• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
andrejko tebe prostě odrovnalo to šlapání venku s tvrdým mezi nohama :grinning:

holky já mám dost, manžel jel dneska znovu do rakovníka vyřizovat ten byt a psal, že klíče jako mu nedaj...no nechápu ty naše úřady a soudy... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi :grinning: :grinning: tys to vystihla :grinning:
s tím bytem to je děs,idioti byrokrati :angry: zavolej právníkovi,vždyť byt je manželův. Pokud se tam nevyšetřuje něco s policií,tak tam musíte mít přístup. Naše babi taky umřela v bytě,který byl psaný na mou mamku, a co bylo vevnitř bylo i dědictví pro rodinu,že se to pak řešilo,ale přístup tam měla.
11. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurňa máme jet ke kamarádce,počásko zatím dobrý,zítra bude hnus nebo už ted odpo to přijde,a musím tady trčet a čekat,až přivezou pískoviště.Já myslela,že ho dovezou nějak brzo a zatím nikde nikdo :confounded:
11. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
tak ja som bola rano u gyndy,vsetko ok az na to ze mi zistili ze mam prekonanu toxoplazmozu-nastastie uz je po nej a mam len protilatky,takze to je uz "neskodne"ale musim sa hlasit na infekcnom oddeleni-jak keby mam syfak alebo co :confounded: no,a este desne nizky cukor-sak o tom aj viem,ked dve hodky nedam nieco do ust,hned sa mi mota hlava a je mi zle - to este sestricka myslela ze som bola nalacno,tak preto tak malo-ale ja som bola najedena teda :sweat_smile:

a pribrala som uz 1kg :slight_smile: a uz mam aj brucho,taky spic,strsne smiesne to vypada teda

aj my sme prijati do skolky :wink:

andrej,tak si sa tvrdo dala na sportovanie-bicykel mam v zivej pamati,ked som si prvykrat kupila horsky,na druhy den som myslela ze nohy v zivote neroztiahnem uz :grinning: to si zvykne pipina za chvilu :wink:

miuska ma krasne fotocky,aj s odretym nostekom :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mám Dani objednaný pískoviště, ale takové menší, pro Mároše na zahradu 100x110x22 cm. s příklopem. A tady kousek od nás se prodává písek, tak si ho pak sjedeme koupit :wink:

Dragu to bylo přesné, šlapu a šlapu s tvrdým :grinning: ale chci si na to jet koupit nafukovací ochranu, tak uvidím, jestli to na to moje půjde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: když je tak tvrdé a velké :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak s úřadama je to fakt hrůza, nicméně si myslím, že to asi fakt musí vyšetřovat policie, jinak by ti zpřístupnili byt, ne? Btw to mi teěd připomělo, že musím volat tomu policajtovi ohledně mého autíčka. Jdu na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku a jak to budeš dělat, když půjdeš na tu sladkou vodu, co jsme museli pít na lačno...nebo oni tě už nějak kontrolují?
11. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za chvilku si jedu koupit košík na kolo, bo nemám kam dávat klíče a třeba nákup, pokud s ním někdy pojedu nakupovat, hihihi :sweat_smile:

Tak můj cajtík tam ještě není, mám volat za chvilku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, neee....tam jak jsem chodila jede mi krasne odsud bus...
11. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se mu dovolala, nemám moc dobré zprávy, páč autu může být ještě další měsíce zajištěné, pokud se ten kokot odvolá a nebude souhlasit s rozsudkem. Do té doby, než to rozhodnutí nabyde právní moci musí být auto na zajišťovacím parkovišti, což fakt může trvat ještě třeba 2 měsíce :angry: kurňa šopa
11. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrea, o tom mi ani nehovor,z toho mi je uz teraz horsie,blee,to je taky humus-pri kikovi som aj po vypiti toho humacu mala pod priemerom,takze asi tak-ale na to sa nic neava,len treba pravidelne jest-sak potom som aj tak dopadla +17 kg ze ano

ozaj a stym autom este ziadny vysledok? :confused:

nam zajtra maju doviezt ten domcek so smykalkou,tak som hrozne zvedava
11. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zonja, kristi: díky moc. Jinak bioškolka to jsou šílené ceny. Firemní školku bych taky brala.
Hezký den.
11. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,ozaj,to je priam BIošok cenovy :confused:
11. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem zkusila nový recept http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=833&strana=1 výýýbornýýý :slight_smile:
11. kvě 2009 v 16:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne se Mia od rana zase 3x pozvracela, tak neviiiim. Bojim, bojim....
11. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo andrejko tvoje auto a náš byt :slight_smile: to si pěkně užíváme hmotné statky co :sunglasses:
11. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dneska uvařila hovězí polívku s nudličkama a játrovejma knedlíčkama a teď už peču jenom kuře v tom pytlíku na víc nemám sílu :sunglasses:
11. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi a myslíš, že ty botičky jsou vhodný pro tak malý děti? já nevím já jsme nějak na ty botky opatrná ...
11. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo zato ty příbory ty jsou teda super :wink: ty chci taky :sunglasses:
11. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci ty příbory taky :grinning: jsou super :sunglasses:
11. kvě 2009 v 17:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
libej? to je fajn. Jsou na netu i za 1650 Kc nebo sada pro 4 asi za litr
11. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já jsem na ty ceny koukala, pro 4 ososby nám stačilo a stojí asi 1300,- super cena :wink:
11. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ale me stve, ze si je nevyzkousis,vid.....asi to risknu, maximalne tim nekoho podaruju k vanocum
11. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi třeba mě :slight_smile:)
11. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: i tak by se to dalo vyresit.

konecne ma tchyne mycku, zaplatbuh
11. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak tímhle způsobem umí aji naši hoši krmit. lítali za nima s kouskama sušenek a kačeři pos... strachy zdrhali honem do vody :grinning:
botky pěkný,ale taky bych je děcku neobula.
příbory hezoučký. taky uvažuju o výměně,páč máme příbory co jsme dostali ke svatbě a jsou u nich plytký pol. lžíce,to nesnáším. jako nepotřebuju nějaký obří lžíce,ale ty mělký mě štvou.takže k nim dávám lžíce starý,který miluju,každá pes,jiná ves,ale nakonec je to jedno :grinning:

mori - dávám do oblíbených,vyzkúšame,poreferujeme.
dneska peču kuřátko,mˇanm mňam,už se těším,mám totiž hlad jak vlk.

pískoviště nedovezli,tvrdla jsem doma do 4 zbytečně,pak v 6 volá baba z dispečinku,že nám to nešlo doručit,že tu byl řidič o půl 12.tak jsem jí řekla své a zítra by tu měli do dvou být. jinak tam udělám rodeo :grinning: . kamarádka,ke které jsem zrovna dneska jela,dělá u spediční firmy a říkala,že takhle ti řidiči fixlujou furt,nechce se jim jet,nebo mají skluz,tak se na to prostě vyprdnou a dodají v jiným termínu. krásný.
11. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani, presne tak.... :slight_smile:

Roba uz mel byt 20 minut doma, to je nacasovani vecere, sakra
11. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani já mám nejradši takový starý lžíce lopaty...ty jsou obrovský a hluboký :grinning: nový vůbec nepoužívám jen v případě nouze a to je opravdu tak 1x do roka

ke kačenkám...Dála by za nima nejradši skočil do rybníčku nebo řeky...ten je krmí rovnou z ruky...si kolikrát říkám, že asi brzo přijde o ruce :grinning: :sunglasses:
11. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek