• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Krásné ránečko!! :grinning:

Dneska mám program celkem nabitej. Odpo kadeřnice,před tím musím stihnout dovézt kluky mamce,pak si je u ní zas vyzvednu,večer jdem na pivko a véču. Máme jet o víkiendu ke známým na chaloupku,ale nevím jaký bude počásko.. Musím to hned nastudovat.

Navařený naštěstí mám,mám upečenou sekanou a bramb .gulášek :grinning:

mori - uložila jsem,vypadá to hezky :slight_smile:
15. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem Mie pustila krtka a pohoda
15. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!

Tady je pořád nějak pod mrakem, do toho mě začalo z ničeho nic bolet v krku. :confounded:
Oběd mám uvařený, taťka nám dovezl gulášek, tak už se těším. Odpoledne mám doučko, tak musím ještě torchu uklidit.
15. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, mám zprávu na hovno, auto mi nevrátí, vrátí ho tomu debilovi a já si musím vzít právníka a podat na něj žalobu k občansko-právnímu soudu, pokud se s ním ovšem nedohodnu osobně, což s ním nejde, páč byl teď ve vazbě, kde čelí dalšímu obvinění ze zpronevěry a krádeže a já se s ním nemám jak spojit, kurva jsem úplně vytočená, nasraná, protože pokud bude míát to auto u sebe, tak ho opět prodá a mně prachy nevrátí, pác mi řekne, že je nemá....tam je problém, že jsme oba porušili občanský zákoník, já tím, že jsem nedoplatila částku v dohodnutém termínu a navíc moje chyba byla ta, že jsem mu do toho reklamačního dopisu napsala, že pokud mi auto neopraví do určitého data odstupuji od smlouvy. Prej kdybych to tam neuvedla, bylo by auto furt moje a měla bych na něj jako jediná nárok, ale jelikož jsem tam uvedla tu větu, tak se to bralo tak, že když on mi to auto neopravil do určitého data, tak jsem jako odstoupila od smlouvy a on si s tím autem mohl nakládat jak chtěl :angry: A on to porušil v tom smyslu, že mi měl vrátit nějakou relevantní částku a předem mě informovat o tom, že chce auto prodat. No prostě pakárna...tý jo já jsem tak akorát zralá na prášky :confounded:
15. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej,to je prece blbost, to bylo tvoje auto a kdyz odstoupis od smlouvy na opravu, tak proste odtoupis a auto ti zustane prece. Akorat si musite vyporadat ty penize
15. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano Kristi, ale ono ještě nebylo přepsqané na mě, akorát jsem měla kupní smlouvu a podle ní jsem majitelem já. Ale byl tam ten nedoplatek a podle toho jsem smlouvu porušila já...je to bordel, já tomu taky nerozumím, ale doufám, že se s ním ještě nějak dohodnu, protože další prachy za seoudy se mi nechcou platit, pokud bych to třeba prohrála :unamused:
15. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to cely na pikacu ze jo.
15. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a s ním se bohužel nejde na ničem dohodnout, protože on jen slibuje a skutek utek. Kdyby hned přistoupil na tu naší ústní dohodu, že mi vyplatí nějakou částku za auto, nebo že mi sežene to stejné auto, tak mohlo být vše jinak, ale on jen kecal, aby získal více času a nevyřešil nic. Podle st. zastupitelsví on byl zproštěn viny za zpronevěru, protože nebyla naplněná skutková podstata tohoto tr. činu. A to ž je ten grázl obviněn z další zpronevěry a krádeže to nikoho kuva nezajímá :angry:
15. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
navíc neplatí alimenty a ta jeho bývalka na něho podala taky tr. oznámení, šulin jeden
15. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hajzl, to je neskutecny, co je tady za bordel
15. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem mluvila s jedním známým a ten mi řekl, že on má známosti na policajtech, ten jeden městský strážník je jeho nejlepší kamarád a jeho pravá ruka, navíc má i tak spoustu známých tak si myslím, že to v tom hrálo dost podstatnou roli, protože mě ten policajt vlastně od začátku tvrdil, že mám jako jediná právo na vrácení auta a teď toto....naprostej šok :angry:
15. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to je bozi teda
15. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, tak to je mi líto,to máš pěkný starosti, chjo..kámoška se takhle soudila kvůli baráku, který koupila a prohrála a těch peněz pak za výlohy soudu, no, fakt pakárna :unamused:
15. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem jeste akcne umyla lednici, vyhazela stary a veci a najednou tam nic neni :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to je mi taky líto, jak tak vidím parchanti mají v tomto státě větší zastání než poctivci, asi budu muset začít krást a podvádět a nic se mi nestane... :angry:
15. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko to mě moc mrzí teda.. :pensive: Hele,poraď se kařdopádně s právníkem .
Opět mě nenapadá nic jinýho,než co už jsem ti psala na začátku. Z toho borca legální cestou nic nedostaneš. Ať Rosa povolá nějaký taliány mlátičky a zajdou chlapcovi lehce spravit obličejovou fasádu. Když bude mít strach,tak uvidíš,že se s ním bude dát mluvit. Na tyhle hajzli totiž neplatí nic jinýho než strach.

A i kdyby jsi (po létech) ten občansko-právní spor vyhrála,tak prachy z něj stejně nevytáhneš,nebude mít na sebe nic psaný,oni jsou vychcánci tady ti grázlíci. Nemysli,že se manža s takovejma nepotkává. To je hrozná pakáž.

DRŽÍM PALCE!! :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hajzlY. udělala jsem prosím hrubku ve slově hajzl :grinning: :sunglasses: :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,nevšimly jste si,že vedle vpravo ty reklamy se mění,podle toho co se rzovna na stránce píše? když píšem o dovlené,naskočí cestovky,když píšem o dluzích,právnících,mrkněte,že tam ted jsou samý advokátní služby :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ted to zmizlo a jsou zas jiný,ale fakt zrovna bylo asi 5 reklam naadvokátní kanceláře :confused:
15. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani, jj...to je vyhledavac googlu, kterej reaguje dle too,co pises :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si toho všimla až před pár týdny, celou dobu co jsem tady na Koníkovi jsem to nevněmla :grinning:

tak chlapečci mi spinkaj a pak budu mít fofry. ve 3 mám kadeřnici,musím stihnout až se vzbudí je oblíknout,dovézt k našim,dojet ke kadeřnici a hlavně tam někde zaparkovat. to bude největší porod,zvlášt v pátek. :confounded:
15. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne Mia spi taky, ja jsem jeste setrela obyvak a uz na to seru, dneska to stejne vecer bude zase zaspineny

na hlave bude co???
15. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic,jen melírek a sestřihnout. už to mám narostlý vypadám jak rusalka bledá. :sunglasses: tak trošku nějakou fazonku tomu dát.
15. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
co vy a dovca letos? vyrazite nekam?
15. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus autobus :wink:
u nás je stále krásně zataženo a jakoby déšt ve vzduchu...

všechny tady zdravím z Kladna

ráno jsme byli u sousedky, Dála tam lítal jak tatar, až se zakopl a spadl tak šikovně, že vrchem hlavy sjel po celý stěně dolů...mají tam takovou tu hrubou tapetu tak má hlavu jako kdybych ho přejela struhátkem :pensive: chvilku békal a pak si šel hrát, teď spí tak to snad nebude žádná tragédie...

andrejko to s autem je teda pěkná sviňárna ale já se po zkušenostech s manželovo bytem, který je stále zapečetěný už věřím všemu, ty naše úřady...opravdu paráda...víš co mě napadá, zkus Otakara Motejla...on má svoje stránky a má tam i nějaká čísla na právníky co dávaj rady po telefonu...tohle přece není normální...pokud jsi porušila smlouvu a nedoplatila zbytek asi jsi k tomu měla důvod ne?
15. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, Dalik je evidentne sikovnej.....furt pada atd. No, aspon si zvykne na bolest
15. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi on je celkem šikovnej ale je děsně splašenej...on tam lítal s Tomáškem a honili se, 3x proběhl v pohodě, pak šlápl na kartáč (který tam předtím Tomášek hodil) a sjela mu noha...a už to bylo...on prostě nečumí trdlo moje ...
15. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
s dovčou vůbec nevím, zatím to neřešíme, v létě budeme zas dělat nějaký věci v bytě,tak ani nevím jestli se nám bude chtít, necháme to zase na konec léta. Jsme domluvení s přáteli,oni jsou na tom tak stejně,takže se o tom pobavíme pak,třeba nějak září,to nám vyhovalo.
15. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte! vcera smom bola na UZv takze mame konecne aj fotocku,babo je ok,mam 5,57 cm po zadocek takze ked k tomu priratame este nozicky,uz je to celkom "kusok" :sweat_smile: ked mi robil sono,metalo sa jak o zivot,kopkalo rucickami,nozickami,preto je fotka troska rozmazana-a pri hlavicke nam kyva rucickou :slight_smile:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2765496&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

kiko je uz na tom o 100% lepsie,uz si aj v pohode necha natriet a zabalit pipika,akurat sa troska mykne,ale inak hrdinsky drzi,myslim ze uz ho to ani tak neboli,a zacali mu uz aj vypadavat stehy,takze najhorsie uz mame dufam za sebou

andrej,teda,tak to je na drsku toto,to co uz je aky bordel,to by jeden neveril,musis byt napalena riadne,co? :angry:
15. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kájuška si dnes dala 3 zdravé hodinky spánku :slight_smile: tak ještě že jsem toho využila a zalomila to taky :grinning: a je mi fajně :wink:

Jak píšeš Dani o těch reklamách vpravo - teď tam jsou samé seznamky, tak tedy nevím o čem jste tu psaly :grinning:

já se vrhla na ten receptík a dobrý to bylo. AKorát místo sójovky jsem tam dal Worcester, bo jsem zjistila, že sojovka došla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale teda děsně sytý to je, jak tam je ta smetana :confused:
15. kvě 2009 v 15:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek