• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
krásný den :slight_smile:

tady je teda stále hnusně :slight_smile:

andrejko a Mára ti neleze na ploty, na vysoké zdi, a tak nějak všude kam se dá? mě teda Dála občas spadne, tuhle měl sedřenou celou ruku a kolena o těch už vůbec nemluvím :wink: jsem taky radši když to má nějak zakrytý :slight_smile:

kristi kraťásky jsou krásný :wink:
13. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no leze, ale jsem buď u něj, aby sebou nečváchnul, nebo má tepláky, tak mi to zas tak nevadí, pokud třeba spadne na kolínka. Ale pokud jdeme do města, jde spůsobně, nelítá, páč se bojí, že ho přejede auto :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
způsobně :sunglasses:
13. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten je hodnej, teda. To u nas chodime furt ak, ze Mia lita a ja za ni
13. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, ty o mně sníš? jsem mladá, krásná, perspektivní,moje míry...96-60-90, dlouhé blond vlasy a rozum vždy 100 m za mnou :grinning:

Těhu nejsem, neboj :grinning: ...ale je fakt, že je to téma dne, manža by chtěl, prej aby nás bylo hodně, ale zároveň strach o zdraví mimi a finance :sweat_smile: ...tak uvidíme, je to otevřené :grinning:
13. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draga jinak existují chrániče na kolena a lokty, můj synovec to kvůli krevní nemoci musel nosit, se mu nesrážela krev, tak nemohl mít žádné modřiny a ven jsme chodili jak dementi, ještě míval i helmu :grinning:
13. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ty jsi pako, jsem se po ránu zase úpřímně zasmála :grinning: :grinning: :grinning:
No vidíš, tak já budu asi nějaké sensibilka, že jsem to takhle předpověděla :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, Leni mrkni z okna, tady jsou kolony i u nas.....a to je naprosto klidna ulice, co se to deje?
13. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jako kvůli Lence tam máte kolony, jo? :grinning:

Byla jsem v krámu a je tam docela kosa, fouká studený vítr, tak jsem se zase uklidila domou :confounded:

Jdu vařit Kubu ještě jsem ji nedělala, tak uvidíme co z toho vyleze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooj! :grinning:
Tak jsem zpět. Měli jsme se báječně. Vrátili jsme se v pondělí večer, včera jsem celej den vybalovala, prala, uklízela....
Díky nabitýmu programu, kterej jsme tam pořád měli, nebyl na stesk po malé ani čas. Chytlo mě to až trochu v pondělí. No a jak jsme přijeli domů a ona na nás čekala mezi dveřma a radostí skákala a volala ahoooj, tak to mě dostalo a rozbrečela jsem se. :sweat_smile: Připadla mi najednou za těch pár dnů úplně jiná.
Jinak jsme si to fakt užili, kluci podnikly větší výšlap na nejvyšší horu Chočských vrchů - Choč, byli jsme v Demänovských jeskyních, v termálech Bešeňová, na hradě Liptov a na různých dalších tůrách. Jen tak mimochodem nohy mě bolí ještě teď. :grinning:

A co tady novýho? Jak jste se měly? Až půjde malá po obědě spát, tak vás snad stihnu trochu dočíst....
13. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
luci to jste se měli krásně, to je fajn, aspoň jste se odreagovali taky :wink: :grinning:
koukala jsem že poslední dobou řešíte dovolený, my razíme do krkonoš do vítkovic s oddílem jakoby na dovču, ale bude to mazec, na chatu a k tchýni, ale myslím, že to stačí a užijeme si i tak....
13. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak to jste si super užili, tam to znám, jezdíme tam taky, akorát teda ne do Bešeňové, ale klasika do aquaparku :wink: A jak švagrová, je to lepší?

Já blbec napsala, že jdu vařit kubu a ona to měla být kulajda :sweat_smile: , ale povedla se mi, mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame spenatovovou polivku s opecenou houstickou, mnaaaam
13. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar babule! teda spíš dobré ráno :grinning:
já dneska vstávala v 6.45, kvůli jesličkám,všichni chlapi spali,musela jsem kluky budit,aby jsme tam vůbec dorazili včas. Pak jsem poletovala jak hadr na holi,vyřídila jsem 3 věci a 2 jsem už nestihla,páč na mě kolem oběda přišla šílená únava,tak jsem jela dom a hup do betle. :grinning: :grinning:

ted dopíjím kafózo a frčím pro ně a zajedem na odpo k našim na chatu. Škoda že tam nebudem spát (prý je ještě v noci zima),manža dnes v noci zas odjíždí,mohli jsme mít program a hl. zajištěný venčení Pepana.

Luci - vítaj!! :grinning:
13. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zdravim z moravy :wink:
Dojeli jsme dobre a mame se kraaasne..! Nemusim uklizet, varit, ani se moc starat o ditko... pohodicka :wink:

Jsem vas kousek docetla a Leni teda treti dite, odvaha :grinning: Ja jsem taky puvodne chtela 3, no ale uvidime... :sweat_smile:

Neco noveho o sraziku?
13. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, počkej, už snad od toho upouštíš,mít 3 děti? jak to?
13. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co ty famfáry? Nic neslyším :grinning:
13. kvě 2009 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni :grinning: No prece jen mi bude uz 33, druhe dite jeste ani neni v planu, tak uvidime jak na tom budem s casem... :wink:

Mori, gratulace :slight_smile:) Jak to slo? Nesrazila jsi nekoho? :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pam pampadam! pam pampadam! pampadadáááápampadampampadááááá!!!!!!!
Dobrý večer paní řidičko!!! :grinning:

luci - vítej u nás na Moravěnce :grinning: Se srazíikem nic nového,sraz v la-gambě v 11,příští týden,20.5. :wink:
´čast potvrdily Ty,Lucka/akcul,já, asi Zuzka, co Lenka,Kristi,Andrej-nevím, ostatní asi ne :wink:
Tak už to sem nějak nahoďte at tam můžu dát tu rezervačku :wink:

Jinak nevím co u vás,ale tady u nás byly asi nějaký erupce na slunci nebo co. Všichni lidi strašně nas..ní,zlí,uhádaní,protivní,no dneska jsem měla 3 srážky s debilama :angry: .
Naštěstí aspon počásko vyšlo na jedničku,odpo úplný azurko,tak jsem vypustila draky na chatě a ponořila se do četby a nenechala si zkazit náladu :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, super...tak smele do toho a neboj, za chvili to dostanes do ruky.

ja jsem se taky srazila s blbcem, shodou okolnosti to byl muj muz, co si nutne dneska potreboval koupit zelenou kosili a kravatu a samo ze nidke nemeli, do toho mel hlad, takze byl nervni jak pes a akorat jsme na sebe delali ksichty. Takze si koupil jen boty a sli jsme na jidlo, coz byla zachrana....

pred chvili jsem vylezla z vany a za chvili zase zalezu do postel.e :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
posledni a prvni, dobre krasne rano. Dneksa asi budu uklizet, je tu bordel jak v tanku a pri trose stesti to vydrzi az do vikendu :slight_smile:

a jsem byla hodna, dostanu novej fotak
http://www.oehling.cz/inshop/digitalni-canon/canon-powershot-sx200-is-cerveny-%5Bid-173982%5D.html

kamoska prijela z dovci, kde fotili uz trosku postarsim olympusem a fotky na houby,tak jsem doma pekne poprosila
14. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!

Kristi, foťáček moc pěkný.
Jolky, slyšely jste už o té vraždě dvou dětí na Hodonínsku? Te´d to dávali ve zprávách, šerl mi mráz po zádech. Holčička měla dva roky, kluk šest. To je fakt děs. :frowning2:
Já bych na srazík na 90% dorazily, ta´tkla jede ve středu do třebíče, tak by mě vyhodil a pak zase nabral. Akorát teda musím mrknout, kde to je, jestli se tam dostanu v pohodě.
Tady je dnes zase nějak zima, tak uvidím, asi se dám do úklidu koupelny a žehlení. Polívku mám udělanou ze včerejška, druhé ještě vůbec netuším, už nemám žádné nápady, co vařit.
Tak zatím ,jdu pobrouzdat zprávy na netu a dopít kafčo. :wink:
14. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se dívala, na tu restauračku. Prosím tě, Dani, nejede tam něco od Vaňkovky? Můj orientačnmí smysl nic moc. A jak dlouho tam asi trvá cesta z centra? Prostě někde od té Vaňkovky, případně z nádru?
14. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! :slight_smile:
Tak jsem právě volala do školky a jsme přijatí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: V to jsem ani nedoufala. 25.5 si jdu pro písemný rozhodnutí.
14. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, vy se mate. nam to taky prislo, mi prijati nejsme, pac nam nejsou 3 roky, to je jedinej duvod, takze budem v tom unoru volat a ukecavat.
14. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,
z nádru tam jede myslím šalina č. 9, pokud se nepletu. Až budu mít čas, tak na to ještě mrknu. My odtama taky pojedeme, protože přijedeme kolem půl jedenácté vlakem. Tak bysme si kdyžtak mohli dát scuka už tam. :wink:
14. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi,já bych to musela zjistit,co tam jede,ale myslím,žýe akcul má pravdu. jede se na konečnou. je to z nádru kousek. tak si holky dejte scuka na tom nádru,můžete jet spolu :slight_smile:
kristi ty teda dorazíš s lenkou?

luci - gratulka ke školce. :wink:
14. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani,ja nevim, se mi tak daleko ridit fakt nechce :frowning2:
14. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,
tak jsem měla pravdu. Jede tam "devítka" a je to 17 min. od Hlaváku. Takže klidně můžeme jet spolu, jestli budeš chtít. :slight_smile:
14. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek