• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Dobré ránko!

kristi - jsme na tom stejně, taky chci dnes poklidt. Už mám vytřeno :sunglasses: ještě chci povléknout postele a vyluxovat.
14. kvě 2009 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz mam vytrenou dlazbu a vyluxovano, jeste vytru plovoucku a mozna bych taky prevlikla postele
14. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cafte cicky micky ako sa mate ?? U nas super Nino vzdoruje o 106 uz som niekedy na porazku :sweat_smile: ale inak ok :slight_smile: A co niekto sa nechystate na druhe ?? ci tretie :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
linddi, ahoj.....no, tehotna je Saku, a miminka mame od Bejanky a Lami, jinak snad nic
14. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakura gratulujem :wink: :wink:
14. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, gratujujeme ke školce. :sunglasses: A na srazík na nádru se určitě domluvíme, protože já s mým orientačním symslem... Tak to je super, že pojedu s někým. My tam budeme už tak kolem deváté, tak projdu asi nějaký obchůdek a pak bych tě počkala na tom nádru. Tose ještě domluvíme.
No já jsem se taky dala do úklidu, tak jdu pokračovat. Odpoledne chci zajet do Takaka a pak do fitka,tak ať mám vše hotové.
14. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou ženské :slight_smile:

Luci gratulka ke školce :wink: , tak už jsme 3 :slight_smile:

Holky já nevím, jestli dojedu, ale spíš předpokládám, že ne. Máme jet teď o víkendu na Šumavu, páč teta prodává barák a pokud se prodá rychle, tak už nebudeme mět kam v létě jezdit. Tak jsme se rozhodli, že pojedeme už teď. Tý jo po 30 letech už nebudeme jezdit do lesíka, teta bydlela na samotě, v nádherné přírodě, nicméně se stěhuje jen o 5 km. dál do dědiny, ale tam už nebude mít tolik místa, je to bytovka se 3 místnostmi, jen s malou zahradou, ale zase je to jen 2 bytovka a v přízemí bydlí strýc (její brácha, oni emigrovali na Šumavu společně :sweat_smile: ) a ona bude nahoře. Takže už nebudeme moct jezdit všichni najednou,a le každý zvlášť, protože bychom se tam nenaskládali :sunglasses:

Dnes jsem byla teda podat žádost na občanku Lauře, při té příležitosti jsem si ji vyřídila i já a nechala jsem si zapsat Máru škváru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kurnik kdyby se domluvila nějaká chata i s přespáním, tak bych každopádně přijela..sice ne teď, ale třeba v jiný termín...
14. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé,andrejko,to mě mrzí,že nedorazíš :frowning2:
ale kdyby to nakonec nějak šlo,tak dojeeeď :sunglasses:
14. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
o babetkach viem videla som :slight_smile: krasne
Aj my sa pomalicky pripravujeme ,ale nechce sa mi vobec :grinning:
14. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík všem za gratulace. Popravdě jsem si myslela, že nemáme šanci. Ale zadařilo se, no. :slight_smile:

Lindi,
ahoj! :slight_smile: Co je u vás novýho?

Andry,
škoda, že ti to nevyjde. :frowning2:
Jinak včera jsem ti už neodpověděla ohledně švagrové. Dnes mi psala, že je jí zase nějak hůř. :pensive: O víkendu jede k doktorovi, tak uvidíme.
14. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já udělala dnes k obědu žampiony, spáchla jsem nádobí a razíme ven. Celkem se počásko vybralo, tak utíkáme, než zas slunko zaleze :wink:
14. kvě 2009 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,
tak doufám, že se to brzo vybere i u nás. Od rána tu prší. Ne moc, ale pořád. :angry:
14. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori počásko závidím,tady chčije a chčije.. Já bych tak někam vyrazila,ale není dneska ani s kým.. Jsem si říkala,že je vezmu aspon tady do Tesca ostříhat,ale ani naši nemůžou,hlídaj zase neteř,sama to nedám,bojím se,že by se mi jeden nebo druhej někam zaběhl.
14. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je sice pod mrakem, ale zima, tak na chvili pujdem, i kdyz se mi teda nechce....
14. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak mam MIu prinutim, at si nestrhava strup z toho nosu???
14. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevím,kluci si taky vždcky všechno furt nípali prstíčkem až to strhli.řeknu jim nedělej to,daj ruku pryč a za 2 min znovu
14. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,to nevim kdy bude vypadat normalne, aby ji to v mori nepalilo, sakra...
14. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli se jí to do odjezdu nezahojí,tak tam se jí to zahojí za dva dny
14. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechystate sa niektora do BA v lete ?? Ak ano nezabudnite na mna :wink:
14. kvě 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani :grinning: :grinning: to doufam, ale jeste mame 14 dni do odjezdu
14. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na Moravě pršno jo :astonished: tady furt svítí slunko, je tam příjemně - tričko a mikča, bo trochu fouká.
14. kvě 2009 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady ne, tady to bylo na mikinu a cepici
14. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme zase samy doma, aspon jsem nemusela varit
14. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já taky ještě čekám na manžu ... Kája si šla teď lehnout a drahouš ještě není ani na cestě. Já už ho od pondělka pořádně neviděla :confused:
14. kvě 2009 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranicko :grinning:

tady je zase hnusne, uz mne to docela nebavi, co zase budu vymyslet na celej den
15. kvě 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Tady je taky hnus, ale já mám v plánu shlédnout novej film, co jsem si koupila na DVD. Snad mi to Mára dovolí. Zítra máme oslavu mamčiných a švárovýxh narozek (jsou narozeni ve stejný den), měli jsme mít na zahradě posezení, grilovačku a jak to tak vypadá, budeme se muset všichni naskládat dovnitř :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mají prej přijít bouřky a pršet :unamused:
15. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Tak tady je slunečno jako včera :slight_smile: My přišly před chvilkou z té druhé školky, dali jsme tam taky příhlášku, protože v té první je plno. Tahle je u baráku, tak to má taky své výhody :wink: Dělá tam zástupkyni kamarádky máma, tak vzala Káju dovnitř ať se podívá - no nechtěla pak odejít, bulela :grinning: že tam chce zůstat.

Já se dnes chystám na tento recept http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=22575&user=66034
15. kvě 2009 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, recepty od Arabelky mam taky ulozeny, my dneksa budem mit rostenky, to zase budu celej den varit
15. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - jj, já jich mám od ní uloženo taky víc :wink:
15. kvě 2009 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek