• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
jsem si říkala, že půjdeme ven ale taks e to tam pokazilo, že jdu asi radši umývat schody a chodbu mám úklid :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej,baby diky,no dufam ze sa coskoro polepsi a hlavne nenastanu nejake komplikacie,lebo do tej ordinacie by som ho teda asi nedostala

andrej,no a ja ze sme sami co neslapeme este :sweat_smile: ale neviem kto uz to tu minule hodil prispevok ze v tomto veku este len na tych odrazacich trojkolkach vedia,takze v pohode(aj ked jasne ze niektori uz slapu od 1,5 roka)

no a ked nie teraz tak na buduci rok budu,no co

u nas je zatial pekne,tak uvidime,kikovi sa moc nechce,je vyvaleny na sedacke,hola cikula sa mu vertra,tak mu je dobre,nechce sa ani obliect,tak ho este chvilu necham,nech to ma volne

draga,prijemne umyvanie,prid aj mne :sweat_smile:
10. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a pred chvilou sa mi pindik postavil,tak asi uz je z najhorsieho vonku-hovoril ze neboli :sweat_smile:
10. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi - Lucii borci taky milujou :grinning:
10. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes je den matek, tak matky, vše nejlepší :wink: :sweat_smile: a žádné starosti, které by nám přerostly přes hlavu :wink:
10. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bambus :slight_smile:

My byly dnes se ségrou a děckama na bazéně, bylo super, děcka se vyřádily a my jsme vyplivnuté. Navíc já byla dnes na kole, začínám jezdit sama denně, ale mám tak namoženou pipinu a řiť z tvrdého sedadla, že si aji myslím, že na ní mám modřinu. A teď jak se Rosa vrátí tak mi ani nebude věřit, že já nic, já jen muzikant :sweat_smile: :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo andrejko tvrdý sedlo je tvrdý sedlo :sunglasses:
10. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej, to jsi teda dobrá :wink:, já jako mladice jsem taky jednou jela 80km a tu bolest bych nikomu nepřála :sweat_smile: chce to postupně zvykat :wink:
10. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky sorry ale konečně něco tvrdýho mezi nohama a vy hned brečíte :grinning: :sunglasses:
10. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co se jako ještě dá dát tvrdýho mezi nohy kromě sedla?? :sweat_smile: :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - ještě by se dalo něco tvrdýho najít.. Například různé druhy zeleniny :grinning:

Tenhle prodloužený víkend hodnotím velice dobře - všechny 3 dny grilovačka,mňamka,super počásko,paráda!! Mám úplně prázdninovou náladu,akorát jsme nevlezli do bazénu,ale to už možná příští víkend vlezem :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani a Leni :wink: a co třeba tvrdý sýr :wink: :grinning: :sunglasses: no fuuuj já jsem prase...radši končím :grinning:

jsem si dala odpolko decku vína a ještě mě to drží :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, my se vratili vcera, ale uz se mi nejak moc nechtelo psat. My jsme se meli perfektne, oslava se povedla, vypil se celej sud, kyty byly luxusni a hlavne mi ani nebylo blbe...pak prihodim nejaky fotky. :slight_smile:
11. kvě 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek vespolek :slight_smile:

Kura kdybych tu včera byla, asi bych se chytla, dobré téma, takové se mi líbí :grinning: :grinning: :grinning:

Včera jsem odpadla jak hruška, holky vážně nekecám, jsem si myslela, že mám totální kolaps organizmu, jsem se třepala po celým těle, hlava se mi motala, nohy mi vypovídaly službu, skoro jsem nedošla z venku se psama...no tak už mi dlouho nebylo. Tak jsem zalehla v 9 s Marečkem a spala jsem až do 8 ráno. Už je mi fajn...co si myslíte, že to mohlo být?
11. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
my byli o víkoši na chajdě, krása, už se tam zase těším...
a mám novinku Lukyho mi vzali nakonec do školky, jsem normálka ukecala ředitelku, sice až od února, ale spokojenost i tak veliiiikááá :dizzy_face: :grinning:
andrejko, jestli jezdíš na kole tak se nediv, prostě jarní kolová únava :grinning: :grinning: :wink:
11. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku teda si užíváš, nezávidím, mě stačily ty tři dny po stržení, pak už to šlo, tak posím hodně energie, ale to je asi prd platný, co :confounded: tak ať jste z nejhoršího venku :wink:
siss jestli to čteš, tak teda nic moc to není, kortikoid nám nezabral, ale doporučuju u toho strhávání nebýt, bulela jsem víc než míša, ale musela jsem asistovat neb ho doktorka se sestrou neudržely :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejhorší jsou ty tři dny, kdy musíš po třech hodinách stahovat a mazat framykoinem, a jak to má do masa :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no koment, ale pak už to je lepší, ty tři dny přejdou, hlavně se to pak musí stahovat každej den, no, nám mudra řekla, že ve třech letech se to má strhnout, neb jinak můžou mít záněty, ale fakt nevím, možná s tím kortikoidem a snažit se to strhnout doma, u lukyho mi to pomohlo. míšovi to museli uvolnit i trochu skalpelem :confounded: neb to nešlo ani jim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: tak přeju hodně štěstí :wink:
11. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
čest děvčátka!!

eda,hnedka takhle po ránu si číst o tom strhávání,to jsem se otřepala. :unamused: chudáci kluci.
Už to raději nebudu číst ale přeskakovat :sunglasses: .

Andrej - no věřím,že kdybys tu včera večer byla,tak by se to pěkně zpustilo :grinning: :sunglasses:
Už je ti fajn? Asi se namohla,přetáhla..Počkej ještě třetí den jak budou bolet svalečky.
Ale seš dobrá,já bych taky měla začít něco dělat,léto za rohem,trošku zpevnit tělíčko :grinning:

Soni - gratulka ke školce. My jsme bez školky :frowning2:
11. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jdu zitra na spinning konecne zase......
11. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridala jsem nove fotky....
11. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi fotečky pěkný a kde si Miuška odřela ten nosík??? uniklo mi něco?
11. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, neuniklo, bezela a spadla, vejce mrnavy
11. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudinka a rovnou na kokosku no odřenej nos se uzdraví než se vdá :wink:
11. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vis ze jo, ani nervala, si tam proste zapomnela dat ruce, no
11. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ty úrazy to je něco...malej sousedky spadl z odrážedla rovnou na betonek na bradu, rozsekl si jí a má 3 stehy :sunglasses:
11. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona tam lita s tema starsima detma, obcas proste nestiha
11. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopolko mamči :slight_smile: Taky je u vás hnusně? Tady prší, je černo a v takovém počasí se mi nic nechce :confounded:

Jen tak pro zajímavost ... se snažím vést si v tabulce v PC co jsme koupili Káje do pokojíku - protože pak když přemýšlíme kolik nás to stálo, tak samozřejmě nevíme, neboť se vše kupuje postupně :wink: No docela jsem čuměla, když jsem se dostala na částku cca 24 000,- :astonished: A to tam nemá žádný zázrak ... počítala jsem fakt všechno (koberec, nábytek, boxy, borduru, záclonu, garnýž, světla, .... ) samozřejmě bez hraček, jen prostě vybavení pokoje. Tak to jen abyste měli představu :wink:

kristi - bezva fotečky - modýlky úžasný :grinning: kačenky taky Káju bavěj :slight_smile: a maj holky stejnej hrneček z DM :wink: :grinning:
11. kvě 2009 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani, to jsem postřehla, s dvojčatama to máš strááášně složitý :frowning2: to ti fakt nezávidím, a jak to máš s těma jeslema?tam jste přijatý, tak můžou tam?
11. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori tý jo to je celkem ranec, i když by to taky mohlo být mnohem víc, co :confounded:
hele a koho vlastně tady do školky přijali? vím máru a miušku? a co budete dělat? soukromou školku, nebo pracák? to je fakt v pytli toto :confounded:
11. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni, nas zatim ne, ale snad to od unora dopadne
11. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě nemáš potvrzení o přijetí? a přihlášku už jste dali?
11. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek