• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
my taky nikam nejdeme, Mia je stejne nevrla...
30. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
utahaná jak nespinkala,co..

udělala jsem si radůstku,objednala jsem si kabelku a tenágle :wink:
30. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona sla spat, asi v 5 usnula na sedacce, a tedka tady zase radi...
jakou kabelku??

ja jsem si chtela udelat radost dneska a nic se mi nelibilo. MOzna jedny botky v Deichmanu, ale nemeli velikost...
30. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
potřebovala jsem spíš sportovnější,ale trochu uni a černou, aby nebyla zase jak na fotbal. Tak nakonec tuhle:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21669354
30. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezkaaaa, by se mi hodila k botickam. Mne se ten libej ty Missy Eliot, jak dela pro Adidas
30. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím,že vím,ale nahod radši odkaz,mrknu..
30. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kabelka pěkná Dani a to se ti to tam všechno vejde :slight_smile:))

kristi botičky taky pěkný :wink:
30. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, ja furt cekala na noviny a on je svatek, to jsem ale pako.

odpoledne pujdem asi do te Gutovky nebo na hrad, tam je svatek ruzovych vin....
1. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Tak my už stihly skočit do obchodu a pak jsme zašly za barák k jezeru nakrmit kačeny :slight_smile: to Káju nesmírně baví :dizzy_face:

kristi - ta Gutovka mě minule na netu celkem zaujala :dizzy_face: I když na hrad bych se taky ráda podívala :wink:

dani - kabelka hezoučká :slight_smile: já bych se s takovou teda už nechytala, mám tam plno drobností i pro Káju, takže velká taška to jistí :wink: Ale dřív (jako bezdětná) jsem nosila jedině malé kabelky :wink: a teď mi tu jen leží :confounded:
1. kvě 2009 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženský!!

dneska máme ten svátek,takže vlastně nic neděláme,že jo..Manžílci vstávají,starají se o děťátka a my budeme spinkat do oběda a pak se jen a jen bavit. Tak a zpátky do reality! :grinning:

dragi vleze se mi tam vše::slight_smile:
jednu velkou brašnu mám,ale když jdu někam sama,na kafčo apod,tak je zas velká a prázdná. ta co ji mám ted je ještě menší naž ta puma :grinning:
1. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky prvni maj!

Tak dvakrat po sobe jsem sla spat ve 2 rano... :sweat_smile: Mam uzasne krouzky pod ocima, parada ;)
A jeste vecer nas ceka oslava narozek kamaradky, ale tam jdem s Leou, takze do rana to nebude nastesti :slight_smile:

Dani supr tip na svatek :grinning: Muz je v praci, u nas to neklapne, ale docela bych si dala spanek az do obeda, to by mi vubec nevadilo :slight_smile:))
1. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný prvomájový den:slight_smile:
my byli dopo venku, te´d Dalís chrupe a já ho jdu následovat :wink:
1. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
nas je krasne,sice trocha fuka,ale teply vietor,takze ani neva,onak by bolo na nevydrzanie
doobeda sme boli vonku,kristian ma najvacsiu zabavu so psom-chudak,stale mu robi zle,uz cakam ze raz sa ozaj nase..e a chnatne ho,ale sak stale davam pozor

potom som navarila,rychlovku,kuracie prsia na pasiky na nivovej omacke a spagetky-aj ked vraj nivu by som nemala,no ale mala som fakt hroznu hroznu chut a v tej omacke sa aj prevari,tak hadam to bude ok

teraz mrnus spi konecne a poobede ho asi vypravime k dedovi

luci,ty si teda akcna zas :slight_smile:
1. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak manželovi právě volala babička, že mu umřel táta :( sice jsem ho nikdy já ani Dála neviděli, on Dálu taky ne, protože už byl totálně vypitej ale přece jen mě to nějak sebralo :pensive:
1. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj,dragi,tak to je smutne,no aky taky vztah,predsa len je to otec,noo
1. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, no to je smutny :frowning2:

Saku, mnam, nivovou omacku taky muzu a delam casto :slight_smile:

Ja jsem dneska varila kureci nudlicky na kari s kokosovo-rozinkovou omackou.. to je takova prazvlastni kombinace, ale me to strasne chutna.

Leus spala od 15 do 17h30, takze myslim ze vecer bude ok, navic tam bude spousta dalsich deti, za chvili vyrazime. Ta kamaradka teda nas vsecky pozvala az na zitra vecer, ale jeji manzel to chce udelat jako prekvapko uz dneska, jsem docela zvedava jak to zorganizoval a jestli bude prekvapena :wink:
1. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, koukam na hrisnak, ach jo..ja to videla asi 100x,ale furt je to super film...

nakonec jsme byli na Petrine a pod tim v parku, no super. Mia se vylitala, pak jsme zasli na kaficko a pusu jsem dostala pod serikem, snad to nevadi.

k veceri jsme si dali pizzu, pac jsme na ni meli chut
1. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko !

luci - tak co překvápko pro oslavenkyni, podařilo se ? Povídej :slight_smile:

draga - smutný :pensive:

kristi - no o Hříšňáku mi povídej ... taky jsem ho viděla nesčetněkrát a stejně mi zas ukápla slza :wink: :grinning:

Manžel včera přijel kupodivu brzo, tak jsme zašli s našima na zahrádku na pivko, kde je pískoviště a klouzajda pro děti, tak si Kájuš pohrála s dětma :slight_smile: Jako honila se tam s docela staršíma klukama a pak teda pohrála i s malou holčičkou. Ale už párkrát jsem vypozorovala, že ona radši starší děti - v tom bude asi po mě :wink: taky jsem si vždy spíš rozuměla se staršíma :sweat_smile:
Teda ale drahý mě venku nepolíbil :frowning2:
2. kvě 2009 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a u nás v dikusy "českolipsko" se dnes k ránu narodil chlapeček Jiříček :slight_smile:
2. kvě 2009 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdo by chtěl juknout, tak jsem vložila dubnové fotečky http://maarsel.rajce.idnes.cz/DUBEN_-_2009/
2. kvě 2009 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, japak se dneska mame?

my dobre, docela jsme se vyspali a navic je krasne.Dneska urcite pujdem taky nekam ven,jeste uvidime kam.
2. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek!

Krásný víkendík všem přeji!

Luci - taky jsem zvědavá jak dopadla oslavička :slight_smile:

My jmse včera odpo konečně vypadli na chvíli z baráku. Moje mamka pohlídala kluky a my jeli ke známým tady na Jižní Mor.,pozvali nás na výstavu vín,takže chlastačka :grinning: No,ochutnala jsem tam několik vzorků,pak už mi to bylo celkem jedno,domů jsem jela lehce ovíněná. a to mi ještě psala kamarádkaže jdou s babama na taneček,at dorazím,ale na to už jsem neměla morál a energy :grinning:

mori - tak vyřid miminku a mamce hodně zdraví štěstí :grinning:
fotečky pěkný! :slight_smile:

dneska mám hodně nabitej program,nevím jak to všechno postíhám a zvládnu - budem doma :grinning:
2. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den přeji :slight_smile:

My teda byli včera na zahradě, dojel ten náš známý sicilián se Slovenska s nějakou novou přítelkyní, tak byla grilovačka, dali jsme si do čumáku a domů jsem jela podobně jak Danča lehce ovíněná :grinning: . Taky jsem dostala pusu pod jabloní, bo třešňu nemáme :sweat_smile: ...důkaz zde:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2709153&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Dnes s nima jedeme do Ostravy a pak do Rožnova, možná do Skanzenu, uvidíme...
2. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragu s tchánem je mi to taky líto, alkohol je sviňa.... :unamused:

Dani ptala ses Zdendy na tu věc? :wink:
2. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle mi dnes přišlo z Rodinky:

Dite umi cim dal lepe ovladat sve pohyby. Nyni dokaze drzet a hrat si s malymi predmety a stavi s oblibou vysoke veze. Dokaze se totiz mnohem dele soustredit na jednu cinnost. Nekdy se tak hluboce ponori do sve hry, ze si ani nevsimne vasi pritomnosti ve sve blizkosti. Je proto lepsi ho pripravovat na to, ze hru bude muset brzy dokoncit. Napriklad rici mu, ze si muze jeste pet minut hrat, ale pak bude obed.

Vas zivot s ditetem

Ma jiz pod kontrolou cinnost, ktere se venuje, ale jeste zcela neovlada sve emoce. Umi se docela dobre vztekat, strkat do vas a kricet. Nenasazujte mu ale latku vhodneho chovani prilis vysoko. Zatim jeste neni na miste od nej neustale vyzadovat vzorne chovani . Vztek je pro nej jedinou moznosti, jak vam dat najevo, ze se citi natolik zklamane, nebo zmatene, ze si samo se sebou nevi rady. Snazte se mu vysvetlovat, ze mluvit o svych pocitech je mnohem lepsi a ucinnejsi, nez je kompenzovat vztekem.

Dulezita je vsak pro nej motivace. Proto ho ujistete, ze muze pocitat s nejakou odmenou za to, kdyz bude mit snahu mluvit o tom, co ho trapi.

Tip pro vas

Prichazi doba, kdy dite bude s nadsenim zkouset jizdu na ruznych jednoduchych vozitkach. Krome toho samozrejme stale vita jakoukoli hracku na koleckach, kterou muze vozit za sebou. Jednoduche trikolky nebo auticka, na kterych se bude odrazet nohama jsou presne to, co dite v tomto veku potrebuje. Na trikolky s pedaly je jeste cas. Dite by si s nimi stejne asi jeste nevedelo rady. Pri nakupu si ale dobre overte stabilitu vozitka. Kdyz bude mit jeste nejaky kosik nebo prostor na hracky, ktere si bude dite moc vzit s sebou na cestu, je to primo idealni.
2. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej IP :wink:

dragi málem bych zapomněla, to mě moc mrzí, držte se :pensive:

holky mně už je to tak dlouhý,s nima doma. kdyby venku aspon pršelo nebo by stačilo,kdyby lítaly trakače :grinning: , ale takhle..No co,musíme vydržet,ještě pár dní. :wink:
2. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
tak kamos to prekvapko jako moc nedotahl do konce no.. skoda. Sice prehodil datum o den driv, ale oslavenkyni to bylo jasny, protoze prijela domu a pred jejich domem bylo zaparkovanych asi 20 aut..navic spousta kamaradu jim prijela uz o den driv, a tak se chlapi vecer predtim vylili az do rana a vsem bylo pekne blbe :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ani ji nezorganizoval zadny vetsi spolecny darek, obvykle se na darek skladame a on se na to proste vyflakl a nedal ji snad ani za sebe nic, takze nadsena nebyla.. ;)
Ale jinak to bylo ok, grilovali jsme, bylo tam plno deti, Lea se vyblbla, a vydrzela do pulnoci...

Akorat v noci nam teda provedla vec, to jsme nechapali, probudila se v pul 5 rano a zacala se bezduvodne vztekat, nechtela nic, jen ven z postylky, tak jsem ji domluvila at jeste spi a vydrzi do rana, a odesla jsem zpatky do loznice a najednou slysime ranu, ona ta potvora ve snaze vylezt z postylky fakt prelezla a buchla na zem... Nasledne byla vzhuru az do 7h, a pak si usnula do 10... Yann vstaval do prace v pul 8, takze byl nadseny ;)))
2. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, fotky jsem skoukla a hezky :dizzy_face:
Jo pusu jsem taky nedostala, uz nekolik let - tak nejsi sama... :slight_smile:
2. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek