Františkovy Lázně v říjnu 2013 a na jaře 2014, jedete?

Ahoj jedu do lázní v říjnu 2013 a znovu na jaře 2014. Nejedete také někdo abych tam nebyla sama. Jedu poněkolikáté takže můžu i poradit co a jak . 🙂
barce
9. říj 2013
jak se ti to podarilo jezdit takhle casto 😉 ? nebo mozna jezdis jako samoplatce vid 😎 .
batusi
9. říj 2013
@superiorjana Ahojky, my jezdíme do František na prodloužené víkendy, máme to kousek. Přeji pohodový a relaxační pobyt! Františkovy lázně jsou naprosto dokonalé. Všem moc doporučuji! Snad nejhezčí lázně, jaké jsem kdy viděla 🙂
barce
9. říj 2013
ja tam byla pred 2lety na mesic na leceni. a mam fakt kraaasny vzpominky. moc se mi tam libilo i pres stesk po manzelovi 😎
tri.niti
9. říj 2013
@superiorjana Já už se tu na Tebe těším. Pro dnešek mám procedury hotové a teď sedím sama na pokoji a přemýšlím co dál. Nějak na mě padly chmury a nemám moc náladu jít sama někam.
Pokud se tady objeví někdo, kdo už tu je, tak dejte vědět 🙂
barce
9. říj 2013
na chmury je nejlepsi cukrarna!! marketka nebo 3lilie to jisti 😉 . uzivej
tri.niti
9. říj 2013
No já právě moc nemám náladu někam jít sama, ale asi vyrazím, vezmu knížku a třeba tam potkám někoho stejně "nadšeného" jako já 😃
superiorjanaautor
9. říj 2013
tri.niti neboj v neděli jsem tam jak na koni 🙂 Jinak jezdím jako samoplátce 😞 Ale doufám, že to konečně zabere. Už se těším na parádní relax
tri.niti
10. říj 2013
Tak jsem včera vyrazila s knížkou do cukrárny Markétka, mimochodem fakt výborná cukrárna. A asi po 15 minutách si ke mě přisedly dvě německé postarší dámy. Si tady připadám fakt jak v sanatoriu 😃 Dneska prší, tak je mi už od rána smutno po manželovi. Ale procedury jsou fajn, chodím šmudlat Františka, tak doufám že to všechno povede ke šťastnému konci.
aneta0707
10. říj 2013
@tri.niti urcite to povede ke stastnymu konci 🙂 brezen 2010 sem smudlala frantiska a unor 2011 sem rodila 😃 hned bych se tam vratila na masaze a perlickovy vany x-)
superiorjanaautor
10. říj 2013
Tak doufám, že se František konečně usměje i na mě.
superiorjanaautor
13. říj 2013
tak uz jsem v laznich tak snad bude dobra parta
superiorjanaautor
15. říj 2013
Tak zatím jsme tu 3 a v neděli dorazí další 2 tak to už bude pořádná parta 🙂
superiorjanaautor
18. říj 2013
Tak ani pro samé lázně nestíhám chodit na net. Je tu moc krásně 🙂
vrk
20. únor 2014
@superiorjana ahojky a kdy jedes ted na jare?
superiorjanaautor
23. únor 2014
Já jedu v druhé půlce května
ivi131
3. bře 2014
Ahoj holky 🙂 . 13. března nastupuju na laparo operaci myomu a dvojitý cysty, a jak tady tak pročítám diskuze, tak mě napadlo si po rekonvalescenci taky o lázně zažádat. Tak jestli by vám to nevadilo, chtěla bych se zeptat. Je mi 32, děti nemam. Myslíte, že bych v tomto případě mohla mít nárok na komplexní lázně? Dneska při předoperačnim vyšetření jsem se ptala obvoďačky a ta se moc netvářila, že jsou teda jako hodně opatrný, že moc nechtěj posílat. Tak kdy bych na to nárok podle ní jako měla mít? Ona tam naproti mě sedí s těhotenským bříškem a já v tuhle chvíli nevim, jestli vůbec mimi mít můžu :-| . A to, co prožíváte vy tady, si vůbec neumim představit. Díky za odpovědi, Iveta 🙂 .
superiorjanaautor
17. bře 2014
Ahoj, já si myslím že na lázně máš určitě nárok. Já jsem je dostala po laparce a to bylo jen po kontrole průchodnosti. Někdy je to s doktory dost náročné, ale vytrvej a určitě si ti bude ve FL líbit a pomůžou ti.
superiorjanaautor
29. bře 2014
Ahoj nejedete někdo v květnu, že by jsme měli fajn partu a nebyly tam každá sama?
ivi131
29. bře 2014
Jestli mi to vyjde, chtěla bych jet taky v květnu, tak to by bylo fajn, kdyby jsme se tam sešli 🙂 .
ivi131
3. dub 2014
Ahoj holky, tak mam zamluvený lázně od 11. května v Radbůze, no ještě aby mi to taky schválili :-| . Nemáte někdo s Radbůzou zkušenosti ? Díky za info 🙂. A jedete někdo v tomto termínu ?
superiorjanaautor
7. dub 2014
Ahoj, tak já jedu od 18.5. a na Radbuze jsem byla už 3 x. Tak písni a dám ti vědět co a jak.

Začni psát odpověď...

Odešli