Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
akcul
29. dub 2009
Dragi,
že by? 😃 😃 😃
draga
29. dub 2009
akcul nevím ale mi přišel s tím knírem jak dospělák 🙂))

kristi ty vejce 🙂 ...já jsem taky vejce 🙂)
kristi
29. dub 2009
my být vejce 🙂
kristi
29. dub 2009
tak a uz me ten rozhodci vazne sere 8-(
daniellka
29. dub 2009
dragi Dála je frajer 😃
draga
29. dub 2009
Dani baže 😉 díky moc 🙂
draga
29. dub 2009
jo kristi 3:3 ale to dáme a navíc skoro o nic nejde...stejně postupujem 😉
kristi
29. dub 2009
ja vim, jako....ale je trapnej, jak furt vylucuje, i za prkotiny....
draga
29. dub 2009
no ono vůbec to nějak ty rozhodčí nezvládaj
kristi
29. dub 2009
no vubec se mi to jako nelibi tohleto :-S nic, dokoukam to a pak nevim, pak uz asi pujdem spat....
draga
29. dub 2009
já už tady usínám 😃
kristi
29. dub 2009
ja jsem taky vystavena

ty voe, uz me ten kokot ale vazne vytaci, rozhodci je sved, tak to fakt jako nevim...
draga
29. dub 2009
je to normální blb 😉
kristi
29. dub 2009
kdyby jen to

tak uz to asi vypnu, dobrou noc a hezke sny
akcul
29. dub 2009
Tak já jsem doteď vypisovala předlouhej mail kamošce, už se jí chystám napsat 14 dní, tak konečně jsem to udělala.

Už to taky zabalím. Dobrou noc a sladké sny všem! 🙂 |-|
draga
29. dub 2009
taky dobrou |-|
kristi
30. dub 2009
tak pro zmenu dobre rano. doufam,ze je marudkum lepe
mori
30. dub 2009
Dobrý ránko! Tak my opět budíka v 6 h, to naše dítko tam má snad někde nařízenýho budíka =-)

draga - super fotečky 😃

saku - začínám pochybovat o tvém těhu, jak vidím to bříško 😃 nebo spíš nevidím 😉 😃
andrea73
30. dub 2009
Dobré ránko 🙂

Mori že? Saku by si měla z nás a z Dragy vzít příklad, tak vypadají správné matky 😃

Já dnes čekám návštěvu, pak musím k našim a uvažujeme, jestli půjdem na čarodejnice či ne, uvidíme podle počáska, dnes nám dojede i taťka takže bysme šli spolu 😉
lienkal
30. dub 2009
Dobré ránko,
Drago krásný fotečky 😉
my jdeme dnes na kontrolu na ORL a končím, aspoň čtvrt roku nechci žádného doktora vidět...
mori
30. dub 2009
andrej - nám dnes taťka taky dorazí dřív, aby mohl jít s náma na čarodky 🙂 V kolik holky u vás začínají ? U nás je sraz v 19 h a jde se na zámek, kde se pálí, je nějaké občerstvení a opékaní buřtíků. Mě to přijde pro ty malé děti docela pozdě :-S ale je to každý rok stejný čas.
akcul
30. dub 2009
Dobré ránko! 🙂
My jsme dnes vyjímečně spali až do půl osmé. x-)

Mori,
u nás je pálení čarodějnic už v 16 hod. Budou tam různý soutěže a atrakce pro děti a samozřejmě taky táborák a špekáčky. 😉
andrea73
30. dub 2009
Mori u nás to taky začíná v 7, ale my bysme nebyli s Marečkem dlouho venku, max. do 21-22 hod. To je jeho normální doba na spaní...snad vyjde počasí. U nás jsou taky samé stánky s občerstvením, občas nějaký ten balónek či upomínkové předměty, toť vše.

Jako já jsem ten příspěvek měla rozepsaný od půl 9, ale zapoměla jsem ho odeslat :-N
andrea73
30. dub 2009
a samozžejmě samé čarodějnice, nějaké soutěže pro děti a vyhodnocení nej masky 😉

Dnes dělám zelňačku s uzeným a bramborem a na druhé kuřecí maso v bramboráku 😉
mori
30. dub 2009
andrej - to u nás nehro tak dlouho být venku :-o v těch 19 h by se mělo odcházet na zámek, zapálí se čarodka, možná taťka Káje opeče buřtíka (děti tam dostávají i s pitíčkem) a počítám ve 20 h budem odcházet dom =-)
mori
30. dub 2009
kristi - tak dnes jsem konečně zasadila ty semínka z Ikei, mám pažitku 🙂 tak jsem zvědavá, jestli mi z toho něco vyleze 😃
draga
30. dub 2009
krásný den...

u nás je čarodk plno ale půjdem asi na centrální tam to začíná ve 4 nějaké akce pro dětičky. oheň se zapálí v 19 a pak asi pofrčíme rychle domů 🙂 Dála chodí spát pořád tak kolem 19-20 😃
daniellka
30. dub 2009
zdau ženský 🙂

jestli bude někdo na pohlídání,tak taky zajdem ke známým na pálení ,špekoně a pivko,ale až večer,jak děti usnou..
Ale já už raději nic neplánuju,páč to nějak poslední dobou nevychází.
Chtěli jwsme si zajet o víkendu s manžou zasurfovat na Rujánu (tcháni byli svolní ,že pohlídají dítka =-) ) a nepojedem nikam,dítka marodí.. 😞
lienkal
30. dub 2009
ahojky, tak jsme zpět z ORL a za týden zase na kontrolu, páč to ucho stále nemá zahojený, ale ven už můžeme, to by mě už vezli..
draga
30. dub 2009
leni tak aspoň, že tak...ať jste brzičko v pořádku...