• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak hlavnme,ze jset ok a co vam bylo?jdu neco docist at nejsem pozadu,ale jsem znicena o vikos sem nespala poradne a dneska uz v 6
16. bře 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi teprv jo a jak jste obědvaly?
16. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus Kikino,
tě sháním,dělala jsem si už starosti...tak tam pořád trčíte.Dej mi vědět,až dorazíte domů.Snad už vás dneska pustí,ne????
Zdravím všechny holky!!!!!!
16. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
laz, ja nemuzu volat kdyz jsem napojena na bluetooth,vis? v pul 4 nas pusti
16. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte!
tak sme boli na tej ortopedii,co som spominala ze mi zacal captat paty dovnutra,tak bude musiet nosit tie ortopedicke vlozky,a povedal ze ak nepomoze tak aj topanky-som sa zlakla ked som si predstavila tie obrdes ortopedicke topane-ale pozerala som prave stranku a ono sa uz robia celkom pekne teraz,tak mu hned aj objednam,nech ich nosi na jar
http://www.protetika.sk/katalogy/djo.html
16. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.
Moni, tak to dělají fakt hezký botičky, a čím to je že dává patičky dovnitř, až poslední dobou,jo?
16. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! :slight_smile:

U nás je dneska krásně slunečno, tak se asi za chvíli vydáme ven. Malá spala ráno do půl deváté, tak teď asi po obědě nevytuhne. :unamused:

Kristi,
za chvilku už budete doma, vydržte! :wink: A co taťka, jak mu je?

Mony,
Naty mělao d Protetiky zimní botky a minulej týden jsme jí od nich koupili i jarní.
Ale pokud by měl opravdu nějak špatný držení nožky, tak vám ani tyhle nepomůžou, ale museli byste mít tyto: http://www.dzo.cz/ortoped3.htm A ty už teda nejsou nic moc. :unamused:
16. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni,
tak se pochlub, co sis nakoupila. :wink:
16. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akcul, je mu dobre rikal.....ale ze to bylo pry vcera fakt husty.
16. bře 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,dava to tak okolo dvoch mesiacov hadam aj,najprv sami zdalo,ze to ani nie je nejak moc,ale teraz uz to bolo viditelne-na papuckach mal normalne zodratu tu stranu paty dovnutra,uplne to bolo vidiet

akcul,juuuj,to mi ani nehovoooor,tie sandalky su strasne teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no uvidim co mi ponukne v stredu ta ortopedka,ma trafi ak to bude musiet byt z tychto :unamused: no ale co uz,kikovi to je jedno,a radsej nechma take ako treba,este tie posledne tenisky su ako tak schopne

no a hlavne ze som mu uz kupila na jar tenisky jedny adidy a jedny nike-si ich mozem teraz vylozit do vitrinky a pozerat na ne :angry:
16. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko!!

bucla jsem si s borcama,ted dávám kafózo,něco si vyrobím s ksichtíkem a asi vyrazíme VEN :wink: . Do neznáma,tam jak je ten čerstvej vzduch a prolízačky,jestli si to pamatuju dobře :grinning: :grinning:

Saku - tak at má kiko nožičky v pořádku.. :grinning: snad ty vložky pomůžou :slight_smile:
včera jsem se stavila v kamenné prodejně Nextu,rifle tam měli nic moc,asi jen 3 druhy,nechápu,a ty kapsáčky,co sis objednávala - já právě nevím,jestli to byly určitě ony,ale to jsou úplně teňounký jen na léto. tak jsem zas nic nekoupila,potřebuju normálka rifle,i na ted.

kristi - šťastný návrat domů :grinning:

laz - ZDAAR! :grinning:

soni - co sis nakoupila hezkýho? sem s tím! :slight_smile:

no nic,jdu pobrat ty moje gaunery a někam jdem,než mi z nich slezou vlasy :grinning:
16. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kájušku si vzala ven babička, tak se apoň vyvěraj holky a já budu mít chvilku klid, tak si půjdu na chvíli lehnout
16. bře 2009 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani,to mi ani nehovor,ale pozerala som stranku,su tam uz aj ine v letnej kolekcii,tak dufam len ze to si tie videla,lebo fakt by sa mi hodili este take klasicke hrubsie

u nas sa este spi,kym sa vytrepeme,bude zas tma,tak neviem,v poslednej dobe mam aj problem ho niekam dostat,ked sa ho aopytam ci ideme von,tak mi povie ze nieeeeee,kiko nejde voon,predtym sa vzdy hrabal von,len co oci otvoril,teraz by len doma trcal
16. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak my stoupačkové dopoledne a část odpoledne ztrávili venku...Dála i usnul na hodinku v kočárku ...teď už nekutaj tak je doma klídek....akorát že na ty naše stoupky dojde až ve středu tak ještě dva dny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar babule,my jsme teda vyvětraní až až..sice svítí slunko,ale fouká a ve stínu celkem klendra..mám úplně stuhlý prsty..
myslela jsem ,že borce utahán,nicméně umrčenci mrčí dál. kvůli všemu. oni si cokoliv vymáhaj řevem nebo mrčením,asi mě brzo jebne :sunglasses:
16. bře 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my taky vyvětraní, uff...u nás zase manipulace, páč chodíme bez kočárku, tak odmítá chodit kam chci já, tzn. nejdřív návštěva hračkářství, pak hřiště a úplatek lízátko, které je motivací jít do obchodu, abych je odtáhla domů z hřiště...no, prostě sama to nějak nezvládám :sweat_smile:
16. bře 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus, tak jsme doma, uffff. Nikdy vice doufam. Ukradli mi tam jeste penezenku z herny, pac nas predtim zúz vypakovali z pokoje, takze jsme se vraceli, penezenka tam byla, s kartma, s OP, ale bez penez....ale dobry, hlavni jsou ty doklady...Mia je vykoupana, jdu si nalejt sklenku,pac si zaslouzim
16. bře 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, cože????????????????????,,
16. bře 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, mazec vid? normalne jsme byli v te male herne s telkou, pac na pokoj uz sli novy deti. Tak jsme cekali na lek. zpravu, mezitim litali za doktorem a za Miou a normalne z kabelky mi ji nekdo vzal, slohnul z toho prachy a pak ji tam pohodil mezi stoly....
16. bře 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi víš jak hlavně, že sjte doma :slight_smile: ale to jsou teda poměry v pražské nemocnici :astonished:
16. bře 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi,teda to je uz vrchol,veceru ukradnu,peniaze ukradnu,no hruza,ste radi ze ste doma,co?verim... :angry:
16. bře 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženské,zdravím z našeho nového příbytku :slight_smile: kristi postřehla jsem že jste špitálovaly,no snad už je vše ok....Co je nového vůbec všeobecně?? U nás už lepší,ale ten zmatek po stěhování bych nepřála ani největšímu nepříteli,ufff....Johanka začala navíc znovu dávat hlavu jen na jednu stranu a při otáčení na bok se hrozně zakláněla,tak nás mudra ve 4m poslala na neurologii,zatím nás jen sledujou,zaklánění přešlo,už se otáčí až na bříško v pohodě,ale ta predilekce hlavičky trochu trvá,tak asi budeme rehabilitovat. Ale jinak je to beruška sladká,vyrostla neskutečně :slight_smile: Ale je teda líná jak mraky,nějaký chrastítka jí vůbec nedonutí k pohybu,otáčí se zásadně za účelem uchvácení mého mobilu,časopisu nebo Aničky hraček,ale jak není nic lákavého k dosahu leží jak placák,na všechny se chechtá a neustále kecá....takže předpokládám to bude další hrozivej žvanil v rodině :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Anička mluví furt a o něčem,její momentálně nejoblíbenější téma je mešíšek (měsíček...)pořád chce koukat z okna,jestli není vidět a když tam není tak všude hlásí "maky schovaly..." (jako mraky :grinning: ) No nic zas letím,manžel už tady vyzývavě postává s kojencem na ruce a prý jestli by neměla jít spát...no měla,no....tak jdu kojit :grinning: :grinning:
16. bře 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Lami, ja myslim,ze se to Johance upravi, ne? Mia davala hlavu takhle docela dlouho, asi jako kazdy miminko...snad to nebude nic vazneho :slight_smile:
16. bře 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi nakonec te este okradli??snad ti nevzali hodne to je vrchol
16. bře 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem ted na Tori tak zarvala az me boli v krku,cely den zlaticko,ale to jeji knourani cely dny uz jsme teda nevydrzela a dovrcholilo to tim,ze si zacala vymejslet kdo ji co oblikne,a hysterie u toho,no desny,ale ted sla spinkat,nam se krati nak spinkani spinkame uz do 6
16. bře 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lami,teba som tu uz davno nevidela :slight_smile: aj kiko dlho daval len na jednu stranu-aj ju mal vylezanu,nastastie sa to potom spravilo,ale fakt som teda musela davat pozor,len co zaspal na tej "oblubenej" hned som mu ju pretacala na druhu
16. bře 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi my už to jednou měli ve 2 měsících,dávala hlavičku pořád napravo,tak jsme přendavali postýlku na druhou stranu,chodili jsme k ní jen zleva atd,přešlo jí to celkem rychle, ale teď ve 4m najednou znovu a pro změnu nalevo...není to moc výrazné,protože už se pochopitelně i přes svojí lenivou letoru samozřejmě hýbe a rozhlíží neustále nějak,takže to není jako u malého mimča že by měla vyloženě hlavičku na jednu stranu,ale teď si mi třeba začla cucat jen prsty u levé nohy a tak....mudra si toho všimla hned,ale i na té neurologii nám řekli že je to fakt jen maličko,tak snad se to časem srovná úplně,jdeme příští pondělí na kontrolu,tak uvidíme. Co Miuška,nedočítala jsem,jen jsem postřehla nějaké blinkání? Andulíno teď bojuje se zubama,tak má průjem,teče jí furt z nosu (u nás klasika,jak jí začne růst zub,teče jí nudloš ihned...) a je příjemná jak osina v intimních partiích...
16. bře 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,rovnaky "zubovy"priebeh byva aj u nas :grinning: aj sme mali tieto dva tyzdne take-ale zub nikde :confused: :unamused: tak to bolo asi z niecoho ineho,ale uz tri dni je celkom fajn,tak dufam ze mu to zas vydrzi nadlhsie,lebo uz som si fakt chcela zarezervovat izbu v cvokarni na pobyt :grinning:
16. bře 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pitrs my máme vcelku totéž, táta oblíkne kalhoty apod....oblíkání vůbec hrůza,musím pohrozit že zůstane doma,aby se nechala nějak rychle oblíknout.A když má kňourací náladu tak dělá naschvály že bych jí zabila,chodí brát hračky Johance nebo jí něco háže na hlavu,nebo škodí jiným způsobem o kterém ví že mě spolehlivě vytočí....grrrrrrrr

Saku no u nás je to nejvíc patrné právě na tom usínání,když nespí tak se hýbe na všechnz strany,usíná zásadně s hlavou doleva...
16. bře 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,aj on to robil,este aj v kociku na prechadzke spal,ked uz bol tuhy otocila som mu ju,len co som sa obzrela uz ju mal naspat :sweat_smile: ale postupne sa oducil-a tiez som aj postielku dala na druhu stranu
to sa spravi casom,jasne ze ju netreba nechat,aby nemala preliacenu hlavicku,kiko to mal teda dost,este svokor mi radil,ze aby som mu kupila nejaku prilbu :grinning: ale potom sa to vyrovnalo,aj ked teda nie uplne na 100% ale kto nevie,nezbada
16. bře 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek