Hľadám kamarátku z okolia Brna

Ahojte, som Slovenka, majúca za manžela Brňáka. Žijeme na dve domácnosti , ale pomerne často som v našej druhej domácnosti v Slavkove u Brna. Chýba mi kamarátka na nejaké to posedenie na kávu alebo zajdenie do reštiky, len tak na pokec. 🙂.
Ak by mal niekto záujem , ozvite sa mi.
lucasaerik
8. říj 2009
tak jsem to tak lehce prolítla...
takže koukám že je tady i dost dětiček narozených dříve, aj my se k nim řadíme, ale koukám jaké štěstí jsem měli že jsme ready se vším...
malá se narodila také o měsíc dříve, a to že s pupíčku musela, měla jsem ddocela hnusné potíže s necitlivostí rukou a pak už jsem jednu necítila vůbec. Ale byla veliká, kdyby byla v termínu každý odhaduje že by měla hooodně přes 4kg (kluci ale taky byly velcí) měla 3300g, kromě špatné adapatce co se týkalo dýchání to zvládla vše na 1.
Te´d je berušce 9 měsíců a je to čipera až běda sedla si mi v 5 měsících v 6 si stoupla...a ted už čekáme každým dnem kdy se odváží pustit a jít 😉
Na kontroly už nechodíme takže to je v pohodě....
amira55
8. říj 2009
takže kdy a kde?kalerat?vypadá to že budeš hlavní organizátorka🙂
veruska007
8. říj 2009
Ja bych se taky srazila, ale pristi tyden nemuzu, nejlepsi by byla streda 21.10.Ale klidne se srazte aj beze mne 😉
rioko
8. říj 2009
no já nemůžu 21.10 tak pokud by to šlo ten příští týden tak přijdu
kalerat
8. říj 2009
Tak zatím koukám, že ten příští týden by to šlo. Hodí se vám dopoledne nebo odpoledne. Já bych to asi nechala na odpoledne a můžeme se srazit třeba v dětské kavárně co je na Husové, co vy na to?
Tak navrhuji třeba pondělí nebo úterý?
amira55
8. říj 2009
Odpo je jednoznačně lepší-úterý nemůžu takže pondělí. jak jsou na tom ostatní?
rioko
8. říj 2009
já nakonec nemůžu v pondělí odpoledne ale když tak se sejděte bezemně
veruska007
9. říj 2009
Ja pristi tyden nemuzu vubec, dopoledne ani odpoledne :-| .
kalerat
10. říj 2009
Tak to holky necháme na ten další týden, co vy na to, když tolik lidí nemůže příští týden.
rioko
10. říj 2009
já ten dalš ímůžu jen čtvrtek nebo pátek
veruska007
11. říj 2009
22. a 23. muzu, ale ve ctvrtek az po 11:30h.
amira55
12. říj 2009
já nemůžu ve středu jinak jo:-)a paltí doufám odpo?my jsme dopo nepoužitelní 😉
rioko
12. říj 2009
tak co ten čtvrtek 22.10 odpoledne?
veruska007
13. říj 2009
My muzeme 🙂
kalerat
13. říj 2009
jj my taky můžeme 🙂
TAk holky piště, ať to můžeme naplánovat 🙂
dukie
13. říj 2009
Ahojte, já můžu taky. 🙂 Máte už vymyšlený nějaký místo a poznávací znamení? 😃 😎 😃
amira55
13. říj 2009
my můžeme taky🙂
rioko
13. říj 2009
navrhuju někde ve středu města, jsem zz Bystrce tak ať nejezdím ještě na druhý konec Brna - něco je na Husové nebo tam někde i pro maminky, nevíte někdo kde přesně? A čas třeba 14 hodin? poznávací znamení asi nebude třeba, když se sejdeme někde před tou kavárnou, tak třeba já mám modrý kočárek -je v albu, tak tam můžu být trochu předem a můžete se kolem mě sejít, pokud souhlasíte 🙂
veruska007
14. říj 2009
My jsme z Cernych Poli. V kavarne na Husove jsem nikdy nebyla, ale muzeme to zkusit. Mym vyzkousenou Esoterickou cajovnu u nam. Svobody, bezbarierovy prichod je pres dum pana z Lipe. Ve ctvrtek ve 14h muzeme, snad se pozname, mam hluboky zeleno-sedy kocarek Bambi Ozon a jsem mensi baculka s brylema.
rioko
14. říj 2009
mě je to jedno kam půjdeme, hlavně abysme se tam vešli s kočárkama, v té čajovně se vejde tolik maminek?
veruska007
14. říj 2009
Je tam nekolik mistnosti, ruzne velke, a pak jeden jako sal... min. 4 kocarky tam vlezou urcite, prip. by je snad slo zaparkovat i do toho salu. Dnes tam jdu s kolegy a jejich detmi, tak pisnu...

http://cajovna.svetluska.cz/
kalerat
14. říj 2009
Já bych byla asi zasejc raději pro nějakou baby kavárnu, kde by se Kubík zabavil. Přece jenom už chodí a tak by si mohl hrát...
Na husové je baby kavárna - byla jsem tam, je to tam dobrý
rioko
14. říj 2009
mě je to jedno do té kavárny půjdu asi v úterý s kamarádkama tak klidně tam - v těch 14 vám vyhovuje?
kalerat
14. říj 2009
No uvidíme co ostatní holky..14 hodina nám vyhovuje
veruska007
16. říj 2009
Nam tez, ale cca v 15h budu muset kojit :-N, jestli to nekomu neva.
rioko
16. říj 2009
mě to teda neva 😉 😃
amira55
16. říj 2009
takže ve čtvrtek ve 14:00?jo to by šlo:-)a asi na české pod hodinama né?
jana.sun
16. říj 2009
ahojte, delší dobu jsem tu nebyla, vidím, že se domlouvá srazík 🙂 jestli jsem to dobře vydedukovala, tak příští týden ve čtvrtek ve 14 h před kavárnou na Husové. jestli nám to vyjde, rádi bychom se přidali. tento týden máme klidový režim, Maty měl teploty a osypal se - ale vše už je na dobré cestě, takže snad nás do příštího týdne nic zlého nepotká 😉 Ve středu 21.10. jdem na kontrou na neonatologii, já penvě doufám, že už naposledy, no uvidíme - netuším, do kdy si nás chtějí ještě kontrolovat :-N
Marky - Kalerat - ty budeš kdyžtak moje poznávací znamení, jestli teda jdeš -tebe už známe 😉 ještě nevím, s jakým vyjedu kočárem, asi vezmu sporták, páč golfky se mi dnes neosvědčily - myslím, že tam do nich na Matyho foukalo 😞
macek28
16. říj 2009
Ahoj holky!Mohu přijed také na srazík?
macek28
16. říj 2009
verus,přidám se ke spolku kojících. 🙂