• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Luci, ne....nebyl, tady se proste nic nedozvis.

mne se obrezany kluci libej, je to takovvy "cisty"
15. bře 2009 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
no,ved hej,len ci sa to bude aj jemu :sweat_smile:
15. bře 2009 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
no,tak nam dokapala treti a dostala ctvrtou, to uz jako neni normalni,ale furt zde neni doktor,aby se mnou probral, co je jako spatne. doprdele, dalsi noc tady, to me asi fakt omejou
15. bře 2009 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi víš jak Dála dostal kapačku jednu ale začal hned řádit a řval papat a mě donesli snídani a jemu nic...přišla sestřička a říkala, když tak žebrá tak mu kus rohlíčku dejte...pak donesli oběd...a Dála zase lítal a papat..(byla rýže a kuře) tak jsem mu dala tu rejži a podepsala ten papír, protože jsem věděla, že pití ledovej čaj do něj nějak dostanu a že už nechci tu kapačku podělanou..ale kdžy Miuška pořád spinká tak je asi už víc unavená a byla na tom hůř než Dála...ale doktoři chodili koukat pořád...a ptát se...a pak mi jedna mladá doktorka řekla, že může mlíčko, když už neblinká....no ta neděle je na tohle blbá...slouží jeden doktor, nemá čas...prostě na prd :confused:

saku to je nepříjemný ale aspoń bude mít Kiko klídek a uvidíš jak baby na něj poletí...mě taky přijde obřezaný pindour tak nějak čistější a voňavější :sunglasses:
15. bře 2009 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
je mi vás Kristi moc líto...
15. bře 2009 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
to je v pohode, Drago, vim, ze asi to neni ok uplne na to,abychom mohly jit domu....ach jo. Myslis, ze ji mliko mam zkusit udelat? trosku proste.....neblinkala uz 1,5 dne, zaludek ma asi zklidnenej
15. bře 2009 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
tak konecne tu byl doktor, dobry, rano jdeme domu.....a budem tady samy, pani vedle pustili. A nejvetsi gol je to, ze mi ukradli veceri, to jako fakt mi hlava nebere. Jsou tu cikani, takze je mi to jasny....
15. bře 2009 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
jak jako,ukradli večeři? to je strašný! to slyším teda poprvý,vím ,že se krade všelicos,ale gábl v nemocnici,to je mazec :grinning:
kristi asi si budeš muset nechat něco dovézt :slight_smile: já jak ležela před porodem delší dobu ve špitále,tak jsem si občas něco objednávala,pizzu apod. :grinning: to je pak mňamka vyskočit z toho nemocničního jídla. ALe zase když zavzpomínám,tak mi v porodnici jídlo dost chutnalo,akorát ho bylo šíleně málo,furt jsem měla hlad :grinning:

tak jsem byla v Olympii s kamarádkou na kafi,prošly jsme pár obchůdků,koupila jsem si koonečně papuče,ty moje se mi rozpadly vypadají jak krokodýlí huba a někdy jsem o tu rozlepenou špici i zakopla,sranda :grinning: , tož je mi už trošku líp..Vyvětrala jsem mozeček, ještě bych měla vyvětrat manžílka. (pověsit ho za k.. do průvanu :grinning: :angry: ) a byla bych nejspokojenější :grinning:
15. bře 2009 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani :grinning: :grinning: :grinning:

u nás šel tatínek s Nikou plavčit a já jsem si hodku dáchla s Vikinem a pak s ním jela na nákup, tak prima odpo s jedním dítětem, nakoupila jsem zeleninku a udělala zdravou mňamku, dala vínko..tak je mi fajn :wink:
15. bře 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi nevím co ti na to mlíčko řekl doktor? mě jeden řekl zásadně ne a ta mladá doktorka zase že můžu...já to riskla a dobrý...
to jídlo je mazec ale neležíš v Kladně že ne? :grinning: :sunglasses: i když tady teda cikáni jídlo nekradli :grinning: :wink: tak do zítra to už vydržíte hodně síly přeju :pensive:

Dani ty domácí rozbroje jsou asi všude.. :wink:
15. bře 2009 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
mam pekne pizzu, celou ji sezeru....Mius je bez kapacky, natekla ji ruka, tak zatim ji nedali jinou,takze si hraje a je v pohode, papa piskoty a pije, rano jdeme domu..
15. bře 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme se vrátili z návštěy a tady čtu dobrý zprávy, tak to mám velkou radost :dizzy_face: Dnes už to nějak vydržíte a doma už bude líp, holky! :wink: :slight_smile:
15. bře 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme se stekli po telefonu,pac panovi je taky zle, tak nemohl prijet, jakoby to bylo 300 km a ne 5 min od baraku, jesteze mame kamarady, co mi dovezli to jidlo
15. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristi, no chlapi, ale třeba je mu fest zle :unamused:
15. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, ja vim....asi mu je fakt blbe, no. jenze ja doma nemam ani smectu, tak si bere paralen, coz je kravina
15. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani my byli taky dnes v Olympii, ale jen na chvilku, dali si gáblík v té restauračce, co jsme měli srazík a rychle na sedačky do Kika (samozřejmě jsem si opět nevybrala, no vybrala bych si, ale zase na objednávku, takže jsme se s Rosinem domluvili, že když je teď super kurs zlotého, že sjedeme do Polska, ale do obchodu s nábytkem, ne na burzu a tam se po něčem podíváme. Pokud si ani tam nevyberu, asi si koupím v Ikei, jedna se mi tam docela líbí :wink:

Kristi to je fakt pech, že dávají Miušce tolik kapaček, no snad vás opravdu zítra pustí :dizzy_face:
15. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko!
tak kristi,dufam ze vas pustili a ste uz domka :slight_smile:

noo,paralen urcite zaberie :grinning: :grinning: chlapi.... :sweat_smile:

kiko dnes vtal nejak skoro ,uz o siedmej,tak som sa nejako dokopala vyliezt z tej postele,ale sa mi teda nechcelo,este k tomu je tu aj hnusne zamracene,dufam ze sa to zlepsi
16. bře 2009 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda, tak nam vcera uz znova kapacku nedavali, takze jsme bez toho a v pohode. Mia jeste spala celou noc krasne, a tedka uz pije Jupika a basti piskotky, takze pohoda. Ja si jdu uvarit kafeeeee, at se probudim, pac vedle v pokoji od 2 do pul 5 rvalo dite, ale tak, ze to znelo jak kdyz zabijite prase, mam to nahrany na tlefonu. A hlavne jeho maminka v klidku jako lezela a posteli a nic ( je tam videt, jsou tu skleney steny)
16. bře 2009 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdárek!

hrozně mě bolí záda. 1)potřebuju novou matraci,2),tak si ráno sednu na postel, našikmo dolů se ohnu pro mobil a něco mi tam luplo,auu auu :fearful:

nevím co dneska. erik kašle,alex jen trošinku. co se stane,když je vezmu na hodinku na vzduch? furt trčíme doma.už se to nedá,teplotku nemaj,tak ospo asi půjdeme..nebo možná už ted dopo,uvidím jak se mi bude chtít. :wink:
16. bře 2009 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné ráno :slight_smile:

kristi ať vás už pustí domů :slight_smile:

dani ven jděte, bude se jim i líp dýchat, už nejsou mrazy tak by to mělo být ok :wink:
16. bře 2009 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani, taky bych sla ven a to hned... :slight_smile:
16. bře 2009 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko! Tak koukám s novým týdnem lepší zprávičky :slight_smile: to je bezva, že je Miušce už líp :dizzy_face: a můžete domů - tam to bude jeeeště lepší :wink: ve svém :wink:

Mě v krku bolí o hodně míň, ale rýmuju teda stále pořádně a mám stále ucpaný nos, což je fakt děs ...
16. bře 2009 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak ten žlutej svetr z Nextu mi znova nepřišel.. :frowning2: to mě taak mrzí,sakra! fakt se mi hrozně líbil,no ale asi ho prodám..jeden neužiju. :frowning2:
16. bře 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě jsem si hodila inzerát na MMB,jestli to někdo nemá,ale jinak už nevím. čekat měsíc už nebudu..aspon mi přijdou kačky zpátky,no..
16. bře 2009 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani,to je fakt skoda...

my jsme jeste tady, doktor ze jeste dopoledne, ze by mela vic jist...tak mu rikam jako co???? kdyz nam dali dva suchy rohliky ze jo. od rana mela 3 piskoty, ted jsem to riskla a dala ji 200 ml mlika, pokud to nevyblije, tak asi dobry
16. bře 2009 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi a teď jsi právě v té situaci, co jsme byla já...Dála relativně ok, nezvracel, a oni že ještě chtějí počkat do odpoledne...tak jsem řekla, že podepíšu revers ,,, bylo mi jasný, že doma jíst a pít bude...tak držíme palečky násilím tě tam držet nemůžou a mimochodem Miuška není nějak velký jedlík...takže asi podle jejich představ se cpát nebude :wink:
16. bře 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ja to vim, ze jo....mliko ma v sobe a spinka. Tzn. ze ho asi uz nevyblije. Nicmene jsem mu rekla, ze ma absolutne jiny stravovaci navyky a ze jim tam proste jist nebude. K obedu je pry naky brambor a mrkev, tak uvidime, zda si da...jinak zadam o revers. Kua, bydlime 5 minut odsud, tak nevim, o co jim jde...
16. bře 2009 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky krasny den preji
Kristi co se deje s Miuskou ja tu dlouho nebyla tak poradne nevim?proc ste jako v nemocnici??

ja mela o vikos sraz se zakladjkou a bylo to dobry ,jsem rada,ze jsem je videla

A udelala jsem si zase zmenu ostruihala jsem ty moje pacesy na kratko ufff,ale dobry mamka mi pomohla :grinning:
16. bře 2009 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, teda kristi jsi si užila, ještě, že už půjdete domů a že jste to hoky tak statečně zvládly :wink:
já jsem si udělala v pátek velikou radost a nakoupila si kupu oblečení :dizzy_face: aspoň můžu mezi lidi :dizzy_face: :grinning:
16. bře 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Pitrsko, jj..v nemocnici,ale uz to je dobry, za chvili pujdem domu. :slight_smile:

sraz se ZS mame pristi sobotu jsem na to teda zvedava....
16. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek