagrová, furt je na tom stejně?

Jiank Natálka je fakt krásná, to miminko ti závidím, snad se dočkám ještě jednou já, ségra se švárou se rozjodli pro třetí....ale chtějí začít snažílkovat až v srpnu :wink:

Saku gratulace ke školce, nicméně si myslím, že ti ho fakt asi nevezmou, respektive ti zruší školku kvůli dalšímu těhu, páč Kiko nebude mít navíc ani 3 roky :sunglasses: ...no uvidíš, bych ti přálala, aby ti to vyšlo a ty by ses mohla naplno věnovat mimískovi :slight_smile:

Já se tak krásně vyspinkala, ještě bych potřebovala vysát, ale mladej ještě chrupká, tak to raději ještě nebuudu riskovat.
27. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,bola by som rada,aj ked ratam s tym aj ze ho nevezmu,no uvidime,musim sa porozpravat s ucitelkou,byva na nasej ulici a jej syn robi u mojho muza-tak hadam by mohli privriet jedno ocko :wink: :sweat_smile: ale aj ked jasne ,ak by to malo byt na ukor nejakej maminky ktora chcenastupit do prace,tak jasne ze sa toho vzdam radsej

ale myslim ze prednost maju deti co maju trvale bydlisko,nie? a takych je tu co nastupuje tento rok asi len kristianko a viem ze mali limit 9 deti zobrat,tak snad bude volne-potom beru aj z vedlajsieho sidliska,ked im ostane volne miesto,tak dufam dufam....
27. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, Terezka a Natalka jsou nase krasne blondynecky! Ja uplne obdivuju ty nacesany culicky... :slight_smile:
To se neda srovnat s vrabcim hnizdem od Ley :grinning: ja vubec nevim co mam s tema jejima vlasama vyrabet porad...ma je zkroucene ale tak hrozne nepravidelne... Vcera jsme byly venku, foukal vitr, tak vypadala jak Karkulin zase.. nekdy se ji jakoby narovnaj, ale tak blbe, proste neni mozny ji nijak ucesat :sweat_smile:

Andrej, z te tvoji vety jsem se lekla ze jdete do tretiho vy :grinning: Jak pises ... "snad se dockam jeste jednou ja" ;)))
27. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak ano,ked pozeram tie copikate bambulky,normalne dostavam chut na dievcatko :slight_smile: :slight_smile:

andrej,mna tiez hned napadlo,ze sa chystas do toho este raz prasknut :grinning: :grinning: ale potom mi to doslo ako si to myslela :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky všem za pochvaly. :slight_smile: Miminko mě úplně dostalo. Musím říct, že jsem už na to naše snažílkování o druhý mimčo pěkně natěšená. :sweat_smile: :dizzy_face:

Luci,
tak to na toho 20. klidně nechejme. Uvidíme, jak se to ještě bude hodit ostatním. :wink:

Andry,
no po Velikonocích se to s ní dost zlepšilo. Začala zase i částečně chodit do práce. Ona bez ní prostě nemůže být. Ale na jednu stranu se ani nedivím. Být sama doma a užírat se jen tou nemocí by jí stejně nepomohlo. Tak uvidíme. Manža říkal, že jak jí bylo tak zle, tak že si myslí, že chytla nějakou virózu a jak byla oslabená, tak ji to tak dostalo. No tak uvidíme, jak to bude dál.
Minulej víkend jsme byli u tchánů a ona tam byla taky. Z dálky vypadala v pohodě, ale zblízka jsem se skoro lekla. Bílá jak stěna, celá pohublá.... ta nemoc se už nedá nepoznat. :pensive:
27. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,
mě taky přijde, že si jsou ty naše holky hodně podobný. No musíme se na tom srazíku potkat, ať je můžeme porovnat. :grinning:
27. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
za půl hoďky vyrážím se ségrou ke kadeřnici. Mám to už strašný - melír vymytej, vlasy přerostlý, no fuj. Chci to na léto nějak zkrátit, tak jsem zvědavá, co mi vymyslí. Už se těším. :slight_smile:
27. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo,
tak třebe se děvčátka v listopadu dočkáš. :slight_smile: Necháte si říct pohlaví?
27. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne,pojdem na 3d ultrazvuk,to ja by som nevydrzala do porodu :grinning: teda ak sa ukaze,ze ano
27. dub 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, uzij si to, ja jdu ke kadernici ve ctvrtek, se tesim :slight_smile:
27. dub 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek