Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
pitrska
24. bře 2009
Jj to nevim,ale o vikos by melo byt hezky tak uvidime 🙂

Holky neprehlednete me prosim,zda pojedete nekdo do Ikeii dekuji
kristi
24. bře 2009
ja mam vypranou jednu pracku, prevleceny postele a gulas uz se davno vari. Pojedu si koupit barvu na vlasy, at jsem krasna.... 😃 😃 😃

pitrsko, tento tyden mi to nevyjde, mozna pristi
lucija76
24. bře 2009
Lea jednou i vzala batuzek, otevrela hlavni dvere a vysla si frajerka ven...ze pry jde "paapaa"...

S tim miminkem udusenym je to smutne, kdyz jsem to cetla hned jsem si pomyslela, ze se nam to taky mohlo stat pri nejake nemoci, vetsinou sice bereme Leu spat k nam do loznice, ale odpoledne spi vzdy ve svem pokojicku, kdyby zacala z niceho nic zvracet a ja ji neslysela... :-N jako nevim... 😞 tezko posoudit.
pitrska
24. bře 2009
Jakou si kupujes,ja musim taky,ale melir,ja se v ty hnedy nak necitim

kristi,a koupila by si mi neco?byla bys tak hodnaaaaa? x-)
andrea73
24. bře 2009
já je za to neodsuzuju, oni jsou potrestaní dost za to, že přišli o dítě... 😞 , to už si pak musí ujasnit ve svém svědomí, zda mohli udělat něco jinak...

Mára tady dělá bugr jako prase, navíc jsme se museli přestěhovat z toho krásného domečku do studené cimry, páč Mára neustále lezl po dost příkrých schodech a my za ním museli furt chodit a lozit se shora dolů a naopak, tak jsme se rozhodli se přemístit, kvůli jeho bezpečnosti, i když je nám to líto, protože tam se za prvé bezvadně spalo, bylo tam teplo a byl tam krb 🙂
kristi
24. bře 2009
jdu si koupit tu novou 10minutovou, jeste nevim...

pitrsko, pokusim se, pisni mi to do IP
mori
24. bře 2009
andrej - sem nějak přehlídla ... kde jste?
mori
24. bře 2009
ježiš tady zas hustě chumelí :-o
daniellka
24. bře 2009
baby hlavně ten sníh neposílejte k nám!! ]-( 😎 tady svítí slunko akorát fučí silnej vítr,jinak jaro 😃 ,ale určo to k nám dojde.
v noci byla pěkná sibérka,o bouřce nevím, ale ty rany do okna si pamatuju 🙂

s tím dítětem to je fakt hrozný,taky by se mi to mohlo stát,kluci maj svůj pokoj. ale zase když zvracel erik,tak jsem automaticky šla spát k nim,nenechala bych ho samotnýho..no jo,on nějakej doktor říká,že se dítě určitě zvratkama neudusí,ale vemte si,kolik bylo tragédií,u opilců,co se udusili vlastními zvratky.. nebo ten Saudek,už snad přes rok je v komatu,dusil se zvratkama opilej a ted rodina neví,jestli odpojit z přístrojů nebo nechat "žít",nefunguje mu prý na stopro mozek 😞
pitrska
24. bře 2009
To je hrozny,takovych pripadu znam taky hodne,a vetsinou u opilcu u ditete ne,mala jednou zvracela kdyz mela zadni rymu,tak spala semnou a Jara sel do obyvaku,taky bych ji nenechala,ale zase buh vi jak to bylo,urcite by to neudelali schvalne,to je osud,sice blbej,ale je asi bych si prala abych se udusila taky :-|
akcul
24. bře 2009
Ahojky! 🙂
Byla jsem dopoledne s manžou ve Vyškově v nemocnici. Byl na koloskopii, protože půjde na operaci s hemerošama. :-| Si teda užil, chudák. 😞 Před chvilkou jsme dorazili, koupili jsme po cestě jen gril. kuřátko, takže teď vařím rýži a půjdeme se konečně nadlábnout. :-p 😃 Odpo se pak staví těhu kámoška, tak snad vás dočtu k večeru.
draga
24. bře 2009
akcul chudák manža tak ho pozdravuj...to vyšetření asi nic moc...kdysi jsme chodila s jedním klukem taky měl problémy...a ten to těžce nesl (myslím to vyšetření)
kristi
24. bře 2009
Akcul, to je nemile, ale pomuze to. Roba taky byl, asi 6 let zpatky, od te doby klid a pohoda....

jako, co nechapu je toto
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/164662-...

proc, kdyz dela tak nebezpecnej sport, proc se nepojisti??? chudak rodina...
akcul
24. bře 2009
Díky, holky. No já taky doufám, že pak bude mít klid. Říkali mu, že takhle velký hemeroidy ještě neviděli. 8-(
kristi
24. bře 2009
jezisku, to je des....ale urcite to pak bude lepsi. Auuuu
akcul
24. bře 2009
Ježiši, tady je snad konec světa!!! :-o :-o :-o
draga
24. bře 2009
akcul tak to asi viděli málo, jedna maminka od mojí kamarádky je prej měla jako květáky :-o
kristi
24. bře 2009
ty voe, a z ceho to jako vlastne je??
akcul
24. bře 2009
Ty brďo, Dragi, tak to je taky mazec. =-)
sakura77
24. bře 2009
ahojte!
aj u nas je naprd,chvilu je pekne,potom sa zamraci,potom prsi,o chvilu zas snezi-no cisty blazninec :-S

mori,taku nejaku postel som aj ja rozmyslala,uz je nacase kika vystahovat zo spalne-aj ked teraz uz spava dobre,takze mi vobec nevadi ze tam je,ale uz je velky na to ,noo-a aspon pol roka by som postielku nechcela vidiet-kedze ju zas budem musiet vytiahnut :-N

ja som dneska dostala chut na fazulovu polievku,upiekla som klobasy,bola na nakup,u kamosky na kavu,umyla tri okna a teraz uz konecne vegetim pri kavicke(bezkofeinovej 😞 )
daniellka
24. bře 2009
to počásko je fakt velká trága! já vůbec nevím jestli mám jít s nima ven,aby nás zas nechytl lijavec,nemusíme hned zase onemocnět.¨

saku - ty mamčo,ty seš teda pilňačka! a víš co se mi teed stalo? dočítám tvůj příspěvek a jak jsem psala první větu,tak jsem napsala nemusíme hned otěhotnět místo onemocnět 😃 😃 vidíš,já jsem z toho tvýho těhu úplně unešená 😃 hele a proč kafe bezkofeinu?? to je v těhu jedno přece :-N
sakura77
24. bře 2009
myslis?vraj by sa nemalo moc,pri kikovi som pila-a takto to dopadlo,hyperaktivny desne 😃 tak mam obavy ci to nie je z toho :-N

kristianko uz je veru soplavy a mna to chyta tiez :-S
lienkal
24. bře 2009
v těhu se snad nemá být kafe?
kristi
24. bře 2009
no, kofein vseobecne zvysuje tlak, ktery je v tehu uz dost casto vyssi i bez kafe, takze by tolik kofeinu byt nemelo, ovsem 1-2 denne se muzou
sakura77
24. bře 2009
no,tak ja mam tlak nizky,v tehu este vic,takze potom teda asi mozem,co? 🙂 😉
kristi
24. bře 2009
muzes, MOni....nicemu to nevadi
pitrska
24. bře 2009
Monco muzes dve,ja mela to samy ,tlak mam nizkej porad a v tehu este horsi a kavu jsme mohla,pry se kofejn pres placentu nedostane po dvou kafickach ne,ja kavu nepiju,a doktor mi ji naridil v tehu 😉
lienkal
24. bře 2009
co? a já jsem se takhle ochuzovala o mojí obrovskou radost v životě, dobrou kávu =-)
sakura77
24. bře 2009
leni 😃 😃
kristi
24. bře 2009
tak mam barvu na hlave, vsechnu praci udelanou a cumim na ty debily ve vlade, co tam zase kecaji za nesmysly 😕