• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Teda Andrej, takoveho hubana jsi dostala jo? :grinning: A jeste to vyfoti, aby nas, nepolibene, provokovala :grinning:
2. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já nejednu nikam, Laura je u mamky a volala mi, že má 40 horečky, tak s ní musí sjet Rosa na pohotovost a pak se bude muset věnovat asi hostům sám a jet s nima na papu, já budu s Lauris doma. Asi mu fuknu i Máru, ať si taky konečně odpočinu :wink:
2. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den...

tak já včera hubana dostala ale já ho vlastně dostávám každé ráno při odchodu a i večer při příchodu :wink: no ale i to se počítá, já nechci uschnout :wink:

jinak jsme řešili večer toho tátu, milana to dost sebralo, přece jen tajně někde pořád doufal, že ho ještě uvidí a že se mu pochlubí Dalíčkem :( příští týden to jedeme vyřizovat to nemám ráda... :confounded:
2. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi - to je smutný :pensive: chjo chjo..myslím na vás :pensive:
2. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, to je smutny, on Dalicka nikdy nevidel, jo? to je skoda, no. Ale ted uz nic neudelate...

my jsme byli na hristi, o vikendu skoro zadny lidi, takze super. Mia se poklouzala, spadla z kolotoce,ale jinak v pohode. Roba ji asi 30x vytahl na klouzacku, tak si pekne pohrali. na pivko jsme ani nesli, pac bylo narvano, je tam venku takova super hospoda s platnem, kde zrovna zacal hokej, takze nic....

§
2. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon, to bylo ditko :grinning:
2. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi :slight_smile:)) miuška je šikovná ale mohla nám něco prásknout, když už se dostala k pc :slight_smile:
no víš jak táta hodně pil, tchýně od něj odešla, když bylo M asi 10 let...pak se samo vídali, ještě asi před 5 lety spolu mluvili a viděli se...pak jsme měli svatbu a to nám ani neposlal gratulaci a když se narodil Dalíček tak jsme mu poslali pár fotek a nic...on už byl totálně mimo, Milan říkal, že si myslí, že už ani neví v jaké realitě žije a že vlastně má syna a dceru...no ale i tak pořád tajně doufal no...ještě asi před týdnem jsme zrovna o něm mluvili,...děsný takhle z čista jasna :pensive:

holky Dála nechce jít ven...furt čučí na jeden díl Hurvajze dokola a že ven prý ne :grinning:
2. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
premyslim, ze uz je cas koupit Mie odrazedlo, konecne s nim je kam chodit, tak asi nejaky budu muset vybrat...
2. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to se připrav na jízdu :grinning:
2. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děfčata :wink:

Draguš, to je mi líto, to jsou bohužel takové smutné věci v tom životě, co :unamused:, manžel byl taky minulý týden na pohřu příbuznému, který šel na operaci a bohužel to nepřežil, taky tam potkal svého otce, s kterým se nestýká a já ho nikdy neviděla a on naše děti, ale nemá zájem, tak nenaděláme nic

Tak já včera dostala propustku a šla jsem s holkama do hospy do centra, vínečko, smažené cibul,kroužky a sýrové kuličky, pak přesun přes noční Prahu do baru,dva koktejly, tanec..vzpomínka na staré časy, smrděla jsem jak starej chlap a konstatovala, že mi to fakt už nechybí a přišla o půl třetí domů, kde zrovna Vikoušek teskem řval jak tur...tak vše dobře dopadlo
:sweat_smile:

dnes jsme koupili Nice kolo a helmu, tak má obrovskou radost, Vikin to neušlápen ani náhodou..
2. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ona na tom konecne umi, driv ji to neslo, nedosahla, ale tedka uz ji to bavi...

Leni, cibulovy krouzky miluju, ale uz jsem dlouho nebyla v Makru, tak je nemame.
2. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojt holky!

Tak jak trávíte prodloužený víkend? My celkem o ničem Včera tu byli naši, pak jen nějaká procházka. Dnes jsem bly a v jednom sekáči a dotáhla z tama domácí pekárnu. Je normálně v pohodě, jak nová, digitální, prostě dobré. AKORÁT S TÍM VŮBEC neumím, tak jsem tam sice hoila směs, ale ukazuje mi to, že to bude péct nějak dlouho. Nemáte to náhodou někdo? Prosím o jakoukoliv radu.
JInak nového ani nic, tak nějak se poflakujeme. Dívám se na Divadlo žije a hned bych vyrazila na nějak představení. Jedeme z práce na konci května do Brna, tak už se hrozn těším.
Tak jdu dočítat a mrknout na fotečky.
2. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré nedělní ránko! Takových hodin a já jsme prga :astonished: :sunglasses:
3. kvě 2009 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, tady je krasne, mne to tak bavi. Uz peru, mam pripraveny kvetak k obedu, pojedem koupit tu motorku a odpoledne nekam ven
3. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdár bazár :sunglasses:

My dnes taky někam vyrážíme, ale ještě nevím kam...včera jsme byli v Rožnově s těma známýma, taky na pohotovosti s Laurou, tak má angínu, ještě se uvidí podle horeček, jestli to prej není mononukleóza...ani nevím, co to je :sweat_smile: , že prej to nějak infikuje játra nebo co...bych strašně potřebovala do Ikey :unamused:
3. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko... tak u nas je megahnusne, venek nehrozi.
3. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

tak tady je krásně! Jsem si dala kafíčko na balkoně, velice příjemné to bylo. Odpoledne určo nějkam vyrazíme, ale nevím teda ještě kam.
Andrej, vy jste chudáci pořád nějak nemocní. To vůbec neznám. Ťuk, ťuk.
Tak pěknou neděli!
3. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus neděle :wink:

andrejko mononukleoza je fakt dost blbá...máš šílenou diteu, půl roku se skoro nic nesmí...děsný moje kamarádka to měla v 6třídě a fakt jako nic nesměla ani cvičit nic...tak držím palec aby to byla JEN angína :pensive:

jinak my dopo byli venku ráno jsme šli nakoupit a Dalíček prosím jel s pidikočárkema v něm měl pejska... všechno mu cestou ukazoval, přikrejval ho stříškou aby na něj nesvítilo sluníčko...no roztomilej byl...jak to má okoukaný chlapeček :slight_smile: a pak jsme šli ještě s motorkou na hřiště ...teď spinká a já půjdu něco dělat...odpo by se už mělo kazit počasí tak uvidíme :frowning2:
3. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme motorku v krame nevybrali, takze jsem objednala z MMB

ted jsme dorazili z venku, pohodicka na hristi
3. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak naštěstí to vypadá, že je to jen angína, tak jsem šťastná...prej kdyby to byla ta mononukleoza tak by jí neklesaly třeba 5 dnů horečky, jí naštěstí už klesly, dnes je úplně bez teplot, takže jí už asi začly zabírat ATB, i když by měly zabírat až do 48 hod.

My jedem za chvilku do Ikey, Mára mi usnul teprve ve 4, tak se pomalu probouzí a vyrazíme. Potřebuji tam púár drobností :wink:
3. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi co pekárna, už jsi jí přišla na kloub? :slight_smile:
3. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, ono to jako pece dlouho, treba 3 hodiny,proto ja jsem ji odlozila,pac me jako nebavilo na to cekat...

Andrej, fajn, ze je Laure lepe. Dobre pokupte :slight_smile:
3. kvě 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

No nějak jsem na to došla, fakt to peklo skoro tři hodiny, ale chlebík výborný, takže super. No za ty prachy ji užijeme. Musím nakoupit nějaké ty směsy a ozkoušet víc druhů. Peklo to sice dlouho, ale nějak to nehučí, takže je to jedno.
Andrej, Ikeu ti závidím, hned bych tam zajela. My jedmee příští týden do Třebíče, tak zajedme o JIhlavy, je tam něco jako Vaňkovka, tak už se těším. A malá má slíbený aquapark.
3. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, chlebik byva dobrej, ale kdyz si to spocitam kolem a kolem, tak smeska min. 25 Kc, energie apod. a toho casu, co se to dela....tak me to nenadchlo.
3. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas se nakonec pocasko vybralo, Lea byla s tatou na trhu nakoupit ryby a morske potvory, pak jsme vsichni odpoledne 3 hodky spali, dospali vcerejsek :wink: Jsme totiz zase vecer meli navstevu a skoncili nekdy ve 2 rano :sweat_smile:
A odpoledne Lea s tatkou bazen, ja posilka, prochazka... pohodicka ;)
Tedka nam Yann vari tu rybi veceri, a ja si davam vinko a cekam, tak to ma byt :grinning:

Andrej, cos nakoupila, pochlub se :slight_smile:

Kristi, Miuska peknej certik ;)
3. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - už se opakuju, ale myslím to vážně. Natrhej z toho tvýho chlapa zásobu chlupů apod.,naklonujem ho. :grinning: :grinning:
hele vy jste teda akční,tolik návštěv takhle hnedka po sobě to bych nezvládla. :wink:
3. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani ja uz to taky nezvladam... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale my jsme meli spolecensky pust poslednich asi 2-3 tydny, Y. mel hodne prace a vracel se domu naprosto vyrizeny, do toho ruzne dalsi stresy, tak jsme to tedka trochu napravovali a dohaneli :wink: Jinak neco podnikame tak 2x do tydne, vic ne.

A vari dneska snad po 3 tydnech, ze by to delal denne to jako vubec nee :slight_smile:))) Navic mu to strasne dlouho trva, takze uz mam v sobe dve dvojky bileho a pul sacku chipsu a furt nic....
:grinning:
3. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi vidím, že Dála není jediný kdo furt plazí jazyk a má otevřenou pusu :grinning: :wink: pěkný videjka :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, tak jim zase predpoved vysla a je hnusne, no to jsem zvedava, co jako budeme delat...

priznam se, ze uz se trosku tesim, az pujde R do prace a bude klid a nebudu muset nic varit.

jo, u nas je neustale jazyk na veste, proste cert :wink:
4. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek