• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hladám kamarátku z Kralup a okolia

14. září 2016 
ahoj, volam sa zuzka a aj napriek tomu,ze som v CR uz 10rokov a mam tu nejake zazemie...aj cez to obcas prezivam obdobie,ked mi je smutno.Mam dcerku,ktora ma 2 rocky a 8mes.je to moje stasticko.Rada by som si nasla kamaratku/ kamaratky bez rozdielu veku,bezdetnu,alebo aj maminku s dietatkom ci detickami,s niekym s kym by som sa mohla porozpravat, navstivit sa...ist niekam na vylet,na prechadzku a tak...ak si aj ty obcas sama,alebo by si si rada nasla kamaratku na sprijemnenie dni,ci kamaratov pre deti...napis,ozvi sa...budem sa tesit. My byvame blizko Kralup nad Vltavou. Uz teraz sa tesim.Zuzka :slight_smile:
20. říj 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulik ahoj Zuzko jmenuji se Iva a jsem v Kralupech nova :slight_smile: mám 2,4 měsíčního syna a taky uz nás moc nebaví chodit pořád sami ven a na procházky. Tak kdyby si měla zájem moc rádi se sejdeme :slight_smile: jsem spíše na mailu a ten je ivankad1@ gmail.com budeme se těšit Ivca a Michal :slight_smile:
26. říj 2012 ve 22:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzko a Ivčo.My bydlíme s dcerou ve Všestudech u Veltrus.Bydlíme tu už 2,5 roku a nikoho tu neznáme.Také bych se ráda připojila zda nebudete proti.
27. říj 2012 ve 20:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela022 Ahojky Miso no jasnacka já neznám vůbec nikoho :slight_smile: my jsme přímo z Kralup jak je to k Vám daleko nebo kudy? Alespoň směr :slight_smile:
27. říj 2012 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Zuzko i ostatní maminky....jmenu ji se Michala mám dvě děcka, Michálka tomubude za chvilku už 9let a Viku té budou na jaře 2roky.\Nedávno jsme se přestěhovali kousíček od Velvar do malé vesničky Budihostice...do \Kralup to máme kousek a tak budu ráda když tady najdu kamarádky.
27. říj 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No k nám je to kousek směr Mělník pak na Neratovice.Bydlíme kousek od Veltruského zámku.
27. říj 2012 ve 22:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Míšo tak to máš doma asi dost veselo a ještě plánujete třetí? To už se dnes moc nevidí.Spíš tak max.2děti.Docela tě obdivuji.To my zatím nemáme v plánu ani druhé.Bydlíme u rodičů přítele tak nemáme moc místa ani tak.
27. říj 2012 ve 22:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Miško na Veltrusský zámek se chystáme na jaře na výlet:slight_smile: Třeťátko plánujeme, hlavně manžel, ale zatím se to nedaří...uvidíme jak to vůbec bude. On by manžel chtěl ještě pokračovatele rodu, protože Michálek je z mého předchozího vztahu. S tím bydlením je to na prd asi všude, my jsme si teď koupili domeček, ale sežere ještě dost peněz na úpravy a opravy abyto bylo podle našich představ. Takže uvidíme jestlito momčo vyjde nebo ho odložíme. Ale zase si říkám, že bych nechtěla mít mimčo v 35letech. Byl by to zase pro děti věkový rozdíl, už jen to že jsou MÍŠA a Vika o 7let, a já si nejsem jistá že bych v 50letech zvládala mít doma puboše.
28. říj 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Míšo a Míšo.. už jsem si to našla na mapě.. :slight_smile: tak to je opravdu kousek... my máme více méně čas odpoledne kdykoliv.. tak stačí říci a můžeme dát nějaký srazík.. :slight_smile: dětí máme +,- stejně staré tak to bude fajn. :wink:
28. říj 2012 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Ivanko :slight_smile:
sraz určitě můžeme udělat |:slight_smile: třeba někde u kávičky.....co třeba nějak MC jestli je v Kralupech? Já jsem koukala tak jedno je ve Velvarech ale ještě netušímjaké to tam je....nebyal čas am zajít a pozjišťovat. Jinak odpoledne můžu taky pokud tedy nemá Míša trenink fotbalu :slight_smile:
28. říj 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mvkoty Ahojky Míšo... no MC tady není ale je tu taková hernička.. :slight_smile: tak klidně můžeme... no řekni si spíš tedy ty podle tréninku.. my nemáme nic...odpoledne spíš dopoledne.. :slight_smile: můžeme zkusit Kralupy a pak i klidně k Vám :slight_smile:
28. říj 2012 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivankad1 Já koukala teď na netu na nějaké AZcentrum to by nemuselo být špatné.....teď je Vika nemocná ale jak bude zdravá tak můžeme něco podniknout :slight_smile: a dopoledne můžu taky to není problém. Tak se určitě domluvíme jen co bude Vikulka zdravá
28. říj 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyještě dotaz ohledně rodičáku....já spadám do Slaného asi jaky ty Ivko....ale zajímalo by mně odkud vyplácejí rodičák, jestli z Kladna nebo z Příbrami????
28. říj 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mvkoty dobře, tak až budete v pořádku.. dejte vědět.. :slight_smile:... ty jo do Slaného? ... děkuju... to jsem vůbec nevěděla.. :unamused:
28. říj 2012 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivankad1 nona sociálku jezdím do Slaného tak podávámžádosti na přídavky na děti a vše ostatní, ale nevím jestli to vyplácí Kladno nebo Příbram. Mělnicko spadá pod Příbram, ale nevím kam spadáme my:frowning2:
28. říj 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak konečně jsem online.Měli jsme výpadek netu.No rodičák vyplácí Příbram.Jinak na úřad přáce a sociálku spadáte tam kde máte trvalé bydliště.Já mám ještě stále trv.bydliště na Kladně tak vše podávám na Kladně.Pokud jste z Kralup tak v Kralupech a pokud ve Velvarech nemají pracák a sociálku tak tam pod který okres spadáte.Jinak Kralupy spadají pod okres Mělník.Velvary zřejmě to Slaný to nevím.Nějaký srazík by to chtělo.
Ivčo ty máš zítra volno?Mohla bych s tebou zítra já.
29. říj 2012 v 17:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky já jsem dnes byla normálně v Kralupech a dala jsem tam to prohlášeni o bydlisti :slight_smile: A to je vse pak pry přijde výzva k vyzvednutí té karty :slight_smile: tak je to opravdu tak,že kde je trvale bydliště tak tam se to dává. Míšo já bych zítra mohla je tady v Kralupech od 16,30 Halloween pro děti :slight_smile: jdeme se tam podivat,masky,lampiony a tak nechcete se tedy pridat? Můžeme se sejít klidne driv :slight_smile: jen kde? Znáš to tady? Nebo pojedes jak?
29. říj 2012 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ivčo, no já bych se určitě přidala natálka je na to sice ještě malá takže půjdeme bez masky hlavně nevím kde bych nějakou na rychlo sháněla.Můžem se sejít trochu dřív klidně.Ta akce mám být od AZ centra že?
29. říj 2012 v 19:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivankad1 A pojedu autem.Trochu to tam znám ale záleží kde se chceš sejít.
29. říj 2012 v 19:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od DDM v tom kulturním dome :slight_smile: .... V Kralupech ..... Můžeme se sejít u nás :slight_smile: tady dobře zaparkujes třeba v 15,00? Masku taky nemáme takže v pohode
29. říj 2012 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivankad1 A ty bydlíš kde?
29. říj 2012 v 19:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela022 Miško tak to je super,že to vyplácí Příbram....ve Velvarech sociálka není a vše se jezdí vyřizovat do Slaného....jsem ráda, že to vyplácí Příbram,protože ta posílá penízky v prvním termínu což je kolem 10. v měsíci.....já spadala po Louny a ty mi posílali peníze až po 20. což nic moc.

@ivankad1 můžu se k vám zítra přidat, pokud nebude Vika mít horečky....dneska měla jen dopolko a odpoledne byla v pohodě...tak snad by jsme mohli na chvíli ven. Budeme doma sami celý den,manžel je v práci až do středy.
29. říj 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě můžeš.Chceme si dát sraz už tak v 15hod.
29. říj 2012 ve 20:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela022 já bych se připojila později Míša mi ze škola přijde kolem třetí a Vika bude spát tak do půl třetí. Ale pošlu ti sms až budu vyrážet kde jste abych věděla kam dorazit
29. říj 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok určitě se zítra nějak domluvíme, těším se.Je to po dlouhé době co jsem někoho objevila z blízkého okolí.
29. říj 2012 ve 20:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasnacka :slight_smile: .... Moc se těším :slight_smile: cisla na sebe máme tak zítra! :slight_smile:
29. říj 2012 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jeeeeeeeeej ahoj holky :wink: :wink: :wink: to mam ohromnou radost,ze se tady nekdo nasel...jupiii...ted sem byla malo na netu,ale urcite to napravim...ale zitra tu Halloween party nestiham...tak snad jindy...ale radost mam ohromnou...pozdravuji vas vsechny

:wink:
29. říj 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivankad1 A kdo komu dá dřív vědět? Nebo se domluvíme pevně teď?
29. říj 2012 ve 20:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivankad1
Ivi,my se v kralupech muzeme sejit kdykoliv...jen nevim kde v teto zime...dej nejaky tip... :wink:
29. říj 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela022 tak co 15,30 u Penny v Kralupech? V centru? :slight_smile: At se nehonime? :slight_smile:
29. říj 2012 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivankad1 Ok tak v 15:30.Těším se.
29. říj 2012 ve 20:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek