Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
andrea73
29. dub 2009
Nazdááár 🙂

Já dávám Marečka taky na 5 dnů v měsíci od září a pak od února na celej den. Ale po domluvě ho můžu dát i na více dnů v měsíci a ředitelka mi oficiálně napíše, že chodím jen 5 dnů a zbytek jí doplatím na ruku 😉

Tak Marečej je opět na ježečka, já ho totiž předevčírem trošku šmikla, ale jelikož nechtěl držel a po mém zákroku vypadal jak dement :-N , tak jsem ho dnes vzala ke kámošce kadeřnici a vzali jsme to strojkem 😉

Včera jsem byla opět cvičit, jsem fakt ke konci chytala křeče do noh, já prostě ty cviky na nohy absolutně nedávám...jinak jsem byla spocená a hotová, začíná mi to prospívat :-N , dokonce mě už tak nebolely svaly jak prvně, je to o zvyku...se těším na další cvíčo, mezi tím chci jezdit na kole, koupím sedačku na kolo a budeme jezdit s Marečkem 🙂
akcul
29. dub 2009
S těma školkama je to všude stejný. Já tomu taky moc nevěřím, že mi ji od února vezmou. Natož pak od září na 5 dní. Mají to naplněný dětma na celej den, tak určitě nebudou brát jen na pár dnů v měsíci. :-|
daniellka
29. dub 2009
já to taky vidím bledě... No co, kdyžtak si uděláme jedno léto navíc,prémie 😃 😃 .

Borci už začínají halekat,dala jsem si pl hodky s nima ,ale ještě bych spinkala. musíme ale jet k té doktorce,at jsem připravená na večerní uchopárty 😃
mori
29. dub 2009
Tak já dnes kuchtila poprvé žemlovku dle receptu z MMB 😉 a dobrý, dítko taky dlabalo x-) A manžel bude jistě spokojen, protože s tím už taky několikrát otravoval, ať to udělám :-p
zonja
29. dub 2009
ahoj holky,
tak vás jdu po roce navštívit a koukám, že tu zrovna probíráte školky, my taky zatím dopadáme blbě, neb nám jde do školy jen 10 dětí, tak se neuvolní víc míst a to dvě prej musí nechat volný pro případ, že se někdo přistěhuje s předškolákem. loni nebyl žádnej problém, ani na těch 5 dní v měsíci pro mladší děti......mluvila jsem ss ředitelkou a že prej ne, ale přitom vzala děti, co mají maminku na další mateřský, tak jsem nasr. sice mi ústně slíbila, že teda s nějakou promluví a vezme mi lukyho od února, ale papír na to nemám, takže nevím, jak to dopadne :-|
mori máš pravdu se 4 roky, ale práci ti držet nebudou, dostaneš almužnu a navíc, jak jsme to molhly tenkrát vědět, že]-(
a jak se jinak máte? my jsme pořád venku, dnes je hnusně, tak trčíme doma a luky náhodou i usnul, jinak chodíme na nočníček 😉
andrea73
29. dub 2009
Soni nazdár ty tulačko 😉

Víš co je nového? Nekojím 😃 😎 😎, ani jsem netušila, že to půjde tak snadno :-N
..u vás je hnusně? Tak to zítra dojde sem :-|

Nevíte, jak má být o víkendu? Máme zase hodně plánů, tak bychom je rádi realizovali.

Já dnes dělala koprovku s bramborem a vajíčkem a Mára mi to nechce, kurnik co já mu vymyslím :-|
zonja
29. dub 2009
andrejko tak vidíš, že jste to zvládli 😃 a jak to šlo???teda to je supr zpráva 😃
tady je zima a pořád fučí, už mě to od neděle nebaví ten vítr ]-( a o víkoši má být pěkně, ještě zítřek nic extra, pak parádička x-)
mori
29. dub 2009
andrej - se mu nedivím, já bych koprovku taky nejedla 😃 :-p Jako snad i když něco nemusím tak bych zobla, ale koprovku néééééééééééé :-x
kristi
29. dub 2009
koprovku bych si ja dala hnedka, mnam.

ahoj Soni 🙂
andrea73
29. dub 2009
fakt ne? A to já ji zase miluju, ale už ji dlouho neudělám, když to žeru jen já ]-(

Soni stalo se to před 3 týdny, první 2-3 dny byly krušnější, ale žádná hrůza to nebyla no a pak už to bylo jen lepší a lepší, až teda na ty bolesti prsou. Do 10 dnů mi zmizlo mléko úplně a to byla teprve lahoda...a po 4 dnech odtavu mi spí celou noc, přes den dá 3 hoďky i víc a stravování se také dost zlepšilo...takže samé pozitiva 😉
kristi
29. dub 2009
a to ja taky a u nas to taky nikdo nezere, jen ja
lucija76
29. dub 2009
Ahoj Soni a Pitrs, baby vy jste se teda pekne dlouho neukazaly! 🙂

Holky koprovku ja taky muzu, ale napodobne, Lea neji nic co nezna :-N a Yann musi mit maso, jinak to nejde, takze pro sebe to delat taky nebudu :-|
Dneska jsem vytvarela nejakou plnenou sekanou, cesnekovou pomazanku a jeste jdu vyrabet nejaky jednohubky na vecer... musim neco vytvorit, budeme mit plny dum lidi, meli prijit 3 kamaradi a pred chvili volal muz, ze jich bude 8... 😃
kristi
29. dub 2009
Luci, coze takova akcicka ve stredu???

jsem jsem byla koupit listky do divadla, nic inteligentnejsiho me nenapadlo, doufam,ze jsem vybrala dobre.
lucija76
29. dub 2009
Kristi, jj, my docela casto podnikame spolecne vecere a ruzne vecirky v tydnu, hodne nasich znamych maji stejne nepravidelne zamestnani jako Yann, a volneji spis v tydnu nez o vikendu... takze proc ne 😉
Zitra vecer jdu do kina a na drink s ceskyma holkama a v patek vecir jdem zas na oslavu tricatin jedne kamaradce, se to nejak seslo... 😉

To je peknej darek, cos vybrala za predstaveni?
kristi
29. dub 2009
to je super, my mame uplne celej kveten i cerven uz tedka zarezervovanej, to me tak bavi vedet, co se bude dit.

jdeme prosim te na Caveman, pry je to strasna prca
lucija76
29. dub 2009
O tom jsem cetla, to bude urcite supr!
Divadlo mi tady hodne chybi...

Jdu zavolat Leusce, jak to zvlada u babicky.
kristi
29. dub 2009
no doufam, jdeme az v cervnu. tady prsi jak svina
mori
29. dub 2009
kristi - prší jo :-o Tady je vcelku slunečno a teplo x-)

luci - 8 lidí, tos musela docela máknout s tím jídlem ne ? 😉
lucija76
29. dub 2009
Mori, 8 plus my dva 😃 Ale nebude to klasicka veca nastesti, jen takovy sytejsi "aperitiv" jak se tu rika...

Moc toho nemam, dve sekane, ted narychlo pecu jeste jeden slany zavin, jednohubky s cesnekovkou a s chorizem, a plno chipsu, olivy a syry a zeleninovy salat... no prinejhorsim objedname nejake pizzy. A kamarad - sefkuchar donese cokoladovy dortiky jako dezert, na ty se tesim 😉

Lea ma pry 38,6 tak jsem rikala do telefonu tchyni at ji da paralen, a ona pry ze to se dava az nad 39, ze to je pro deti dobry mit teplotu, nebot zabiji mikroby ]-( Chuderka mala, ze jsem ji tam vozila... :-N
kristi
29. dub 2009
no, to ma dost tu teplotu, no. At ji ho da na noc, tim nic nezkazi a male bude lepe aspon chvili.

mnam, mi delas chute. My dneska nevarime, pac jako neni pro koho, R jde pryc na hokej, takze tak. A my si dame neco, jeste nevim co... mozna ty peceny brambory od Danci.

uz se tesim, jak se nalozim do vany s novym casakem. Mia tam je vzdy se mnou, hazi mi do vody uplne vsechno...
daniellka
29. dub 2009
tak jsme byli u doktorky, oba mají atb,každej jiný a pak jsem ještě jela s Alexem do dětské nemocnice na ORL. Na píchání to nebylo,jen zarudlé,podrážděné,asi od té rýmy..Nechala jsem si i potvrdit přihl.do školky, poplatky u doktorky,pohotovost a 6 stovek léky,hnedka jsem o tácek lehčí :-o
A leze to na mě fakt asi taky,páč jsem úplně k.o. chjo chjo,kdyby byl aspon manža doma...
kristi
29. dub 2009
jezis, Dani, to je des. Vydrzte
lienkal
29. dub 2009
Dani, tak to jste dopadli jak my, aspon že mají atb naráz a ne o pár dní později..budete jen 10 dní zavřený :-N

Teda chudinka Leuška :-|
daniellka
29. dub 2009
vydržíme,co nám zbývá..Ale borci jsou už celkem nerudní,maminka taky a tatínek taktéž. a představa další týden být doma do kontroly,fuj blééé!!! já z toho zcepením.
Byla tu tchýňka,hodinu hlídala Erika a já sjela s tím Alexem do špitálu,tak jí vykládám,jak jsem už od pátku zavřená s klukama,jak je nám to už dlouhý,že jsem už utahaná, a že to na mě taky leze,tajně jsem doufala,že mi nabídne,že je třeba někdy přijde pohlídat a kulový. Nic. ]-(
daniellka
29. dub 2009
Leušce posíláme uzdraveníčko.. Ona je to pravda, s tou teplotou,že se nemá hnedka shazovat dolů lékama,ale při takovéhle teplotě už bych lék určo dala.
akcul
29. dub 2009
Kristi,
na Cavemanovi jsem byla. Je to bomba, fakt!!! Se budete řehtat od začátku do konce! 😃 😃 😃

Ahoj Soni!!!! 🙂
kristi
29. dub 2009
Luci, to je super, to me tesi, ja jsem o tom kdysi cetla, tak uvidime, jdeme az v cervnu, tady je furt vsude narvano
akcul
29. dub 2009
Kristi,
my jsme na tom byli to už je snad tak 4 roky. Pozvala nás tenkrát ta švagrová, co je teď nemocná. Opravdu to bylo úžasný, některý hlášky z toho používá manža ještě teď. 😃 😃 😃

Dani,
to je hrůza, teda. Držím palečky, ať je vám všem brzo líp.
A Leušce samozřejmě taky. 😉
kristi
29. dub 2009
ja se jdu okoupat, at stihnu ten hokej
zonja
29. dub 2009
teda vy pořád marůdkujete, jo? já myslela, že se vám to s počasíčkem zlepší :-S ach jo, tak všem nemocným brzské uzdravení, ať si užijete sluníčka 😉
andrejko, tak to vám moc přeju, sis užila svý, tak to máš teď havajku, co 😃 😃
my ráno zase pádíme k tchými, tak pa a neuhořte!!! 😃

Začni psát odpověď...

Odešli