• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Ahoj holky :slight_smile:
Přeji vám krásnej srazík a foťte o dušu :wink:

Já chci přesvědčit ségru, ať se mnou sjede do Baumaxu, potřebuji novou baterii do kuchyně a garnýž.
20. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauec babulenky!! právě si dávám snídaňku a už přemýšlím co si dám s kočkama na srazíku na obídek :grinning:
Dneska jsem spala úplně tvrdě jak mrtvolka,dokonce se ke mně na tajnačku vloupal pes a spal u mě v ložnici celou noc. Normálka ho vždycky vyhodím na místečko,když to zjistím,a to zjistím při prvním jeho zafunění nebo otočení. Dneska vůbec nic,mrtvolka,kluci taky,chrněli jsme až do 8. :grinning:
20. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani - tak to jste aspoň řádně odpočatý na dnešní sraz :wink:

Děvčátka užijte si to a taky jsme zvědavána fotos :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori - to doufám. dnes budu mít totiž hospodský den. dopo sraz koník a odpo jdem s kamarádkou tady k nám,máme na zahrádce dětský koutek s pískovištěm,tak tam dáme pivečko :grinning:
20. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte někdo VOZP ? Teď tu byla holka s klukem s nabídkou, tak jsem to podepsala pro mě a Káju. Prej od 1. 7. 2009 bude uzákoněno, že í musí mít každý dr. u nás totiž ve Stráži má většina dr. jen VZP, takže je jasné, že jsme do teď u VZP. Tak doufám, že jsem neudělala nějakou blbost - ale prej nabízejí to samé co VZP + spousta věcí navíc. Tak snad to bude OK.
20. kvě 2009 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!dneska mate ten zrazik?tak nech vam vyjde teda :slight_smile:
my sme boli skoro cele doobedie v meste-na zmrzku,po obchodoch,pri fontane a tak a potom u segryna kavicku,tak mi to ubehlo,ani neviem ako.poobede tiez mame stretko z konika,tak ak kiko vstane v slusnom case,hadam to aj stihneme

my sme teda po dlhej dobe mali otrasnu noc,kiko spal bez spacieho vaku,lebo uz mu je v nom teplo,ja som celu noc nespala,co som ho stale zakryvala,lebo vkuse bol odkopany,no ja neviem,baby ,ako to riesite?si neviem predstavit ked bude sam v izbe,to budem celu noc za nim behat alebo co?
20. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori ta zkratka je co? já mám OZP - Oborovou pojišťovnu zaměstn.bank a pojišťoven.

srazík máme za sebou,děti ted zalehly,zvládli to kluci dobře,bez řevu z únavičky. bylo fajn,napápli jsme, bohužel Luca s Leou nedojely,Leuška horečkuje. Natálka s Terkou jsou krásný holky, Naty jsem dřív neviděla ,Terku jo,tak mi připadlo jak moooc vyrostla. šikulky. Naty už krásně vykládá a z Tery roste druhá Karolína Kurková,vysoká,dlouhatánský vlásky,no obě holky budou lamačky mužských srdcí :grinning: :grinning:

Jdu do sebe nalít další kafe,páč nemůžu jít spát,přijede mi zase kamarádka,dneska máme pernej den,plný program :sunglasses:
20. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dufam ze ste vela pofotili,nahodte fotos potom :wink:

kristi,tu podprdu poznam,ta je super,mala som aj plavky take,inak mne su vzdy dobre len tie drahe,nehrozi ze podprda za 200,nic mi nesedi :angry:
20. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk, my už jsme taky doma. Tak karolína Kurková, jo? :grinning: Danča si šplhla. :wink: Ale super. Děti všechny blonďaté, jak kdyby měly jednoho tatínka,že? :grinning:
Já si dala kačfo, mrkla na fotky, až bude čas, tak je vložím. a půjdeme asi na chvíli za barák na písek.
20. kvě 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeee, uz jste doma?

tesim se na fotky.

mne prisly ty golfacky, jsou super, akorat jim chybi jedno predni kolecko :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem hnedka volala, a poslou jiny
20. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani - Vojenská zdrav. pojišťovna

kristi - hodíš na madlo kabelku a to vyvážíte :wink: :grinning:

Já dnes vlezla do sekáčku a vybrala jsem tam Káje tílečko a šorťásky na léto :slight_smile:
20. kvě 2009 v 18:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hééééj babizny, kde to vázne, kde jsou fotky? :sunglasses:
20. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme samy doma a ja cekam, ze se dneska zname narodi miminko
20. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my sme boli na stretku,nakoniec sme boli len 4ks,ale aj tak bolo fajn.,len straaasne teplo,teraz je kiko s tatinkom u deda a ja hladam na nete nejaku zabranu na postel,aby sa mi nevytrepal z nej hned,lebo je dost vysoka,uz aj nejake tipy mam,tak uz len vybrat

a co,kamoska uz je v porodnici?
20. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to prave nevim, odpo mela kontrakce po 8, tak asi uz tam jsou nebo brzo pojedou
20. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný večer! :slight_smile:
Tak srazík se myslím vyvedl, bylo to moc bezva! Ráda jsem holky i prcky poznala. :dizzy_face: Jen škoda, že to té Lucce nevyšlo. :unamused: Snad bude Leuška brzo v pořádku.

Přihodila jsem pár fotek. Na "mimiunor" už není místo, tak aspoň ke mě do alba:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2787798&vReferer=
20. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeeeda, to byla blonde party :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jakto ze mate vsichni blondaty detiiiiiiiiiiii
20. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Eriček a Alýsek jsou šikulky a fešáci, stejně jako jejich maminka. :slight_smile: Ještě že je Danča rozlišila tričkama, protože jinak bysme jim asi jménama ani neříkali. :grinning: :grinning: Terinka je kočka veliká, moc jí to slušelo. :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, nějak se to tak sešlo. :slight_smile: Ještě že ta Lucka vlastně nedojela, by nám to Leuška kazila. :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
20. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer :slight_smile:
Dlouho jsem tu nebyla neb jsme byli u kámošky a já byla bez netu. Dovezla jsem si přes tisíc fotek, po třech mazacích kolech jich zbylo asi pět set, ale další mazací kola ještě přijdou :grinning:
Koukala jsem k Luce/akc na fotky z "blond-srazu", moc pěkný :slight_smile: Samý krásný děti a maminky rovněž :dizzy_face: :dizzy_face: Mateřská vám svědčí, děvčata :sunglasses:
Teď jdu péct na zítra, ať má muž neco na cestu neb jede do pracovně do Ostravy. Cestou se staví v OL, kde u tchýně nechá Marky a oba se mi vrátí v pátek. Potřebuju vybalit, vyprat, uklidit a tak, takže ze mě bude na jeden den a noc "jednomatka" :sunglasses:
Jinak se máme fajne, děti rostou, Marky kecá a kecá (nejvíc jí samozřejmě rozumím já :sweat_smile: :sunglasses:) Tak jdu péct, snad ještě nakouknu :confused:
20. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Bejo, deti jsou uzasny, krasny a hrozne si podobny.doufam, ze se mate fajne a ze te zitra Jindra nebude zlobit, at si udelas pekny den a vecer....asi nedokazu ocenit jak klidny zivot vcelku mame s jednim ditkem :grinning:
20. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, krásný srazíkový fotečky, paráda :grinning: :wink:
20. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Beji! :slight_smile:
To je fajn, že ses zase ukázala. Fotečky krásný! :dizzy_face: Oběma prckům to moooc sluší. :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko!

tak po 100 rokoch prva!

fotocky zrazikove krasne,nahodte aj viac ak su :wink:

ja sa chystam k lekarovi,maleho zanesiem segre a vybehnem si pozriet aj nejake sandalky,dufam ze nieco schopne najdem
21. kvě 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Druhááá :slight_smile:

Holky děti jsou boží, takový sraz blonďáčků...a byl i poměr 2:2, dobrý :grinning: Co jste si daly dobrýho?
21. kvě 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku a kde máte vy fotky ze srazíku?
21. kvě 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Béjo zdravím, jakpak se máš? Dojdi častějc na pokec a vyprdni se furt na fotky, to si můžeš udělat pak v důchodu :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne rano, tak ja jedu zkusit reklamovat ten kocarek, myslim,ze mi to ale neuznaji
21. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi nesmíš se nechat :sunglasses:
21. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ono to je napsany, ze roztrzeni se neuznava...svine
21. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek