• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
tak Mia zdlabla asi 3 sberacky kvetakovy polivky, jdu si dat taky...
30. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni aspon něco,že můžete ven..ouško se mu zahojí,Sameťáčkovi :wink:
tak a borci jsou zas vzhůru,já jsem si ještě ani nestihla lehnout. oni zas dávají knap tu hodinu,mě trefí šlak. ještě začnou vstávat v 6 jak kdysi a jdu si tu mašličku hodit :sunglasses:
30. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani to je pech co? já jsem ráda, že Dála chrní ještě ty 3 hoďky :sunglasses:

koukám na čt 24 a divím se jak ODS prezentuje datovou schránku...jakobysme byli totální debilové..vysvětlujou jak funguje mail :grinning: :sunglasses: božeeeee :sunglasses:
30. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi - to víš,musí oslovit ještě tu poslední dávku voličů,který ten internet ještě neumí používat :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
drago, no ona spousta lidi na to fakt nema bunky, no. Jinak je to ale super napad, aspon se uz nikdo nebude schovavat a vymlouvat, ze mu nedosla obsilka apod.
30. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tam byla,erik ještě chrní a jen alex je vzhůru,zase se ten exhibouš svíkl do naha.. :grinning: tak jsem ho zas oblíkla,ale myslím,že už neusne,jak ho znám...
já jim asi zase začnu pouštět do pokojíčku rajskej plyn nebo co :grinning:
30. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím koho oslovujou ale počátaj úsporu na poštovném a to je fakt síla :slight_smile:))

Dani slíká se alex i na veřejnosti :slight_smile:))
30. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, to bude asi pekna palka, co?
30. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!

som sa doteraz rehlila na dancineje hlaske o oplatke z boku :grinning: :grinning: kde ty na to chodis zeno? :sweat_smile:

no,o moje kila nemajte obavy,aj pri kikovi do stvrteho mesiaca nic a potom som sa vyzrala o plus 17kg,takze nic nie je stratene :sweat_smile: ja to dobehnem,jak mi prestane byvat zle,tak zacnem zrat jak kyselina,sa poznam :wink:

doobeda som si bola v klude pobehat po obchodoch,kupila som si letne tehu satky-teda oni nie su original tehu,ale nastastie teraz sa nosia vselijake tie riasene veci,takze ozaj je vyber
kiko bol do jednej u deda,to bol klidecek,ked som ho nemusela nahant po obchodoch

a bola som kupita aj tie tabletky,by ste neverili,skoro vsade vypredane,jedny som zohnala a ostatne mi objednala,no ja neviem teda....
30. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej,a zabudla som pochvalit dalickove fotky,jak ten vyrastol,fesacisko :slight_smile:
30. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku :grinning: :grinning: řekni mi,prosím tě,kolik ted vážíš..tipuju,že to bude tak půlka mě :grinning:

ted jsem zrovna četla,jak ty tabletky mizí z lékáren po tisících..
30. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani,56 :wink: a s kikom som skoncila na 72 :grinning:
30. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku a kolik měříš? tipuji okolo 170cm?
30. dub 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaky tabletky? na chripku??

Mia dneska nespala, tak snad pujde driv vecer, pac ja delam obl. talire a naky mnamky a budem slavit svatek.

Saku, ja mam 164 cm a s Miou jsem se dostala az na 69 kg, bleeeee
30. dub 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi,tabletky na tu prasaciu chripku,daju sa volne kupit ale ratam ze jak sa potvrdi nejaky nakazeny pripad,tak bude honba za tym,teda vraj uz je

leni,171 cm meriam,tipla si dobre :wink: a cely zivot okrem tehu vazim tak55-58kg,podla toho ci je leto alebo zima :grinning:
30. dub 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaky sviatok,kristi?
30. dub 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcerejsi manzelum a zitrejsi prace :grinning:
30. dub 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj,no pracu treba oslavit :sweat_smile: inak oblozene chlebicky by som si dala veru,keby mi ich mal kto urobit :sweat_smile:
30. dub 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, tak to máš míry jako moje kamarádka, ale tý už doktoři doporučují, že má přibrat :grinning: ..tak já takovou váhu jsem měla naposledy v 7.třídě na základce, bych nyní nemohla fungovat s takovou váhou, ale asi každej to má jinak daný :wink:
30. dub 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,ja sa drzim na tej vahe,pokial priberiem viac tak mi to ide do bokov a zadku,takze by som vypadala jak presypacie hodiny :grinning: ,takto je to cca tak rovnomerne
no,ale uvidime kolko sa toho na mna nalepi teraz,prave vyzieram nutelu
30. dub 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, na fotkách vypadáš krásná a v poho, v těch bílých kalhotech super, ale jak jsem viděla včera tu těhu..tak jsem se lekla..snad to zkresluje fotka :grinning:, tak hlavně papkej, at jste s mimískem v pořádku :wink:, udělej si ty chlebíčky, šup :grinning:
30. dub 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady bylo nádherně teplo a slunečno , a teď tu je černo, leje a je trochu buřina. Tak uvidíme jak se to do večera vyvrbí, zda vůbec na ty čáry půjdeme :confused:
30. dub 2009 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,to urco blba fotka je,vypadam tam fakt nejak vyziablo,tak najblizsie sa odfotim po 10 chodoch a az vecer :grinning:
30. dub 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: oplatka z boku :grinning:
30. dub 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,no,to bol hlod teda,co? :grinning:
mori,ani nehovor,my chceme ist navecer na stavanie maja a tiez sa to tam trocha zacina mracit,nastastie nas to skoro vzdy tak nejak o meter obide,tak dufam ze to bude aj dnes,bola by som rada
30. dub 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady se čerti žení a já právě potřebuju odjet k notáři. a má ,teda už tu měla být, mi přijet tchýně,musím tam v 5 být,začínám být fest nervozní. s těma jejíma příchodama je to děs. Jdu jí volat. :confounded:

saku - tvou váhu jsem měla tak nějak kolem 5. třídy :grinning: ty máš míry modelky!
30. dub 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je holky taky divně, jednou je úplně černo a vichrno, pak zase vyjde sluníčko, ale většinou je větrno, mírně chladno tak uvidíme, jestli vůbec vyrazíme. pokud třeba nevyrazíme jen sami s Rosou a Máru necháme u babči :wink:
30. dub 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady bylo krásně a stále je slunečno teplo, opekli jsme buřta, koukli na vatru, tu až zapálí tak vzplane asi celý Kladno...a už jsme doma :wink:

saku teda ty jsi úplná hubeňouřice...to je břicho???? :grinning:
30. dub 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my asi nkam nepůjdem. naši jsou hrozně unavení,lítali po Mountfieldech, chůvička nemůže, prababka je v Praze a tchýni se nechce,asi je taky unavená :frowning2:
No co, zahraju si fotbálek,už jsem tak nějak zvyklá :grinning:
30. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek