• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Helou ženské :slight_smile:

Teď jdu s tím kolem do opravny, páč když jsem viděla dnes fotku Bety na Facebooku tak jsem se rozhodla skončit s nadváhou. Jsem si řekla, že když to dokázala Bety, musím to zvládnout taky...takže ode dneška jsem na dietě a sportuju až do úmoru :sunglasses:
5. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek!!

tak sem někdo nahodte odkaz na tu fotečku at se taky kochnem!!! :slight_smile:
5. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej :grinning: :grinning: :grinning: no, plan je to hezkej.....tak hodne zdaru
5. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, napodobne :grinning:
5. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lea dneska bojkotovala jesle, jsem si kvuli ni naridila budika na 8, vstanu, obliknu se, namaluju.... a ona ze neee, se mi zavira do pokoje, vyhazuje veci z batuzku, schovava se pod stul... no nasilim ji ven tahat nebudu...
5. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Luci, to je zajímavý, že se jí jednou moc chce a jindy jako vůbec, co? holt nemá dnes na společnost náladu :wink:
5. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy! :grinning:
Andrej,myslím,že to trochu zveličuješ,zase takový zázrak to není,ale držím palce v hubnutí!
Dani,pro tebe. :grinning: Naštěstí na fotce sedím,kdybych stála,Andrejka by neměla důvod hubnout,takhle vypadám hubenější než ve skutečnosti jsem. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2721211&vReferer=
5. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ona ted ma priserny obdobi vzdoru, mam pocit ze zasady nechce to, co chceme my.... :confounded:

Betul, no skoda s tim srazikem, bych vas s Vandickou rada videla :slight_smile:
5. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betu, ještě fotku, jak stojíš :wink: , at se kochnem, fakt obdivuju všechny, co dokážou držet dietu, já teda ne..a milku jsem měla včera :unamused:

Luci, tak snad se to zlepší :wink:
5. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,fotku ve stoje myslím žádnou aktuální nemám,pro jistotu,ještě bych Andrejku odradila.
Luci,taky mě to mrzí,ale nedá se svítit.
5. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snad, ted ma novinku, vzdycky kdyz ma jit spat, vyhazi celou postylku vcetne matrace ven... a sedi tam potichu jen na tom rostu nez ji jdu zkontrolovat jestli uz spi... uz dostala nevimkolikrat na prdel a porad to dela... :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopolko! Dítko mi šlo právě hajat, tak tu mám klídeček :wink:

luci - Leuška je hotovej stěhovák :grinning: to Káju zatím nenapadlo vyhazovat věci z postele :grinning: no a teď už toho s matrací nehrozí ve velké posteli, tak už je těžká :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé betu,ty jsi kočkaaa!! :grinning:

luci - u nás jsou tedka taky šílený akce se spaním. nevyhazujou matraci,za to mi vyhazujou komplet plný šufle oblečení,vyžehlenýho, a taky se svlíkaj do naha,komplet i splinkou :angry: i když dostanou na zadek,tak to ted furt jede..
5. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haha :grinning: tak kluci delaji stiptyz, to je taky dobry :slight_smile:))

Velka postel bude az do noveho bydleni, tady to jeste musi nejak vydrzet... :wink:
5. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bety a co máš za problém se srazíkem? Nebudeš moct přijet? Bych tě někde nabrala...jinak ti to fakt moooooc sluší a to že jsi zhubla jde vidět hodně v rukou, máš je poloviční. Tak držím palce, ať pokračuješ v hubnutí, i když mně už se líbíš tak jak jsi teď :wink: :grinning:

Já si teda dovezla kolo z opravny tak mě teda vůbec nepotěšili, páč mi řekli, že by mi ho nejraději ani neopravovali, bo je to velký šunt z obchodňáku, velkovýroba, kola dělané na koleně za patnáststovek, tak prej ať na to v žádném případě nekupuju sedačku, protože bych byla sebevrah a případný vrah mého dítěte, že pokud chci vozit dítě mám zainvestovat nejméně 6000 do nového kola, které mě i dítě uveze a blá blá blá. Tak jsem mu dala zapravdu a příští týden mi možná Rosin bude kupovat kolo a on prej bude jezdit na tom verglu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej - já než to dočetla,tak mě hned napadlo,že Rosin bude za váma jezdit autem :grinning: :grinning: jako občerstvovací vůz :grinning: :sunglasses:

baby - napište mi teda,kdo pojedete,at vím pro kolik lidí to tam bloknout.aby jsme se vůbec vlezly :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem borce do postele - napřed klepaly šuflata,tak jsem tam naběhla a vyhrožovala jsem. pak si 5 minut říkali dobrý den,ahoj, no a tedka už zas v kuse 5 minut vyjmenovávají všechny členy rodiny a že přijdou, mama pijdeee,tata pijdee, babi pijdee,teta pijdee,dědidi atd. atd.já se z nich zvencnu :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani me muzes pocitat.

Jinak supr, jak si kluci pokecaji... :slight_smile:))

Taky jsem dala madam spat, a za chvili rana jak z dela, jsem se bala ze opet preskocila sprusle, nastesti to byla jen lahev od mlika... :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani to je super, jak borci kecají :wink: aspoň se nenudí :sweat_smile:
Jo a s tím občerstvovacím vozem máš pravdu, to mi před chvílí říkal Rosa, že asi změní strategii a bude za náma jezdit autem jako ochranka :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, Dani, to jede u nas taky......kdo tam bude? Daiiiííí, máma, káka, děda, babi a Míma....asi tak 100za den
5. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daiiií je co?? :slight_smile:

tak dneska jsem se jak na potvrou po ob. nevyspala,hlava mě fest bolí,záda taky,ale borci vyváděli,pak usnuli a zas přišla pošťačka,pak zas přišel manža,už jsem neusnula :frowning2:
takže už tu sedím s brufenem,kávicou a bábovkou :grinning:

večer jdu s karádkama na kafe,se těším.. Teda my tomu říkáme na kafe,ale je to většinou na večeři,dneska si dám nějakou dobrůtku :sunglasses:
5. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daiííí je Daily - pes. :slight_smile:

my jdeme odpoledne s kamoskama ze strechy na dorticek, ale kafe si dam ted, pac jsem se taky nevyspala a Mia uz je taky vzhuru.
5. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zalehla ve 2, ale ty hňupi nad náma furt vrtají na etapy, takže jsem se furt budila :angry: :confounded: , je divné, že Mára ještě chrní :sweat_smile:
Teď jsu konečně uvařit, měli jsme Lauřin oběd ze školoy, ale bylo toho málo, tak jdu ještě obalit šnicle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky tak si to užijte, mě by dnes nedostali ven ani heverem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej - mně se ani 3x nechce,jsem jakási unavená,myslím,že jsem nachcíplá od kluků,ale musím vypadnout,v rámci udržení aspon zbytku zdravého rozumu :grinning:
Co ti mí borci dneska zase vyvádějí,to je fakt síla. 150 hádek denně,kvůli všemu,hračkám,žárolivost nebo jen tak aby nevyšli ze cviku. a jak u toho ječí,to je síla. kdyby byli velcí,tak už bych jim normálně dala zleva zprava.
5. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojtee!
Kdy je ten srazík ,jsem opět mimo. I přes hnusné počasí jsme byly dnes dopoledne i odpoledne venku na písku, tak jsem nestíhala dočítat.
Betu, fakt kočka. Já sice diety nedržím, ale pořád se na nějakou chystám. Chodím sice pravdielně dvakrát týdne do fitka, ale přijde mi, že to není nějak moc vidět. :angry:
HOlky, vy jste některá na facebooku? Já jsem se tam teda zaregistrovala, ale fotky tam nemám a ani tam nemůžu nikoho nikdy najít.
Dani, kafčo s kámoškama závidím. Mně napsala kámoška, že bychom mohly jít ve čtrtek a já už se začala těšit a v tom mi Martin řekl, ať si nic nedomlouvám na čtvrtek ,že on jde na hokej do hosopy. tak to je samozřejmě stokrát důležitější než moje měsíční kafčo,že. Takže jsem se zase těšila zcela zbytečně. :unamused:
5. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, tak v cukrarne pohodicka, ted jsme samy doma, R je na squashi a ja resim, co s mamou. Uz je zase u tety, a tak jsme vymysleli, ze ten byt prodame - kupce mame a koupime ji garsonku ve stejnem baraku jako teta, jen o dva vchody dal. Mama uz proste nemuze byt sama, tak to takhle snad bude nejlepsi....
5. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a objednala jsem si tyhle plavecky
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21533165&tab=0

jsou proste bozi
5. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi ty jsou fakt bomba....ale máš do toho vršku co dát, jako ta borka? :grinning: Případně si je vycpeš, no :sweat_smile: ...ale jsoiu fakt nádherné, akorát mně by se ty šňůrky zařezaly do špeku, hihihi :grinning:

Jak jsem dnes psala, že by mě nikam nevyhnal, tak jsem nakonec od 5 odpoledne furt někde, prvně jsme jeli s Rosou do servisu k bráchovi a pak se ozval brácha od Rosy, že je v Rožnově. Dojel po 3 letech po těžké nehodě, kdy spadl s dodávkou ze 30 metrového srázu do řeky, přežil to ale byl dlouho v komatu, pak víc jak rok na vozíku pak rehabilitace a dneska dojeli nás navštívit a pak pokračují dále. Tak jsem měla ohromnou radost, že jsem je viděla, poprvé viděli Marečka tak z něho byli hotoví a čuměli jak puci, co je to za hajzlíka, že ani v Napoli se takové děcka nevidí (takoví grázli, fakt holky to je extrém, mám sto chutí pokud se na sraz dostanu ho nebrat sebou, ať můžem pokecat :wink: ). No a domů jsme dojeli v 11 (já vím sociálku na mě :sweat_smile: )
6. kvě 2009 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi nic si z toho nedělej, já se na Facebooku taky špatně orientuju a nějak mě to ani neoslovilo
:stuck_out_tongue_closed_eyes: A teď jdu teda chrápat, takže dobrou :wink:
6. kvě 2009 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, devcata. Ja vubec nemohla usnout, jsem furt premyslela, jak mame zaridim ten byt, ale uz to mam skoro cely vyreseny, takze jsem asi sikovna.

Andrej, no ja nevim, neco malo tam dam, oni maji zavazovani za krk a jsou v tom silikonovy vlozky, tak to jako neco udela i z tech mejch...
6. kvě 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek