• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Chjo ten můj chlap je ještě furt v práci :astonished: dítko šlo už dávno spát, v telce prdlajs ...
11. kvě 2009 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko :slight_smile:

tak doufam, ze Mie uz je dobre, pac se chystame nekam ven...
12. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky zdravím :slight_smile:

Já jedu zase za chvilku k zubařce, tak doufám, že mě to nebude moc bolet a neopíchá mě, páč jsem myslela, že se dnes sjedu vyfotit na tu novou občanku a nemohla bych s nateklou pusou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kristi příbory úchvatné, naštěstí my máme ještě použitelné, ale možná do nové kuchně si asi taky pořídím nové :wink:
12. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!

Tak jak jste strávily prodloužený víkend? My jsme bylůi v Třebíči, ale super. Nemusela jsem vařit, uklíázet, pohodička. Zajeli jsme na nákupy do Jihlavy, pak do aquaparku, malá ještě s babi a dědou do Zoo. Každý večer jsme grilovali se známýma, domluili dokonce dovču, dboré. Nakonec jedeme na Balaton. Známí už to měli zarezervované, tak nakonec pojedeme tam, bude nás tam víc, malá si bude mít s kým hrát. A hotel vypadá taky dobře, tak snad se nám tam bude líbit.
JInak doma nestíhájm. Mám tu hromadu prádal na žehlení, nevím, čím, mám začít. Včera jsme byla smaloudopoledne i odpoledne venku ,tak jsem skoro nic neudělala. A dnes mě čeká ještě vaření. Tak jdu něco dělat, a´t to stihnu.
Zatím se mějte, pokusím se vás dočíst. :grinning:
12. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem váís trochu dočetla, vidím, že se řeší školky. No holky, vy mě stresujete, my taky zatím žádný papír ještě nemáme, ale myslím, že ještě něco dojde. Zápis byl na konci dubna, přihlášky se mohly dát do 5.5. Takže to bylo minulý týden. Tak snad to bude ok. ale když tady čtu, že nevzali ani Verču od Leni, tak to je fakt mazec největší. To opravdu nechápou.
12. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, kdyz jsi doma s druhym mladsim ditetem, tak ti to starsi nevezmou...
12. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je ale bordel, já si myslím, že ty děti potřebují kolektiv, aby se i něco nového naučily, navíc matka si potřebuje taky oddychnout.

Jsem zpět od zubařky, čistila mi kanálky, ale jelikož je mám tak úzké, že se do nich nemohla dostat, čistila mi je skoro 40 min. Pak mi to zaplnila, příští týden mi ho zbrousí a a pak nasadíme korunku :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, tady nikdo nenií....my jsme byly v herne s Laz a Nellinkou, pak pekne na obidku, tedka Mia chrni a ja jdu makat.......
12. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
tak ja som prave dorobila smotanovo piskotovu tortu s mandarinkami,broskynami a jahodkami,teraz tuhne v chladnicke-ale myslim ze sa uplneho stuhnutia ani nedozije :sweat_smile:

vecer sme grilovali,tak som sa dozrala ludia ze az,ale bolo to supeeer

a dnes nam doniesli domcek so smykackou,tak som zvedava kedy sa manzelik na to vrhne a posklada to,kiko sa uz nevie dockat :slight_smile:

a miuske je uz dobre po vcerajsku?asi len nieco zjedla co jej nezapasovalo,co?
12. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku, jo uz je v pohode. nevim, co snedla, to bych nerekla, ze bylo pojidle, pac se poblinkala 4x, coz mi nejak nepasuje. Ale dneska piskoty, rohlik a caj.....uvidime, co si da vecer.
12. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,tak aspon ze tak,ze ste nemuseli k lekarovi,my mame momentalne traumu z doktorov,len co to vyslovim kiko hned:ujo chod prec! :sweat_smile: boji sa uja doktora strasne teraz
12. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mu nedivim, mne kdyby takhle trapili, tak bych se taky bala....

dneska jdu cvicit, jsem bez kondice totalne....tak si jdu radsi odpocnout, at mam na to silu
12. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, to mi nedošlo, že je doma s druhým. Jsem už úplně totálně mimo. :sunglasses: Tak to je zase fakt.
Kristi, kam jdeš cvičit? Já byla včera ve fitku a super. Normálně už mám úplně svaly na rukách. Sice bych potřebovala spíš jinde, ale jsem ráda za cokoliv.
:grinning:
12. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, zase jen na spinning jak jsem chodila driv, posilka neni muj salek kavy....
12. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, ja ted vychytala Mie krasny kratasy, z tech mam teda radost za tu cenu :slight_smile:
12. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdareček paleček :slight_smile: My byly odpolko venku, před chvilkou jsme přišly. Jdu upéct bábovku a pak chci a hlavně musím žehlit :sweat_smile: už to odkládám kolik dní :grinning:

dani - tak co, dorazili dnes s pískovištěm pacholci ?

kristi - to je dobře, že je Miuška OK a nemuseli jste ani k dr. :dizzy_face: Ukaž kraťásky :wink:
12. kvě 2009 v 18:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori - jj,dorazili a na čas. ted přijde druhá fáze,podstatně složitější :sunglasses: . M"žem začít podávat sázky na to,za jak dlouho to někdo na chatě smontuje a doveze písek :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde vsechny jste? ja jsem si pekne zajezdila na kole ated jsem tak nabita, ze se mi nechce spat..... :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Tady je dnes od rána slunečno, to je dobřeee - dnes jedu s kámojdou do České Lípy, chcem cournout po obchodech a pak zajít na kafčo do kavárny s dětským koutkem, jak jinak :wink: :grinning:
A chcete něco říct ??? Se jako chystám jet autem :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je pro mě významný den :grinning: Tak až dojedu dámy, tak chci slyšet famfáry :grinning: :grinning: :grinning:

Moje dítko tady kouká na Kouzelnou školku a krmí při tom nánu :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 07:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - he he, kraťásky jsou už smáznutý :slight_smile:
13. kvě 2009 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, no to mne mohlo napadnout, tak je dam do alba, oK?

Mori, super,tak dobre dojed
13. kvě 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Jé Kristi, ty jsou nádherný...přísahám, kdybych měla jistotu, že budu mít holku, dám se ještě na jedno :sweat_smile:

Btw dnes se mi zdálo o Lenči, že čekala třetí a já na ni: "Leni, žes to nikde neřekla, jsem vůbec nevěděla, že jste se rozhodli pro třetí a ty už skoro rodíš" a ona na to, že to psala, ale asi jsem to přehlédla, no děs :sweat_smile: :grinning:

Mori dobře dojeď a jeď opatrně :wink:
13. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej,t o byl hezky sen, uvidime, co nam k tomu rekne Lenka
13. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - týýý jo, tak ty jdou prďácký !!!
13. kvě 2009 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :sunglasses: , hlavně aby se přiznala :grinning:
13. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
na kolik vyšly, jsi včera říkala, že byly za hubičku, tak at máme představu :wink:
13. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
140 Kc :slight_smile:

ja ale nerada, kdyz ma kratasy nebo sukni, pac kdyz spadne, tak se odre. Ale temto jsem neodolala.

ja pojedu kuopit nabytek na terasu konecne...
13. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už není takovej prcek, aby sebou mlátila o zem, ne? Můj Mára už chodí úplně super bez zakopnutí... :sunglasses: Mně se na holčičkách právě strašně líbí sukýnky a šatičky :wink:
13. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, obcas s sebou sekne. Jako treba o vikendu, ale misto kolen ma odrenej nos :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek