• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledá se kamarádka s miminkem nebo bez, Praha 10 a východ

21. března 2016 
Ahoj, jsem 34 normální veselá a aktivní ženská, bývalá manažerka na mateřské s 6-ti měsíčním chlapečkem, nějak se mi přátelé postěhovali, porozcházeli nebo jsou bezdětní a bohužel na mě nějak nemají čas. Chybí mi kámoška, ta pravá, která by šla nakupovat hadříky na prcka, pokec o všech běžných starostech....na kafe, na sobotní grilovačku nebo i na diskotéku a výlety do centra, když nám dá taťka volňáska:slight_smile:...bydlíme na kraji Prahy 10, lokalita nehraje roli, důležitá je dobrá nálada a inteligence, chuť poznávat nové lidi, nová místa a nebýt na vše jen s rodinou...
18. kvě 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já bydlím na praze východ, je mi 32 let,zatím mimčo nemám, ale očekáváme ho, teda ji :slight_smile: koncem července, už jsem doma několik měsíců takže ráda bych se taky s někým sešla a pokecala. Teda jestli neva že zatím mimčo nemám. A kde bydlíš?
20. kvě 2014 ve 12:33  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
ahoj:slight_smile:to je jasný, že to nevadí, že ho máš teprve na cestě:slight_smile:já jsem z Dubče, ale tak nějak se pohybuju autem po východě i Praze....kam jezdíš nakupovat?... můžem se někde potkat na kávičku, teda ty spíš teď na džusík nebo něco zdravého...to už máš za pár teda, to se musíš moc těšit na holčičku :wink:
25. kvě 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,jsem z Cernyho Mostu,je mi 28 a mam holcicku pres 2 mesice starou.Nejradsi chodim do parku do Dolnich Pocernic,je tam fajn restaurace a prijemna prochazka..kdybys mela cestu,muzem si tam dat kaficko :wink:
25. kvě 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@casia Ahoj, ráda Tebe i ostatní maminky poznám. Jsem na tom podobně, kamarádky s dětma jsou spíš dál ode mě a moje nejbližší kamarádky zatím většinou bezdětné. Jinak taky se ráda bavím i o jiných tématech než jsou děti. :wink: Náš prcek bude mít brzy půl roku a bydlíme v Modřanech, ale mám auto a ráda někam přijedu.
25. kvě 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@luckakaja
@lennus ahoj holky, píšu do zpráv:slight_smile:
25. kvě 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,já jsem z Újezda n.L.,takže do Dubče kousek. Jsem mobilní a mám dítka dvě - jednu skoro jedenáctiletou cácoru a skoro pětiměsíční cácorku :slight_smile:.
25. kvě 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem na tom stejne jako vy. Jsem sice teprve v patem mes.ale vsechny kamaradky se odstehovali. Bydlim na Praze 4 Haje a po Praze jsem plne mobilni :slight_smile:
25. kvě 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andyjoane Ahoj, já jsem sice ve 28. týdnu těhotenství, přestěhovala jsem se do Nových Pitkovic, což je kousek od Hájů. Nikoho tady neznám, budu ráda, když se s někým seznámím :slight_smile:
25. kvě 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, jé tak to je paráda, to nás je, to je príma:slight_smile:...my jdeme dnes na očkování, to zas bude teplůtka:frowning2:...tak to vypadá, že uspořádáme nějaký srazík s kočárkama, těhulkama a většíma dětičkama, někde poblíž...to by bylo príma, ráda se toho ujmu, vždycky jsem pořádala takový party, ale tohle je úplně jiná kapitola života, moc hezká...teď mají být zas nějaký bouřky, až se to pořádně vybere, tak se nějak domluvíme, třeba můžeme po více skupinkách, jak se to bude komu hodit... :wink:
@tinakari
@andyjoane
@somalicats
@lennus
@luckakaja
@rmasenka
26. kvě 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casia Ahoj, to bude super. Je pravda, že já teď budu dobrej měsíc mimo - minulou středu operace - měsíc a půl nepoznané mimoděložní těhotenství a do toho dělám poslední státnici za měsíc, takže fakt sranda. Ale ráda pak dojedu i s kočárkem, taky už mi ten kontakt s okolím začíná docela chybět a tady se zase s tolika lidma neznám...
26. kvě 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem z P - 4, Chodova, je mi 31 let,holčička -21 měsíců a chlapeček na cestě. V září. Taky mobilní. :slight_smile:
26. kvě 2014 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super napad :slight_smile:
26. kvě 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casia super napad
26. kvě 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casia
Souhlas :slight_smile:
27. kvě 2014 v 05:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@littleturtle vítej :wink:
27. kvě 2014 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casia ahoj, proti sraziku nic nemám :slight_smile: rada se seznamim s nejakou maminkou :slight_smile:
28. kvě 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,co takhle v pondeli-kdyz to pocasi dovoli???
29. kvě 2014 v 01:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckakaja já se omlouvám, jsme teď mimo Prahu, takový dovčo-výlet:slight_smile:...vracíme se v polovině týdne, písnu a naplánujeme, mějte se moc hezky...
30. kvě 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casia
No jasny.Tak at vam vychazi pocasi-aspon trosku :slight_smile:
31. kvě 2014 ve 02:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj, zdravím kamarádky z našeho skromného tématu:slight_smile:...děkuji, počasí vyšlo, jen jsme z toho takový utahaní, jeli jsme přes Vamberk, kde jsme byli u švagra, pak do Hodonína, pak do Piešťan, tam se mi líbilo nejvíc a pak do Budapešti, několik dní po návratu jsem jen prala a prala, ale už se vše vrací do starých kolejí, doufám, že se máte všechny krásně, zkusím něco vymyslet, abychom se někde sešli na kafčo nebo pivo:slight_smile:
23. čer 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám dvouletou holčičku, bydlím na Praze 8 ale také jsem mobilní, ráda bych se přidala :slight_smile:
29. čer 2014 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casia Ahoj, určitě se ozvi, já už bych taky měla mít víc klídku...
1. črc 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casia Ahoj,je mi už 37,mám dvouletého klučinu,přistěhovala jsem se s manželem a mrňouskem z Újezda nad Lesy do Horních Měcholup před třemi měsíci,a přesto,že je tu spousta maminek,nějak jsem nebyla asi na správných hřištích,či co...no,ono to možná bude i tím, že se tu většinou ženské seznámí už s kočárkem, a ten my už pomalu odkládáme... :slight_smile: kdyby jste se náhodou někde setkaly,tak se moc ráda připojím....
23. črc 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,je me 26 a cekam prvni mimi,tp mam na 4.9. No nvm jestli se male nebude chtit na svet drive. Hledam tady holku-ky ktere maji,nebo cekaji mimi a nejak nemaji s kym travit volny cas kdyz jsou chlapi v haku. Bydlim na P10 Zahradni mesto,lokalita neni důležitá,mhd jezdi pořád. Tak pokud by jste některa mela chut pokecat tak budu rada. S pozdravem Míša :grinning:
5. srp 2014 ve 20:22  •  čeká miminko, termín má v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky. Je mi čerstvých 36 a malému budou v prosinci dva roky. Stěhujeme se z Prahy 9 do Pitkovic, takže tady budu také nováček a moc ráda se s vámi seznámím. Pocházím z Moravy, takže když zde najdu spřízněnou rodačku, budu o to raději ;) Jako místo pro srazík mě např.napadá funpark žirafa v čestlicích. Např.některý pátek od 9:30 hod. Pište případně SZ. Díky
31. srp 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jestli byste přibraly parťačku se 6 měsíční Viktorkou, tak budu ráda :grinning: Bydlíme v Dolních Měcholupech a v tomhle počasí se venku moc neseznámíme, ale jsme plně mobilní :wink: . Ráda bych poznala nějaké herny a restaurace pro děcka, myslím, že jsem docela akční :grinning: Těším se na pokec nejen o dětech :stuck_out_tongue_closed_eyes: Evča
4. únor 2015 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka23 Ahoj Evčo, jsem ze Zahradního města a mám skoro pětiměsíčního chlapečka, bydlíme tu teprve půl roku, tak moc tipů na herny a restaurace taky nemám. Ale můžem se jít někdy projít.
24. únor 2015 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, priznam sa, ze som nikdy nemyslela, ze budem hladat kamaradku na nete :slight_smile: Mam okolo seba vzdy vela ludi, som ukecana, vesela, pohodova baba, ale s detmi sa nejak veci menia, ze? :slight_smile: Mam 3 rocnu dcerku a zrovna sme sa prestahovali do Nusli. Uplne ma dostalo, ze vonku pri baraku nevidim ziadne deti ani mamicky, ktore by sa tu hrali, co mi pride hrozne divne a smutne, ked deti travia cas iba doma a pod barakom velky park (neviem, ci je to specifikum iba nasej stvrti). Rada by som spoznala novych ludi v okoli, ktori sa neboja travit s detmi cas vonku, len tak na vzduchu, aby sa aj dcerka mojhla dalej socializovat. V lednu sa nam narodi dalsie miminko, takze nastupim na matersku dovolenku a neviem si predstavit, ze by som ju tu mala travit sama (kamaratky maju odrodene a pracuju, alebo byvaju daleko).

Najde sa tu nejaka "spravna baba" na kazdodennu srandu ? :slight_smile:
24. črc 2015 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brufinka2 Ahoj, nevim, jestli jsem ta spravna baba:slight_smile:, ale jsem na mateřské s malou dcerou, ve Vršovicích, což je kousek.. ráda budu s někým víc venku, přijdu si na procházkách taková bez cíle. tak se kdyžtak ozvi.
19. zář 2015 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dakujem moc za odpoved :slight_smile: TAk to mozme urcite niekam vyrazit. Kolko ma dcerka?
20. zář 2015 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek