• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hľadám kamarátku z okolia Brna

25. října 2009 
Ahojte, som Slovenka, majúca za manžela Brňáka. Žijeme na dve domácnosti , ale pomerne často som v našej druhej domácnosti v Slavkove u Brna. Chýba mi kamarátka na nejaké to posedenie na kávu alebo zajdenie do reštiky, len tak na pokec. :slight_smile:.
Ak by mal niekto záujem , ozvite sa mi.
8. črc 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ja jsem Ceska :slight_smile:, bydlime v Brne, ale pochazim z Vyskova. Take mi chybi v Brne kamaradka, pristehovala jsem se sem za praci, potkala tu po par tydnech manzela, tak na prochazky jsem chodila akorat s nim... a ted jsem tu sama s malym jak kul v plote :rolling_eyes: . A jeste jsme se ted zacli nejak odcizovat (po narozeni synka zacal manzel popijet alkohol a uz to trochu prehani), tak bych rada pokecala i s nekym jinym nez jen zvatlat na drobka. Akorat to k sobe mame trochu z ruky :slight_smile:.
10. črc 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky,

tak ja som Slovenka ale teraz žijem v Brne. Tiež som tu s malým sama a chýba mi niekto na pokec. Tak by som sa k vám rada pridala ak môžem :wink: :slight_smile:
21. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasne, kde v Brne bydlis? My jsme z Cernych Poli. Honzik ma 4 mesice.
22. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem taky z brna, bydlím tu 8 let. Nyní bydlíme ve slatině :slight_smile:
22. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my bývame v Bohunicích... Tobiasko bude mať zajtra mesiac... :slight_smile:

Veruska: u mňa je to podobné všade som chodila len s drahým (nie sme manželia) a kedže som takmer cele tehu preležala tak som ani nemala kde a kedy nikoho poznať... No a teraz trávim dni len s malým. Rozdiel je len v tom , že s drahým nemáme žiadne problémy, je na nás moooc hodný ale aj tak chodí domov až k večeru pretože ma moooc práce. :frowning2: Nemáš albíčko, rada by som sa pozrela na tvojho Honzíka :wink: , tak čo tak ho založiť :wink: :slight_smile:

Kalerat: Jakubko je moooc krásne miminko :slight_smile: Inak medzi našimi drobcami je takmer presný rok rozdiel... Tobiasko sa narodil 25.6.2009 :slight_smile:

A kde máme zakladatelku maminusku??? :slight_smile:
22. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my nejspis fotky miminka zverejnovat nebudeme, nezlob se :confused: . Minuly tyden jsme byli na 4 mesicni prohlidce, Honzik ma 62 cm a 5,5 kg. Pri narozeni 48 cm a 2,65 kg. V nedeli mame krtiny. Manzel nas trapi, myslim, ze ma deprese, ale k psychiatrovi samozrejme nepujde :angry: . Mam kamarada psychiatra, nabidl mi, at k nemu pristi vikend prijedeme, ale obavam se, ze manzela tam nedostanu :rolling_eyes: .
22. črc 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZDRAVÍM, další z okolí Brna se hlásí, já jsem z Tišnova, asi 30 km od Brna :slight_smile:
22. črc 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caooo holky :slight_smile:

KACIR: vitaj medzi nami :wink: Tišnov poznám trošku, chodili sme tam na školenia - hotel Květnice, a super diskotéka je na Prasečáku - aspoň tuším , že sa to tak nejak volá :slight_smile:

VERUSKA: to je v poho, ja sa nezlobím :wink: Ja som včera Tobinka odmerala a mal 59 cm , váhu neviem ale predpokladám že už to bude cez 4 kg (pri narodení mal 3450 g a 51 cm) achjooo sa mi zdá , že rastie až moc rýchlo :frowning2: si moooc neužijem to také maléé miminko. No samozrejme som rada, že prospieva a je spokojný :slight_smile: :wink: Je mi lúto , že vás manžel trápi :frowning2: a pred narodením Honzíka bol v pohode? Vysvetlil ti aspoň prečo sa takto správa? Deprese teda nie sú žiadna sranda, aj moj bývalý priatel mal depresie, zdedil to po otcovi a poviem pravdu tiež mu dlho trvalo kým si to priznal a šiel za psychológom... Holt chlap si to ťažko prizná :angry: :unamused:
22. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj já bydlím kousek od Brna v Březině ale za týden a něco se do Brna stěhuji, konečně pryč od tchánovců, sice do pronájmu ale moc se těším.
mimi Tobiášek je moc krásné miminko
22. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. :slight_smile: Já též ráda poznám nějakou milou obyčejnou maminku na občasné společné procházky a pokec. Bydlíme v Černých Polích, resp. v těsné blízkosti lužáneckého parku. :slight_smile:
23. črc 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,´taky bych ráda poznala fajn kamarádku s dětmi.Jsem ze Zbýšova u Rosic
23. črc 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimi no to máš pravdu, to je hezký, že máme děti rok od sebe :slight_smile:

Verusko samo, že fotky zvěřejnovat nemusíš, je to jen tvoje rozhodnutí a já ho chápu. Přeji ať to s manželem dopadne dobře :slight_smile:

Rioko ty z Březiny pocházíš nebo jsi se tam přivdala? Asi přivdala, že :slight_smile: Já pocházím kousek od Březiny

Dukie to je super :slight_smile:

Holky tak co kdyby jsme se domluvily na nějakou slezinu, kde bysme se mohly seznámit :slight_smile:
My jsme teď teda 14 dní na dovolené, tak třeba potom. Co vy na to?
23. črc 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
možná o tom víte, ale máme diskuzy Brno tady..no ale jsme strašně ukecanéé :wink: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=101381&vOffset=10500&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

A srazy máme tady: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=94022&vOffset=480&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
mmj. pro dukie..dost často máme srazy v Lužánkách :wink:
23. črc 2009 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem pro sraz, nejlíp taky za 14 dní po dovolené :slight_smile:
23. črc 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to by bylo super, tak se domluvíme potom podle situace?
23. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
My žádnou dovolenou nemáme, takže z mé strany kdykoli... :slight_smile:

labell: Budu-li mít více času, ráda omrknu Tebou uvedené diskuze. S tím parkem... ono taky v centru není moc jiných míst, kam s prckama, co? :confused:
23. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
verusko007 ahojky jsem ti psala do ip dostala jsi to?

jinak holky na té druhé diskuzi z brna jsou fakt ukecáne tak třeba tady to pro ty nové bude lepší....

my s damíkem hledáme někoho na pokec i na zábavu:slight_smile:
23. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je super, tak se pak domluvíme, kdy se nám to bude hodit
23. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ja bych se taky rada srazila :grinning: . Uz z toho rostu, cely den si povidam akorat s miminkem a pak se musim drzet, abych vecer nesislala i na manzela. Akorat nemuzu mezi 15. - 25. 8.

Amira, z IP mi myslim nic neprislo, mozna se to zatoulalo...

Dukie, my chodime do Luzanek drndat celkem casto, takova typicka prochazka, zacneme v parku na Tomanove, jeste se nam nechce domu, zajdeme do parku na 28. rijnu, a pak jdeme domu pres Luzanky a Mendlovku :sweat_smile: . My bydlime az skoro u Lesne. Ale do mesta chodime pesky, nizkopodlaznich tramvaji moc nejezdi a kdyz uz, tak jsou plne kocarku. :angry:

Mimikiki, s Jirkou jsem pred svatbou nebydlela, tak nevim, jestli mel deprese i driv. Mne rika, ze deprese nema, jen obcas smutnou naladu... akorat ta ted trvala 3 tydny. Posledni dva dny to vypada, ze je mu lip, ale pro zmenu jsem se zas nejak stahla ja, preci jen pred tim bylo bezpecnejsi se mu uklidit z cesty, a ted se trosku bojim, jak moc mu zas muzu duverovat, nez na me zacne kricet :confounded: . V nedeli mame krtiny a pak na dva dny jedu k rodicum, tak nam ten oddych treba trosku pomuze.
24. črc 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem k vám jen nakoukla a vidím, že Dukie má taky Toníčka, tak jsem jí ho jen chtěla pochválit, je to moc pěknej klučina :slight_smile: !
24. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!Mohu se přidat,ikdyž nejsem už nejmladší?Ale cítím se na 20cet.Jinak bydlím u dětské nemocnice,takže lokalita Černá Pole.
25. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
macek 28-zdravím, taky mám 4 děti :slight_smile:, ale do 5 už asi nepujdu, i když právě ty malinkatý zbožnuju :grinning: ,Amirro 55, muj poslední chlapeček se taky narodil o 4 tydny dřív. Jinak všechny moc zdravím
25. črc 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bílá paní- vy teda máte nádherný abum
25. črc 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, jsem taky z Brna - z Vinohrad - máme tu ještě diskuzi Supermamči z Brna a okolí, tak se klido můžete přidat i tam - jen ty srazíky se nám poslední dobou moc nedaří organizovat :sweat_smile: ale nejsme tam tak mega ukecané jak Pyloušci, tak se to dá i dočítat. musím teda říct, že i maminky z Pyloušků jsou super :dizzy_face:

Dukie, Toníček je fakt moc hezkej a šikovnej. jsme se už potkaly, jak jsme řešily porod KP, ne? :wink:

Kalerat, ty abys někde nechyběla, že??? :grinning: :grinning: :grinning: stíháš všechny brněnský diskuze :dizzy_face:

Veru a přitom na deprese stačí vzít prášky - zabírají sice pozdě - tedy mají delší náběh, ale zato je to pak v pohodě a dají se vysadit bez následků. akorát, že ten kamarád je asi bez konzultace s tvým mužem nemůže předepsat, že? i když je v dnešní době můžou předepsat i praktičtí lékaři - nezašel by mm aspon tam? fakt by mu pomohly a i jemu i tobě by se tak ulevilo :pensive:
25. črc 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. črc 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacir,děkuji za pozdravení.Tohle je defakto neplánované těhu.Mohu se zeptat,proč se narodil malý o 4 týdny dřív?To abych asi fakt už nachystala kabelu do porodky.
Holky,mám dotaz neprodáváte nebo některá Vaše kamarádka klasickou dětskou postýlku?Kdyžtak mi dejte vědět do IP,předem díky.
26. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, moje děti jsou necelý dva roky od sebe, mě doktorka řekla, že když je to tak brzy po sobě, že muže přijít dřív a stalo se. Já tahala 14 ti kilovýho syna, takže asi proto a taky záhul kolem dětí, znáš to. Mě nikdo moc nepomuže, syn má 9, holka 5 a ten třetí měl ted dva, takže je to je na mě, manžel furt v práci :slight_smile:, ty máš aspon velký holky a ted to bude zase holka koukám, já chtěla tyky holčičku a má jen jednu, jinak samý chlapy, máš vybraný krásný jména, jak to zvládáš? Já v tom 4 těhotenství trpěla nevyspáním, děcka mě hrozně vyčerpávali, byla jsem ráda, že to mám za sebou. Ale jen tohoto klučíka jsem nedonosila, jinak všechny na termín
27. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
macek 28- předchozí odpověd pro tebe. :slight_smile: Mě je 30 a taky se cejtím na 18 :wink:
27. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
macek 28 máš strašně hezoučké děti, fakt, krásné holky :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky. :slight_smile:

jana.sun: Máš naprostou pravdu. :slight_smile: Potkaly jsme se a řešlily jsme to, z čeho jsme tehdy nebyly vůbec moudré. Ale všechno nakonec dobře dopadlo a máme nádherný a šikovný kluky, máš recht. :wink: :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 6
Tvůj příspěvek