• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Ty jo, tak admin mi to asi hned smázl nebo co. :angry:
28. dub 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo, asi to sem nepatri, no.

v profilu slusi, pani :wink:
28. dub 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
28. dub 2009 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
je to mooooc pekny :slight_smile:
28. dub 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuju. :sweat_smile: :slight_smile:
28. dub 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte!

tak u nas aj dneska fuci,takze asi zas von nepojdeme,aj ked musim vybehnut kupit kikovi papucky,ale dosli nam montovat satelit,tak musim cakat,ujo sa šišme s tym,tak neviem ci to aj do obeda vobec urobi :confounded:

akcul,uces fajn,pristane ti to,ja som si naposledy dala cvaknut trocha ofinu,doma som usudila ze vypadam jak idiot,takze po umyti mam co robit aby som to nejak vyfukala do bokov aby mi to nebolo vidiet,takze zas len ostanem pri klasike,dlhych vlasoch :sweat_smile:

no vidim ze zrazik sa olanuje,potom vela vela fotte :wink:
28. dub 2009 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
zdar babulenky!

na desátou by to bylo fajn,ale to by jsme hodinu stály před hospodou :grinning: otv írají v 11. tak pokud chcete přijet do té pizzerky,tak navrhuju sraz v 11. Kdyby jste přijely některá dřív,tak se dá jít na prochajdu,kousek od toho je park. :wink:

luci - vlásky moc pěkný. hele ty by jsi mohla dělat reklamu na řasenky :wink: . už jsem si toho všimla na fotkách s tím miminkem :grinning:

saku - já taky vždycky nenápadně zkouším a vrátím se zpět k dlouhým. to bubo pod uši jak jsem měla,bylo fajn,ale nedalo se do culíku,afina - za minutu z ní mám vrtuli,a moje háro celkově,to se nedá dát do nějakýho slušnýho stavu,dělá si co chce. takže můj nejoblíbenější účes je kšiltovka a culík ven :grinning: :grinning: a hlavně je to rychlý :grinning:

co dneska vaříte?
28. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani, gulas od vcera. zitra budou smazenky
28. dub 2009 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
smaženky? jaký,z čeho? já asi vyrobím šnicle,vůbec se mi nic nechce a nemám akorát kýtu.
28. dub 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
tak já ukuchtila maso s kari omáčkou a rýži, včera jen rajskou omáčku a těstoviny, takový rychlovky..

včera jsem dostala vyrozumění ze školky, že Niku neberou, ale dávají ji do záznamu, tzn. že ji s velkou pravděpodobností vemou, pokud se uvolní místo..

taky jsme byli podepisovat konečnou smlouvu o prodeji bytu, tak se asi za měsíc stěhujeme..

ráno jsem byla se štítnou žlázou, tak výsledky dopadly dobře, tak mám radost, ale mám zvětšené uzliny, páč mě už 14 škrabe v krku, děti na mě něco plivly

no a zítra jdeme k nový doktorce neuroložce do Krče na konzultaci s Viktorem, to zase bude :pensive:
28. dub 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
smaženky, nastrouhas syr na jemno, 2 vejce, sul, pepr, trosku strouhanky, udelas takovy tuzsi testicko, udelas placicky, ty obalis ve strouhance a sup na panev. S bramborem je to jak smazak, s chlebem je to taky super.
28. dub 2009 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucko, krásný vlásky...paráda... :wink:
28. dub 2009 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky všem za pochvaly. To potěší. :dizzy_face: Je to pro mě teda zatím nezvyk, tak vždycky když jdu kolem zrcadla, tak se musím zkontrolovat. :grinning: Přece jen je to dost změna, ale líbí se mi to.

Dani,
s řasama bych reklamu asi dělat mohla, jen nevím, jak by mi zamaskovali ten ksicht. :grinning: :grinning: Jinak to má i nevýhody, málokdy na sebe seženu sluneční brýle. Nemůžu skoro ve všech mrkat, drhne mi to o skla. :grinning:

Tak já myslím, že na tu 11 hodinu to teda platí, co? Už se těším! :slight_smile: Snad bude pěkný počasí.

Smaženky taky dělám, je to dobrota. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :slight_smile:

Leni,
a to jsi Verunku hlásila už někam poblíž toho novýho bytu? Tak snad to vyjde a něco se uvolní....
Ty jo, za měsíc stěhování. Tak už aby to bylo za váma a bydleli jste pěkně v novým. :slight_smile:
Zítra budu držet palečky, ať to Vikinek dobře zvládne. :wink:
28. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte!

Leni, já vůbec nevím, že se někam st+ěhujete. Honem poreferuj. To je super.
Luci, účes super, taky se chystám už objednat na střihání.
Holky, mně by se srazík hodil spíéš dopoledne, protože pokud mě poveze taťka, tak on jezdí z Brna už tak v půl druhé. No a pokud Martin, tak taky tak podobně. Tkaže je lepší to dopolko. Ale samozřejmě se budu snažit podřídit. A v Olympii nahoře je taky udělan ýkout pro děti. Prostě někam, kam se člověk jednoduše dostane, aby nemusel přes celé Brno, protože já to znám jen v centru a u těch obchoďáků.
Jo, když je řeč o reklamě, tak moje nej kámoška je teď v reklamě na Korunní Májovou. A hraje tam ten strom. :grinning:
28. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi, jdeme do starýho..ne novýho, ale většího bytu do Holešovic po tchánovcích, tak si polepšíme velikostí bytu, to jo, ale prostředí bohužel moc pro děti není, ale holt si budeme muset zvyknout
28. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi - v restauraci? kde?

luci - to bych klído brala,aby mi řasy drhly o brejle :grinning:

kristi - to zí dobře. v podstatě smažák,ale sýr je nastrouhanej. to mi připomnělo moje sýrové topinky,ty jsou taky excelentní :wink:
28. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni tak to tě zase čeká spousta práce,co..
tak at to hezky klapne :wink: do jak velkýho jdete?
28. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, novy vlasky ti moc slusi! Jak sestrih, tak barvicka... :wink:

Leni, tak to mate stehovacku za chvili... My se budem stehovat az nekdy v lete, ale ja uz tim tedka ziju a furt jen premyslim co a jak zaridim, to je des :sweat_smile: Dokonce se mi o tom i v noci zda..

Dneska jsem nevarila, Lea sla spat pred 11h jen s mlikem, zatim ma jen teplotu, netusim co z toho vyleze...
Jinak tu mam polotovar - kureci nugety :sweat_smile: to si pak dame s bramburkem a zeleninkou ;)
Smazenky jsem nejedla minimalne 10 let, to budu muset nekdy vytvorit...dik za tip!
28. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, Holes. jsou In, tam se urcite bude stavet spousta hrist apod.

Dani, jj, v podstate smazak. Ja je miluju studeny

ja jsem to zakapla s Miou, ted cekam az se vzbudi a jdeme ven, bez kocaru
28. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem si šl taky lehnout,když borci spali,no a hošani dnes spali jen 45 min.jsem nestihla ani usnout :confounded:
28. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Mia uz je vzhuru,tak se ustrojime a jdeme
28. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
no,stahovanie nezavidim :slight_smile: aj ked urcite sa tesite do noveho :slight_smile: len to behanie okolo toh,ze ano

my sa este chystame prerobit plafon v obyvacke,znizit trocha strop v urcitych miestach a tak,tak som nariadila nech to laskavo stihnu za tie dva dni co budeme v nemocnici,no ale pochybujem ci to stihnu...

akcul,s riasami ani nehovor,ja mam ten isty problem,nemozem nosit okuliare lebo a mi osuchuju o skla a vecne ich mam masne od maskary potom,je to na nervy inak...

"smazak" niekedy aj ja vyskusam,este som nieco take nevytvorila teda :wink:

no a kooonecne som vybrala kikovi postel do izby,chcela som uz take nieco "na stalo"nie taku vyslovene detsku,tak som vybrala toto,je tam este aj ulozny priestor,plus spodok sa da vyklopit a je tam dalsia postel-takze keby nahodou nejaka navsteva alebo je chory a budem chciet spat pri nom.jako ta cena dokopy so vsetkym je desiva,ale manzel schvalil,tak idem objednat
28. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
saku - ukaž nám postel
28. dub 2009 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
28. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
baby,dneska som nasla kikovi vo vlasoch-lebo sa stale skrabal,taky velky suchy supinkovy flak na kozi,neviete co to moze byt?ma to tam take supinate,jak chrasticky-nieco na ten styl jak mavaju male babatka,ja neviem,asi s nim behnem na kozne alebo co,lebo si to dost skrabe
28. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
no tohle měla Nika taky strašně dlouho, pomohl až šampon z lékárny na doporučení lékařky
28. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
saku postel super. taky uvažuji tady o těch zvýšených :slight_smile:
28. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
no,ja neviem,doteraz to nemal,tak len cumim ze co to je?behnem s nim tiez k lekarke,nech sa to nerozsiri alebo co
28. dub 2009 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
tam je fucak, ze uz jsme doma
28. dub 2009 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Saku, postel je krasna!
Taky tedka shanim nejakou pro Leu, moc se mi libi tahle:
http://www.fly.fr/FR/chambres/lits-juniors/lise/4-34-5788-LISE.html ale jeste se porozhlednu i jinde...

Vy furt neco doma vylepsujete, co? :wink: To oblozeni steny v obyvaku vypada supr, neco takoveho by se mi taky libilo.
28. dub 2009 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek