• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Mony,
tak to jsem sama zvědavá, co to bude. :slight_smile: :wink:

Luci,
díky. Minule mě přemlouvala do toho seseknutýho mikáda, že by mi to slušelo, tak nevím... Jediný co mě od toho odrazuje, že to pak nedám do culíku, protože tak to teď nosím nejčastěji. Je to nejpraktičtější. Ale něco novýho mě láká. Tak snad toho nebudu zítra litovat. :sweat_smile:
27. dub 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem nebyla u Hanky kadernice asi 1,5 roku, jen jsme to sestrihly do roviny vzadu a stale cekame, co se z toho vyklube
27. dub 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mikado jsem zavrhla nakonec, pac jako me prave stve, ze to nejde dat do culiku
27. dub 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja tentokrat vubec nemam poneti jaky strih a jakou barvu, takze asi zavru oci a at si se mnou dela co chce :sweat_smile:

Tak jsem se tesila na hokej a oni davaj jenom amiky s rakusanama, no to by me kleplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, u nas davaji hokej, hrajem tedka s Norama, ale na CT2 :slight_smile:

dneska jsem tak lina, ze jsem si ani nenamalovala rasy. Zato jsem vytrela, vyluxovala a gulas je uz tajky hotovej
27. dub 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, ja vim, jsem se chtela divat, ale tady davaji jen ty blby amiky, o nicem...

Ja dneska taky nic, akorat jsem uvarila k obedu spenat, povesila vyprane pradlo a jinak lenosime... :slight_smile:
27. dub 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mia si hraje venku, takze pohoda. Ma na terase houpaciho kone, kocarek, vzala si tam piti, piskoty a je na vzduchu a lita z jednoho okna do druhyo a bafe na me....

a dali jsme goooooooool :grinning:
27. dub 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme si s Miou daly gulasek, pac tata je nevim kde...jeste zajdu s kosem a uz se mi opravdu nic nechce, max. jeste sezeru nanuka
27. dub 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak co hokej, vyhráli jsme? :sunglasses:
27. dub 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, vyhrali, sice jsem to nevidela, ale aspon ze si o tom muzu precist ;)
27. dub 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
děfčata, já bych na ten srazík dorazila jen v případě, že budu mít už fáro, zatím nic nepokročilo... :confounded: . Nebo bych si teoreticky mohla půjčit fároša od mamky :wink: , Rosa by mi půjčil svoje, ale já mám panickou hrůzu řídit automat :confounded:
27. dub 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
se musím kouknout na tn.cz nebo na Seznam :wink:
27. dub 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar baby :slight_smile:
tak já má mbud oobr janrní únavu,nebo chytám nějakýho bacila od borců anebo mě ti dva pacholíci fakt totálně vycucli. mám pocit,že ani nedojdu na hajzlík :unamused: jak jsem utahaná..

kristi nahod gulááááš! :grinning: já dneska uvařila uzený koleno,to dáme s chlebíkem a pak mám super uzenej vývar,tím končím tvá máňa.

blondýnečky jsou si fakt dost podobné,taky mě to napadlo. kočky jsou to :grinning:

andrejko dojeeed,dlouho jsem tě neviděla! :grinning:
mně 20. taky vyhovuje,máme jesle,ty zkusím přeobjednat na jinej den.. akorát jestli se teda sejdem v poledne,tak uvidím co borci. bud to zvládnou nebo nás totálka vyřvou únavou a pojedu domů.. :sunglasses:

k tomu místu srazu: pokud chcete nějaký obchoďák nebo ikea,jak píše Zuzka,tak asi připadá v úvahu jen ta Ikea,pokud by to mělo být něco s dětským koutkem. Nebo znáte někdo něco? Možná se pletu,já do těch center zas tak často nejezdím.
Nebo můžeme dát restauraci s dětským koutkem, to bych pak navrhla tu pizzerku,jak jsem o ní už jednou psala,je fakt fajn. a má dokonce i zahrádku,tuším že i tam mají nějaký blbinky pro děti. ale to by jste asi musely mrknout na net na cestu,není to nic hroznýho. zapátrám ještě na netu,jestli někde něco není,vhodnýho pro děti. :wink:
27. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
neee, Ikea ne, to je blbost..naky to kafecko, jak jsi rikala, ze chodis s klukama, nejlepe s tou zahradkou

cesta neni problem, vezmu mapu a jedu
27. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,já myslím taky,že Ikea je nic moc..

ta pizzerka,kam chodíme je tady:
http://www.pizzeria-lagamba.com/

pak jsem na netu našla ještě tohle,ale neznám nebyla jsem tam. v té la gambě je i zahrádka,podle počáska se můžem rozhodnout jestli sedět vevnitř nebo venku. a já bych zašla omrknout,jestli mají i na té zahrádce něco pro děcka,ale tuším ,že jo..

http://www.aurabrno.cz/
27. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, ty musis dojet taky! :wink: Teoreticky bysme te mohli pribrat, jenze ja tam nejspis budu zustavat do druheho dne anebo se budu vracet hodne pozde (mam pak jeste vecer jeden srazik), takze to by ti moc nepomohlo...

Dani, cas muzem posunout, to jsem fakt jen tak placla.... :slight_smile: Lea mi taky chodi spat okolo 12h, i kdyz ji se ten rezim v cesku vzdycky zmeni... neni radno s nicim moc planovat ;))

Pizzerka vypada dobre.
27. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych baby brala dopoledne, Mára klíďo vydrží až do 3 bez spánku. Přinejhorším beru golfáč a uspím ho v něm :wink:
27. dub 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
radsi bych mladez vypustila ven, takze ja jsem pro tu Pizzerku
28. dub 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko! :slight_smile:
Tak ze mě je úplně jiný člověk. Konečně zase trochu nějak vypadám. :sweat_smile: Mám to o dost zkrácený a vícebarevnej melír. Se mi ta hlava krásně odlehčila, už jsem měla vlasy do půli zad.

Já taky souhlasím s pizzerkou. A to dopoledne teda není vůbec špatnej nápad. To bych možná taky brala radši.
28. dub 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je zase vichřice jako blázen. To snad ani nepůjdeme ven, malá by mi odlítla. :unamused: Ale slíbila jsem manžovi, že mu zavezu kolo na seřízení, takže asi přece jen budeme muset. Třeba se to do odpoledne trošku zmírní.
28. dub 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak se vyfot, chci videt, jakou mas novou hlavicku. Mne by to dopoledne taky vyhovovalo vic, akorat tak na 10h bych to videla
28. dub 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi,
musím se nejdřív trošku zkulturnit. Malá se vzbudila už v pět a pak teda ještě do šesti usnula, ale i tak... mám pytle pod očima jak blázen. :confounded:
Na tu 10. hodinu by to bylo i pro nás ideál. :slight_smile:
28. dub 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den :slight_smile:

Já chci dopoledne kvůli tomu, že jedu z daleka a kdybych jela až odpoledne, dojela bych hodně pozdě domů a navíc Mára by už byl protivný...no možná bych dala i odpoledne....však se domluvte :wink:

Za chvilku pádím k zubařce s tím bolavým zubem, co mě tak jednou trápil a od té doby dal pokoj, až na malé vyjímky. Ale mám už z toho kazu ďuru jak kráva, takže dalších 6 kileček za bílou plombu. Tý jo já už mám v hubě tolik peněz, že to ani možné není :sweat_smile:
28. dub 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!

akcul - taky jsem zvědavá na nový účes, tak se pochlub :wink: Taky bych potřebovala nějak ostříhat, ale vůbec nevím jak ... bych potřebovala nějakou změnu, mám to furt stejné :unamused: Ale zas aby mi to hlavně dobře upravovalo, protože já nemám zrovna nejkvalitněšjí vlasy :confounded: Včera mě jen mamka obarvila.

Koukám, že srazík máte částečně naplánovaný, tak snad to všem z Moravy vyjde :wink: Škoda, že od nás je to tak daleko :rolling_eyes:
28. dub 2009 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, je to tak nastejno jako z Phy, no....ale ty nemas vuz, no....
28. dub 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - no vůz by byl právě, ale ta řidička je pitomá a nejezdí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale takovou dálku bych stejně nedala :sweat_smile:
28. dub 2009 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
musis vic trenovat
28. dub 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
pridavame se k lazarkum, Lea se probudila s horeckou, jsem zvedava co se z toho vyklube...

Luci, foto sem!

Jinak 10. hodka je ok, vyjeli bysme hned rano, jo to by slo.
28. dub 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, trenuj, do toho se dostanes ... Ja jsem taky par let po autoskole vubec nejezdila, ale kdyz pak je clovek donuceny a musi jezdit, jinak by se bez auta nikam nedostal, tak to jde rychle :slight_smile:
28. dub 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek