• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hladám kamarátku z Kralup a okolia

14. září 2016 
@zoenka Ahojky no jedine co vím je tady ta hernicka v DDM jinak zatím taky nevím :slight_smile: ... Ale ke konci týdne ma být lepší počasí :slight_smile:
29. říj 2012 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela022 já taky tak zítra :wink:
29. říj 2012 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já zítra písnu sms Míše jak na tom jsme a jestli dorazíme nebo ne
29. říj 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsme volné i celý víkend.Když nebude moc velká zima můžeme vyrazit třeba do Nelahozevse do Mariny, je tam restaurace a dětské hřiště.
29. říj 2012 ve 20:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela022 Super.. my taky.. :slight_smile: tak se dnes domluvíme..
30. říj 2012 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jak se Všem daří? Napadlo mě pokud nám to nevyjde se sejít přes týden, tak příští víkend je v Nelahozevsi Advent... nechcete zajít? Je to so i neděle od 9--17 hod.. :slight_smile:
15. lis 2012 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
tak u nás jecelkem fajn děti zdravé, jen Míša trochu bojuje se školou ale ne s učením...asi puberta či co.
Příští víkend jsem zabitá, přijedou kamarádi z Tábora a Sokolova máme menší kolaudaci....ale možná by to vyšlo v sobotu dopolko...to bude manžel spát po práci a já budu s dětma ještě sama
16. lis 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla moc se omlouvám.Ale byla jsem u mamky a v práci a tak nějak jsem úplně zapoměla na net.Jak se máte.Ivuš ten víkend by možná šel.Záleží který den chceš jít a v kolik, já jsem v sobotu po noční.
22. lis 2012 ve 22:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulik Ahoj Zuzko a všechny ostatní holky ! :slight_smile: já jsem z Kralup nad Vltavou, konkrétně z Lobečku a mám 6. měsíčního syna. Také bych chtěla najít nějakou kamarádku přímo z Kralup. Pokud budete chtít, stačí napsat. Budu se těšit :slight_smile: :wink:
14. zář 2016 v 08:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek