Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
andrea73
15. kvě 2009
Saku ten je ale klášnej, celý po tobě, takový pidi, kde nic tu nic 😃 😃 😃 , ale jinak je super, že krásně roste a vyvíjí se. A taky Kikoušek je statečný kluk, posíláme mu hubičku za statečnost 😉 . Btw jak ty a ranní nevolnosti, už přešly?
andrea73
15. kvě 2009
jako mně Mára ještě spí od 15,30 :-p
mori
15. kvě 2009
andrej - dnes maj ty děti nějakou spavou. Kája taky spala 3 hodiny a kamarádky kluk prej taky přes 3 🙂
daniellka
15. kvě 2009
a já bych taky spala přes 3 hodiny 😃 😃

saku - nááádhera,zamačkávám slzu 🙂

baby,mějte se, jdem na pivko. 😃
lucija76
15. kvě 2009
Bry vecir,
ta La Gamba vypada skvele, uz se tesim 😉

Jinak mame kazdy den neco, zitra jedem do Ostravy na cely den, Andrej nebudes nahodou v shoppingu??? 😃 pak k tete na grilovacku, v nedeli si strihnem takovy maly vyletik pres celou republiku do Marianskych lazni az do pondelka, v utery mam srazicek s kamoskama tady a ve stredu do Brna... 😉 utika to utika... :-p

Pocasko nam teda zatim moc nevychazi, mame sebou skoro same letni hadry a tady na severu teda uplne aprilove pocasi...chvili kosa a chvili vedro.

Saku, nadhera! x-)
Vcera jsem mela srazik s kamoskou, ktera ma holcicku o 5 dni mladsi nez Lea a k tomu 7mi mesicniho kluka a jsem prozatim vylecena z druheho, mazec to byl 😃 😉
andrea73
16. kvě 2009
Helou vespolek 🙂

Nás dnes čeká ta oslava, vypadá to tak, že ji budeme mít v baráku...škoda, měli jsme grilovat :-|
Ještě musím do města něco koupit mamce, pro šváru už mám a mamce jen něco dokoupím 😉
mori
16. kvě 2009
Dobré ránko! My jsme dnes bez Káji, už je u babí a budem tam i dnes spát :-p tak říkal manža že půjdem na večeři 🙂 Jel sice do práce, ale přijede prý odpo, tak snad se mu to neprotáhne ...
Jinak tady je od rána hnus, leje :-S
draga
16. kvě 2009
krásnou sobotu...

mori užij si den s manželem jako za mlada 😉 😃

my se asi dneska proválíme doma, protože je pořád hnusně... :-p
andrea73
16. kvě 2009
óóó Marci, dnes tě čeká romantika, jo? 😃 😃
kristi
16. kvě 2009
ooo, my se taky provalime, Drago. CO jineho, kdyz je hnusne... 🙂
kristi
16. kvě 2009
draga
16. kvě 2009
kristi to vypadá velmi mňamozně 😉 😃 to si ukládám 😉
kristi
16. kvě 2009
ja to delam normalne s vepr., cibuli, slaninou a tak, ale tohle je super lehky. A davam pod maso brambory na platky, a mas jidlo z jednoho "hrnce"
daniellka
16. kvě 2009
zdar babule!!

manža dělá hají a po obědě vyrazíme do zítřka ke známým na chalupu,tak pokud počásko vydrží,bude fajn. Tady je už celkem o.k.,neprší a zítra už to má být úplně v poho..

Včera večeřička super,i pivko,dokonce jsem si kochla oko - hned vedle nás seděl hokejista Martin Ručinský,fakt hezkej chlap 😃 A má ten emerickej akcent jak šlak 😃 😎

Masíčko na gril mám naložený,možná ještě půjdu udšělat nějakou rychlobuchtu,na sebou 😉
sakura77
16. kvě 2009
ahojky!
juj,aj my sa chystame grilovat,len sa nejak mraci,tak dufam ze nezacne prsat-ale neva,tak budeme grilovat pod strechou

andrej,nevolnosti uz celkom fajn-pokial nie som hladna,ak som tak ma hned zacne napinat,takze v kuse nieco zeriem :-p

aj kiko mal vcera spaci den, o pol 5 som ho budila-to je u nas hranicna doba,dlhsie ho nenechavam-ale vecer v pohode,o pol 9 sa aj sam tahal do postele

mori,tak to si teda riadne uzite!! 😉 :-N
andrea73
16. kvě 2009
tak to úplně nenávidím, jak někdo je pár let v cizině a pochytí jejich akcetn a nedej bože že si "jako" nevzpomíná na české slovíčka atd. To jsou dyliny... takže Růča se mi už zprotivil ]-( Vemte si Tomáše Baťu, jak ten dlouho žil v Americe a nezapomněl ani ťuk a takových lidí je víc. Naopak je i dost těch pošahanejch debilů, kteří úplně zavrhli češtinu, viz. Petra Němcová, tak z té jsem rostla, jak ona si nemohla vzpomenout na české slova a to americké "rrrr" co automaticky používala bylo strašné....tak jsem si ulevila, jsem dnes trošku podrážděná, tak to muselo ven :-N 😃 😃

Dani užij si na chajdě, my už taky za chvilku pojedeme, jen co nějak opatrně vzbudíme malého. A pak večer balit věci, to taky z duše nenávidím, naopak vybalování mi neva, páč 3/4 věcí jde stejně do pračky :-N
kristi
16. kvě 2009
my pujdem asi ven, uz jsme se vyspali a je docela i hezky, tak aspon do parku na klouzajdy
sakura77
16. kvě 2009
andrej :-N to asi ako ked slovenka zijuca polroka u vas hodi "cesky "prizvuk-to je tiez ohromne,sa nasmejem,hlavne napr ked sa zuzka belohorcova snazi po cesky a mota to dokopy jedno cez druhe 😃 no ale co uz noooo

ja zas balenie mozem-neznasam prave vybalovanie 🙂
kristi
16. kvě 2009
ne nevadi ani baleni a ani vybalovani, mam rada poradek i to, ze to pak vsechno vyperu
kristi
16. kvě 2009
tak my valime do Pruh. parku, juuuuu
zuzankafi
16. kvě 2009
AHojte, jdu vás jen pozdravit, za minutku odcházím na bu. Jedeme do vinného sklípku na tu oslavu. Kolegyně slaví ,tak bude prasátko. Akorát to počasí nám moc nepřeje. A mě bolí v krku jak blázen, ale musím jít, bylo by to blbé, tak dlouho se na akci těším. Tak přeju pěkný víkned!
draga
16. kvě 2009
tak my nakonec byli venku taky, teď jsme došli z písku 😉

mě teda nevadí, když s ecizinci snaží v česku mluvit česky...to je takové roztomilé...i mám ráda sloveny co tu žijou a mluví česky, že to občas pomotají mi přijde takový sexy 🙂))

ale nesnáším třeba tu kravičku co hrála ve sněženkách tu jak je v americe a je děsně důležitá ty jo mi vypadlo to její jméno...ale vy víte jakou myslím, že jo 😉

já nesnáším vybalování, to je už po dovče a musí se to vyprat a pak pověsit a vyžehlit a už nic pěkného nadohled :-p
andrea73
16. kvě 2009
Mně taky nevadí, když se cizinci snaží mluvit či mluví česky u nás, ale ne, že přijedou do rodné země a prostě jakoby zapomínají rodný jazyk, to mi příjde debilní...moje teta bydlí 35 let na Šumavě a je to Moravačka jak poleno a byste nepoznaly, že je už tak dlouho v Čechách, ani nepochytila ten natáhlý akcent, ale zase naopak moje kámoška byla půl roku v Praze a jak dojela domů, nedala se poslouchat, páč to bylo samé viď, heléééé, no to je jasnýýýý, vopice a voči...no děs. Přitom na vás Čecháčcích se mi to tak líbí, je to roztomilé, ale u rozených severomoraváků je to dost směšné 😎
andrea73
16. kvě 2009
btw ta ze Sněženek se jmenuje Eva Jeníková (Eve Jansen či jak se píše v Americe) 😉

My jsme zpět z oslavičky, jsem přežraná zas jak to prase, mám 2 kilča navrch a furt kynu :-S
kristi
17. kvě 2009
cau holky, my uz jsme 1,5 h vzhuru, sakra....jsem jak prastena a to jdu vecer v 8 na spinning do haje. No, vcera se nam prochazka povedla, Mia byla vylitana, my se stavili na kaficko a dezert a pak doma jsme si udelali fajn vecer..

dneska obed nevarim, pac si zajdem, ale az se Roba vyspi, tak si vezmuprkno a pujdu zehlit, ble
andrea73
17. kvě 2009
Krásné nedělní ránko 🙂

Tady je krásně, svítí sluníčko, super a my asi po obědě vyrážíme na tu Šumavu. Budu bez netu, tak nevím, jak zvládnu ten absťák :-p Jo pokud přesvědčím Rosu chtěla bych se jet na jeden den kouknout do Prahy...tak bychom se případně mohly s některou z vás scuknout 😉 ...to je jen má idea, snad Rosina přesvědčím :-p
draga
17. kvě 2009
andrejko já tě chcu vidět 😉
andrea73
17. kvě 2009
Draguško právě na tebe jsem myslela, že bych tě moc ráda viděla, páč jsem tě ještě neměla možnost poznat osobně...ale ráda bych viděla i ostatní, akorát nastal problém, Rosinovi se před chvílí posralo auto a je tak vytočený, že i když mu to během zítřka či pozítřka spraví, tak už se mu na těch pár dnů nechce jet, tak jsme to přeložili na příští víkend :-S
sakura77
17. kvě 2009
ahojte! u nas je nadherne,modra obloha bez oblakov a horuco 🙂 hned mam lepsiu naladu

vcera sme vecer troska pogrilovali pstruhov doma,dnes sme zas pozvani na grilovacku k svokrovi,no to pojdu kila hore takymto tempom! 😃

kristi,ked idete niekam do rstiky papat,miuska je v pohode?my uz pol roka nikam takto nechodime-jedine teraz ked sa da sediet vonku a su tam detske preliezky alebo tak-s kikom sa absolutne neda robi bengal vsade,vystraja,neobsedi na jednom mieste- o tom jedeni ani nehovorim ]-(