• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
ahojte!
tak ja len na skok,docitam az zajtra,dneska nas uz pustili domov,kristianko bol statocny,boli traja chlapci-ti dvaja 4-rocni a kiko spolu isli na to iste jeden po druhom ,aj sme boli spolu v izbe,takze bolo fajn,aspon sa zahrali,kiko bol najmensi,ale znasal to vsetko asi najlepsie z nich,co som bola prekvapena,cakala som ze to bude omoc horsie,ale vydrzal,po narkoze strasne plakal asi po hodku,potom sa ukludnil,polezkal a vecer uz behal po chodbach,kym ti dvaja boli jak taki mali lazari,aukali cely den a postavili sa na nohy-aj to nasilu az dnes rano :slight_smile: takze asi je to fakt cim skor tym lepsie

dnes mu dali dole obvazy,tak to bolo trocha horsie,plus cikanie velmi boli,ale uz sa vycika celkom fajn-tie prve razy to boli len cvrky,ale stale este place pri tom
no a vecer mu to mam pooplachovat v teplej vode a natriet framykoinom,tak uz teraz mam hrozu z toho,lebo si neda na to ani siahnut,tak neviem ako to urobim :unamused:

no a vyzera to zatial desivo,ale je to este opuchnte,zakrvacane,tak uvidime potom ten vysledok ked mu to prejde
ok,zatial sa majte,papa
7. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni, jste šikulky, držím palečky, at to už nebolí
7. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Drago :grinning: :grinning: :grinning: tak to asi nebyl infarkt :grinning:

Leni, Mori :sweat_smile: Pusinky Sametackovi a Kikovi za statecnost! :slight_smile:

Kristi, uvazovala jsem i o fialove, ale ne tak vyrazny odstin jako mas ty, kurna ted ji nemam po ruce, az bude cas hodim do alba... :slight_smile: Na katalog taky juknu pozdeji, dik!
S teraskou to mate idealni, to je skoro jako byste meli barak se zahradou :sunglasses:

Lea spala po obede 3,5 hodky a ja 2,5 :grinning: Musela jsem dospat vcerejsi pokrovy vecirek do 3 do rana... :sweat_smile:
Dneska vecer mam srazik s kamaradkama, des bes, za 2 dny letime a vubec jsem jeste nezacala balit :sweat_smile:

Davam rychle kafe a musime na nakup...
7. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, jj, presne tak, skoro jako barak se zahradou. A jeste nemusime sekat travu :grinning:
7. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
saku to je fajn,že už jste doma. šikulínci :grinning:
saku a kikovi to jen ztrhávali nebo dělali komplet obřízku? chudáček :wink: si musí užívat při tom čurání :confused:

Leni - atb berou od středy a doberem je bud dnes večer nebo zítra,už je tam toho málo :wink:
Hlavní je,že jsem to celej týden zvládla nepoplést,každej má jiný :grinning: :grinning:

baby tak co s tím srazem? napsala jen Lucka a Lucka,Zuzka snad taky,tak to bude ve čtyřech? dojede ještě někdo?
7. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak nikam nejdu, jedna kamaradka onemocnela... a jet sama 100km se mi moc nechce... tak nic, aspon pozehlim a pobalim veci...

Dani, proc ma kazdej jiny atb?
7. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ja bych prijela, ale jeste s nekym, kdyby chtel nekdo vzit autem, samotny se mi to nevyplati jet 400 km.....
7. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme se prezrali, delala jsem lososa
7. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristi, kdyby se mi zadařilo ukecat manžu, že by pohlídal doma děti, tak bych se sama vetřela, abych viděla holky, moje děti stejně nevydrží cestu autem a tak bych si aspoň od nich trochu odfrkla :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, klidne....
7. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
my právě vždy musíme brát ATB 10 dní, ani právě nevím proč, jsem myslela, že je to tak daný :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
luci,leni - doktorka jim brala krev,erik měl ty záěntlivý markery 57 a Alex 100,což už je fakt moc,asi kvůli tomu oušku. takže dala ALexovi silnější,Erikovi slabší :wink:
10 dní brát nemusíme,na zítra zbyla už jen piditroška,ani to už není to množství co mají dostat,ale dám jim to ještě ráno. takže to brali 8 1/2dní.
7. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Poslední a prvnííííí!!! tak to už se fakt dlooouho nestalo! :grinning:

Krásný prodlouže ný víkend přeji!!
8. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásný den přeji :slight_smile:

Saku to je dobře, že to Kiko tak dobře snáší, je moc šikovný...a taky je fajn, že vám to tak dobře dopadlo :wink: No někdo už se ptal, jestli měl celou obřízku, nebo mu to jen strhávali?

My dnes jedeme k ségře vláčkem, jsem to slíbila Marečkovi. Rosa musel opět do IT do úterka, takže jsem slaměnka.

To je tak na prd bez toho auta, jsem volala včera tomu vyšetřovateli a bohužel má do neděle dovču, bude tam až v pondělí tak se jako chci zeptat, jak dllouho mám ještě čekat :angry:
8. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko! My máme tatíka v práci, tak já zatím peru, budu dělat kuřecí vývar a odpo určo vyrazíme ven :slight_smile: Včera večer jsme s manžou poseděli dýl na balkoně, popili, fajn to bylo :dizzy_face:
Dnes to vypadá holky, že bude krásně co :dizzy_face: ten déšť byl hnus :unamused: ale zas asi zahrádkáři to uvítali :wink:
8. kvě 2009 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mori taky dnes vyrábím kuř. vývar a pak asi tortelini :slight_smile:
8. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdravím únorovky :slight_smile:
Po opětovné delší odmlce hlásím, že u nás asi nic moc nového. Všichni jsme fit, děti rostou a vše OK :dizzy_face:
Pořád se hrabu s fotkama, závislost snad horší než koník :sweat_smile: :pensive: Něco přidám do alb.
Občas pročítám, takže úplně niť neztrácím, ale nepísám, nepísám....
Marodům ať je brzy líp!
8. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Přidala jsem jen dvě fotky do sourozenců (http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2735954&vReferer=) a musím jít. Snad se zase brzy ukážu :slight_smile:
8. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte!
beji,ty si uz hotova proficka,ja sa stale chystam,ze oprasim co som sa naucila,ale nejak sa mi nechce

babule,bola to obriezka komplet,uz je troska lepsie zas,kazdym dnom to snad bude lepsie,akurat ho teraz dvakrat prehnalo,tak neviem,ci to bolo nahodne,zjogurtu,alebo z nurofenu alebo sme si doniesli "suvenir"domov,tak cakam ked saa zobudi co bude,lebo este aj sracka do toho to by teda ozaj nebolo bohvieco,zvlast ked sa to musi teraz udrziavat v co najvacsej cistote

inak tu je krasne,kiko bol doobeda troska aj vonku

a prajem krasny vikend vsetkym
8. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
beji děti ti krásně rostou,sluníčka :slight_smile:

my jsme grilovali u tchánů, dětičky jsem jim do zítra nechali a jdem ted na pivko :slight_smile:
8. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: , zase po dlouhé době prvá :sunglasses:

Dnes je tu zataženo, tak mě ani nemusí mrzet, že nikam nejdu. Mamina mi včera půjčila auto, tak jí ho akorát dopolko dovezu a pak asi budeme vegetit doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Béji ty jsi šikulka, já jsem na to zatím tupá, ještě jsem se to nenaučila a ani mě to zatím nechytlo. A děti jsou fakt krásňoučké, strašně podobné...a Jindříšek jak vyrostl :dizzy_face:
9. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko! Tady je dnes od rána slunečno, v noci sprchlo a byla trochu buřina. Za chvíli jedem s manžou do Mimoně, jede na Dacii konečně vyměnit gumy, dřív nebyl čas no :grinning: a já se stavím zatím nakoupit.
9. kvě 2009 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko,

Beji, krasne deticky, hezounke fotecky, no a jak se pusinkujou, to je bomba, preju aby jim to vydrzelo :dizzy_face: :wink:

Saku, hlavne ze nejhorsi uz mate za sebou, az se to zahoji a Kiko bude mit klid :slight_smile:

My s Leou od vcera obe paradne rymujem, to bude dneska zuzo cesta :sweat_smile: Vyrazime v poledne a doma budem nekdy po pulnoci.
Jsem na Yanna udelala takovou malou fintu, rekla jsem mu ze odlitame v pul 8 vecer pritom nam to leti az v 9h, ale vzdycky jedem na posledni chvili, po ceste vzdycky chytnem zacpy nebo nejakou nehodu a dojizdime pravidelne 5 minut pred zavrenim odbavovacich prepazek a nemame ani cas na jidlo, ja jsem vzdycky na infarkt, a on se hrozne smeje, tak doufam, ze dneska se budu smat ja a bude to bez stresu :grinning: :sunglasses:
9. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci jak tak zjištuju, Jeník je úplně jako já a Rosa, my taky vše dobíháme na poslední chvíli, všude dojíždíme před zavíračkou, o letišti ani nemluvím :sweat_smile: Ale páč jsme oba stejní, tak si nemáme co vyčítat :grinning:

Saku prosím tě, řekni mi, jak to měl Kikoušek s pinďourkem, on mu nešel vůbec stáhnout, ani na začátek žaloudku? Nebo trošku jo? My ho teda stáhneme asi do půlky žaloudku, dělám to každý den už pěkně dlouho, snad od roku a půl a tak nevím, jestli mu to ještě povolí, nebo nás to taky čeká...a kdo to vůbec rozhodnul ten zákrok? Ty nebo Mudra?

Mori škoda, že bydlíte tak daleko, bych vás poslala za bráchou, on má teď pneuservis, by vám to přezul se slevou :sweat_smile:
9. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a u nás už je taky nádherně slunečno, v noci také sprchlo a dnes ráno jsem před domem našla mrtvého ptáčka, fňuk :frowning2:
9. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
krásnou sobotu...u nás zatím zataženo :wink:

andrejko my taky přetáhnem žaloudek :wink: (to je teda výraz) skoro celý ale jakoby pod ním to má děsně úzký...tak taky nevím co nás čeká, manželovi prý dělali to uvolnění ještě v jesličkách...prý to jakoby obřízl dokola skalpelkem dětský doktor, co tam chodil na kontroly...tak nevím ale on si ho moc přetahovat nenechá, vždycky se začne šíleně kroutit, kopat nohama...

holky já jsem nějaká hotová...nic mě nebaví :confounded:
9. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
čest práci :grinning:

dragi - nic nedělej,nohy navrh,kafe,popř.cígo z balkonku,relaxuj!!
Hele nesvezeš se taky na srázek s Lenkou a kristi?

My včera trošku ponocovali,tak jsem měla v úmyslu spát aspon do oběda,důkladně jsem zatáhla závěsy,pozavírala okna,dokonce ani dole vlčák neštěkal,ale kam nemůže čert,tam zavolá tchýně. :angry: Takže jsem vzhůru,tradááááá :grinning: :sunglasses: :angry: :angry:

Luci - super finta,tu začnu taky používat, Zdenál je úplně to samý! Dobře dojeďte,na Koníka doufám budeš chodit kouknout, s tím srazíkem 20.5.počítáme :grinning:
9. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Dragu, copak? :confused:

Holky s tema zaloudkama to je veda...jsem ani netusila, co to muze byt za problemy, my maminky holcicek to mame jednodussi :slight_smile:

Tak za 15 minut mame vyjizdet a muj muz jeste nedorazil z prace.... to bude opet odjezd s mirnym zpozdenim :slight_smile:)))

Jasne ze juknu na kone, se srazem pocitam, doufam ze vas dojede co nejvic!!!!! :sunglasses:
9. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
o žaludech mi ani nemluvte :angry:
jak byl Vikin nemocnej, tak jsem to přetahování zanedbávala, páč se nechtěl koupat, no a poslední týden ho má červenej, sice předtím jsme nepřetáhli, ale takový kolečko 0,5cm jsme udělali, no a nyní to má nateklý, červený a kolečko jak špendlíková hlavička, počkám, až se mu to zahojí a pak s tím někam zajdem, páč po roce trápení ve vaně nevidím žádný výsledek :frowning2:
9. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani asi ne, protože máme teď ty starosti s tím bytem a pod...ale doufám, že třeba proběhne ještě nějaký další celorepublikový srázek se spaním a toho byhc se už ráda zúčastnila a všechny vás poznala :sunglasses:

Luci já ti ani nevím nějak to na mě padlo, Dála od rána ječí, vzteká se, už jsme ho seřezala až mě ruka bolela a stejně bez výsledku...nějaké metody pevného objetí, vysvětlování a pod. u nás teda rozhodně nezabírají mě to vždycky tak mrzí...jinak pěknou cestu :wink:

leni to je pech ty pinďouři co...proč to odmalička prostě nejde bez problémů...a co vykoupat ho v řepíku?
9. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek