• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Nazdááár :slight_smile:

Já dávám Marečka taky na 5 dnů v měsíci od září a pak od února na celej den. Ale po domluvě ho můžu dát i na více dnů v měsíci a ředitelka mi oficiálně napíše, že chodím jen 5 dnů a zbytek jí doplatím na ruku :wink:

Tak Marečej je opět na ježečka, já ho totiž předevčírem trošku šmikla, ale jelikož nechtěl držel a po mém zákroku vypadal jak dement :sweat_smile: , tak jsem ho dnes vzala ke kámošce kadeřnici a vzali jsme to strojkem :wink:

Včera jsem byla opět cvičit, jsem fakt ke konci chytala křeče do noh, já prostě ty cviky na nohy absolutně nedávám...jinak jsem byla spocená a hotová, začíná mi to prospívat :sweat_smile: , dokonce mě už tak nebolely svaly jak prvně, je to o zvyku...se těším na další cvíčo, mezi tím chci jezdit na kole, koupím sedačku na kolo a budeme jezdit s Marečkem :slight_smile:
29. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
S těma školkama je to všude stejný. Já tomu taky moc nevěřím, že mi ji od února vezmou. Natož pak od září na 5 dní. Mají to naplněný dětma na celej den, tak určitě nebudou brát jen na pár dnů v měsíci. :unamused:
29. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to taky vidím bledě... No co, kdyžtak si uděláme jedno léto navíc,prémie :grinning: :grinning: .

Borci už začínají halekat,dala jsem si pl hodky s nima ,ale ještě bych spinkala. musíme ale jet k té doktorce,at jsem připravená na večerní uchopárty :grinning:
29. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dnes kuchtila poprvé žemlovku dle receptu z MMB :wink: a dobrý, dítko taky dlabalo :dizzy_face: A manžel bude jistě spokojen, protože s tím už taky několikrát otravoval, ať to udělám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak vás jdu po roce navštívit a koukám, že tu zrovna probíráte školky, my taky zatím dopadáme blbě, neb nám jde do školy jen 10 dětí, tak se neuvolní víc míst a to dvě prej musí nechat volný pro případ, že se někdo přistěhuje s předškolákem. loni nebyl žádnej problém, ani na těch 5 dní v měsíci pro mladší děti......mluvila jsem ss ředitelkou a že prej ne, ale přitom vzala děti, co mají maminku na další mateřský, tak jsem nasr. sice mi ústně slíbila, že teda s nějakou promluví a vezme mi lukyho od února, ale papír na to nemám, takže nevím, jak to dopadne :unamused:
mori máš pravdu se 4 roky, ale práci ti držet nebudou, dostaneš almužnu a navíc, jak jsme to molhly tenkrát vědět, že:angry:
a jak se jinak máte? my jsme pořád venku, dnes je hnusně, tak trčíme doma a luky náhodou i usnul, jinak chodíme na nočníček :wink:
29. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni nazdár ty tulačko :wink:

Víš co je nového? Nekojím :grinning: :sunglasses: :sunglasses:, ani jsem netušila, že to půjde tak snadno :sweat_smile:
..u vás je hnusně? Tak to zítra dojde sem :unamused:

Nevíte, jak má být o víkendu? Máme zase hodně plánů, tak bychom je rádi realizovali.

Já dnes dělala koprovku s bramborem a vajíčkem a Mára mi to nechce, kurnik co já mu vymyslím :unamused:
29. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko tak vidíš, že jste to zvládli :grinning: a jak to šlo???teda to je supr zpráva :grinning:
tady je zima a pořád fučí, už mě to od neděle nebaví ten vítr :angry: a o víkoši má být pěkně, ještě zítřek nic extra, pak parádička :dizzy_face:
29. dub 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej - se mu nedivím, já bych koprovku taky nejedla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako snad i když něco nemusím tak bych zobla, ale koprovku néééééééééééé :zipper_mouth:
29. dub 2009 v 15:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
koprovku bych si ja dala hnedka, mnam.

ahoj Soni :slight_smile:
29. dub 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt ne? A to já ji zase miluju, ale už ji dlouho neudělám, když to žeru jen já :angry:

Soni stalo se to před 3 týdny, první 2-3 dny byly krušnější, ale žádná hrůza to nebyla no a pak už to bylo jen lepší a lepší, až teda na ty bolesti prsou. Do 10 dnů mi zmizlo mléko úplně a to byla teprve lahoda...a po 4 dnech odtavu mi spí celou noc, přes den dá 3 hoďky i víc a stravování se také dost zlepšilo...takže samé pozitiva :wink:
29. dub 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to ja taky a u nas to taky nikdo nezere, jen ja
29. dub 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Soni a Pitrs, baby vy jste se teda pekne dlouho neukazaly! :slight_smile:

Holky koprovku ja taky muzu, ale napodobne, Lea neji nic co nezna :sweat_smile: a Yann musi mit maso, jinak to nejde, takze pro sebe to delat taky nebudu :unamused:
Dneska jsem vytvarela nejakou plnenou sekanou, cesnekovou pomazanku a jeste jdu vyrabet nejaky jednohubky na vecer... musim neco vytvorit, budeme mit plny dum lidi, meli prijit 3 kamaradi a pred chvili volal muz, ze jich bude 8... :grinning:
29. dub 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, coze takova akcicka ve stredu???

jsem jsem byla koupit listky do divadla, nic inteligentnejsiho me nenapadlo, doufam,ze jsem vybrala dobre.
29. dub 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, jj, my docela casto podnikame spolecne vecere a ruzne vecirky v tydnu, hodne nasich znamych maji stejne nepravidelne zamestnani jako Yann, a volneji spis v tydnu nez o vikendu... takze proc ne ;)
Zitra vecer jdu do kina a na drink s ceskyma holkama a v patek vecir jdem zas na oslavu tricatin jedne kamaradce, se to nejak seslo... :wink:

To je peknej darek, cos vybrala za predstaveni?
29. dub 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je super, my mame uplne celej kveten i cerven uz tedka zarezervovanej, to me tak bavi vedet, co se bude dit.

jdeme prosim te na Caveman, pry je to strasna prca
29. dub 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
O tom jsem cetla, to bude urcite supr!
Divadlo mi tady hodne chybi...

Jdu zavolat Leusce, jak to zvlada u babicky.
29. dub 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doufam, jdeme az v cervnu. tady prsi jak svina
29. dub 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - prší jo :astonished: Tady je vcelku slunečno a teplo :dizzy_face:

luci - 8 lidí, tos musela docela máknout s tím jídlem ne ? :wink:
29. dub 2009 v 18:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, 8 plus my dva :grinning: Ale nebude to klasicka veca nastesti, jen takovy sytejsi "aperitiv" jak se tu rika...

Moc toho nemam, dve sekane, ted narychlo pecu jeste jeden slany zavin, jednohubky s cesnekovkou a s chorizem, a plno chipsu, olivy a syry a zeleninovy salat... no prinejhorsim objedname nejake pizzy. A kamarad - sefkuchar donese cokoladovy dortiky jako dezert, na ty se tesim ;)

Lea ma pry 38,6 tak jsem rikala do telefonu tchyni at ji da paralen, a ona pry ze to se dava az nad 39, ze to je pro deti dobry mit teplotu, nebot zabiji mikroby :angry: Chuderka mala, ze jsem ji tam vozila... :sweat_smile:
29. dub 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to ma dost tu teplotu, no. At ji ho da na noc, tim nic nezkazi a male bude lepe aspon chvili.

mnam, mi delas chute. My dneska nevarime, pac jako neni pro koho, R jde pryc na hokej, takze tak. A my si dame neco, jeste nevim co... mozna ty peceny brambory od Danci.

uz se tesim, jak se nalozim do vany s novym casakem. Mia tam je vzdy se mnou, hazi mi do vody uplne vsechno...
29. dub 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byli u doktorky, oba mají atb,každej jiný a pak jsem ještě jela s Alexem do dětské nemocnice na ORL. Na píchání to nebylo,jen zarudlé,podrážděné,asi od té rýmy..Nechala jsem si i potvrdit přihl.do školky, poplatky u doktorky,pohotovost a 6 stovek léky,hnedka jsem o tácek lehčí :astonished:
A leze to na mě fakt asi taky,páč jsem úplně k.o. chjo chjo,kdyby byl aspon manža doma...
29. dub 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis, Dani, to je des. Vydrzte
29. dub 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, tak to jste dopadli jak my, aspon že mají atb naráz a ne o pár dní později..budete jen 10 dní zavřený :sweat_smile:

Teda chudinka Leuška :unamused:
29. dub 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
vydržíme,co nám zbývá..Ale borci jsou už celkem nerudní,maminka taky a tatínek taktéž. a představa další týden být doma do kontroly,fuj blééé!!! já z toho zcepením.
Byla tu tchýňka,hodinu hlídala Erika a já sjela s tím Alexem do špitálu,tak jí vykládám,jak jsem už od pátku zavřená s klukama,jak je nám to už dlouhý,že jsem už utahaná, a že to na mě taky leze,tajně jsem doufala,že mi nabídne,že je třeba někdy přijde pohlídat a kulový. Nic. :angry:
29. dub 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leušce posíláme uzdraveníčko.. Ona je to pravda, s tou teplotou,že se nemá hnedka shazovat dolů lékama,ale při takovéhle teplotě už bych lék určo dala.
29. dub 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi,
na Cavemanovi jsem byla. Je to bomba, fakt!!! Se budete řehtat od začátku do konce! :grinning: :grinning: :grinning:

Ahoj Soni!!!! :slight_smile:
29. dub 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to je super, to me tesi, ja jsem o tom kdysi cetla, tak uvidime, jdeme az v cervnu, tady je furt vsude narvano
29. dub 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi,
my jsme na tom byli to už je snad tak 4 roky. Pozvala nás tenkrát ta švagrová, co je teď nemocná. Opravdu to bylo úžasný, některý hlášky z toho používá manža ještě teď. :grinning: :grinning: :grinning:

Dani,
to je hrůza, teda. Držím palečky, ať je vám všem brzo líp.
A Leušce samozřejmě taky. :wink:
29. dub 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se jdu okoupat, at stihnu ten hokej
29. dub 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vy pořád marůdkujete, jo? já myslela, že se vám to s počasíčkem zlepší :confounded: ach jo, tak všem nemocným brzské uzdravení, ať si užijete sluníčka :wink:
andrejko, tak to vám moc přeju, sis užila svý, tak to máš teď havajku, co :grinning: :grinning:
my ráno zase pádíme k tchými, tak pa a neuhořte!!! :grinning:
29. dub 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek