• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Ahojte!
tak 20.5. bych mohla. a kde to je? Si to musím poznamenat, nějak se mi to začíná kupit. .5. mmáme velkou akci ve sklepě, prasátko atd. Kolegyně slaví 30, pak mám 19. 5. masáže a 25. holičku a 28. divadlo. Jé, te´=d mě mrzí, že holičku mám až po srazu, jsem mohla být krásná. :grinning: Ale jo, budu se snažit dorazit, moc ráda vás všechny uvidím osobně. a hlavně děti si pohrají,že.
Kristi, dovču závidím, hend bych někam jela. Já jsem teda řekla, že letos prostě chceme moře, ale pojedmee autem bez zamlouvání, tak snad se to konečně uskuteční.
Jinak zařizovat bych zařizovala, ale mít na to prašule. Já už se těším do práce, až budu mít normální výplatu. Už jsem domluvená s kámoškou, že na podzim za ní zajedu do Londýna a uděláme si babský víkend. Něco jak kristi v Miláně. Tak už se těším, jak nakoupím, protože když mi kámoška píše ty ceny, tak jdu do kolen.
Jinak je tu docela hnusně, ráno jsme teda byly nakoupit do města, odpoledne jdu s kámoškou cvičit. ale nejradši bych si lehla do postele a pustila nějaký film. Jenže jak člověk jendou vynechá, už pak vynechá víckrát. Takže se musím překonat.
Pitrs, já vůbec nevěděla, že jste byly v nemocnici. Vikince posíláme pusinku na uzdravení. A všem mordkům.

Jo, ještě k tomu menšímu bytu od mamky Kristi. Já myslím, že pokud je sama, tak jí to bohatě stačí. My jsme bydleli přes dva roky v 1+1, měl teda 45 m čtverečních, ale moc rád ana to období vzpomínám. a byl to velice dobře řešený byt, takže se to dalo. a zrovna včera jsem šla kolem azjistila, že v celém vxchodě jim dávají plastové okna, tak toho jsme se tam už bohužel nedočkali.
6. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi Fi ha
6. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, my jsme taky rikaly ze pojedem priste do Londyna, nekdy po vanocich, nejlepe v lednu, to tam je vsechno skoro zadarmo...

jo, plastaky maji novy, celej barak ma novou fasadu, budou se delat vytahy, takze dobry. uz jsem vymyslela, jak bude obyvak, jupi....oblibene barvicky, hneda, bila a tyrkysova.
6. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak topolino ma dobry brejle na decka
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23014529&tab=0
6. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - Kája by to asi nesnesla ty bejličky okolo hlavy. Nosí v létě od loňska a hrozně se jí to líbí, takže může ít s normoš nožičkama. Taky musím sehnat nové, protože ty z loňska jí sice jsou, ale z jedné nožky vylézá furt šroubek, i když se zašroubuje :unamused:
6. kvě 2009 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, my mame krasny, nekde na fotce je mame tusim na MMB, z Dm za 100 Kc, Mia je taky nosi rada, pak si je da i frajersky na hlavu....vis jak.
6. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - jukla jsem na foto a zjistila, že máš spoustu nových :slight_smile: všechyn supeeer :slight_smile: no a je vidět, že furt lítá :grinning: Brejle bobičkový :grinning: No musím se podívat, až někam pojedem, tady nic neseženu :rolling_eyes:
Za tím oknem to máš ty bylinky? Hezký jak máš barevný květináče :dizzy_face: Hele mě už taky raší ta pažitka z Ikei :sunglasses:
6. kvě 2009 v 18:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - ty terásky nemáte od sousedů vůbec oddělený? Já myslela, že to budete mítnějak oplocený ... to tam ani Miu nemůžeš nechat chvíli samotnout, aby ti nezdrhla ne?
6. kvě 2009 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj hoj,
ja mam dneska veget, ditko u tchyne ;)

Kristi tebe bych asi potrebovala domu, na poradu se zarizovanim :grinning: Nemuzu se furt rozhodnout s tema barvama do novyho...
6. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar babulenky!! :slight_smile:

tak po dloooouhé době jsme vyrazili ven,ááálelujáááá!! :grinning:
Borci jsou zdraví,máme jen dobrat ještě pár dní atb,ale ven můžou.
Se školkou je to horší,hlásím se do klubů bezškolkových. Ale nešťastná z toho nejsem,čekala jsem to. 72 žádostí,11 přijímají,neberte to :sunglasses:

kristi - užijte si dovču. :wink: Touhle dobou bych vás tipovala na Caribic, aby ti tam ještě nemrzly palečky ve voděěěě :grinning: :grinning: Hele jak je to s letenkou pro MIuš, musí se už kupovat přímo letenka nebo to jde ještě bez nároku na místo v letadle?

mori - taky nevím,jestli by si naši borcoši ty brejličky nechali na očích. vypadaj dobře. zas je dobře,že jsou na tu gumu,o něčem takovým jsem uvažovala na léto do kabria. nemáte je někdo? nění tam rozměr..

:fearful:
6. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko,

Mori, oddeleny to neni, zadny ploty tady nemame, ale http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1936514
tady vidis, jak to je. Ta na ktere Mia stoji je nase, ta druha za ni taky a pred tou treti,co je sousedu, tam je takovej jakoby paravan. Ale Mia tam nechodi.

na druhou stranu je za rohem taky nase terasa a pak uz jen travnik. A zatim neutika, klido ji tam necham samotnout a cumim na ni z okna. U hl. vchodu je brana, zavrena a dva lidi na recepci, co to hlidaji, takze by ji nikam nepustili..

Dani, neee, to je je moc daleko na let, to bych jeste nedala. Jinak Mia platila detskou cenu za zajezd a tzn. normalni letenku vcetne poplatku a ma misto v letadle a narok na zavazadlo.
7. kvě 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, rid se tim jake barvy mate radi, ja koukala na album na strese, je videt, ze mas rada moderni styl, o to to bude jednodussi....
7. kvě 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno! :slight_smile:

Tak já se jdu s váma rozloučit. Dobaluju poslední věci a po obědě vyrážíme. Mějte se tu krásně a všem pěkněj prodlouženej víkend! :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci užijte si kráááásnýýý víkend!! :grinning:
7. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, Dani. :wink:
Jo a na ten srazík se mnou taky počítejte. :slight_smile:
7. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
O.k.

tak zatím napsala Lucka a Lucka :grinning: :grinning:
Co ostatní?? Kdo přijede,kolik nás bude? Už mi to napište,at tam můžu bloknout stůl.
7. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ...teda řeknu vám to je mazec...

pitrsko vy jste byli v nemocnici? no hlavně, že už je to ok...

kristi taky starosti...tak si na dovče aspoň odpočinete...já bych jela hned :wink:

no a k našemu story...to je prostě pakárna největší...byt byl zapečetěný a manžel naklusal s papírem, že byt je jeho na soud a tam jistá vyšší paní úřednice pravila, že do bytu ho nepustí, protože je předmětem dědictví, nemohla pochopit, že byt je dávno převedený na manžela, i když měl papíry...pak teda jako s euvolila, že mu dovolí aby vyměnil zámek, ale že s ním musí jít a ještě volala policajta aby náhodou něco manžel neodnesl...tak tam šli ve třech...policat zůstal na chodbě, že prý jim hrozně blbě jde čistit uniforma a že manželka nadává, když mu nasmrádne...a že vůbec nehcápe, proč tam je...no prostě komedie, paní úřednice měla kapesníček přes nos :slight_smile: no ale hlídala aby se nic neukradlo ...M vyměnil zámek a zase mu sebrala klíče a byt zapečetila...tak jsme nasraný a zjišťujeme, zda je to oprávněný, protože pokud byt nebyl jeho a věci ano tak ať si je nastěhujou k sobě do úschovy a byt laskavě uvolní...no holky šílený...jinak byt prý není tak hrozně zdevastovaný jak pravili ostatní...
další věc je pohřební služba v Rakovníku jsou to hyeny...holky normálně oni aniž by jim kdokoli řekl, hned po pitvě jeli pro tělo do Prahy a převezli ho už pryč...no a my chtěli třeba pohřební službu z Prahy...nikoho nic nezajímá...já žasnu :astonished:

takže asi tak v kostce :grinning:
7. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani my máme brejličky z
www.babybanz.com
jsou taky takhle na gumu, loni je Dála ještě snesl ale letos ne, to je už strhává a jen doma s nima blbne, že si je nasazuje...na ven nechce nic, ani normální tak asi bude po mně, já brejle mám věčně jen nastrčený na hlavě :sunglasses:
7. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

Luci, uzijte si vikend!!! :dizzy_face:

Dragi, no to jsou veci :confused: a za jak dlouho vas do toho bytu jako pusti?

Dani, Lea ma normalni detske slunecni bryle... tedka je hrooozne rada nosi a nejradsi na hlave jako maminka :slight_smile:

Kristi, jj, moderni jednoduchy... vetsina bude cerna/seda/bila... ale potrebuju to trosku ozivit, asi na jeden kousek zdi nejakou tapetou mozna nejaka zelena... no nevim zatim... ;)
7. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to právě nevíme tak podnikáme ty nej kroky...ale na netu jsou různé případy, kdy to měli zapečetěný i 10 měsíců!!!
7. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi chudino to teda řešíte story :confounded: moc držím palce,aby to rychle a v pořádku uteklo,je to hroznej opruz. Co nějakej právník,jen konzultace? at víš co bude,co dělat atd. :wink:
7. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani to jsme uvažovali taky, ale uvidíme jak dopadnem v pondělí...pak případně povoláme pomoc :grinning: normálně jsme z toho byla tak nasraná, že jsem snad včera prodělala infarkt...mě píchalo na prsou a nemohla jsem se vůbec nadechnout...no ale pak jsem si prdla :grinning: :grinning: a byl klid tak nevím :grinning: já mám fakt dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi :grinning: :grinning: ty seš ééro :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne! My dorazily před chvilkou od zubaře, byli jsme celá rodinka a všichni máme zuby OK, Kája už má všechny a hezky držela. Nadšená nebyla, ale pusinu otevřela :slight_smile: seděla u taťky a pak dostala od sestřičky zvířátko :slight_smile: Jo teda jen my s manžou zubní kámen, to je prevít - asi koupím Calgon :wink: :grinning:

Pak jsem vlezla jen tak na čumendu do sekáčku a objevila tam pro Káju šatičky jak nový, lehoučký, jednoduchý, ale v poho se hoděj i třeba k nějaké lepší příležitosti :wink: No nemohla jsem je tam nechat :grinning:
Jo a pak jsme šly do domácích potřeb pro žárovku a měli tam bezva plastový židličky - furt jsme říkali, že musíme koupit, bo chce na balkoně sedět taky, tak si jí pěkně sama nesla domu :grinning:

kristi - to je ona ta fotka, co jsem právě koukala, že to není nijak oplocené. Takže jestli to dobře chápu - i když ti zdrhne náhodou z terásky, tak nemá kam, že?

draga - s pohřební službou teda taky síla - hlavně že pak budou chtít prachy :rolling_eyes: Hele to byl jiste infarkt :wink: :grinning: hlavně žes to přežila :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
drago :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak my byli na kontrole na ORL, tak mu do nosu rvali tampony, které musel mít 30 minut v nosních dírkách, aby mu to vyčistili, jinak od odsávání, co jsme na podzim prováděli v nemocnici, tak má poraněnou sliznici, tak máme mastičku a mazat a neodsávat, tak nevím, když jsi vzpomenu, že jsme 7x denně mu v nemocnici vráželi trubičku až do krku a furt rýmoval, tak snad dlouho rýmu mít nebudeme, abychom to nemuseli řešit...
7. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééžiš Leni,ten si teda zkusil. a furt zkouší,pořád něco ,co? :confounded:
my už to naštěstí máme za sebou,ven můžem,večer doberem atb a šlus. jsem zvědavá na jak dlouho. pořád josu mězi dětma,tak počítám,že za chvíli za něco chytnou.

co plánujete na víkend? my ho máme návštěvní. zítra návštěva tcháni,škoda,že není víc teplo,už by se dalo koupat..v sobotu na chatě narozky neteř,bude asi grilčo a v neděli návštěva zahradní párty u známých. maj tam super hračky pro děti,mají sami kluka,tak se děti zabaví a dospělí budou relaxovat.

jdu si hajnout,ti moji rafani už spí.. :pensive:
7. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani a kolik dní jste brali atb? jen týden?
7. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, nechci ti nic podsouvat, ale k seda, cerna, bila vypada skvele ta moje fialova :slight_smile:

Mori, ne, vlastne to okolo, ten skoro travnik, to je jakoby jen nase, z jinych bytu tam neni pristup ( castecne i proto jsme ten byt koupili), je tak prostor tak 20x15m, docela dost na hrani :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkni se na katalogy zde, jsou tam krasny veci
http://decoland.cz/
7. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, to je hezký :wink:
7. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek