• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Dobré ránko! Tady zas leje, tak doufám, že odpo aspoň přestane, ať můžem ven.

kristi - tak pokud to nevadí té tetě, že bude mít mamku hned vedle a vyhovuje jim tom oběma, tak myslím, že řešení dobrý :wink: Mamča si aspoň bude mít s kým pokecat a garsonka jí určo stačí, když je sama.
Plavky parádní :slight_smile:
6. kvě 2009 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, no ona to mamka uz sama nedava, vcera mi psala teta, ze je zase u ni, pac sama byt proste nemuze, navic z ni uz je s prominutim trosku debil, proste ty prasky ji uplne oblbuji....
6. kvě 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, já vim co dělají prášky :pensive: poznala jsem to u taťky :frowning2:
6. kvě 2009 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave, ona uz proste nemuze byt sama, ale zase aby bydlela s tetou je blbost, takze takhle o dva vchody to bude akorat
6. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek vespolek!!

tak kafčo včera bylo výborné, vzpomněla jsem si na jednu hospůdku,kam jsem chodívala s partičkou z volejbalu, dala jsem pivko a vynikající těstovinky. Ale byla to celkem rychlovka,manža v noci odjížděl do Němec,tak jsem byla celekm brzo doma :wink:

kristi - a v jak velkým bytě je mamina tedka?¨

zuzi - sraz je 20.5. v 11h
6. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, v 3+1, 90m
6. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se nebude v malé garsonce dobře cítit,aby si nepřipadla,že jste ji "vyšoupli" do krcálku. to chce aspon 1+1,ne? Jak je někdo zvyklej celej život na prostor a na starý kolena jde do menšího,je to těžký,ale přímo do garsonky,1 místnost a hajzlík,aby si nepřipadla jak v kurníku :grinning:
6. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsak to je 1+1, jako garsonka s kuchyni. 40m to ma.
6. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
garsonka nebo 1+1,aby měla zvlášť místnosti? garsonka je jedna místnost v ní kuchynka,1+1 je kuchyn a pokoj zvlášť
6. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
1+1 to je, jsem se sekla.... :slight_smile:
6. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, zase po dlouhé době, ale musím Vás zpovídat ohledně čůrání, vztekání?? Vím, že si to tady určitě povídáte, ale nemůžete zopakovat pro mě? DÍKY DÍKY
6. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrej den vespolek :wink:

Kristi to je asi nejlepší řešení, když bude poblíž tety. A kde bydlí teta?

Sirka, my čůráme už na nočník, jsme přes celej den bez pleny akorát na noc ještě dávám, ale to přes léto taky vypilujeme. A o výlevech mého synáčka se snad už ani nebudu vyjadovat, je to zabitej případ, tragiš vaniš, jsem z něj na prášky...asi tak :sweat_smile: :grinning:
6. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
v RYchnove nad Kneznou, my tam taky bydleli asi 14 let
6. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji andrej, my právě jsme též bez plen přes den, ale občas se stane nehoda hlavne při vstekání..vlastně náš první nočník proběhl v půl roce a od té doby jsem se urputně trápila dlouho to hezky šlo a pak přišly vlny. Už bych to tak nikdy nepraktikovala. Teď, ale je náš největší problém to noční..nevim jestli jsem v tom zase příliš ambiciózní nebo co?!!
6. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirka - my jsme bez plen přes den. Na denní i noční spaní je zatím má a má jí mokrou. Takže v poho, nic si z toho nedělej :wink: oni se to naučí :wink: :slight_smile:

Holky nemáte některá zkušenost se zásilkových obchodem OTTO ?
6. kvě 2009 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori nemám, jen s Magnetem :wink:

Sirka já bych to noční čůrání taky ještě nehrotila, příjde zlom a ze dne na den se to vypiluje. Ale máme tady kočky, co jejich děti už jsou na noc bez plenek, ale teď přesně nevím kdo to byl. Myslím Pitrska a Béja, ne?
6. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď zas můžu přispět já. Otto neni špatný, akorát si dej pozor na materiály.. Vždycky to v katalogu vypadalo pěkně a pak třeba byla látka úplně jiná, ale jinak bývá vše ok a taky velikosti sedí
6. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, teda to je hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky jak dopadl kristián a moňou? ozvali se? :confused: jsou v pořádku?
teda s tím vztekáním mi nic nepovídejte, míša byl zlatej, zato luky mi teda dává kapky :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejhorší je to s oblíkáním, chce bejt furt nahatej a oblíct ho nejde, bo je za chvíli zase nahej, ale aspoň se pak nwepočurá a na nočník to stihne :grinning: a taky ho nemůžu dostat domu :grinning:
a jak jste na tom marůdci? už dobrý? luky měl v neděli 39,4, mudra pravila, že nic, tak asi zoubky, lezou mu špičáky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mazec, dva dny a nurofen moc nezabíral :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo a andrejko, jak to vaše autíko?
6. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda jejda, co se to tu děje, draga a kristi velkou podporu v těch ošklivých starostech....
6. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jak se mate

My uz docela dobre dneska sme dorazily z nemocnice,jelikoz mala snedla kureci maso a nedelalo ji to dobre tak mela prujem zvracela horecky,ale uz to ma dobry a sme konecne doma,jsem s toho taky naka vycerpana a nic se mi nechce,prdelka uz to ma zasebou vecny vysetrovani,a pichani do rucicky
6. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek všem! :slight_smile:

Tak jak to tu tak dočítám, tak žádný moc dobrý zprávičky. :pensive:
Dragi,
držím palečky, ať to máte co nejdřív za sebou. Jsou to nepříjemný věci, zvlášť když jsou kolem toho ještě takový problémy.

Kristi,
myslím, že jste to s mamkou vymysleli dobře. Je to fajn, že jí teta takhle pomáhá a že v ní má oporu. To je její sestra?

Pitrsko,
chudák Vikinka. Tak snad už máte nejhorší za sebou a teď už bude jen líp. To jako snědla nějaký špatný maso?

Jinak my pomalu balíme. Zítra vyrážíme na ten prodlouženej víkend na Slovensko. Naši už mají naplánovanej pro malou program - chtějí jet do Zoo, na parník, do bazénu.... No jen aby to za ten víkend všechno stihli.
:grinning:
6. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sirko,
Naty je bez plínek úplně, i v noci. U nás to přišlo ze dne na den samo. Nechtěla na nočník vůbec a pak si z ničeho nic začala říkat a za týden už jsme byli bez plenek i přes noc. :wink: Ale já bych to nehrotila. Malá mi začala odmítat plínku úplně, tak jsme to prostě zkusili a vyšlo to, ale jinak bych na ni netlačila. Myslím, že mají ještě čas. :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jjooo segra. Nemam muze, ani deti, tak ji to asi tak nevadi.

pitrs, to je mazec, taky strevni chripka, jo.

u nas mame pliny furt a porad
6. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi,
tak to je bezva. Určitě je to pro mamku důležitý, že tam tak někoho má hned při ruce. :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ji je to veskrze jedno, ji nezajima nic.....ale ja bduu mit trosku vetsi klid na dusi..

uuuu, tak dovca zaplacena, takze 29.5 vyrazime, se tesiiiiiiiim
6. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vubec nevim co se deje kam jedete Kristi

Maso bylo na grilu a malo propecene ,tak si na to holky davejte bacha,maso bylo normalne upecene,ale deticky to proste nak nedokazou stravit a nemaji na to takovy zaludek a streva,tak poradne propekat,nikomu to nepreju miminko moje uz je dobra,ale neustale zvracela a mela horecky
6. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pitrs, no nase by maso z grilu nesnedla, tak u nas to nehrozi...

a jedeme na dovcu, no... :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vim ,ale kaaaaam :wink:
tak to je dobry ta nae ochutna vsecko,akorat ted ji nic nejede a porad hubne
6. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
na Ibizu :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrs - hlavně že to je za váma holky :wink: věřím, že to muselo být hrozný :frowning2: Jinak Kája ta ochutná taky všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kristi - jůůů to je za chvíli :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 14:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek