• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hľadám kamarátku z okolia Brna

25. října 2009 
tak jsem to tak lehce prolítla...
takže koukám že je tady i dost dětiček narozených dříve, aj my se k nim řadíme, ale koukám jaké štěstí jsem měli že jsme ready se vším...
malá se narodila také o měsíc dříve, a to že s pupíčku musela, měla jsem ddocela hnusné potíže s necitlivostí rukou a pak už jsem jednu necítila vůbec. Ale byla veliká, kdyby byla v termínu každý odhaduje že by měla hooodně přes 4kg (kluci ale taky byly velcí) měla 3300g, kromě špatné adapatce co se týkalo dýchání to zvládla vše na 1.
Te´d je berušce 9 měsíců a je to čipera až běda sedla si mi v 5 měsících v 6 si stoupla...a ted už čekáme každým dnem kdy se odváží pustit a jít :wink:
Na kontroly už nechodíme takže to je v pohodě....
8. říj 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže kdy a kde?kalerat?vypadá to že budeš hlavní organizátorka:slight_smile:
8. říj 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych se taky srazila, ale pristi tyden nemuzu, nejlepsi by byla streda 21.10.Ale klidne se srazte aj beze mne :wink:
8. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nemůžu 21.10 tak pokud by to šlo ten příští týden tak přijdu
8. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zatím koukám, že ten příští týden by to šlo. Hodí se vám dopoledne nebo odpoledne. Já bych to asi nechala na odpoledne a můžeme se srazit třeba v dětské kavárně co je na Husové, co vy na to?
Tak navrhuji třeba pondělí nebo úterý?
8. říj 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odpo je jednoznačně lepší-úterý nemůžu takže pondělí. jak jsou na tom ostatní?
8. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nakonec nemůžu v pondělí odpoledne ale když tak se sejděte bezemně
8. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja pristi tyden nemuzu vubec, dopoledne ani odpoledne :unamused: .
9. říj 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to holky necháme na ten další týden, co vy na to, když tolik lidí nemůže příští týden.
10. říj 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ten dalš ímůžu jen čtvrtek nebo pátek
10. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. a 23. muzu, ale ve ctvrtek az po 11:30h.
11. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nemůžu ve středu jinak jo:slight_smile:a paltí doufám odpo?my jsme dopo nepoužitelní :wink:
12. říj 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co ten čtvrtek 22.10 odpoledne?
12. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
My muzeme :slight_smile:
13. říj 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj my taky můžeme :slight_smile:
TAk holky piště, ať to můžeme naplánovat :slight_smile:
13. říj 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, já můžu taky. :slight_smile: Máte už vymyšlený nějaký místo a poznávací znamení? :grinning: :sunglasses: :grinning:
13. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
my můžeme taky:slight_smile:
13. říj 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
navrhuju někde ve středu města, jsem zz Bystrce tak ať nejezdím ještě na druhý konec Brna - něco je na Husové nebo tam někde i pro maminky, nevíte někdo kde přesně? A čas třeba 14 hodin? poznávací znamení asi nebude třeba, když se sejdeme někde před tou kavárnou, tak třeba já mám modrý kočárek -je v albu, tak tam můžu být trochu předem a můžete se kolem mě sejít, pokud souhlasíte :slight_smile:
13. říj 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme z Cernych Poli. V kavarne na Husove jsem nikdy nebyla, ale muzeme to zkusit. Mym vyzkousenou Esoterickou cajovnu u nam. Svobody, bezbarierovy prichod je pres dum pana z Lipe. Ve ctvrtek ve 14h muzeme, snad se pozname, mam hluboky zeleno-sedy kocarek Bambi Ozon a jsem mensi baculka s brylema.
14. říj 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je to jedno kam půjdeme, hlavně abysme se tam vešli s kočárkama, v té čajovně se vejde tolik maminek?
14. říj 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tam nekolik mistnosti, ruzne velke, a pak jeden jako sal... min. 4 kocarky tam vlezou urcite, prip. by je snad slo zaparkovat i do toho salu. Dnes tam jdu s kolegy a jejich detmi, tak pisnu...

http://cajovna.svetluska.cz/
14. říj 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych byla asi zasejc raději pro nějakou baby kavárnu, kde by se Kubík zabavil. Přece jenom už chodí a tak by si mohl hrát...
Na husové je baby kavárna - byla jsem tam, je to tam dobrý
14. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je to jedno do té kavárny půjdu asi v úterý s kamarádkama tak klidně tam - v těch 14 vám vyhovuje?
14. říj 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidíme co ostatní holky..14 hodina nám vyhovuje
14. říj 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nam tez, ale cca v 15h budu muset kojit :sweat_smile:, jestli to nekomu neva.
16. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to teda neva :wink: :grinning:
16. říj 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže ve čtvrtek ve 14:00?jo to by šlo:slight_smile:a asi na české pod hodinama né?
16. říj 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, delší dobu jsem tu nebyla, vidím, že se domlouvá srazík :slight_smile: jestli jsem to dobře vydedukovala, tak příští týden ve čtvrtek ve 14 h před kavárnou na Husové. jestli nám to vyjde, rádi bychom se přidali. tento týden máme klidový režim, Maty měl teploty a osypal se - ale vše už je na dobré cestě, takže snad nás do příštího týdne nic zlého nepotká :wink: Ve středu 21.10. jdem na kontrou na neonatologii, já penvě doufám, že už naposledy, no uvidíme - netuším, do kdy si nás chtějí ještě kontrolovat :sweat_smile:
Marky - Kalerat - ty budeš kdyžtak moje poznávací znamení, jestli teda jdeš -tebe už známe :wink: ještě nevím, s jakým vyjedu kočárem, asi vezmu sporták, páč golfky se mi dnes neosvědčily - myslím, že tam do nich na Matyho foukalo :frowning2:
16. říj 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!Mohu přijed také na srazík?
16. říj 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
verus,přidám se ke spolku kojících. :slight_smile:
16. říj 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek