• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
krásné ránko, tak my už od šesti vzhůru, ale neva, přes víkend jsem se nějak celkem dospala, vůbec nevím, co dnes dělat, odpo jsme chtěli jít do ZOO, ale uvidíme, dle počasí
4. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!

klristi, někde jsem četla, že ta spotřeba energie není zas až tak velká. ale máš pravdu ,že to zas nějak levně nevyjde. Ale když upeču třeba jeden chlebík za týden, tak to zas takováý pálka nebude. A je fakt dobrý.
Tady je taky zataženo, tak mám po náladě. Netuším, co budeme dělat. Oběd mám uvařený od našich, tak to jsem ráda.
Andrej, cos nakoupila?
4. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar babulenky! :grinning:

tady teda zatím azurko,ale jak vás čtu,tak to sem určo dojde taky.. stejně asi nepůjdem ještě ven,včera měl Alex 37,2,tak já fakt nevím,už mě to nebaví :confounded:
4. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, jde to od zapadu, takze za chvili to k vam prijde....hnus fialovej
4. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Teda včera tak nádherný počásko a dnes :confounded: Včera jsme daly s Kájou tour de Stráž :grinning: ke konci toho měla princezna už plný kecky, ale šly jsme pak k babí, tak tam zas řádila.
Já se přidávám k marodům :unamused: od soboty rýmuju a od včera mě bolí v krku. Letošní jaro se nás nějak ty nemoci drží :rolling_eyes:

kristi - na klouzajdě suproš video :grinning: super jak vždy od klouzajdy skáče :grinning: žabička malá. No a skákačka na posteli taky bezva, jak jinak :grinning:

No nic, obléknem se a skočíme do obdodu, bo tu nic nemám :confused:
4. kvě 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, mne to taky ceka, ale tady prsi....takze do kramu, az nebude nejak moc prset.

aaaa, potesil me muz, asi pojedeme jeste na jednu do dovcu, pac do zari daleko :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, tak to já ještě dopolko vyrazím s kámoškou, děckám jsme slíbili koně :wink: , máme ranč kousek od nás, pěšky jsme tam za 10 min. Pak se asi počasí zkazí, i když i teď to stojí za prd, je zataženo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No já si koupila blbosti, drobnosti, ze kterých je pak ve finále 1500 :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Proutěný koš pod stůl, krabice k Márovi do pokoje, polštáře, povlak na polštář, úchytky do kuchyně, květinu, lucerničku....atd. Ale ještě jsem spoustu věcí zapoměla, takže tam musím v brzské době opět vyrazit :wink:
4. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, nejdu nikam, páč je tam kosa jak v Rusku, fouká studený vítr, tak to nechám na jindy.
4. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, doufam ze od pristiho vikendu uz bude hezky, nerada bych sebou balila nejaky bundy a svetry :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

U nas je pekne, dala bych si kafco na balkone, ale budu ho muset zase vydrhnout, v sobotu vecer jsme meli snad nejaky nalet much a komaru nebo co, a jsou prilepeni uplne vsude po celem balkone...no hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme zpět z obchodu, trochu pršelo, tak jsem dítko vybavila půáštěnkou ... a zjsitila, že už má krátké rukávy, tak se musím asi na MMB na nějakou juknout.

Jinak drahý už pár let básní o Vranovské přehradě, že tam byl v dětství a chtěl by se tam zas podívat. Tak jsme konečně vybrali ubytko http://www.penzionygaudeo.cz/index.php Teda jen na pár dní v červnu, bo musí makat noo, tak je rád, že se aspoň tak utrhne od práce :wink:
4. kvě 2009 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi a uz mate neco vybrano?
My jedem tedka na dovolenou do cech :grinning: a v zari na dovolenou do cech :grinning: super! :sunglasses: Mezitim byla jeste v planu tydenni dovca nekde v cervnu, ale kvuli baracku nepojedem nikam.
A v listopadu-prosinci Y. ma zase asi 4 tydny volna, ale jeste to nemame vymysleny...
4. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jezdili na Darko, tam bylo krasne...pekne pod stan
4. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, Dářko, taky moje dětství :grinning:
4. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo? no vidis...myti zubu u plechovyho korytka, to byl mazec
4. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori - Vrancl dobře znám,tam jsem taky trávila jako dítě skoro každý léto,otec tam měl podnikovou chatu :wink: . A pak jsem tam jezdívala na Vranovské léto,nejzámější volejbalový víkend v ČR :grinning: ,to byly časy :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra, Mia jeste nespinka..

dovcu mam vybranou, ted jeste resim, zda jet s cestovkou nebo sami, pac to jednak vyjde levneji a jednak na vas nekoukaji jak na blbe ceske turisty...tak jsem do hotelu napsala a uvidime, zda maji volno
4. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lea taky jeste nespi, ale neni se cemu divit, vstavala pred 10...

Musim jit zehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zehlila v patek a mam tedka tyden klidek :dizzy_face:
4. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéžiši,tady se honí kolem Brna nějaká hrozná bouřka. hromy blesky lítaj,tma,fuj.úplně mě to vzbudilo :confounded:
4. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
videjka super teda :wink:
baby,uz dnes som nespala celu noc,zajtra nastupujeme do tej nemocnice,mam z toho desne obavy,uz aby sme boli doma :unamused:
si neviem predstavit ako ho udrzim pred operaciou nejest,enpit a celkovo v tej izbe,urcite mi bude chciet zdrhnut odtial,no nervicky mam uz z toho vopred teda
u nas je ztila fajn,slniecko svieti,ale od zajtra sa to ma dost zhorsit vraj-ale nech aspon mi nebude luto ze vonku je pekne a my sme zavreti v nemocke

andrej,teeeda aka romantika na fotke :sweat_smile:
4. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku tak držím palce a držte se!! :slight_smile:
4. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo,potom dam vediet ako sme to prezili,zrovna mi segra opisuje cez skype ich zazitok z narkozy,no tak mam uz celkom dost :confounded:
4. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku,drzime pesticky, at to mate co nejdriv za sebou
4. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebooooj, hlavně se nesoustřeď na nějaký špatný věci. to bude v poho :wink:
4. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku tfuj tfuj tfuj, ať to dobře dopadne, hlavně ať to Kika moc dlouho nebolí...pak dej vědět co a jak :slight_smile:

Leni tý jo, Vikínek je celej ty a Nika celej táta, jste si to pěkně rozdělili :sweat_smile:

Tady je furt zataženo, ale ještě ani kapka...a já bych tak spala a mladej spal jen necelou hoďku, stačila jsem akorát umýt nádobí :unamused: a jak jsem se chystala do lůžka za ním už byl vzhůru :angry: . Já chci spáááát, jsem úplně hotová :confounded:
4. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni hezký fotečky :slight_smile:
4. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
pomoooc, ditko jeste spinka, a to sla v pul 2 chrnet....
4. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku kamaráky malej na tom byl taky a v poho prý on to zvládal daleko líp než ona :slight_smile: sice prý pak ho to bolelo při prvním čůrání ale pak už dobrý...no ale i tak věřím, že jsi nervíčkovatá já bych byla taky...tak moc moc na vás budeme myslet a ať už je to za váma :wink:
4. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem dneska zmrzla jak preclik
4. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my dneska čumákujem doma, venku je zima a fičák tak na to prdkám...akorát teda je to děsný pořád něco vymejšlet...naštěstí te´d Dála kuk na *tabíse* tak můžu chvilku psát...

zítra valíme do too Rakovníka, vyřizovat to umrtí...mě úplně z toho je špatně. Jak ho našli doma, tak je byt zapečetěnej, takže policie, kdo ví co nás tam čeká, protože byt je prý v dezolátním stavu jak tam konal nějaké děsné opilecké bezdomovecké párty, prý tam lezlo x cizích lidí zřejmě opravdu bezdomovců, prý prokopané zdi, hnus všude brajgl...říkala ta paní co byla u toho otevření, že si máme vzít rukavice a roušky......holky pomoc...já jsem to včera normálně obrečela...byt je manželův a táta tam byl jako věcný břemeno ale že ho teda takhle zdemoluje...
4. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek