• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Františkovy Lázně v září 2014, plánujete?

Ahoj holky, plánujete někdo lázně?
16. črc 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, kdy pojedeš do Františkových lázní? Už máš termín? Pojedeš tam poprvé?
24. črc 2014 ve 22:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simvej
@coralin Ahoj holky, tak já se chci dneska teprve zeptat Dr. na variantu lázní, ale nevím jak dlouho trvá papírování atd...
25. črc 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bibianca Ahoj, vyřizování lázní trvá tak 2-3 týdny. Nejdřív si zajdi za svým gynekologem, aby ti napsal doporučení na lázně. Důležitý je, aby ti v doporučení napsal číslo diagnózy a indikaci. Mě to tam jednou zapomněl napsat a musela jsem se kvůli tomu znova vracet. S tímhle doporučením pak zajdeš za svým praktickým lékařem, který ti vystaví návrh na lázně, který podepisuje a dává razítko jenom on nikoli gynekolog (taky mě jednou zbytečně za ním hnali). Vyplněný návrh na lázně pak osobně zaneseš na podatelnu svoji pojišťovny. Je lepší tam zajít osobně, i když to může doktorka poslat poštou. Kdybys měla pojišťovnu 211, tak ti můžu poradit, kam přímo jít. Pak má pojišťovna 14 dní na to, aby lázně schválila nebo zamítla. To ti přijde od ní doporučeně domů poštou. Schválený návrh na lázně posílá pojišťovna do lázní. Lázně tě pak vyzvou, kdy máš nastoupit. Předpokládám, že jedeš do Františkových lázní. Jestli už víš, kdy bys tam chtěla a mohla jet, tak ti doporučuju si už teď rezervovat termín na info@frantiskovylazne.cz nebo telefonicky 359 604 504. Je jedno, že tam ještě nemají tvůj návrh na lázně. Je to nezávazná předběžná rezervace. Kdyby se náhodou stalo, že nakonec ti lázně neschválí a nejela bys tam, tak tu rezervaci můžeš zrušit a nic se neděje. Je dobrý je upozornit, že jim návrh na lázně přijde třeba do měsíce. Ve Frantovkách mají většinou dost plno a pak by se ti mohlo stát, že bys nesehnala ubytování na komplexní lázně bez doplatku nebo kam bys zrovna chtěla. Jestli pojedeš do lázní poprvé, tak bych ti chtěla nabídnout slevový kupon na ubytování v hodnotě kč 1000,-, který můžeš uplatnit na poplatek za ubytování. I když bys jela na komplexní lázně bez doplatku, tak si můžeš vybrat lepší pokoj s doplatkem nebo třeba jednolůžák a použít tenhle slevový kupón, že bys nic neplatila nebo jen minimální částku. Pokud bys o něj měla zájem, tak mi prosím dej vědět na tel. 732 142 430 (dám ti ho zadarmo, protože já vlastně budu mít od lázní taky pak slevu na další případný pobyt). Podmínkou je, že jedeš do Frantovek poprvé a na delší pobyt než týden. Koukni na web Lazně Františkovy lázně a.s. Hotely se *** mají zadarmo vstup do Aquafora ve všední dny, což ** hotely třeba nemají. Kdybys chtěla další info o lázních, tak ráda poradím. Já byla ve FL 3x. Tak ať ti to dobře dopadne.
26. črc 2014 ve 21:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@simvej Ahoj, už to tam znám a mám Františkovky ráda. Byla jsem tam loni. Jedu 21.9. dřív neměli volnej hotel. Ještě to sice nemám schválený, ale doktoři říkali, že to schválí, po tom co se nám stalo a že se bát nemám. Ty jedeš kdy?
27. črc 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bibianca Ahoj, mají na to 30 dní, ale pokud si uděláš rezervaci hotelu ještě před tím, než se to schválí dá se to popohnat.
27. črc 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji za doporučení. Bohužel můj gyndr. mi v pátek řekl, že nárok na křížkové lázně nemám a mít nebudu... takže tak.. Zkusím se zeptat na kontrole ve FN Brno Bohunice a uvidím...
28. črc 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Ahoj, já jedu 16.11., už mám rezervovaný termín. Je to tentokrát na pohybovou diagnózu se zádama a jedu na příspěvkové. Já jsem letos už ve Frantovkách byla v květnu po gynekologické operaci na komplexni. Bydlela jsem na Adleru. Mají tam hotové nové balneo a pokud ti to nenačasují jinam, tak máš možnost chodit na vaginální irigace, uhličité koupele a slatinné zábaly bez tampónu tam v Adleru. Taky už tam teče pramen Nový Kostelní. Ty jedeš do Adlera? Já budu v listopadu ubytovaná na Belvederu v zadní části. Neznáš to tam? Jinak ve FL jsem byla už 3x Je to tam moc hezký a hodně mi pomohli. Přeju, ať ti lázně bez problémů schválí.
29. črc 2014 v 16:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bibianca Tak to je mi líto, že ti nechtějí schválit komplexní. Ale někdy doktoři úplně přesně neví a je dobré se poptat i jiných doktorů. Taky se to kolikrát dá napsat na trochu jinou diagnózu a schválí to. Přeju hodně úspěchů ve vyřizování. A kdyby ses přesto rozhodla jet na příspěvkové a jedeš tam poprvé, tak ti můžu poslat ten slevový kupón na ubytování v hodnotě kč 1000,-, Ale sama vím, teď podle sebe, že ty příspěvkové lázně jsou docela drahé. Kdybych nemusela akutně řešit nějaké problémy se zádama, tak tam nejedu.
29. črc 2014 v 16:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nejedete někdo nebo nevíte o někom, kdo jede poprvé letos v létě nebo na podzim do Františkových lázní? Nepodařilo se mi zatím udat slevový kupón na ubytování kč 1000,- Ráda někoho obdaruju, kdo to využije :slight_smile:
29. črc 2014 v 16:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bibianca Ahoj a mohu se tě zeptat na co jsi je měla mít? Oni mě loni taky dost odpálkovali a hodně záleží na podpoře doktora, jestli chodíš do caru tak by ti je mohli napsat tam a gyndaře pak nepotřebuješ. Někdy je to hodně i o jejich ochotě. Já to loni taky skoro vzdala, protože mi nejdřív všichni řekli, že ne a pak to najednou šlo a stačila jedna věta.
29. črc 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simvej No, nenechám se odbít zítra jedu do nemocnice, kde mi dělali 3. revizi pro výsledky histologie a na nějaké doplnující odběry. Pořád se Při té příležitosti se zeptám na lázně a na další postup léčby. Mám z toho strach. Chci aby mě pořádně vyšetřili a došly na příčinu opakovaných abortů.
@coralin
30. črc 2014 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bibianca Ahoj, a dělali Ti imunologii?
Když jdeš do špitálu, tak jim řekni tam, ať Ti napíšou doporučení na lázně. Mně přišel dneska dopis, že to schválili. Pokud budeš mít doporučení z nemocnice, tak už gyndu nepotřebuješ. Snad....
31. črc 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bibianca Ahoj, jak jsi dopadla s lázněma? Napsal ti je doktor, pojedeš do Frantovek?
24. srp 2014 v 10:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin
@coralin Ahoj holky, já jedu do lázní poprvé 16.11.2014 ........kdopak jede taky? Ať nás je víc :slight_smile:...hotel Adler
11. říj 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacaba97 Ahoj, to já už budu doma, je to tu skvělé. Jsem v lázních, ale zítra odjíždím. Dnes máme rozlučkový večer.. rychle to tu utíká
11. říj 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já měla taky 3 potraty po ivf a nakonec jsem donutila doktora udělat vyšetření spermflow manželovi a přišlo se na chybu u něj i přesto, že měl normospermiogram. Takže embria byla špatná a moje tělo to cca v 7 týdnu vypudilo. Takže jsem odjelavdo Frankovek, ať se tělo vzpamatuje, po 3 potratech mám na ně nárok a je to tady super!!! Neskutečný relax a super holky. Doporučuji Adler! Je tady hodně holek. Kbyby někdo chtěl mám poukaz na slevu 1000Kč na ubytování.
12. únor 2015 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím kdo vám napsal doporučení na lázně?
13. únor 2015 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulda3 doktor z CARU, ale nabídl se mi i gyndař :slight_smile:
10. bře 2015 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milena2208 ahoj doufám že nevadí že se ptám, o lázních totiž taky uvažuji, jsem po třetím potratu po IVF a vypadá to že moje tělo taky odmítá embrya kolem 7tt, za prvé jestli ti ty lázně pomohly a za druhé jestli je nějaké řešení ohledně dalšího těhotenství, na genetiku a imunologii jsme teprve objednaný. moc děkuju :slight_smile:
1. dub 2015 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@victoireux Ahoj :slight_smile: , je ještě brzo na to, abych řekla jestli mi lázně pomohly. Šla jsem po lázních na poslední Ket (měla jsem tam poslední 2 embria) a ano, jsem těhotná, ale jsem v 6 týdnu a čekáme i s doktorem, jak to dopadne, jestli zase potratím a nebo jestli se tam našlo aspoň jedno dobré embrio, které bylo oplodněno dobrou spermií a né tou špatnou. Čeká nás těžké období strachu a každý den se bojím toho, že o to přijdu.To teď prostě ukáže čas.Já jsem donutila doktora, aby mi po 3 potratu udělal vyšetření snad na vše ( toxoplasmoza, celiakie, leidenská nemoc atd.). Mám už dítě z předchozího manželství a vše bylo v pohodě a nemám žádné problémy, ani s ovulací, záněty atd.. Takže jsem začala mít potom, co mi vše vyšlo ok podezření na manžela, který nemá žádného potomka :cry: . A taky se mi to potvrdilo :cry: :cry: :cry: ,jen je škoda, že to neudělají chlapům hned na začátku, klidně bych to zaplatila,ale já nemusela mít 3 potraty, trpět bolestma a hlavně duševně a taky finančně!!!!!!! Být tebou, tak mu nechám udělat vyšetření na: DNA fragmentace spermií, vitalitu a integritu akrozomu. My to máme špatné ze 48 %. Takže to znamená, že naše embria byla oplodněná těma špatnýma a bužel to je i důvod, proč jsem neotěhotněla přirozeně a proč když už otěhotním uměle, tak to vypudím. Je tam pořád šance, že se to může podařit i přirozeně, ale je to 50/50. Pořád má 52% spermií ok :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Teď si musím píchat Fraxiparine každý den a beru utrogestan nebo Duphaston a pořád chodím na kontroly. Srdíčko je potvrzeno, ale bojím se, aby to nezamlklo :cry: . Do lázní určitě jeť !!!!!!!!! Frankovky jsou úžasné, hlavně na duši a na tělo taky. Já bych tam jela zas a klidně 10 x :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nebudeš litovat a vzpomínat na ně budeš hodně dlouho :grinning:
1. dub 2015 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@victoireux jo a ještě jsem chtěla dodat, že si myslím, že tento problém má spousta chlapů s normospermiogramem a ani o tom třeba neví, protože každý hned neletí na umělé a nebo to vyšetření doktoři nedělají ani po 2 potratech a u mě ani po 3, kdybych si o to neřekla. Udělají jen klasický spremiogram a hotovo. Myslím, že se to může týkat i lidí, co už spolu mají dítě, jen jim to poprvé prostě vyšlo a u druhého už to nejde. :cry: :cry:
1. dub 2015 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milena2208 ty máš takovu pravdu, napsala jsem IP :wink:
1. dub 2015 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, vy co jste v laznich byly, nevite nahodou, zda je ve Frantiskovych laznich i psycholog?
10. dub 2015 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte prosím, zda bych mohla mít nárok na lázně, když už jedno dítko mám a teď jsem po 3 potratech? Jeden zjištěn ve 12. týdnu a další dva v 5. týdnu. Ty brzké můj doktor neakceptuje jako potraty, že ještě nebylo nic vidět na UTZ. Ale v krvi HCG bylo, takže tzv. biochemické těhu. Díky moc za rady a přeju vám všem hodně štěstí.
@bibianca @milena2208 @simvej
10. dub 2015 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já měla to stejné a dostala jsem je. Musí ti tam doktor napsat i o těch biochem.těhu, prostě vše.
10. dub 2015 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jedete někdo v červnu do Františkových lázní ?
1. dub 2016 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek