• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
já si ale nemůžu pomoct,ty postele z Ikey bývají dost často takový "vratký". Jsem tam v obchodě,zahejbu postelí a dost se kýve,jestli je to tím,že oni všechno montují jen těma "čudlama",nevím..taky pár známých mi říkalo,že z Ikey postele nemají trvanlivost,nejsou moc kvalitní. V některých jiných obchodech jsou ty postele prostě festovní,drží. No a pro ty děcka ,myslím,že je obzvlášt důležitý,aby ta postel byla pevná,nevím co vaši,ale naši harantíci v postelích dost řádí :slight_smile:
28. dub 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono to bude asi tim, ze tam si na to kazdej leha a tak, obcas pritahnout sroubky a maticky je potreba asi u vseho.
28. dub 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,jasný,ty předváděcí na prodejně jasan. ale mně právě pár známých říkalo negativní věci na koupený postele z Ikey.
28. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas na posteli Mia zatim jen spi a dobry. Casem se to asi trosku hejbat bude.

mrknete k dubnovkam, Alca psala story
28. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta Alca je pripad :grinning:

S posteli z Ikey ja zatim nic negativniho zatim neslysela, no uvidime, promyslime.. jeste mam hodne casu do stehovani popatrat... :slight_smile:

Chudak Lea ma furt 38-39, asi to bude zase zanet ucha, jinak nevim, na nic si nestezuje, ted teda spi, ale az se probudi zavolame radsi domu doktora... :frowning2:

Jdu koukat na hokej na Fr... to je celkem sranda podivana... :slight_smile:
28. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky vecer holky jak se porad mate co vyvadite..

my ted meli praci v obyvaku,a chodime porad nekam na drby,a hlavne ven,kdyz ne tohle tak sme pryc ted je hodne oslav tak se porad slavi,porad sama rodina :slight_smile:

Tak at je Leusce lepe,ted sme vezli kamosce kluka taky mel ucho a pichali mu ho a dobry,snad to nic vazneho nebude
28. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mně alex usnul až před 10 min.,furt plakal,když si lehl,rejpal si do ouška,tak nevím. už jsem si vytáhla věci,že s ním pojedu na pohotovost,zase si ale nejsem jistá,jestli se mu jenom jakože nechce spinkat tak blbne. nebo ho to moc nebolí,nevím :confounded: Když bolelo Erika,nebo si pamatuju já,jak mě bolelo ucho,tak to bolelo i když jsem neležela,alex békal jenom když si lehl,jnak byla těžce v poho. no,tedka usnul, za 3 hodky jede manža do Německa,tak doufám,že ho ucho nechytne když budu sama doma. Dva na pohotov ost nedotáhnu,musela bych budit asi tchýni,aby mi pohlídala jedno dítě doma.. :confounded:
28. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, Dani..to je pech, chjo..chudáček malej, no Niku ucho chytlo u našich řvala a sama už říkala, že ji bolí ucho, šli jsme hned a nebylo to na píchání a za dva dny na kontrolu, sice opět ne na píchání, ale teklo jí to až z očí, tak dostala ATB no a za 5 dní Vikin a ten bohužel v jednu noci a manžel s ním šel na pohotovost a prej nepříjemná sestra a doktor rychle kouknul, prej není to na píchání a ráno do ambulance, ale tam už to na to píchání bylo..otobacit tlumí bolest v tom uchu, držím pěsti, at malej spí a máš klid v noci..já bych asi jela hned..ale já vše beru tak nějak víc přecitlivěli, ale lepší než někde lítat ve tři ráno..popř. dej nurofen na bolest
28. dub 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale máš pravdu, děti brečely furt, ale v tom ležení víc :unamused:
28. dub 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak my jsme zavolali doktora domu a rekl nam, ze ucho to neni, angina taky ne, a ze dite v tomhle veku muze mit klidne 2-3 dny horecky bezduvodne, a ze jsme ho volali brzy a zbytecne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja jsem si zase na druhou stranu rikala, kdyby to bylo neco vaznejsiho ze by aspon na noc dostala leky a lepe se ji spinkalo.. :sweat_smile:

Lea teda mela ucho uz 2x ale bez pichani, jen s antibiotiky.

Drzime palce Alyskovi, at to neni nic vaznyho.
Dobrou!!
28. dub 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! My se jdem obléknout a konečně odnesem přihlášku do školky.
Jen mi prosím v rychlosti někdo písněte jaký datum tam píšete ? Je narozená 9. 2. , tak nevím zda mám napsat od 10. 2. nebo až od března - jak se to píše ?
29. dub 2009 v 07:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori ja napsala hned druhy den po narozeni :wink:
29. dub 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre rano, ja psala taky druhy den po narozeni
29. dub 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! :slight_smile:

Mori,
mě zase říkala ředitelka v MŠ napsat tam přímo den třetích narozenin. Včera jsem to právě vyplňovala a příští týden to tam ponesu.

Na všechny marůdky moc myslíme, ať jsou brzo zase fit. :wink:
29. dub 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
letime tatinkovi koupit darek :wink:
29. dub 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpět ...
akcul - tak paní učitelka mi taky řekla, že můžu den narozenin, protože to jí vlastně už budou 3 roky.
No ale po debatě s paní učitelkou jsem nakonec napsala 1. 9. na 5 dní v měsíci od 8 do 12 h. Já docela nad tím uvažovala, tak uvidíme ... když se jí to nebude líbit, tak chodit nebude. Ale já myslím, že mezi dětma to bude OK :wink:

Zástupkyně tam nebyla, tak tam jen zítra cinknu, zda jí to učitelka předala. Jo a vzala Káju mezi děti, ať se podívá :slight_smile: no nemohla jsem jí odtamtad dostat :grinning: Tak snad by se jí líbit mohlo i od toho září - pokud ji vezmou ...

Skákly jsme i nakoupit, za chvíli určo půjde spát a já chci zkusit udělat žemlovku. Tak musím najít nějaký recept, snad na to budu mít vše potřebné :confused: Jinak je tu docela chladno.
29. dub 2009 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky te´d se o tom bavím s kámojdou - je to tak, že těch 5 dní ve školce v měsíci nepřijdu o mateřskou, že ?
29. dub 2009 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne neprijdes
29. dub 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrska - už dobrý, ona to špatně pochopila a myslela na 5 dní v týdnu :grinning: No by bylo fajn, kdybyji přijali od září - si myslím, že by jí to jen prospělo být mezi dětma.
29. dub 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi,
tak dobře nakupte a pak se pochlub. :wink:
Jinak fotečky krásný! :dizzy_face: Moc vám to oběma sluší, holky. :slight_smile:

Mori,
tak budu držet palečky, ať vám to vyjde. :wink: Já budu ráda, když Naty vůbec vezmou od února.
29. dub 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se taky optam na tech 5 dni v mesici
29. dub 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
jsem dneska jak prastena pytlem, to byla noc, marudek spal s nama v posteli...
Dneska mam fofr, dve schuzky na uradech, vecer tu mame kamose, tak musim nakoupit a pripravit jidlo, rano jdu ke kadernici a do banky, budu muset Leu dneska odlozit ke tchyni, snad to tam nejak zvladne... :sweat_smile:
Teplota trochu klesla, ale ok jeste neni.
29. dub 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy! :wink:

Mori - to jde,že vezmou do školky dítě ještě před dovršením 3 let? to je dobrý..
:slight_smile: a jde to nějak nakombinovat? od září na 5 dní v měsíci a od 3 let na denní docházku? asi ne,co?

jinak u nás noc proběhla celkem dobře,čekala jsem to horší.alex jen dvakrát plakal,ale zase si lehl a usnul. tak to asi nebylo tak moc bolestivý,na pohotovost jsem nejela. doktorka ordinuje od 13do 16,tak tam s nima zajedu odpo jak se vzbudí a nechám si ten otobacit napsat. Leni dííky :grinning:

večer jsem měla mít kafčo s kamarádkama,tak to zase ruším,chjo chjo :frowning2:
29. dub 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani - podle učitelky by to tak mělo jít, že pak půjde od 3 let na celý den. Ale ta zástupkyně řed. tam nebyla, tak tam pro jistotu ještě zítra cinknu, abych věděla přesně
29. dub 2009 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi to nedalo a cinkla jsem tam už teď a už tam paní byla - tak máme smolíka pacholíka. Berou 21 dětí a už jsme 26. :rolling_eyes: Ale prej druhá školka (ta u našeho baráku) má ještě volno. Tak asi budem muset jít sem no. Dítko vstalo, tak asi rovnou skočíme pro přihlášku ... myslím, že Lenka tu psala, že přihlášek se může dát více :confused:
29. dub 2009 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani prave,ze jde do tri let jen na 5 dni a pak na cely tyden
29. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hodne uprednostnujou,ty deti co chodej predem,aby pry to bylao videt,ze ty maminky maji zajem o tu skolku,tak mi to teda bylo receno ptala jsem se a v pondeli jdeme na zapis,ale zalezi taky kolik maminek ma zajem
29. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tam došly ... tam dělá zástupkyni známá, tak jsem s ní mluvila. Do přihlášky mám napsat od února a ona si poznačí tužkou pro sebe, že když to půjde tak od září na těch 5 dní. Ale není jistota ani na ten únor - prostě se dává přednost dětem starším a co jdou od září. No tak jako všude. Ten únor je prostě blbej :rolling_eyes: no už začínám počítat s tím, že budu doma do září 2010 :confused:
29. dub 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
včera jsme byli dopo v ikee, odpo jsme byli u kamarádky co má domeček na zahrádce, výborná akcička, tři mámy a tři stejně starý děti...my si daly vínko a dětičky si pohrály...bez nervů, že někam utečou, že se pomlátí (protože se dost znají) prostě pohodička :wink:

dneska máme odpo karneval ale je od tří, Dála nechce spát, tak nevím, kdy se tam dovalíme...asi až bude po všem :sunglasses:

mori vidím, že podobná situace se školkama je i u vás, no my už máme jasno...nepřijat takže papapááá práce nebo prostě nevím :astonished:
29. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - ono to je asi všude s těma školkama. Nechápu no, furt chtěj porodnost, a co pak ale s těma dětma, že jo ? Školky jsou u nás 2, tak uvidíme. V nejhorším počítám, že v tom září 2010 budou první v pořadí děti co předtím nevzaly :confused: No ale je to hrozný ... pak komplikace s prací. Hlavně že si ženský maj vybírat jak dlouho chtěj být na mateřský ... ono je snad lepší, jít na 4 roky a pak ti to dítě snad vezmou, že je starší.
29. dub 2009 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek