Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
kristi
30. dub 2009
tak Mia zdlabla asi 3 sberacky kvetakovy polivky, jdu si dat taky...
daniellka
30. dub 2009
leni aspon něco,že můžete ven..ouško se mu zahojí,Sameťáčkovi 😉
tak a borci jsou zas vzhůru,já jsem si ještě ani nestihla lehnout. oni zas dávají knap tu hodinu,mě trefí šlak. ještě začnou vstávat v 6 jak kdysi a jdu si tu mašličku hodit 😎
draga
30. dub 2009
Dani to je pech co? já jsem ráda, že Dála chrní ještě ty 3 hoďky 😎

koukám na čt 24 a divím se jak ODS prezentuje datovou schránku...jakobysme byli totální debilové..vysvětlujou jak funguje mail 😃 😎 božeeeee 😎
daniellka
30. dub 2009
dragi - to víš,musí oslovit ještě tu poslední dávku voličů,který ten internet ještě neumí používat 😃 😃
kristi
30. dub 2009
drago, no ona spousta lidi na to fakt nema bunky, no. Jinak je to ale super napad, aspon se uz nikdo nebude schovavat a vymlouvat, ze mu nedosla obsilka apod.
daniellka
30. dub 2009
tak jsem tam byla,erik ještě chrní a jen alex je vzhůru,zase se ten exhibouš svíkl do naha.. 😃 tak jsem ho zas oblíkla,ale myslím,že už neusne,jak ho znám...
já jim asi zase začnu pouštět do pokojíčku rajskej plyn nebo co 😃
draga
30. dub 2009
já nevím koho oslovujou ale počátaj úsporu na poštovném a to je fakt síla 🙂))

Dani slíká se alex i na veřejnosti 🙂))
kristi
30. dub 2009
to jo, to bude asi pekna palka, co?
sakura77
30. dub 2009
ahojte!

som sa doteraz rehlila na dancineje hlaske o oplatke z boku 😃 😃 kde ty na to chodis zeno? :-N

no,o moje kila nemajte obavy,aj pri kikovi do stvrteho mesiaca nic a potom som sa vyzrala o plus 17kg,takze nic nie je stratene :-N ja to dobehnem,jak mi prestane byvat zle,tak zacnem zrat jak kyselina,sa poznam 😉

doobeda som si bola v klude pobehat po obchodoch,kupila som si letne tehu satky-teda oni nie su original tehu,ale nastastie teraz sa nosia vselijake tie riasene veci,takze ozaj je vyber
kiko bol do jednej u deda,to bol klidecek,ked som ho nemusela nahant po obchodoch

a bola som kupita aj tie tabletky,by ste neverili,skoro vsade vypredane,jedny som zohnala a ostatne mi objednala,no ja neviem teda....
sakura77
30. dub 2009
jej,a zabudla som pochvalit dalickove fotky,jak ten vyrastol,fesacisko 🙂
daniellka
30. dub 2009
saku 😃 😃 řekni mi,prosím tě,kolik ted vážíš..tipuju,že to bude tak půlka mě 😃

ted jsem zrovna četla,jak ty tabletky mizí z lékáren po tisících..
sakura77
30. dub 2009
dani,56 😉 a s kikom som skoncila na 72 😃
lienkal
30. dub 2009
saku a kolik měříš? tipuji okolo 170cm?
kristi
30. dub 2009
jaky tabletky? na chripku??

Mia dneska nespala, tak snad pujde driv vecer, pac ja delam obl. talire a naky mnamky a budem slavit svatek.

Saku, ja mam 164 cm a s Miou jsem se dostala az na 69 kg, bleeeee
sakura77
30. dub 2009
kristi,tabletky na tu prasaciu chripku,daju sa volne kupit ale ratam ze jak sa potvrdi nejaky nakazeny pripad,tak bude honba za tym,teda vraj uz je

leni,171 cm meriam,tipla si dobre 😉 a cely zivot okrem tehu vazim tak55-58kg,podla toho ci je leto alebo zima 😃
sakura77
30. dub 2009
jaky sviatok,kristi?
kristi
30. dub 2009
vcerejsi manzelum a zitrejsi prace 😃
sakura77
30. dub 2009
jaj,no pracu treba oslavit :-N inak oblozene chlebicky by som si dala veru,keby mi ich mal kto urobit :-N
lienkal
30. dub 2009
Moni, tak to máš míry jako moje kamarádka, ale tý už doktoři doporučují, že má přibrat 😃 ..tak já takovou váhu jsem měla naposledy v 7.třídě na základce, bych nyní nemohla fungovat s takovou váhou, ale asi každej to má jinak daný 😉
sakura77
30. dub 2009
no,ja sa drzim na tej vahe,pokial priberiem viac tak mi to ide do bokov a zadku,takze by som vypadala jak presypacie hodiny 😃 ,takto je to cca tak rovnomerne
no,ale uvidime kolko sa toho na mna nalepi teraz,prave vyzieram nutelu
lienkal
30. dub 2009
no, na fotkách vypadáš krásná a v poho, v těch bílých kalhotech super, ale jak jsem viděla včera tu těhu..tak jsem se lekla..snad to zkresluje fotka 😃, tak hlavně papkej, at jste s mimískem v pořádku 😉, udělej si ty chlebíčky, šup 😃
mori
30. dub 2009
Tak tady bylo nádherně teplo a slunečno , a teď tu je černo, leje a je trochu buřina. Tak uvidíme jak se to do večera vyvrbí, zda vůbec na ty čáry půjdeme =-)
sakura77
30. dub 2009
no,to urco blba fotka je,vypadam tam fakt nejak vyziablo,tak najblizsie sa odfotim po 10 chodoch a az vecer 😃
lienkal
30. dub 2009
😃 oplatka z boku 😃
sakura77
30. dub 2009
leni,no,to bol hlod teda,co? 😃
mori,ani nehovor,my chceme ist navecer na stavanie maja a tiez sa to tam trocha zacina mracit,nastastie nas to skoro vzdy tak nejak o meter obide,tak dufam ze to bude aj dnes,bola by som rada
daniellka
30. dub 2009
tak tady se čerti žení a já právě potřebuju odjet k notáři. a má ,teda už tu měla být, mi přijet tchýně,musím tam v 5 být,začínám být fest nervozní. s těma jejíma příchodama je to děs. Jdu jí volat. :-S

saku - tvou váhu jsem měla tak nějak kolem 5. třídy 😃 ty máš míry modelky!
kristi
30. dub 2009
proc tohle nekdo dela? ja to nikdy nepochopim
http://zpravy.idnes.cz/do-pruvodu-s-nizozemskou...
andrea73
30. dub 2009
tady je holky taky divně, jednou je úplně černo a vichrno, pak zase vyjde sluníčko, ale většinou je větrno, mírně chladno tak uvidíme, jestli vůbec vyrazíme. pokud třeba nevyrazíme jen sami s Rosou a Máru necháme u babči 😉
draga
30. dub 2009
tak tady bylo krásně a stále je slunečno teplo, opekli jsme buřta, koukli na vatru, tu až zapálí tak vzplane asi celý Kladno...a už jsme doma 😉

saku teda ty jsi úplná hubeňouřice...to je břicho???? 😃
daniellka
30. dub 2009
tak my asi nkam nepůjdem. naši jsou hrozně unavení,lítali po Mountfieldech, chůvička nemůže, prababka je v Praze a tchýni se nechce,asi je taky unavená 😞
No co, zahraju si fotbálek,už jsem tak nějak zvyklá 😃

Začni psát odpověď...

Odešli