• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
ja jsem konecne Mie sehnala plavecky, koupila jsem pres MMB krasny Nextovy vel 12-18m a jsou tak na 4lety dite...
ale dneska jsem dober pokoupila, no
18. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěknej večer! :slight_smile:
Tak jen jdu nakouknout, jak to vypadá se srazíkem. Kolik se nás nakonec sjede? Už se na všechny moc těším! :dizzy_face:

Jinak my jsme pořád někde venku, konečně se počasí zase umoudřilo a je krásně. Koncem týdne přijdou prý i třicítky. :slight_smile:

Máme teď trochu starosti se švicou. Vyšly jí blbě tripple testy. Přitom ale NT screening měla v pořádku. Šla teda v pátek na amniocentézu, výsledky budou za 14 dní. Ale vypadá to dobře, byla i na genetice a na dalším ultrazvuku. Tak doufejme, že bude všechno OK. Ty tripple testy bývají prý téměř většinou falešně pozitivní, ten NT je mnohem přesnější, tak si to ani nějak nepřipouštíme, že by něco mohlo být špatně. Jen to čekání je blbý... :unamused:

Dani,
super fotečka! :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul v cizině se už tripply nedělaj právě kvůli tomu, že vycházej hodně špatně přitom je to všechno v pořádku, pokud má v pořádku NT už bych snad ani nešla na amnio :pensive: držím palečky :dizzy_face:

holky Dála je super přetaženej..nespal přes den a teď ne a ne zabrat...už měl jeden menší a jeden obrovskej záchvatek...se asi po*eru...žádný nožky na stůl se nekonaj :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
18. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, Dragi. :slight_smile:
No oni chtěli mít jistotu. Ta doktorka tím švicu nejdřív hrozně vylekala. Navíc jí řekla, že při tom odběru je i malinká možnost potratu. Tak z toho byla chuděra úplně vystresovaná, ale pak si o tom začala sama víc zjišťovat a nakonec se rozhodli, že pro jistotu to podstoupí. Podle TT jim vyšlo vyšší riziko na Downa. :pensive:
Ale ségra říkala, že jestli bude podruhé těhotná, tak TT rovnou odmítne. Prý to jde a za ty nervy to fakt nestojí.
18. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul, to bude v poho, taky jsem na tom byla, ale ty nervy nezávidím, ale bohužel znám případy, kdy to odhalilo jen kdyby downa..no to je blbý téma, uvidíš, určo to bude dobrý, ale já bych teda TT neodmítala.
18. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, krásná fotečka,
taky jednu přidám

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2779272&vReferer=

dneska jsem si na tebe vzpomněla, páč před lékárnou byla maminka s dvojčaty, 20měsíců, tak jsem se jí nabídla, že jí je venku pohlídám, páč se s kočárem nemohla dostat dovnitř, tak kluci byli hodní a nezlobili :grinning:
18. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni sorry, ale ty tvoje děcka jsou jak dvojčata, oni už snad jsou stejně velcí :astonished: :confused: :sunglasses:

Já bych Akcul taky TT neodmítala, nikdy nevíš...ale pokud jsou rozhodnutí, že by si nechali i postižené dítě, pak je o o něčem jiném. Já byla taky na amnio a ty 2 týdny čekání byly strašně deprimující, nicméně i já věřím, že bude mít ségra vše v poho. Já měla riziko Downa 1:250 a poho :wink: :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno

tak to naše *přetažené* miminko se v noci vzbudilo ještě 2x naposled v půl druhý a pak stejně spal se mnou v posteli, ráno budíček už v šest...obdiv všem, kdo vstáváte takhle pořád...

k těm TT tu kdysi psala už Beja, vycházejí dost často falešně pozitivní a zbytečně to nervuje maminky...proto od nich už ve světě dávno ustupují a nahrazují je právě tím NT což je prosvícení šíje...tím se odhalí taky hodně a amnio má riziko potratu ...a navíc to stejně nikdy není 100% jistota...no ale švice držím aplečky a věřím, že to bude mít v pořádku :wink:
19. kvě 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne rano, my spali az do ted a Mia jeste stale v posteli, krasa.....dneska nas nic moc neceka, tak pujdem ven
19. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jj andrejka má pravdu oni jsou stejně veliký :wink: a ta vaše kočička je krasavice ty samo taky :wink:
19. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno! :slight_smile:

Leni,
krásná fotečka. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dragi,
ta plodovka není 100%, jo? Tak to jsem nevěděla.... :confused:
Jedna doktorka švici řekla, že ty TT nejsou úplně zbytečný, prý měří zase jiný hodnoty než NT. Tak nevím, no. :unamused:
19. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek babulenky!

Leni ty máš děti jak ze žurnálu :grinning:
My jdem dneska na 2.očkování té klíšťovky. chtěla jsem pak jet na chatu,ale nevím nevím,je nějak zataženo,aby nepršelo..

taky čučím,plodovka není 100%?? :sweat_smile: :confused:
19. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani,
taky o tom uvažuju. Kolik to očkování stojí? A očkuje se 2x?

Kolik nás teda přijede na ten srázek?
19. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci očkuje se dvakrát s měsíční pauzou a pak po roce. stojí každý očkování pětikilo,takže nic závratnýho :slight_smile:

Já pořádně nevím kolik nás bude, ty+Lucka+Zuzka+já. Zapomněla jsem na někoho??
19. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky mohla by jste některá vzít foťáček? já zkusím,ale mám ho polámanej,už je takovej nejistej,video nejede, prostě se doblbl software a někdy nechce ani fotit :confounded:
19. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my srazík včera fajn, sešlo se nás 7 :slight_smile:

Jinak my též cestujem bez plen. Teda jak jsme ještě jezdily busem, tak jsme dávala, protože jsem se bála, že by potřebovala čůrat za jízdy. Teď autem už to je v poho, to plínu nedávám a vydrží. Včera cestou zpět usnula a jak jsme vystoupili z auta, tak chtěla čůrat, tak jsme šly na trávu a pak hned doma kadila. Takže OK. jen teda to spaní zatím nedáme bez plíny ... i když zrovna mi spí na gauči v obýváku bez pleny a věřím, že se nepočůrá. Už párkrát tu takhle usnula a OK.

Ráno jsme byli na kožním. Kája má už dlouho na noze takoej ošklivej flek toho atopáku, tak na to dostala ATB mast, tak doufám,že to brzo zmizí.
Jo a včera jsem koupila Kájuši pláštěnku - no ještě že jsem ji hned vzala, bo jsme ji museli hned dnes prubnout - ráno děsně lilo.
19. kvě 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky!

Tak já snad dorazím, pokud mi bude ještě torchu líp. Dnes už je to lepší, ale nachlazená pořád jsem. a to mám večer masáže. Ale doufám, že to dnes ještě vyležím. Nerada bych vám nakazila dětičky. Ale předběžně s tím počítám. Foťák bych určo vzala. Já spoléhám na Lucku Akcul, že si dáme srazík na nádru a tam se nějak dostaneme. Ještě to musím dnes trochu prostudovat, kde to je a tak.
JInak já byla taky na odběru plod. vody. Vycházely mi taky blbě ty tr. testy. A zvýšené rizikko Downova syndromu. Ale řekli mi, že pokud bude dobrý ten ultrazvuk přímo na tom Vebeří, tak se nemám čeho bát, že ten doktro je fakt dobrý a kdyby tma nějaká vada byla, tak ji uvidí. Tak tím jsem se uklidňovala, ale těch dní bylo nejhorších v mém životě.A když jsem měla volat na výsledky, tak jsem byla totálně v háji, třepala jsem se, žaludeční nervóza, prostě děs. a jak mi řekli, že to mám v pořádku, tak jsem hned letěla do města a koupila první obleček Terince. :wink:
19. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je v pohodě to očkování. Proberu to s manžou a uvidíme. Dík za info, Dani. :wink:

Já foťák taky vezmu, snad nezapomenu. :sweat_smile:

Zuzi,
tak kde si dáme scuka? Víš odkud jezdí ta "devítka"? Nejezdí normálně z těch hlavních ostrůvků na Hlaváku, ale z boku, z té zastávky hned za mostem. Mohly bysme na sebe počkat tam, co?
19. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak konečně jsem dala dokupy i fotky ze Slovenska. Můžete mrknout, jestli chcete:
http://hrubcici.rajce.idnes.cz/Dovolena_09_-_Lucky,_SR/#album :wink:
19. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
tak u nas bola desna burka v noci,kiko aj smanzelikom ju prespali,len ja som buntosila,ale bolo to teda dost drsne

zato dneska je krasne,okolo 29 stupnov hadam aj,kiko prisiel zvonka upoteny jak mys,a to mal kratasy a len take tenke tricko

o amnio ani nehovorte,ja fakt neviem ci by som isla ak by bolo treba,ja sa toho hrozne bojim,ked som tu na konikovi citala kolko bab prislo potom o par dni o babetko :confounded: a to hovoria ze 1%je riziko,ale mne sa to nezda,nejako je toho prilis moc-aTt su fakt nepresne-ak nevedie ozaj presne den pocatia,staci posunutie o par dni a tie testy uz maju zas uplne ine hodnoty,vacsinou ozaj len vyplasia mamicky

fotocky vsetky krasne,ale nam rastu tie deticky,co?
19. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
valime ven :sunglasses:
19. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej,vy uz ste hore?kiko este len pred polhodkou vytuhol,to zas bude pol dna v kybli
19. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, holky, ja objevila ve meste jako hustou podprsenku, normalne v tom je nakej gel ale tekutej, vycarovala mi na hrudniku pekny trojky, tak asi si udelam radost a pujdu si ji koupit, pac byla uzasna...a taky draha, svine...850 Kc...
19. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra, ja bych sla na pivko a muz je jeste v praci
19. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby,
jsme par dni meli pekny ficak, ani jsem nestihla zapnout notase.... byli jsme na vylete u znamych v cechach a Lea si dovezla bacila asi, dneska mela teplotu a zacina dost kaslat. Takze to vidim docela blbe s zitrejsi cestou do Brna :frowning2: Uvidim jak na tom bude rano. Sere me to, mela jsem tam odpoledne domluveny jeste jeden srazik... :pensive: Leda ze bych dojela sama a nechala ji tady s tatinkem, nevim, uvidim co v noci a rano jak na tom budem.
19. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééjeje,luci to je pech teda...
hele když dorazíš aspon bez Leušky tak budem rády :grinning:
19. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vám jdu ještě před spaním napsat, že už se na zítřek moc těším a čtu tady takový špatný zprávy. :frowning2:

Luci,
snad bude Leušce brzo líp. Pokud by to vyšlo aspoň tobě, tak budeme moc rádi! :wink:

Tak dobrou noc a s některýma zítra naviděnou! :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,snad se tedy sejdeme, my už za chvíli vyrážíme. :grinning:
20. kvě 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, tak si to pekne uzijte, my jedeme k Laz, pac je krasne :slight_smile:
20. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek