• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
saku - to měla Kája ve vlasech na počátku atopického exému :unamused: Tak držím palce ať s tím nemá nic společného :wink:
Postel je super :slight_smile: Mě se taky líbí vyvýšené, což Karolínka má :wink:

luci - i tahle postel vypadá dobře, prostě šuplíky musí být :wink: :slight_smile: Jen bych tam nemusela mít ty "koule" na čele a v nohách :wink:
28. dub 2009 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. dub 2009 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak chci jít koupat dítko a ono mi to moje drobátko usnulo na gauči :slight_smile:
28. dub 2009 v 18:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky..tuším, bylo to u vás...strhávali tady někomu pindu? :unamused:
28. dub 2009 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne se libi jedina ta postel vyvysena a to ta z Ikei
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/60162886
28. dub 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - ta se mi zdá docela podobná co dala odkaz Lucka. Jsou fakn, super pak využít třeba pro návštěvu :wink:
28. dub 2009 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, pinďu nebo pindu??? :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
boze,to jsou ale krasny prsa......na to kolik ji je, tak vypada bombove, i kdyz retus tam asi bude
http://revue.idnes.cz/foto.asp?r=sex&c=A090428_161504_sex_map
28. dub 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: no pinďu..my na to máme jít..mně je z toho úplně na blití, když si čtu ty story zdejší :confounded:
28. dub 2009 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudacek malej, ty voe. Kdy mate jit?
28. dub 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: za 14dní ho naočkujou..pak za tejden máme začít mazat tou mastí uvolnující..a za 14dní kontrola..a když blbý, tak mu to servou..a tady se to dělá za živa..takže já fakt nevim, jestli to mám dovolit nebo co s tim :pensive:
28. dub 2009 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim, asi doktori vedi proc to ctheji udelat, ne?
28. dub 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: no právě na tohle má každej jinej názor..to je v prdeli..někdo radí přetahovat od narození, někdo do tří let nic nedělat..někdo servat na roce..někdo v 6letech..si pak vyber :unamused: on nemá žádný problémy, nemá tam zanět, nemá problémy při čůrání..mně Dr. zakázala mu na to šahat..a dneska jsme byli na 18m a jen tak z prdele na mě vybalila, že chíra :zipper_mouth: ..a některým dětem to dělají v narkoze...takže za živa to musí bejt asi drsný..dneska se tam hrůzou 2x poblil...takže já jsem z toho úplně v prdeli :unamused:
28. dub 2009 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo,to nevim. Tak zajdi k jinymu doktorovi radsi jeste
28. dub 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: tady jiná chíra není, ta Dr. tam teda byla moc hodná no... :pensive: všechno mi vysvětlila...tak já si tam pak radši ještě zavolám, jak to dělaj..jestli to aspon umrtvěj nebo něco :pensive:
28. dub 2009 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se v tomhle teda vubec neorinetuju, tak at to dobre dopadne
28. dub 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, si děláš srandu..ach jo..saku měla na to jít s Kikem, ale myslím, že ještě nešli..teda nevím, nebyla jsem tu, no my nepřetáhneme ani omylem a nikdo to zatím neřeší, doktorka řekla, zkoušejte a zkoušejte
28. dub 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis, no nevim, ale zaziva to snad ne.... :confused: Kazdopadne drzim palce..

Prsa pekny, retus 100% jinak to neni mozny...

My mame peknou zabavu odpoledni, muj nejdrazsi a nejblbsi muz pujcil Lee na hrani svuj snubak a doted ho hledame, slehla se po nem zem asi... :sweat_smile: Velmi inteligentni hracka teda.
28. dub 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucija: jo..právě, že za živa..ty story, co tady čtu jsou děsný..že děti omdlívaj bolestí u toho a podobně..no já tam s nim nejdu..půjde MP nebo můj táta..na to fakt jako nemám :confounded:
28. dub 2009 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jesteze mame holku, tohle bych fakt asi neprezila
28. dub 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci :grinning: :grinning: chlap,no.. :grinning:

siss - saku na to myslím jde,ale nevím,jestli nejdou rovnou na obřízku. jinak teda držím palce :wink:

kristi prsa hezký,ale ten obličej,tam už ty plastiky a liftingy jsou fest vidět,trošku mi přijde už jako maškarka. Někdy je přirozenost lepší,i když baba vypadá starší..

mori - ta postel co jsi našla na lucčiných fr. stránkách,ta bez koule je super.přesně takovou bych si představovala.dvojmo. protože jestli si manža nenechá něco udělat se svým chrápáním,tak bude asi dál spávat u kluků,dokud ho i oni nevyhodí :grinning: :grinning: zatím jim to neva,spí jak zabití :sunglasses:
28. dub 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brrr.... Ani ja ne :pensive:
28. dub 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ksicht jeji se mi nelibil, ale kozy ma super...

jsem pridala naky fotky
28. dub 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, ta bez kouli je lepsi... ty jsem si ani nevsimla :slight_smile:
Moje uplna favoritka v postelich je takova cerna spruslova z Ikey, maji ji v katalogu, ale na netu uz ne, tak podle me uz ji prestali prodavat nebo stahli, musim se poptat ale moc s tim nepocitam... skoda. Ta mi prisla uplne dokonala.
28. dub 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podobna, ale byla to jako detska postel, nemela tu bocni operku, jinak skoro to samy...
28. dub 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, asi vim, tak pockej do leta, treba neco podobnyho vyleze v novym katalogu
28. dub 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. dub 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidis, tak super :slight_smile:
28. dub 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Najednou tady je, stacilo jen poradne pohledat, asi uz blbnu :sweat_smile: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. dub 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek