Hladám kamarátku z Kralup a okolia

Ahoj, volam sa zuzka a aj napriek tomu,ze som v CR uz 10rokov a mam tu nejake zazemie...aj cez to obcas prezivam obdobie,ked mi je smutno.Mam dcerku,ktora ma 2 rocky a 8mes.je to moje stasticko.Rada by som si nasla kamaratku/ kamaratky bez rozdielu veku,bezdetnu,alebo aj maminku s dietatkom ci detickami,s niekym s kym by som sa mohla porozpravat, navstivit sa...ist niekam na vylet,na prechadzku a tak...ak si aj ty obcas sama,alebo by si si rada nasla kamaratku na sprijemnenie dni,ci kamaratov pre deti...napis,ozvi sa...budem sa tesit. My byvame blizko Kralup nad Vltavou. Uz teraz sa tesim.Zuzka 🙂
ivankad1
29. říj 2012
@zoenka Ahojky no jedine co vím je tady ta hernicka v DDM jinak zatím taky nevím 🙂 ... Ale ke konci týdne ma být lepší počasí 🙂
ivankad1
29. říj 2012
@michaela022 já taky tak zítra 😉
mvkoty
29. říj 2012
A já zítra písnu sms Míše jak na tom jsme a jestli dorazíme nebo ne
michaela022
29. říj 2012
Jinak jsme volné i celý víkend.Když nebude moc velká zima můžeme vyrazit třeba do Nelahozevse do Mariny, je tam restaurace a dětské hřiště.
ivankad1
30. říj 2012
@michaela022 Super.. my taky.. 🙂 tak se dnes domluvíme..
ivankad1
15. lis 2012
Ahoj holky,
tak jak se Všem daří? Napadlo mě pokud nám to nevyjde se sejít přes týden, tak příští víkend je v Nelahozevsi Advent... nechcete zajít? Je to so i neděle od 9--17 hod.. 🙂
mvkoty
16. lis 2012
Ahojky
tak u nás jecelkem fajn děti zdravé, jen Míša trochu bojuje se školou ale ne s učením...asi puberta či co.
Příští víkend jsem zabitá, přijedou kamarádi z Tábora a Sokolova máme menší kolaudaci....ale možná by to vyšlo v sobotu dopolko...to bude manžel spát po práci a já budu s dětma ještě sama
michaela022
22. lis 2012
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla moc se omlouvám.Ale byla jsem u mamky a v práci a tak nějak jsem úplně zapoměla na net.Jak se máte.Ivuš ten víkend by možná šel.Záleží který den chceš jít a v kolik, já jsem v sobotu po noční.
pajulettag
14. zář 2016
@zuzulik Ahoj Zuzko a všechny ostatní holky ! 🙂 já jsem z Kralup nad Vltavou, konkrétně z Lobečku a mám 6. měsíčního syna. Také bych chtěla najít nějakou kamarádku přímo z Kralup. Pokud budete chtít, stačí napsat. Budu se těšit 🙂 😉

Začni psát odpověď...

Odešli