Hľadám kamarátku z okolia Brna

Ahojte, som Slovenka, majúca za manžela Brňáka. Žijeme na dve domácnosti , ale pomerne často som v našej druhej domácnosti v Slavkove u Brna. Chýba mi kamarátka na nejaké to posedenie na kávu alebo zajdenie do reštiky, len tak na pokec. 🙂.
Ak by mal niekto záujem , ozvite sa mi.
kalerat
23. říj 2009
Tak co holky kdy dáme další sraz 😃
veruska007
23. říj 2009
Jsem pro...hlavne se musime dopredu dohodnout, kde se teda vlastne srazime, aby to bylo vsem jasny 😃 . Ja jak navrhla toho Primitivuse na Zelnaku, tak jak jsem cetla fontanu, nenapadla mne jina nez na Zelnaku :-N . No, hlavne ze kolem Svobodaku jsem pak sla zklamane na tramvaj ]-( . Jenze zadny sroceni maminek se tam nekonalo, jen dve maminky s detma se tam bavily u fontany... :-p
rioko
23. říj 2009
verusko tak to je fakt vtipné 😃
taky navrhuji zkusit to znovu, mrzí mě že nám to nevyšlo
macek28
23. říj 2009
Ahoj všem!Tak na kdy vidíte další srazík?
veruska007
24. říj 2009
4. 11. v 15h u fontany na Svobodaku 😎

Ja mam holt nekdy dlouhy vedeni, ale muze za to tatinek - on je ELEKTRIKAR 😃 .
dukie
25. říj 2009
Heleďte, já to doho nechci šťourat, páč stejně asi lepčejší myšlenku mít nebudu 😃 , ale nechtělo by to zvolit nějaký místo, kde se obvykle maminky spíš nevyskytujou? Jakože já kolem fontány vždycky potkávám spoustu kočárků a vůbec si neumím představit, jak Vás budu identifikovat. 😃 Nebo máte už vymyšlený nějaký poznávací znamení? Rudou růži v zubech nebo tak něco? 😃
kalerat
25. říj 2009
Dukie tak navrhni kde 😉
dukie
25. říj 2009
kalerat: Dyť jsem říkala, že nic lepšího asi nevyplodím. 😃 Ale je spousta typicky nemaminkovských míst... jako třeba "u Rusa" na Moraváku (tam jsem v životě žádnou maminku neviděla), nebo před Janáčkovým divadlem nebo před kostelem Sv. Jakuba nebo ... co já vím? Ale ono to není o místu, hlavně abychom se tentokrát fakt už srazily... 😃
kalerat
25. říj 2009
dukia aha 😃 no budeme muset něco vymyslet 🙂
veruska007
25. říj 2009
Hm, treba pred Cervenym kostelem - je to kousek od Ceske i Husovy, ja si tam davala sraz s kamoskama, aspon tam neni takovy mumraj. Nebo na Zelnaku - nahore, pod divadlem Husa na provazku... je tam stribrna studna a dve sochy a jedna z nich je ten slavnej brnenskej Primitivus 😉. Jo, a nebo se srazim s kamoskama vedle Terranovy na Masarykove tride, vpravo mezi kostelem a Terranovou je uzka ulicka smerem na Rimske namesti, tak tam. Nebyva tam ani noha.

Začni psát odpověď...

Odešli