• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
lienkal:ty jo..my máme začít za týden mazat tou kortikoidní mastí, tak jsem zvědavá :confused: jinak Tygr s bimbasem žádný problémy nemá, ale zatim jsme mu na to nehrabali :pensive:
9. kvě 2009 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte!

andrej,kikovi to neslo stiahnut vobec,ani ň,proste tam mal len tu dierku na cikanie a to bolo vsetko,mal to komplet prirastene-to by som sa proste mohla aj rozkrajat aj tak by som s tym nepohla.pokial mu to ide aspon troska,tak je to ok,ono sa to postupne vekom upravi.o zakroku rozhodol urolog,odkedy mal ten zapal na pipiku a zbadal v akom to ma stave,tak hned hovoril,ze na 99%pojde,ale dal nam este pol roka na skusanie-ale samozrejme nepomohlo ani to,takze sme isli,som rada ze teraz lebo som videla ze ti stvorrocni chlapci to znasali omoc horsie uz

teraz este mame tyzden z najhrosieho aby sa dostal,blbe je ze mu to musim natriet mastickou a zabalit do gazy-teda tu gazu natriem a prilozim,samozrejme ze mast vsiakne casom a sa mu to na to prilepi,dole dat nehrozi,tak to robim tak ze ho strcim do lavora,nech sa mu to odmoci a odpadne aj same,ked mu to davam na pipika tak ho musi muz drzat,lebo sama by som to nezvladla,takze je to tazke,no..

proste chudatko,musim mu robit zle,abý bolo dobre,mi to pripada ze ho tyram,ale neda sa inak

leni,ano,repik je super na to,naloz ho do odvaru na polhodku,to fakt pomaha,aj my ideme vecer na to
9. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
sakura: nám to taky nejde vůbec :unamused: ale právě jsme dostali tu kortikoidní mast, máme mazat 14dní a pak přijít na zákrok, u nás se teda s tím nechodí do nemocnice, bez jakéhokoliv umrtvení mu to prostě servou a jde se domů :confounded: čehož se strašně bojim, takže to hodlám odmítnout a ještě min. půl roku počkat..žádný problémy fakt nemá, ani s čůráním ani s hnisaním :wink:
9. kvě 2009 v 15:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
siss,tak to je troska ine nieco,to mu "len"nasilu strhnu,to robia aj u nas,ale v nasom pripade by to nestacilo,teda neslo by to
a v nemocke so mnou lezala na izbe mamicka so 4-rocnym synom,ktoremu to tiez tak strhli v ordinacii-jasne ze to potom desne boli a ze skus mu to pretahovat,takze on si to nedal a zrastlo mu to spat a este viac a musel ist na obriezku tiez jak aj my :unamused: :frowning2: takze ak mu to aj urobia,musis velmi na to stahovanie dbat-ale ver tomu ze na taku bolest siahat to bude horor :cry: ale musis,ak nechces aby mu to zrastlo spat,no to su take veci,jujujuj
9. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
sakura: jo vy jste šli úplně na obřízku :wink: já jsem fakt nerozhodná, protože ted se zas tvrdí, že 50% to mají uvolněné do roka, 45% do dvou let..a zbylé procento do 5 let a výjimečně i déle, že skutečnou fimozu má jen mizivé procento chlapců(obřízka)...a právě, že když se to násilně strhne a urychlí se vývoj, tak jakmile se přetahuje ledabyle..tak to zas zaroste...což by se při přirozeném uvolnění nestalo...takže ted jsem z toho jelen, jestli to máme jen mazat a čekat..nebo jestli na to máme jít, když každej tvrdí něco jinýho..a upřímně se mi tam fáááákt nechce, když vůbec žádný problémy nemá..mi to přijde jak mučení dětí :rolling_eyes:
9. kvě 2009 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no ver tomu ze prijemne to nie je,ked musis sama vlastnemu dietatu robit zle-aj ked je to pre jeho dobro,my sme bohuzial boli to % so skutocnou-pravdepodobne vrodenou fimozou,este primar urolog co ho operoval hovoril,ze niekedy az pri operacii ziastia celkom aky je tam stav a niekedy staci tam len nieco narezat,tak som dufala ze my budeme ten pripad, bohuzial ze mal to prirastene komplet,takze muselo to ist dolu :unamused:

aj som nasla stranku kde je vyfotene komplet operacia,ale to je fakt na silne zaludky,to sem ani nedam
ja drzim palce,ze tigrik to nema tak ako kiko a fakt mu to povoli,lebo ozaj takyto zazitok nezelam nikomu teda
9. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
sakura: já už z toho tři týdny nespim, jako fakt :rolling_eyes: navíc to máme mazat 3-5x denně, a on si tam samozřejmě nechce nechat šáhnout, strká si tam ruce..takže jako sama mu to mazat, to budou zápasy řeckořímské asi :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: ..je to fakt děs, chudák Kristián :unamused: ...já si vůbec neumim představit, že bysme byli víc dní v nemocnici, ještě s tou jeho bojácnou povahou, to bych byla asi na provaz :rolling_eyes: no jestli tam fakt budeme muset jít na ten zákrok, tak s ním půjde MP a děda..já na to fakt jako nemám :rolling_eyes: bych se tam asi složila :rolling_eyes:
9. kvě 2009 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
já přesně kvůli tomuhle nechtěla kluka.. :rolling_eyes: jsem to věděla, že s tim bude nějakej problém :rolling_eyes:
9. kvě 2009 v 15:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ja dufam ze nepojdete-a on je este maly,rychlo by zabudol,cim mensi tym lepsie,kiko je zas extra besny a neboji sa nicoho-a predstav si ze lezal s infuziou v ruke pol dna a ani sa nehol,proste ako keby vedel ze to musi byt-a pritom inak neobsedi ani 2 minuty

a ta masticka nejak pali alebo co,ked si ju nechce dat-ci to uz preventivne nechce? :wink:
9. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
sakura: já to ještě nezkoušela mu to dávat, jdeme na očkování v úterý..a pak kvůli případné reakci mám týden čekat, a pak teprve začít mazat..jsem mu na něj zkoušela aspon preventivně sahat..ale samozřejmě nechce :sweat_smile: jinak ta mastička asi nedělá bolestivého nic, ale je to kortikoid..takže z toho taky nejsem nadšená 5xdenně 14dní kortikoid na pindu, ale prý to fakt pomáhá zázračně, hodně dětí to od toho zákroku prej zachránilo..takže i kdyby se měl vzteknout, tak mu to mazat prostě musim :pensive:
9. kvě 2009 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no,tak to ano,vydrzi,neboj,kiko zas predtym nemal problem chytat pindika-kedze som mu skusala stale stahovat po kazdom kupani,tak v pohode,zvykol si-no ale bolo mi to aj tak prd platne,ze ano,za to teraz myslim si tam neda sahnut do 18-stky minimalne
9. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem kvůli tomuto taky nechtěla kluka, jsem říkávala, nechci kluka, páč pak řešit nějakýho pinďoura...a je to tady :sweat_smile:

Saku, jsi šikulka, už bude klid :wink: a druhý bude holka :sweat_smile:
9. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja som o takychto veciach ani sajny nemala teda,ze s pindurmi mozu byt nejake problemy,vobec

leni,neviem,mam tusaka zas na chalana :grinning: ale za 8 tyzdnov budem vediet,pojdem na 3d uzv,tak uvidim
9. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
saku kiko je bojovník a myslím, že si tam bude šahat a nechá šahat mnohem dřív než v 18 :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
9. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
zdar babule!!

vidím,že opět debata o pinďourech. No jsem ráda,že nám doktorka řekla,aby jsme to zčšli zkoušet už brzo a ted jsou oba kluci s pinďourama v poho.. Je to děs,vyznat se v těch různých názorech. Spousta doktorů píše nebo říká do roku nešahat,nám mudra řekla,at to už začnem zkoušet a měla pravdu :slight_smile:

Dneska byl úžasný den: vyzvedli jsme po obědě dětičky a jeli na chatu,tam byla celá famílie včetně naší stoleté tety,neteř měla narozky, bylo grilčo,naši hošani nezvykle hodní a milí,pohodička,parádička..takhle by to mohlo být pořád :grinning: :sunglasses:
9. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani nám taky mudra hned řekla, že máme zkoušet ale žádný násilí...ono když to je přirostlý tak s tím nenaděláš vůbec nic...buď ráda, že klucánci mají pindíky tak jak mají správný chlapi mít :grinning:
9. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
právě, kamarádka má dva kluky, oběma začala stejně přetahovat a jednomu v poho přetáhne a druhý ani ťuk :unamused:
9. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
My byli taky dnes celej den na zahradě, koupila jsem Marečkovi bomba čtyřkolku, jen za 1300, jinak ta stejná ale s jiným vzorem stála 2600. Mám pocit, že to bylo slevněný o 50% kvůli starému vzoru Spidermana. Já ji nakonec nepolepila, bo se mi víc líbila bez nálepek a má šupa moto :sunglasses: . Hodím fotos :wink:

Taky jsem se koukala na Gotťáka, já ho myluju, se mi líbí, jak je lidskej a bomba chlap. Jestli ještě bude mít někdy koncert poblíž, tak na něj 100pro jdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
9. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ty voe andrejko já čekala normoš trojkolku a Mára má takový dělo!! super!! pecka!! kdes to koupila?? dobrej kauf :grinning: akorát v mým případě,kdyby se hošani rozhodli,že už nechcou jet někde v půli prochajdy,tak bych takový maxikoráby asi nepobrala pod pažu a nedotáhla dom :grinning: :grinning: budem muset zůstat u našich pidimotoreček :grinning: :grinning:

leni,dragi jo jooo,máte recht,já vím,jak to má klučík přirostlý,tak se nic nenadělá..Jsou to trampoty,s chlapacama a jejich pinďórama :grinning:

nekoukaly jste na jedničce na toho Iluzionistu? Já to náhodně pustila a tak dobrej film jsem už dloouho neviděla.

jdu chrnět. :pensive:
9. kvě 2009 ve 23:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,
Andrej, no to je kára a Mára jak je vystylovanej, tvrďák až se ho bojím :grinning:

u nás Vikin nechce jezdit ani na motorce a po poslední nemoci nějak zlenivěl a nechce ani moc chodit a to jsem už přestala používat kočár a najednou nechce bez kočáru ani před barák :sweat_smile:

Dani, jsem se taky dívala na Gotta, páč to točila mladá Spáčilová a já mám ráda celkem dokumenty od její matky, tak jsem chtěla vidět a pak jsem s úsměvem shlédla ten film s černochem a je strašný, jak se některý ženský nechají týrat od chlapů, bohužel je to tak :frowning2:
10. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
krásnou neděli :slight_smile: a svátek matek :wink:

tak my na Káju koukali s Dálou on ho děsně žere...od té doby co kdysi dávali pořad s Kájou starý asi 30 let :grinning: :grinning: jak teď někde je Gott, Dála běží a vykřikuje Kája Kája...jsem ho o to nemohla ochudit...a normálně jsem u toho i uronila slzičku dojetí jak nesli mimíska z porodnice :wink: no prostě božský Kája :grinning:

film s černochem a Issovou jsem shlédla též a pobavila se...Václav byl dobrý pako :grinning:

andrejko čtyřkolka dobrá ale přesně jak píše Danča...Dála kus cesty drandí pak chce chodit a nedokážu si představit to monstrum tahat...jedině že nasedneš ty a pofrčíš :wink:
10. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte!
teda,motorka super!riadne delo!a marecek uz vie aj slapat?lebo kiko ani omylom,kupila som mu trojkolku a je tam odstevena a nic,lebo ked sa na nu posadi,zisti ze nevie co s tym,tak zlezie dole hned :sweat_smile:

my s pindurom hruza,ma to stale opuchnute a troska jak nejaky povlak ci co,tak som hned popozerala vsetky fora o tom,ze ci to mali niektori,vraj hej,ale ze sa to zlepsi,tak som este vyslala manzu do pohotovostnej lekarne kupit masticku,aby sa mu to neprilepovalo zakazdym na tu gazu-lebo davat ju potom dole z cerstvej rany,tak to je ozaj horor,jaj,uz aby bolo takto aspon o mesiac,nech uz o tom ani neviem,fakt zavidim,co to mate v poriadku a nemusite zazivat taketo tortury :frowning2:

a inak krasnu nedelu zelame! :slight_smile:
10. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
saku teda to je auuuu auuu dej Kikovi pusinku a ať se mu to rychle vylepší :wink:

Dála na trojkolce šlapat umí ale nechce se mu ...(taky se mu líp šlape dozadu) tak na ní jezdí jako na odrážedle :wink: :grinning:
10. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Koupila jsem ji v Tescu. Ona je teda holky lehounká, mormálka to unesete v jedné ruce, je skoro celá plastová....ale je opravdu bytelná, nepřevrátí se. Akorát právě budu muset naučit Máru šlapat, zatím mu to vůbec nejde. Já totiž původně přemýšlela, že už mu teda nebudu kupovat trojkolku, ale přímo kolo. Vyzkoušeli jsme 2 druhy od kámošek a neumí na nich, i na té nejmenší má problémy, páč ty konstrukce jsou docela těžké a pak jak se naklání na jednu stranu, tak se na tom bojí. Tak jsem přistoupila k této alternativě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No Danču se dvěma takovýma čtyřkolkama si nedovedu představit, hihihi :grinning: , děcka by pak musela mít max. uvázané na špagátě, aby jí neutekly, když bude tahat motorky :grinning:

Iluzionistu jsem viděla jen v italštině, moc bych ho chtěla vidět v češtině, ale zatím nemám čas vůbec na nic, a to je tolik filmů, co bych chtěla vidět. Asi si nechám na léto pár vypálit :wink:
10. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Saku chudáček Kikošek, no snad se mu to brzy spraví. A co léto, už budete moct normálně do bazénu? K moři určo jo, mořská voda léčí...
10. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré dopolko! tak my byli včera včudu celý den ... cestou z výměny gum jsme se stavili na Průrvě, občerstvili se a jukli na vodáky :slight_smile: Pak u babí, taky jsme konečně sjeli vrátit postýlku a domů jsme dorazili k večeru, takže sobota utekla. Dnes už máme taťku opět v robotě.

andrej - tak za přezutí prej manža vysolil 600,- :confused:

Dítko mi před chvilkou po dlooouhé době usnulo na koberci :grinning: Koukala na telku a nějak jí to zmohlo :grinning:
10. kvě 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Saku, to je děs běs, auuu, je mi to líto, že tohle musíte zažívat, cítím s váma a at je to brzy za váma, držte se :wink:
10. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
saku to je fakt smutný,moc moc držím palce at to má Kiko co nejdřív za sebou,chudáček. :wink:

mori ty máš taky mužíčka skoro furt včudu v práci,co? :wink:

jdu uvařit brambůrky,masíčko mi zbylo naložený z grilovačky,tak je to dneska bez práce :slight_smile:
10. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
my už třetí den koukáme na Lucii postrach ulice...Dála se asi zamiloval...ovšem do Osfalda :grinning:
10. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek