• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
zonja - my zatím nevíme, ale prej spíš místo nebude :unamused: Soukromá školka tu žádná není, takže pracák :rolling_eyes:
11. kvě 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemam, no. Prihlasku jsme davali v dubnu
11. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni - ještě nevím. možná s nimi zůstanu doma. jesle vyjdou na 9000,pokud nebudou ještě zdražovat, školka si tady jedna bere stovku za jednoho na hodinu,to je úplnej mazec,tak uvidím. asi budu ještě doma..
11. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, zůstaň doma, at si mám s kým psát :grinning:
11. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani :confused: tak to je fakt mazec teda :confounded: s tou školkou, ty jesle ještě ujdou, ne?nebo to je za jednoho?
to nezávidím....
kristi prý vcentru jsou školky volnější, tak snad vám to vyjde :unamused:
mě tady řekla, že dali přednost starším dětem, ale i maminkám na další mateřský, tak jsem se ohradila a vyšlo to, naštěstí, ale bylo to fakt o fous :unamused:
11. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni, ja s tim pocitam, ja chci do prace proste
11. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ahoj a jak to máte vy? vzali ti aspoň nikču?
11. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi že jo :grinning: :grinning:
se musím pochlubit, ve čtvrtek jedu na seminář z práce, tak mám malej kšeftík, se už těším jak malý mimino :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tajy nemám vůbec představu co bude...do práce prostě nastoupit musím...tak asi budeme dávat Dálu někomu hlídat nebo nevím :confounded:
11. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
omlouvám se, že vám se lezu. Ale vidím, že zrovna řešíte školku a mám stejně staré dítě. Nejste náhodou některá z Prahy 2?...já ohledně šance nebo bez šance na přijetí, když jsem vlastně teď na mateřské...Díky a mějte se krásně.
11. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragy ty musíš na ty dva měsíce?? nebo jak to máš? jsou teda pěkný svi... kámoška z čobky po mateřský nenastupuje vůbec a ještě dostane 6 a půl platu odstup :confused:
11. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
momonka, ja jsem. ty taky???? ja jsem dala prihlasku jen Na Smetanku, myslim, ze to dopadne...
11. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
momonka, teda nevím jak v centru, ale to asi bude všude stejný, tak na druhý matešký asi moc šance nemáš :confounded:
11. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky. já si to myslela :frowning2: ...ten stát, to je fakt šílené, nechápu proč není více školek...nějak zaspali ten babyboom.
kristi, držím, ať vás vezmou, ale to asi ano, pokud půjdeš do práce.
Mějte se.
11. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidis, zkus to, treba te daji do poradniku
11. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mom, taky si to myslím, že to trochu podělali, hlavně, že nabídli tři možnosti mateřský, co :confounded:
teď tu blikla reklama na bio školku, jsem koukla .....no mazec :confused: http://www.festinka.cz/cenik.php
11. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj soni, Nikču mi nevzali...
11. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mom, to je pravda, jak říká kristi, třeba ti to aspoň zvýší body na další rok a dají vám pak přednost :wink:
11. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni,t o je masakr ty ceny.....
11. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
le ni f akt ? já myslela , zě nevzali vik yho ? tak to už je fak t mazec... :frowning2: :confounded:
11. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale děti žijí zdravě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: děsný
11. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zonja - to je mazec ty ceny :astonished: :astonished: :astonished: jako jednorázové hlídání 1600,- :astonished: :fearful:
11. kvě 2009 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím co bude až nastoupím do práce...buď budu normálně pracovat nebo mi dají odstupný ale to je jen vize...nevím co zamýšlí s mým místem a ptát se dopředu nechci abych jim nedala moc času na vymyšlení nějaké záludnosti...průser je, že nevím co pak :grinning:
11. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak bioškolka rozhodně nehrozí :grinning: :sunglasses: já vůbec nechápu, že někdo takové zloděje podporuje :astonished:
11. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je teda blbý, hlavně si ani nemůžeš začít hledat novou práci, co, teda no nevím, tak se zeptej a oni ti museji říct, co a jak a kdyžtak dálu někde udáš, ne?
11. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, no jsou lidi ktery na to maji no....

mne by se nejvic libila variatna prace s vlastni fir. skolkou
11. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme zpět od doktorky, nevím estli jsem psala, že jdu s Laurou na kontorlu, tak vše v pořádku, do zítřka ještě doma a pak hurá do školy. A pak jsme šly se fotit na občanku, uáááááá :frowning2: moje malá holčička už bude tr. zodpovědná :grinning: :grinning: Při té příležitosti si jdu vyřídit občanku taky pro sebe a nechat do ní napsat Máru :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dani to právě není tak, že bych necvičila, chodím na kalanetiku a to je taky dost zabíračka, ale to kolo mě totál odrovnalo, i když jsem jezdila asi jen 40 min.
11. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, hezký fotečky :wink:
kam budeš chodit na spinning, někam do novýho u bydliště?

Andrej, a ty šlapeš venku, pokud jsem pochopila? :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj venku Leni, tam se šlape nejlíp :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Soni pokud si tak matně vzpomínám, tak jistě jde do školky Mára a Terka od Zuzky, nevím přesně, jestli nejde i Kája od Marci :wink:
11. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko jj já vím ,že cvičíš.já to myslela,jako že máš namožený nový svaly,nový pohyb,z toho kola :grinning:

leni - budem si psááát,joo!! uděláme si ještě jedny letní prázdniny :grinning:
11. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek