• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
draga - a kde bude Dalík ?
4. kvě 2009 v 18:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Minulý týden mi Mára taky spal skoro 4 hodiny...

Dnes jsme vůbec nebyli venku, jen se psama. A já tak potřebuji nechat spravit kolo, jsem ho vytáhla po 4 letech :sweat_smile: a mám prasklou pneu, tak si to nechám jen zalepit. A taky si chci koupit sedačku pro Máru na kolo. Takže zítra budu muset vyrazit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a možná zpět už pojedeme na kole :sweat_smile:
4. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori my pojedem nejdřív k prababičce, ta vaří oběd ...pak půjdem asi vyřešit na družstvo ten byt (to je přímo v tom paneláku) no a pak do bytu, já s Dálou rozhodně nepůjdu... takže buď budeme spolu v cukrárně :grinning: nebo někde na hřišti...to jako nedám abych viděla všude nachrlenou krev (holky omlouvám se, že to sem píšu ale mi je z toho vážně ouvej) a smrad...a navíc nevíme jeslti vůbec policie ten byt odpečetí...oni uvažují i možnosti vraždy...tak spíš vyřešíme věci kolem spálení (pohřeb nebude) ...no a stejně pokud nebude umrtní list tak nevyřídíme nic...
4. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko taky chci už začít jezdit kolmo...ale trochu se bojím abych se s Dálou nevymázla :grinning:
4. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš to jako fakt, jo? A proč s tím Milan nedělal něco už dříve? To jste neměli ani páru, že tam otec vodí bezdomovce? A kdo vůbec platil nájmy?

Mori a jka jste to nakonec vyřešili vy s pohřbem? Byli jste nakonec? A kdy máte tu schůzku s notářem?
4. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Márovi pořídím samo ještě helmu, taky se bojím :grinning:
4. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, to je taky možný, když teda byla všude krev :astonished: Tý jo to je hnus, bléééé
4. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko to je právě to co mě včera vytočilo...Milan se s ním neviděl od roku 2001 to převáděli ten byt...pak mu asi 2x volal...ale babička (jako matka táty) mu nosila jídlo ale jinak se ho zřekla, že je to ochlasta a že jí zklamal...neřekla Milanovi nic, podle mého se bála, aby ho Milan nevystěhoval a ona ho neměla na krku... navíc se divím, že si nestěžoval někdo ze sousedů...prostě mě to se*e...no ale už nenaděláme nic, že...
4. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne andrejko on se uchlastal a dle mého tu krev už na konci chrlil víš :pensive: prý to tak u alkoholiků je, že se začnou nafukovat játra a pak prdnou a ten dotyčnej chrlí krev...

jo a nájem platil on...Milan mu udělal účet, tam mu odcházel důchod a z toho se to sráželo rovnou sipem...teda doufám...
4. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej - dalo se jen spálit, zařizovala to manželova teta (té matky sestra). Jako měla 4 sourozence a finančně se tedy na tom podílela jen ta co to zařizovala, babča (matka matky :grinning: ) a Martin. Další 3 nedali nic, takže ještě té tetě něco přidáme, protože ona na tom taky není zrovna finan. nejlépe. Normálně ty co se s nima stýkáme, jak u nich bydlí v Provodíně babča, tak celý život na ní nadávali a teď najednou prohlásili, že martin je syn, tak ať se stará - samozřejmě do očí mu to neřekli, ale za jeho zády :angry: No faleš až hnus :rolling_eyes:
Notář zatím nevíme, to se ozve on sám ...

Jinak možná si někdo vzomene, že já jsem zas řešila barák po mojí babičce co zemřela v září 2007. Když můj taťka nežije tak jsem dědic místo něj. Strejda co žije v tom baráku, tak měl zařídit odhadce a dodnes nic samozřejmě. Tak notářka kontaktovala mě, abych to zařídila a během 14 dnů byli připravené papíry, tak jsem jí to hned poslala. Teď čekám až notářka pošle pozvánku ...
On se do toho samo nehnal kvůli tomu, že se bojí že by musel z toho domu odejít, bo na vyplacení mít nebude.
Jinak taky mazec - strejda je vlastníkem 1/8 domu, protože si tam postavil dřevěnou hospodu a od r. 2007 je na to exekuce :astonished: Bože některý lidi vedou život ... :fearful:
4. kvě 2009 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori prosím tě je to teda tak, že když umře ten jeden ze sourozenců tak dědí jeden sourozenec (strejda) a po tom co nežije děti? tedy ty? My totiž teď máme to samý...babička má barák a je na tom dost zle až tedy umře zdědí půlku žijící syn a dcera (naše maminka umřela) tak budem dědit my se ségrou ajko její následníci??? Ségra totiž přišla od právníka nějakého asi amatéra...že dědí všechno jen žijící syn, že když mamka umřela tak my nemáme nárok?
4. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to jsou pripady, nezavidim ze tohle musite resit :confused:
Muj otec je rovnez beznadejny alkac a vlastne i bezdomovec, protoze byt prochlastal, asi tak 12 let se nestykame, ale je to porad otec, ze jo, takze kdovi co me taky jednou ceka :fearful:
4. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, a moji mame je zase nejak blbe a zle, takze zase bydli u tety v Rychnove..taky bozi.
4. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to smutný jak některý lidi dopadnou... :pensive:
4. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,je to fakt hruza....a pritom by stacilo jen chtit. Jenze oni rezignovali, na vsechno a na vsechny
4. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale proč k tomu došlo, že rezignovali...to prostě nepochopíme :pensive:
4. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, moc držím palce s tím zákrokem, narkozy se neboj, mě ho bylo líto, že jsem nemohla dát Vikinovi jíst a pít :unamused:, ale jsou to nervy, to tě chápu, snad ho to pak nebude moc bolet, už předem foukáme, at to nebolí..

Draguš, teda to jsou radosti starosti, držím pěsti, at to ustojíte, je to tak smutný, jak někteří lidi nelítostně mrhají životem, snad to bude za pár dní za váma a budete mít klid, ale asi ten byt vám to vše bude připomínat :unamused:

chlast je zkáza lidstva..si zrovna dávám sklenku vínka :sweat_smile:
4. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ten byt my chceme prodat a zaplácnout naší hypošku...jenomže do něj nejdřív budeme muset řádně zainvestovat, že...a to zrovna teď jaksi nebylo v rozpočtu :frowning2:
4. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já si večer taky naleju...když už tak už :grinning:
4. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - já to taky nevěděla, ale je to tak ...
Babička měla 3 syny a 1 už nežije (můj taťka) - místo něj jsem tedy dědic já. Já teda čuměla, já to vůbec netušila - taky jsme se to dozvěděla až trochu dýl, když mi strejc poslal papíry od notářky.
4. kvě 2009 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori tak díky ... snad je to pořád beze změny...
4. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, nechapu to taky....podle me za to vsechno muze otec, mama nevydejchala, ze ji nechal, i kdyz nebyla stastna...

leni, chlast je svine, ale s mirou se pit i ma. Ja si nedam, my jsme pili o vikendu,tak tedka mam az do ctvrtka utrum..
4. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem nejak nedocetla minulou stranku, tak Saku, drzte se v te nemocnici!! Musite to vydrzet :frowning2: ale aspon uz to budete mit za sebou :sweat_smile: Budem na vas myslet.. :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, vy to taky nejak zvladnete... je to maras teda, ale co se da delat.... :frowning2:
4. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to já si dám, za chvilku si naleju vajno, už mi z toho Máry hrabe, tak ať se trošku uklidním :sweat_smile:

J eto blbé, když lidi rezignují, nemají sílu jít dál, někdy i kvůli věcem, které se dají vyřešit. Taky nechápu alkáče, kterým stačí ke štěstí chlast, nemají žádnou budoucnost a ani se o ní nesnaží, stanou se z nich odpady společnosti....a taky co s nimi, můj otec taky chlastá, pořád, i když už je to třeba víkendově, někdy ani to ne, ale prostě chlast vždy upřednostňaval před rodinou a to já mu nemůžu odpustit a asi neodpustím, na to jsem hodně hrdá abych mu odpustila :unamused:

Dragi tak dobře pořiďte, z penízků si pak opravíte váš byteček a třeba pojedete na dovču, odkud třeba pojedete ve čtyřech :sweat_smile: Sice jsem pochopila, že si asi budete brát nějaký úvěr na opravu, ale pak to prodáte se ziskem :wink: A s tím dědictvím je to tak, že nárok místo vaší maminky máte vy se ségrou :wink:
4. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi to jsou věci,teda.. :confounded: věřím,že jsi z toho špatná,taky bych byla.
souhlas s andrejkou,moje řeč. doufám,že to co nejrychleji vyřídíte a pak si aspon trošku užijete penízky. dovču by sis mooooc zasloužila! :slight_smile:

když to tak čtu,tak mám pocit,že chlastá každej druhej :unamused:
4. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím teda bonznout, že na facebooku má Betyna novou fotku a je aspoň, dle mého odhadu, o 10kg lehčí a moooc jí to sluší :wink:
4. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, Leni, taky jsem si vsimla!!! :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko z prodeje toho bytu chceme zaplatit hypošku co máme na tomhle bytě v kterým bydlíme...
jinak holky díky za podporu...jdu si taky něco nalejt
:wink:
4. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera mel zase muz naladu, ze bych ho prastila, tak jsem dokoukala House a sli jsme spat

dneska sice zima, ale pocasi vcelku jde, no tak uvidime, co budem vyvadet
5. kvě 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek