• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hľadám kamarátku z okolia Brna

25. října 2009 
Tak jde se teda sejdeme na té České? nebo na Husové? možná na té České to je lepší když všichni neví kde ta kavárna je
16. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já nevím, jestli nám to vyjde. Každopádně ve 14 malej spí (usíná tak o půl druhý), takže jestli, tak se k Vám přidám, když dovolíte, asi až později... :confused:
16. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak nám se zhoršuje vyrážka :confused: tak budem muset na kontrolu už v ponděli, jestli se to teda zítra nezlepší a uvidíme, co na to dr. by mě fakt zajímalo, co to je, včera to vypadalo, že to ustupuje a dnes zas horší :frowning2:
Nebudu vám tu ani plkat do toho, kde se sejít - dojedem kdyžtak rovnou tam, Maty ted má režim nerežim - pořád chodí spát jinak :unamused: tak to tam snad nějak najdem a vás poznáme snad podle fotek :wink:
17. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

No záleží na vás, kde se chcete sejít. Můžeme buď před tou kavárnou, na české, na hlaváku, na svoboďáku :grinning: Stačí říct...

Jani tak snad to byla jen šestá nemoc a bude to v poho :wink:
18. říj 2009 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marky, tak to právě není - neměl tak vysoké horečky a ta vyrážka už trvá dlouho :rolling_eyes:
no dnes je to zas o něco lepší, zítra si dáme ještě voraz, jen malou prochajdu kolem a v úterý tu doktroku a uvidíme. Měli jsme tam jít až ve středu, ale mámu tu neonatologii a rehabku.
Každopádně pevně doufám, že budem moct mezi lidičky a na srazík dorazíme :dizzy_face:
18. říj 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a nejedl třeba něco nového? Já jsem u Kuby vypozorovala asi reakci na vanilku, měl po tom osypanej zadek
Snad to nebude nic vážného a budete moct dorazit
18. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
ja bych byla pro sraz na Zelnem trhu, nahore, jak je socha Primitiva :sunglasses: . Bude to odtamtud kousek na tu Husovou. Na Ceske je vzdycky hroznej blazinec. My mame hluboky kocarek, zeleno-sedy, Bambi ozon.
18. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal, neuvědomuju si, ale spíš ne. dala jsem mu ale nová bodyčka, mm je koupil ve Sparu jen 35/ks - tak jestli to nebudou nějaké šmejdy :frowning2: ale na omak jsou moc příjemný, tak nevím :confused:
18. říj 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak kde teda dame srazik? Brno, 14. Kde? :dizzy_face:
20. říj 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, my zítra máme lítačku po doktorech. teda hlavně nás dr. vyslala na kontrolu na kožní, tak snad to nebude nic zlého :frowning2: (Maty má bohužel předpoklady po mně zdědit atopyk a po mm lupénku-ten jí má sice jen málo, ale má :frowning2: :frowning2: :frowning2: )
20. říj 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verusko copak já vím, kde je na zelňáku socha Primitiva :grinning: :grinning:

Jani tak to je mi líto, snad to dopadne dobře :pensive:

Tak holky, kde si dáme ten srazík. Na české bych ho taky nedávala. Můžeme klidně na tom zelňáku, teda pokud nám veruska napíše kde je ta socha :grinning:
20. říj 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak co , bude zítra něco z toho srazu? Napřed jste tady všechny psaly a teď nic, tak šup šup náprava :slight_smile:
21. říj 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!Také nevím kde je socha.Já bych byla pro na Svobodáku v 13.30h třeba u fontánky.Je to ale jen můj návrh.
21. říj 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak nevím určitě jestli dorazím, jedeme na 10 k doktorce -ale máme to docela daleko z Bystrce, pak bysme jeli zpátky a na 13.30 zase na sraz...neposuneme to třeba na 15?
21. říj 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také navrhuji později v 15h.Napište někdo kde a hodinu at už se konečně domluvíme.
21. říj 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já navrhuji v těch 15 na Svoboďáku u té kašny, ale holky vyjádřete se prosím ať vím jestli tam máme jet zítra
21. říj 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se přidávám - v 15 na Svobodáku u kašny. snad to postíháme :wink:
21. říj 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo já tam budu, snad se poznáme, mám modrý kočár a budu mít modrou bundu,tak se ke mě někdo hlaste prosím. v té kavárně jsem byla včera a je to fajn, ale snad tam nebude narváno aby si i malincí mohli hrát na koberci
21. říj 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky super, tak v 15 hodin u kašny. My máme oranžový golfky chicco. My tam budeme asi první, tak se ke mě hlašte :grinning: Kuba mi spí odpoledne a musím to udělat tak, aby mi usnul v kočáře, tzn. musím jet do města po obědě. Kdybych ho nechala spát doma, tak to na tu 15 hodinu nestíháme.
21. říj 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK,domluveno.Určo se najdem.Mám červený kočárek.Pa,pa zítra.Jo a vemte některá foták.
21. říj 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vezmu
21. říj 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli nezapomenu, tak vezmu taky, tak zítra maminy :slight_smile:
21. říj 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, zitra v 15h, predpokladam, ze fontankou myslite Parnas... ja uz na netu nebudu, jdeme zitra cvicit. Na 15h muzu, akorat cca v 15:45 budu muset utect, ale aspon vas uvidim :wink:.
21. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verusko nevím jak se jmenuje kašna na svoboďáku jmenuje, ale je tam jediná
22. říj 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,
tak my máme špatnou zprávu - nepřidáme se. Maty kýchá a soplí a navíc je celej zapatlanej od toho tekutýho pudru, jak mu mažu tu vyrážku, takže my dnes raději vynecháme a přidáme se kdyžtak příště, až bude líp. Nechci to pokoušet, aby se mu to nezhoršilo.
Moc si to užijte, těším se aspon na fotečky a snad příště,.....
22. říj 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se, ale taky se nepřidáme. byli jsme dopoledne zkoušet ortézky a hrozně se to protáhlo, teprve jsme přijeli a Vojta usnul, už by toho na něho bylo moc
22. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, toz nic... ja si spletla Zelnak a Moravak, tak jsem tam cekala u kasny nahore a delala si kolecka kolem Parnasu :frowning2:.
22. říj 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, je to blbý, že jste nedorazily :frowning2: to je tak když se domlouvá sraz a pak na něj nikdo nepřijde :frowning2: škoda teda přišla akorát Marcela
Snad to přiště vyjde :wink:
22. říj 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!Tak jsem doma.Na srazík přišla jen kalerat.Čekaly jsme skoro do 15.20h na Svobodáku u kašny.Potom jsme šly na Husovu,je to tam superrrrr.Takže příště se nás sejde snad víc.Budou i nějaké fotečky
22. říj 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jejda, tak to nevyšlo - teda vyšlo, ale jen tak napůl :confused: no, příště určo bude lepší účast :wink: a kde je vůbec Amira???
22. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek