• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hľadám kamarátku z okolia Brna

25. října 2009 
Tak co holky kdy dáme další sraz :grinning:
23. říj 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem pro...hlavne se musime dopredu dohodnout, kde se teda vlastne srazime, aby to bylo vsem jasny :grinning: . Ja jak navrhla toho Primitivuse na Zelnaku, tak jak jsem cetla fontanu, nenapadla mne jina nez na Zelnaku :sweat_smile: . No, hlavne ze kolem Svobodaku jsem pak sla zklamane na tramvaj :angry: . Jenze zadny sroceni maminek se tam nekonalo, jen dve maminky s detma se tam bavily u fontany... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
verusko tak to je fakt vtipné :grinning:
taky navrhuji zkusit to znovu, mrzí mě že nám to nevyšlo
23. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem!Tak na kdy vidíte další srazík?
23. říj 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. 11. v 15h u fontany na Svobodaku :sunglasses:

Ja mam holt nekdy dlouhy vedeni, ale muze za to tatinek - on je ELEKTRIKAR :grinning: .
24. říj 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heleďte, já to doho nechci šťourat, páč stejně asi lepčejší myšlenku mít nebudu :grinning: , ale nechtělo by to zvolit nějaký místo, kde se obvykle maminky spíš nevyskytujou? Jakože já kolem fontány vždycky potkávám spoustu kočárků a vůbec si neumím představit, jak Vás budu identifikovat. :grinning: Nebo máte už vymyšlený nějaký poznávací znamení? Rudou růži v zubech nebo tak něco? :grinning:
25. říj 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dukie tak navrhni kde :wink:
25. říj 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalerat: Dyť jsem říkala, že nic lepšího asi nevyplodím. :grinning: Ale je spousta typicky nemaminkovských míst... jako třeba "u Rusa" na Moraváku (tam jsem v životě žádnou maminku neviděla), nebo před Janáčkovým divadlem nebo před kostelem Sv. Jakuba nebo ... co já vím? Ale ono to není o místu, hlavně abychom se tentokrát fakt už srazily... :grinning:
25. říj 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dukia aha :grinning: no budeme muset něco vymyslet :slight_smile:
25. říj 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, treba pred Cervenym kostelem - je to kousek od Ceske i Husovy, ja si tam davala sraz s kamoskama, aspon tam neni takovy mumraj. Nebo na Zelnaku - nahore, pod divadlem Husa na provazku... je tam stribrna studna a dve sochy a jedna z nich je ten slavnej brnenskej Primitivus :wink:. Jo, a nebo se srazim s kamoskama vedle Terranovy na Masarykove tride, vpravo mezi kostelem a Terranovou je uzka ulicka smerem na Rimske namesti, tak tam. Nebyva tam ani noha.
25. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek