Františkovy Lázně nebo Klimkovice?

vvercatkoo
30. čer 2016

Ahoj holky, právě jdu od doktora a napsal lázně, tak do měsíce, že bych mohla jet. Mam se rozhodnout kam. Jedete taky někdo a nebo máte zkušenosti? Diky

kratka23
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mimco
30. čer 2016

rozhodně Františkovy

leninac
1. črc 2016

já jedu v srpnu do Frankovek, už se moc těším

vvercatkoo
autor
1. črc 2016

@leninac jak dlouho jsi čekala? Já to včera zanesla na pojišťovnu

samaber
1. črc 2016

Fr díky nim jsem další měsíc už byla tehu

micinkapraha
8. črc 2016

Rozhodně Frantovky, tam se na to zaměřovali po staletí 😉
Jestli můžu poradit, zkus hotel Pawlik, budeš pak mít vše pod jednou střechou a je to asi jeden z nejlepších hotelů, v rámci ubytování máš i neomezený vstup do bazénu 😉

beru22
8. črc 2016

Taky rozhodne doporucuji Františky, i kdyz jsrm tehdy mela Klimkovice skoro za domem, Frantisky jsou legendarni v peci o zeny. Ja tam jela na mesic po odstraněni vajecniku a hned potom se nam zadarilo miminko. Hned bych tam jela zas se nechat hyckat.

vvercatkoo
autor
8. črc 2016

Zatím čekám na rozhodnutí, kde to bude

lenusaak
8. črc 2016

Za mě také rozhodbě Františkovy 🙂

frufrunka
8. črc 2016

@vvercatkoo Taky jsem to před pár lety zvažovala, kam jet. Jely jsme s kámoškou, vzdálenost nám byla celkem fuk a pak to padlo na Františkovy. Hlavně kvůli tomu, že jsme se obě po operacích a chemoterapiích dávaly dohromady psychicky a lázeňské město s vínkem, kavárnami a možnosti někam po večerech vypadnout, nás moc lákaly. Co jsem slyšela o Klimkovicích, je to uzavřený komplex trochu mimo civilizaci, sice všechno po ruce (ve Frantových se musí chodit po městě na jednotlivé procedury), ale jinak možnosti ostatního vyžití dost omezené. Tak jsme jely do Frantovek - obě s diagnózou definitnví neplodnost, bylo to na podzim 2010. Lehce ovíněné jsme tam chodily osahávat Frantíka, obě tam přibraly asi 5 kg (je to těžká luxusní výkrmna) a výsledek? Já od té doby 2 děti, kamarádka tři (dvojčata a jedno sólo). Takže za mě Frantovky - opravdu to má hodně do sebe, je to balzám na fyzično i psychično a obojí je strašně důležité... 🙂

vvercatkoo
autor
9. črc 2016

@frufrunka já chci jet do František, ale čekám, co pojišťovna. Mám je psané jako první. Klimkovice znám, pocházím z OV.

vvercatkoo
autor
9. črc 2016

Holky až mi to dojde od pojišťovny, že to mám schválené, pořídíte mi, jestli jste tam psali a kdy ohledně ubytování a jak to funguje?

frufrunka
9. črc 2016

@vvercatkoo Já jsem si tam zavolala a domluvila se s paní, ona mi už pak řekla, co a jak. Mohla jsem si vybrat, ve kterém domě chci bydlet, datum nástupu i spolubydlící... 🙂 Myslím, že jsem pak nějaký závazný papír posílala, ale až po domluvě, kdy už jsem věděla co a jak...

vvercatkoo
autor
10. črc 2016

@frufrunka a tos tam volala před vyjádřením pojišťovny nebo až ti došel z pojišťovny dopis?

frufrunka
10. črc 2016

@vvercatkoo Až když mi přišel dopis z pojišťovny, když jsem to měla potvrzené... 🙂

vvercatkoo
autor
10. črc 2016

@frufrunka díky, až mi dojde, tak se ještě ozvu o radu, co a jak

janap777
4. srp 2016

Ahoj, kdyby jste některá chtěla mám poukaz na 1000,- slevu. Je pro člověka který jede poprvé. Lze použít např. na doplatek za ubytování 🙂 Jinak jsem se před měsícem z FL vrátila a bylo to úžasné.

suzettew
16. srp 2016

Holky, jaké jsou podmínky pro lázně?

fmt
12. zář 2016

ahoj určitě DO Františkových lázní 🙂 já tam byla minulý rok a ted jedu zase 🙂)) a je tam krásně, mám ještě slevový kupon na 1000Kč pro nově ubytované, platný do konce tohoto roku, tak můžu poslat.

deluska
25. říj 2016

Ahojte, rada se přidám do diskuze, jedu do FL v listopadu, moc by mi pomohl slevovy poukaz na 1000kč na doplatek do lázní, jedu poprvé. Fmt a janap777 ho nabízejí - holky pokud je stale k dispozici mohla byste mi ho některá poslat? Moc moc diky

janap777
25. říj 2016

@deluska Ahoj, slevový poukaz na 1000 Kč ještě mám, napiš mi prosím do soukromé zprávy (ikona obálky nahoře) svou adresu a já zítra odešlu 😉

deluska
25. říj 2016

@janap777 ahoj, diky moc za rychlou odpověď a kuponek.
Poslala jsem ti do soukromé zprávy snad dobre? 🙂

janap777
25. říj 2016

@deluska odpověděla jsi správně 😉

janap777
6. lis 2016

Hezky si to užij.

deluska
6. lis 2016

Díky a měj se moc hezky 🌞

deluska
6. lis 2016

Holky, nevzpomněla byste si některá od kolika do kolika hodin jsou snídaně a hl. obědy a večeře přímo v Pawlíku. Ráda bych si koupila vlak do K. Varů, tak ať to trošku pokud možno přizpůsobím. Díky 🍀

evulilinecka
23. kvě 2017

Prosim mohl by me nekdo napsat kolik je doplatek za lazne pres pojistovnu ve Frantiskach treba v tom Pawliku?