• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
ahojte§som sa sem ani dneska dostat nemohla nejak,teraz su "chlapi"u deda,tak som konecne poumyvala dlazky,lebo uz ma priam prosili,z toho pronta ma pekne napinalo,takze to bolo umyte rychlostou blesku teda

postel som isla vcera cela nazhavena objednat,ale myslela som ze je drevena aono je to obycajska drevotrieska-tak som bola sklamana teda,tak teraz rozmyslam ci ju vezmem alebo nie,myslela som ze je z masivu a ono nie

baby a co hovorite na tu prasaciu chripku,moj mazel uz mi nakazal ist do lekarne kupit tie antivirotika na to ,co su v predaji a ruska-ze pre istotu :grinning: tak ja neviem,no,stoji 33 eur jedno balenie,tak to aby som zobrala hned tri ked tak,ja neviem,asi to trocha prehana,nie? ale zas nahodou by sa to fakt dostalo sem a potom bude asi problem ked zacnu vsetci hystercit,tak asi kupim pre istotu

andrej,vidis a taky veget si mohla uz mat jak davno :grinning: :grinning:

no a tu mame moje dnesne ranne tehu brucho-ale ked sa cez den zacnem ladovat,tak vecer vypadam jak v 6 mesiaci-asi to som radsej mala odfotit :grinning:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2700695&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
29. dub 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha a to bricho mas jako kde? ty jsi neuveritelne hubena, az moooooc
29. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, Mončo, tak to je fakt mazec. Ty jsi hubeňour! :grinning:
29. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Moni, ty jsi snad hubenější než Soňa..běž se najíst...ale fakt jako..
29. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku ty vyžle jedna :sweat_smile: , ty až půjdeš rodit budeš vypadat jak já teď :grinning: :grinning: :grinning:

Dani to mě teda mrzí, že jsou chlapečci na Atb :frowning2: , zrovna když je tak krásně tak omarodíte...tak je aspoň od nás pohlaď a posíláme uzdravovací hubánky :wink:

Tak samo dětem od Léni, tfuj tfuj ftuj, at už je nemoc pryč :slight_smile:
29. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ty woe vy furt něco podnikáte, to je jak my za starých časů, teď už není čas a navíc není nálada. A taky skoro všichni taliáni jsou v čudu, nikdo tu nezbyl, tak se nemáme s kým sčuchávat :sunglasses:
29. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Lucka vede krasne aktivni socialni zivot. My jsme taky furt doma, Andrej. Obcas nekdo dorazi, ale vetsina je vzdy vystavena z prace
29. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
se nedivím, u Lucky hraje roli taky prostředí, pak frantíci, kteří se rádi baví jak italové a mají rádi společnost. My jsme kdysi měli společnost 2-3x týdně, ale mým těhu to zkončilo...a ani mi to nijak nechybí :wink:
29. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se koukala, jestli se to představení hraje i u nás a bohužel...ale zatím mají vystavený program jen do konce května. Jste mě fakt nakazily, jsem v divadle byla naposledy asi před 5 lety :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
gooooooooooooooooooooooooooooooooool

vedeme 2:1
29. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
s kým hrajeme?
29. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, tak na vylet do Prahy, pres den pocourat, vecer na papu a do divadla,prespat v peknym hotylku a druhy den domu
aha s finama
s Finskem, o 1. misto ve skupine, dal se nejak zapocitavaji body, takze docela dulezitej zapas
29. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, krasny fotky, jen at makaj, vsak ono je neubyde
29. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus ženy :slight_smile:
tak jsme byli dneska na tom karnevalu...a celkem to bylo dobrý...dětičky se zabavily a o to jde že :slight_smile:

přidala jsem fotky ze včerejšího posezeníčka u kamarádky a teď ještě z karnevalu :slight_smile:

kristi díky ty jsi rychlík :wink:
29. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš Dalík je prostě úžasnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a hlášky taky super :wink:
29. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si dneska chovala měsíční mimi ty jo já to fakt skoro už neuměla a hlavně já už jsem totálně zapomněla jaký to bylo, když byl Dalíček takový mimi :astonished:
29. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by chtělo si ještě oživit paměť a nahrát mu brášku :grinning:
29. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
malej mi usnul bez plenky, asi mu ji nasadím, v tom mu ještě nedůvěřuji :slight_smile:
29. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
drago, ja chovala Alexe a uplne jsem zapomnela, ze mu musim drzet hlavu, tak mu malinko klinkla, no debil jsem..
29. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi,
krásný fotečky! :slight_smile: Dalíček se mi zdá najednou nějakej jinej, takovej dospělejší. :sweat_smile:
29. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANDREJKO DÍÍÍK předám klukům zlobičům uzlobeným vyzlobeným...Jéééžeši ti mi zase dšělaj ciráty v posteli se spanííím,já je přetrhnu!!!
oba se svlíkaj do naha,vč. plinky,erik dosáhne do komody,vybrakoval komplet šuflata naskládaných vyžehlených triček,halekaj,zlobí,gauneři jedni ušatí,přetrhnu je vejpůl.
Teda ale musím říct,že jsem na ně tentokrát zaječela (šla jsem tam tohle řešit už asi po 4.) tak jestli to slyšela sousedka,musí si myslet,že jsem úplná hysterka a chudáci děti :grinning: . Jenomže - ono to zaječení zabralo. :grinning: Už je tam hrobový ticho :sunglasses:

saku - ty jsi jak reklama na oplatky z boku :grinning: neser, tlusťochu! chceš vidět moje benžo?! :grinning: :grinning:

do divadla bych taky šla..nebyla jsem 100 let a taky jsem ještě neprovětrala moje loni koupený zlatavý společenský nááádherný gatě :grinning: . Ale půjdu asi s kamarádkou,už jsme se domlouvaly.. :wink:

jdu juknout draze na fotečky :wink:
29. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky jecim a je to k prdu.....tak radsi nejecim a resime to jinak, zkousim tedka to objeti, kdyz se vzteka nebo tak....je to sikovny.
29. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi vid oni jsou takový gumový :slight_smile:) já teda na hlavičku pozor dala ale stejně se mi tak nějak na rameni bimbala :grinning:
29. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja na to uplne zapomnela, mi to nedocvaklo. Ale chovala jsem asi 3 minuty,. zacal rvat, tak jsem ho vratila.... :sweat_smile:
29. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul jestli ono to nebude těma fousama :sunglasses: :grinning:
29. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi :grinning:
29. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, byla jsem jak vejce, ale je krasnej, a Lucce to moc slusi :wink:
29. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek