• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
ahojky,
holky, tak nevím, Viktor mi přerůstá přes hlavu,jak není po jeho šíleně se vzteká, mlátí do mě i kouše, jakmile mu plácnu, nic nepomáhá,ještě horší, ale on se třeba rozčílí na přechodu, při vystupování z tramvaje, co s ním mám dělat, asi budu muset přitvrdit s uhozením či co?
17. kvě 2009 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
leni tak to bych taky potřebovala poradit... :wink:
17. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni taky neporadím :unamused: , řeším stejný problém. Doktorka mi řekla, že když mě bude plácat mám mu chytnout ruce a nepustit a pokud ani to nepomůže pak rázně plácnout...nebo nechat vyvztekat v jiné místnosti :confounded:
17. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
holky já to řeším dennodenně a hlavně i venku na veřejnosti...děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, já mám stejně starou malou holčičku a taky se mi vztekala. Jednou to převršilo únosnou míru, tak jsem ji vysprchovala vlažnou vodou a nikdy už to neudělala. Toto je úplně nejkrajnější řešení, u nás pomohlo.
17. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
zdarec babule!!

jsme zpět,víkend byl náádhernej,grilovačka,vínečko,pohodička. akorát jsme teda už fest nevyspaná,v pátek i včera jsem spala asi jen 5 hodin a dost mi to chybí. tak jsem se dneska naprala kávičkou a tedka tady zase budu vysedávat místo spaní :grinning:

andrej - jj,já to taky nesnáším ty lidi,co po pár letech nebo i po kratší době "zapomenou" češtinu. Jako ten Růča zas tak nějak špatně nemluvil,gramatika,slovíčka,všechno o.k.,ale slyšela jsem v tom prostě přízvuk. Tak jak má Jágr,u něho to člověk taky slyší..

Leni - já čekám,kdy tohle dojde i k nám. Ty vzteky taky někdy mají,zatím do mě moc nemlátí,oni spíš bouchnou do bráchy nebo dokonce jednoho chytne vztek a on si bouchá sám do stehýnek :grinning: . Tak proč ne,že jo :grinning: :grinning: ,si říkám,jen si chlapče dej, když tak vyvádíš :grinning: Ale za chvilku dobrý,vybijou emoce a konečná. Ale je to naprd. To jsou ty jejich obdobíčka,no..

Jako ted na té chalupě jak jsme byli,známí mají jednoho chlapečka,rok a půl starého,když jsem ho viděla v porovnání s těma mýma dvěma "andílkama",hotovo,tak kamarádka má takovej klííídek,ten hclapeček je fakt hotovej andílek. Klíídeček,nezařve,nevzteká se,furt pohodička..
:slight_smile:
17. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
aknela vítej u nás ...tak se připoj do debaty i s jinýma radama :slight_smile:)
17. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda, tak muz makal cely den na pC, tak jsem ani nemohla pisnout.

my chodime do takovych restauraci, kde je Mia v pohode, tz. na klouzacce, v koutku a tak. V zime jen dovnitr to radsi ne, to ji odvezeme a jdeme sami.

se mi porouchal kocar, dala jsem vyprat tu podlozku a ona se mi na dvou mistech protrhla, coz jako uz jsem ji prala tak po pate a nikdy nic a zrovna ted pred dovolenou, fakt super. Zkusim to reklamovat :slight_smile:

ja jsem byla vecer na spinningu, jela holka, ale byl to masakr...

u nas vztekani neni tak sileny a kdyz uz tak ja MIu bud obejmu nebo ignoruju :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
dík Draga za přivítání :slight_smile: :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
krasne dobre rano, tak uz je zase pondeli :slight_smile:

tak o kocaru jsem napsala do prodejny, uvidim, co mi reknou.

na dovcu si koupim tenhle utikacek asi, pac je aspon malej a lehkej
http://www.babymax.cz/cosatto-comet-detske-zbozi-999.html

a na dovcu to staci
18. kvě 2009 v 07:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko! Tak v sobotu večeře fajn :slight_smile: Včera odpo jsme šli za Kájou, šlo se na kolotoče co přijeli a pak na chvíli na jednu zahrádku posedět :wink:
Dnes mám jet do ČL na srazík za holkama zas, ale nějak se mi nechce ... asi tím počasím to je, bo je od rána pod mrakem :confounded:

kristi - utíkáček pěknej, hezká barvička :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
pridala jsem fotky z vikendu.....
18. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrej den :slight_smile:

Mori u vás je hnusně? U nás je super krásně, ale počítám, že k večeru se to k nám od vás dostane :unamused: . Já toho teda půjdu ještě využít a půjdu ven před barák :wink:

Kristi fotečky pěkný, ty ten spinning vůbec nepotřebuješ :sweat_smile: ...jo a golfáček je prima, super skladnej.

Já včera nebyla na kalanetice, tak jsem si aspoň mákla večer na kole, mám na něm největší zátěž a řeknu vám, za půl hoďky jsem byla totál spocená. A je teda pravda, že už mě tolik nebolí prdel ze sedátka, je to čín dál lepší.
18. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Andrej, potrebuju to jako sul, se mi to klepe vsechno a narostla mi cejcha jak zeru porad
18. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné ráno :wink:

u nás prší jak jinak :grinning: ale v odpolendích hodinách se má oblačnost přesouvat na moravu :sunglasses: :sunglasses: tak si počkáme

jedeme asi na *výlet* do rakovníka zase obíhat ty debilní instituce...Dála se těší na jízdu mašinou já už tolik ne...to zase bude nejméně 5x návštěva záchoda, protože to je prostě něco že...lítání uličkou ve vlaku...chjooo já asi to dítko svoje přivážu :sunglasses:

andrejko už sis na tvrdý mezi nohama zvykla jo :grinning:
18. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi - z Průh. parku fotky krásný :slight_smile: Já tam byla 1x a moc se mi tam líbilo, na prochajdu fakt super :dizzy_face: škoda že to máme tak daleko, ale určo se tam někdy na výlet vypravíme :wink:

Taky jsem nahodila nějaké foto: http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=28385 :slight_smile:

andrej - no já doufám, že zůstane aspoň tak jak je, se mi v dešti nechce jet autím :fearful: a pak chci ještě trochu cournout, tak v dešti teda jako néé
18. kvě 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, zdravím po víkendu,
kristi krásný fotečky, trakyse tam chystáme, ale něměli jsme autíko, tak snade nám to vyjde ve středu, uvidíme, ještě teda nejsou rododendrony odkvetlé?
draga taky to známe, tak ať máte světlou chvilku bez lítání, hele už jste bez plen i na cestu??
leni neboj v tom vztekání nejste sami, rozhodně, co radí aknela prý občas funguje, my jsme teda výjimka, nám nezabírá vůbec nic, studená voda to ani nezlepší ani nezhorší, bo to už asi ani nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: prostě zavřu do pokoje a je tam třeba hodinu a vzteká se a pak si přijde jakoby nic :angry: hajzlík :angry: a venku prostě popadnu a jde se, ale v kočáře ho neudržím ani připnutýho :confounded: pokud se mi to vůbec podaří ho zapnout :grinning: :grinning:
ježiš co dneska vaříte, já jsem dnes mimoň, sice mám umytou koupelnu a dvě okna, ale tím končím :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemáte nápad na něco jednoduchýho :grinning:
18. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
mori tyjo kája je frajerka :dizzy_face: jé a spí už ve velké posteli? to nespadne??
18. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Včerejší video: http://n-joy.cz/video/karolinka-na-trampoline/makfevm5o2k97ga6

zonja - ve velké posteli spí asi měsíc a zatím OK :slight_smile:

ježiš holky jak to čtu, tak já mám fakt andílka doma :astonished: jako né že by to nezkusila se vztekáním, ale moc dobře ví, že to na nás neplatí, tak toho hned nechá :grinning: Ale děje se to fakt málo.
18. kvě 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mori, u nas taky.....kdyz uz to jako fakt ze minimalne, jsem rada. Ale tusim, ze to jeste prijde
18. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte!

Zdravím vás po víkendu. Já jsem totálně nakřaplá, rýmu jako blázen. Nějak jsem se v tom sklepě dodělala. ale akce super. Včera tu bylo nádherně, tak jsme byli u našich , malá hrála na zahradě fotbal. No a te´d tu byla moje babička, tak jsme jen kafovaly. Dnes ruším i fitko, je mi fakt mizerně. Tak snad se do středy uzdravím. Na srazík už se těším.
S tím zvtakáním a zchlazením ve vaně mi to říkala kolegyně. Prý to na děti fatk zabírá. ale já než bych ji vyslekla, tak už mě ten první amok asi přejde.
18. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my se jdem oblékat a za chvíli vyrazíme. Tož zatial :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi - udělej si čajík s nastrouhaným zázvorem,ať jsi fit a můžeš dojet na sraz. Byla by to škoda,kdybys marodila,se na tebe těším :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
my uz jsme doma, jdu makat
18. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani, já se právě taky těším, že koinečně pokecáme, uvidím děti, Terka se pohraje. Jako mám dnes jen hroznou rýmu, tak si říkám, že do středy budu snad ok, když dva dny nikam nejdu.
18. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte!
u nas je nadherne,horuco,doobeda som bola s kikom troska na nakupy na nejake tricka,lebo mam vsetko vyobtahovane na sebe jak hurka,este ze teraz je fakt dobry vyber "volnych"veci :slight_smile:

kiko mi uprostred namestia oznamil ze chce "kakat"-skoro ma vystrelo,rychlo som hladala nejake wecko-saoizrejme bolo na druhom konci,tak sme rychlo utekali-a kym sme tam dosli tak uz si to rozmyslel,ze uz nie,no o nervy toto,juj!ale hlavne ze nenalozil do gati,noo

a zastavila som sa v obchode s kocikmi-len tak predbezne,no samozrejme tie co sa mi pacili tak tie ceny uz menej teda,to je hruza co za to pytaju :angry:

mori,kristi,tak to zavidim ze mate takych anjelikov,kiko je teda jak za troch-asi aj za tych vasich :sweat_smile: no,to aby som sa nenudila,ze ano
18. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2777300&vReferer=

a tu je kikove "velka"postel-nakoniec uplne ina ako som mala v plane :slight_smile:
18. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
holky...jsme zpět a manžel vybojoval klíče....no hurá...ale ten čurbes v tom bytě to jste prostě neviděly...chjo to budeme uklízet snad rok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

soni jj i na cesty jsme bez plen jen na spaní to jaksi stále nedáme :grinning:
18. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
soni - postel je supr! :slight_smile:
já pořád řeším dilema,jak u nich s těma postelema. máme tam jednu super,novou,nad ní jsem chtěla nechat dovyrobit stolaře palandu nebo patro nebo jak se tomu říká.. :sweat_smile: ,bud rovnoběžnou nebo na kolmo a pod tím by byl ještě ousek prostoru na hraní nebo na věci. ale abych jednoho vrzla nahoru,to jsou asi ještě malí. tak myslím,že jim ještě na pár let koupím 2 ty menší dětský postele,něco ne moc drahýho a až později nechám tu patrovku vyrobit.

dragi - ajajaj :unamused: tak si ted dej hezky nohy na stůl,vínečko nebo frťánka,at se tím moc netrápíte. :wink:
Vy už cestujete bez plenek? to já se ještě bojím. čůrání je celkem v poho,ale ten jejich odpolední boban, když jsme právě někde na hřišti,nevím co s tím. tak jim na ven ještě plenky dávám. ale do dvou týdnů to chci už odbourat,aspon tady po okolí.

děvčátka - zarezervovala jsem stůl na náš srazík.
http://www.pizzeria-lagamba.com/index.php?sec=koutek
tady dávám ještě jednou odkaz na tu pizzerku, kdyby jste potřebovaly,at to nemusíte hledat. :grinning: Už se těšíííím :grinning:
18. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska bylo úplně super počásko,nádherně a tedka čtu,že Moravu spláchly příbojové deště :confused: :sweat_smile: Tak ještě že to nespláchlo nás,jsme se tomu asi vyhnuli :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek