• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Františkovy Lázně v říjnu 2013 a na jaře 2014, jedete?

Ahoj jedu do lázní v říjnu 2013 a znovu na jaře 2014. Nejedete také někdo abych tam nebyla sama. Jedu poněkolikáté takže můžu i poradit co a jak . :slight_smile:
8. říj 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak se ti to podarilo jezdit takhle casto :wink: ? nebo mozna jezdis jako samoplatce vid :sunglasses: .
9. říj 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@superiorjana Ahojky, my jezdíme do František na prodloužené víkendy, máme to kousek. Přeji pohodový a relaxační pobyt! Františkovy lázně jsou naprosto dokonalé. Všem moc doporučuji! Snad nejhezčí lázně, jaké jsem kdy viděla :slight_smile:
9. říj 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tam byla pred 2lety na mesic na leceni. a mam fakt kraaasny vzpominky. moc se mi tam libilo i pres stesk po manzelovi :sunglasses:
9. říj 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@superiorjana Já už se tu na Tebe těším. Pro dnešek mám procedury hotové a teď sedím sama na pokoji a přemýšlím co dál. Nějak na mě padly chmury a nemám moc náladu jít sama někam.
Pokud se tady objeví někdo, kdo už tu je, tak dejte vědět :slight_smile:
9. říj 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
na chmury je nejlepsi cukrarna!! marketka nebo 3lilie to jisti :wink: . uzivej
9. říj 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já právě moc nemám náladu někam jít sama, ale asi vyrazím, vezmu knížku a třeba tam potkám někoho stejně "nadšeného" jako já :D
9. říj 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tri.niti neboj v neděli jsem tam jak na koni :slight_smile: Jinak jezdím jako samoplátce :frowning2: Ale doufám, že to konečně zabere. Už se těším na parádní relax
9. říj 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem včera vyrazila s knížkou do cukrárny Markétka, mimochodem fakt výborná cukrárna. A asi po 15 minutách si ke mě přisedly dvě německé postarší dámy. Si tady připadám fakt jak v sanatoriu :D Dneska prší, tak je mi už od rána smutno po manželovi. Ale procedury jsou fajn, chodím šmudlat Františka, tak doufám že to všechno povede ke šťastnému konci.
10. říj 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tri.niti urcite to povede ke stastnymu konci :slight_smile: brezen 2010 sem smudlala frantiska a unor 2011 sem rodila :grinning: hned bych se tam vratila na masaze a perlickovy vany :dizzy_face:
10. říj 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak doufám, že se František konečně usměje i na mě.
10. říj 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak uz jsem v laznich tak snad bude dobra parta
13. říj 2013 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak zatím jsme tu 3 a v neděli dorazí další 2 tak to už bude pořádná parta :slight_smile:
15. říj 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ani pro samé lázně nestíhám chodit na net. Je tu moc krásně :slight_smile:
18. říj 2013 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@superiorjana ahojky a kdy jedes ted na jare?
20. únor 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jedu v druhé půlce května
23. únor 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: . 13. března nastupuju na laparo operaci myomu a dvojitý cysty, a jak tady tak pročítám diskuze, tak mě napadlo si po rekonvalescenci taky o lázně zažádat. Tak jestli by vám to nevadilo, chtěla bych se zeptat. Je mi 32, děti nemam. Myslíte, že bych v tomto případě mohla mít nárok na komplexní lázně? Dneska při předoperačnim vyšetření jsem se ptala obvoďačky a ta se moc netvářila, že jsou teda jako hodně opatrný, že moc nechtěj posílat. Tak kdy bych na to nárok podle ní jako měla mít? Ona tam naproti mě sedí s těhotenským bříškem a já v tuhle chvíli nevim, jestli vůbec mimi mít můžu :unamused: . A to, co prožíváte vy tady, si vůbec neumim představit. Díky za odpovědi, Iveta :slight_smile: .
3. bře 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, já si myslím že na lázně máš určitě nárok. Já jsem je dostala po laparce a to bylo jen po kontrole průchodnosti. Někdy je to s doktory dost náročné, ale vytrvej a určitě si ti bude ve FL líbit a pomůžou ti.
17. bře 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj nejedete někdo v květnu, že by jsme měli fajn partu a nebyly tam každá sama?
29. bře 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli mi to vyjde, chtěla bych jet taky v květnu, tak to by bylo fajn, kdyby jsme se tam sešli :slight_smile: .
29. bře 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mam zamluvený lázně od 11. května v Radbůze, no ještě aby mi to taky schválili :unamused: . Nemáte někdo s Radbůzou zkušenosti ? Díky za info :slight_smile:. A jedete někdo v tomto termínu ?
3. dub 2014 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, tak já jedu od 18.5. a na Radbuze jsem byla už 3 x. Tak písni a dám ti vědět co a jak.
7. dub 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek