• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
15. kvě 2009 v 16:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku ten je ale klášnej, celý po tobě, takový pidi, kde nic tu nic :grinning: :grinning: :grinning: , ale jinak je super, že krásně roste a vyvíjí se. A taky Kikoušek je statečný kluk, posíláme mu hubičku za statečnost :wink: . Btw jak ty a ranní nevolnosti, už přešly?
15. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako mně Mára ještě spí od 15,30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej - dnes maj ty děti nějakou spavou. Kája taky spala 3 hodiny a kamarádky kluk prej taky přes 3 :slight_smile:
15. kvě 2009 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já bych taky spala přes 3 hodiny :grinning: :grinning:

saku - nááádhera,zamačkávám slzu :slight_smile:

baby,mějte se, jdem na pivko. :grinning:
15. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bry vecir,
ta La Gamba vypada skvele, uz se tesim :wink:

Jinak mame kazdy den neco, zitra jedem do Ostravy na cely den, Andrej nebudes nahodou v shoppingu??? :grinning: pak k tete na grilovacku, v nedeli si strihnem takovy maly vyletik pres celou republiku do Marianskych lazni az do pondelka, v utery mam srazicek s kamoskama tady a ve stredu do Brna... :wink: utika to utika... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pocasko nam teda zatim moc nevychazi, mame sebou skoro same letni hadry a tady na severu teda uplne aprilove pocasi...chvili kosa a chvili vedro.

Saku, nadhera! :dizzy_face:
Vcera jsem mela srazik s kamoskou, ktera ma holcicku o 5 dni mladsi nez Lea a k tomu 7mi mesicniho kluka a jsem prozatim vylecena z druheho, mazec to byl :grinning: :wink:
15. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou vespolek :slight_smile:

Nás dnes čeká ta oslava, vypadá to tak, že ji budeme mít v baráku...škoda, měli jsme grilovat :unamused:
Ještě musím do města něco koupit mamce, pro šváru už mám a mamce jen něco dokoupím :wink:
16. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! My jsme dnes bez Káji, už je u babí a budem tam i dnes spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak říkal manža že půjdem na večeři :slight_smile: Jel sice do práce, ale přijede prý odpo, tak snad se mu to neprotáhne ...
Jinak tady je od rána hnus, leje :confounded:
16. kvě 2009 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnou sobotu...

mori užij si den s manželem jako za mlada :wink: :grinning:

my se asi dneska proválíme doma, protože je pořád hnusně... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
óóó Marci, dnes tě čeká romantika, jo? :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ooo, my se taky provalime, Drago. CO jineho, kdyz je hnusne... :slight_smile:
16. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi to vypadá velmi mňamozně :wink: :grinning: to si ukládám :wink:
16. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to delam normalne s vepr., cibuli, slaninou a tak, ale tohle je super lehky. A davam pod maso brambory na platky, a mas jidlo z jednoho "hrnce"
16. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar babule!!

manža dělá hají a po obědě vyrazíme do zítřka ke známým na chalupu,tak pokud počásko vydrží,bude fajn. Tady je už celkem o.k.,neprší a zítra už to má být úplně v poho..

Včera večeřička super,i pivko,dokonce jsem si kochla oko - hned vedle nás seděl hokejista Martin Ručinský,fakt hezkej chlap :grinning: A má ten emerickej akcent jak šlak :grinning: :sunglasses:

Masíčko na gril mám naložený,možná ještě půjdu udšělat nějakou rychlobuchtu,na sebou :wink:
16. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
juj,aj my sa chystame grilovat,len sa nejak mraci,tak dufam ze nezacne prsat-ale neva,tak budeme grilovat pod strechou

andrej,nevolnosti uz celkom fajn-pokial nie som hladna,ak som tak ma hned zacne napinat,takze v kuse nieco zeriem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aj kiko mal vcera spaci den, o pol 5 som ho budila-to je u nas hranicna doba,dlhsie ho nenechavam-ale vecer v pohode,o pol 9 sa aj sam tahal do postele

mori,tak to si teda riadne uzite!! :wink: :sweat_smile:
16. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to úplně nenávidím, jak někdo je pár let v cizině a pochytí jejich akcetn a nedej bože že si "jako" nevzpomíná na české slovíčka atd. To jsou dyliny... takže Růča se mi už zprotivil :angry: Vemte si Tomáše Baťu, jak ten dlouho žil v Americe a nezapomněl ani ťuk a takových lidí je víc. Naopak je i dost těch pošahanejch debilů, kteří úplně zavrhli češtinu, viz. Petra Němcová, tak z té jsem rostla, jak ona si nemohla vzpomenout na české slova a to americké "rrrr" co automaticky používala bylo strašné....tak jsem si ulevila, jsem dnes trošku podrážděná, tak to muselo ven :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Dani užij si na chajdě, my už taky za chvilku pojedeme, jen co nějak opatrně vzbudíme malého. A pak večer balit věci, to taky z duše nenávidím, naopak vybalování mi neva, páč 3/4 věcí jde stejně do pračky :sweat_smile:
16. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
my pujdem asi ven, uz jsme se vyspali a je docela i hezky, tak aspon do parku na klouzajdy
16. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej :sweat_smile: to asi ako ked slovenka zijuca polroka u vas hodi "cesky "prizvuk-to je tiez ohromne,sa nasmejem,hlavne napr ked sa zuzka belohorcova snazi po cesky a mota to dokopy jedno cez druhe :grinning: no ale co uz noooo

ja zas balenie mozem-neznasam prave vybalovanie :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne nevadi ani baleni a ani vybalovani, mam rada poradek i to, ze to pak vsechno vyperu
16. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my valime do Pruh. parku, juuuuu
16. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojte, jdu vás jen pozdravit, za minutku odcházím na bu. Jedeme do vinného sklípku na tu oslavu. Kolegyně slaví ,tak bude prasátko. Akorát to počasí nám moc nepřeje. A mě bolí v krku jak blázen, ale musím jít, bylo by to blbé, tak dlouho se na akci těším. Tak přeju pěkný víkned!
16. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my nakonec byli venku taky, teď jsme došli z písku :wink:

mě teda nevadí, když s ecizinci snaží v česku mluvit česky...to je takové roztomilé...i mám ráda sloveny co tu žijou a mluví česky, že to občas pomotají mi přijde takový sexy :slight_smile:))

ale nesnáším třeba tu kravičku co hrála ve sněženkách tu jak je v americe a je děsně důležitá ty jo mi vypadlo to její jméno...ale vy víte jakou myslím, že jo :wink:

já nesnáším vybalování, to je už po dovče a musí se to vyprat a pak pověsit a vyžehlit a už nic pěkného nadohled :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně taky nevadí, když se cizinci snaží mluvit či mluví česky u nás, ale ne, že přijedou do rodné země a prostě jakoby zapomínají rodný jazyk, to mi příjde debilní...moje teta bydlí 35 let na Šumavě a je to Moravačka jak poleno a byste nepoznaly, že je už tak dlouho v Čechách, ani nepochytila ten natáhlý akcent, ale zase naopak moje kámoška byla půl roku v Praze a jak dojela domů, nedala se poslouchat, páč to bylo samé viď, heléééé, no to je jasnýýýý, vopice a voči...no děs. Přitom na vás Čecháčcích se mi to tak líbí, je to roztomilé, ale u rozených severomoraváků je to dost směšné :sunglasses:
16. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
btw ta ze Sněženek se jmenuje Eva Jeníková (Eve Jansen či jak se píše v Americe) :wink:

My jsme zpět z oslavičky, jsem přežraná zas jak to prase, mám 2 kilča navrch a furt kynu :confounded:
16. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, my uz jsme 1,5 h vzhuru, sakra....jsem jak prastena a to jdu vecer v 8 na spinning do haje. No, vcera se nam prochazka povedla, Mia byla vylitana, my se stavili na kaficko a dezert a pak doma jsme si udelali fajn vecer..

dneska obed nevarim, pac si zajdem, ale az se Roba vyspi, tak si vezmuprkno a pujdu zehlit, ble
17. kvě 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné nedělní ránko :slight_smile:

Tady je krásně, svítí sluníčko, super a my asi po obědě vyrážíme na tu Šumavu. Budu bez netu, tak nevím, jak zvládnu ten absťák :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo pokud přesvědčím Rosu chtěla bych se jet na jeden den kouknout do Prahy...tak bychom se případně mohly s některou z vás scuknout :wink: ...to je jen má idea, snad Rosina přesvědčím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko já tě chcu vidět :wink:
17. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguško právě na tebe jsem myslela, že bych tě moc ráda viděla, páč jsem tě ještě neměla možnost poznat osobně...ale ráda bych viděla i ostatní, akorát nastal problém, Rosinovi se před chvílí posralo auto a je tak vytočený, že i když mu to během zítřka či pozítřka spraví, tak už se mu na těch pár dnů nechce jet, tak jsme to přeložili na příští víkend :confounded:
17. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte! u nas je nadherne,modra obloha bez oblakov a horuco :slight_smile: hned mam lepsiu naladu

vcera sme vecer troska pogrilovali pstruhov doma,dnes sme zas pozvani na grilovacku k svokrovi,no to pojdu kila hore takymto tempom! :grinning:

kristi,ked idete niekam do rstiky papat,miuska je v pohode?my uz pol roka nikam takto nechodime-jedine teraz ked sa da sediet vonku a su tam detske preliezky alebo tak-s kikom sa absolutne neda robi bengal vsade,vystraja,neobsedi na jednom mieste- o tom jedeni ani nehovorim :angry:
17. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek