Hledá se kamarádka s miminkem nebo bez, Praha 10 a východ

Ahoj, jsem 34 normální veselá a aktivní ženská, bývalá manažerka na mateřské s 6-ti měsíčním chlapečkem, nějak se mi přátelé postěhovali, porozcházeli nebo jsou bezdětní a bohužel na mě nějak nemají čas. Chybí mi kámoška, ta pravá, která by šla nakupovat hadříky na prcka, pokec o všech běžných starostech....na kafe, na sobotní grilovačku nebo i na diskotéku a výlety do centra, když nám dá taťka volňáska🙂...bydlíme na kraji Prahy 10, lokalita nehraje roli, důležitá je dobrá nálada a inteligence, chuť poznávat nové lidi, nová místa a nebýt na vše jen s rodinou...
Strana
z2
Dolů
PředchozíStrana
z2
Další
klarifik
27. zář 2015
@brufinka2 jsou jí 3 měsíce, sžíváme se, ale snažím se být s ní víc venku. když budeš mít někdy chuť, tak napiš zprávu přes koníka, ať se nedomlouváme tady přes fórum. Nebo klidně až budeš na té mateřské a budeš chtít chvilku nešišlat🙂
poppina
21. bře 2016
Ahoj, já jsem z Březí (u Říčan), je mi 36 let a mám 4 měsíční holčičku. Nevím, jak daleko jste už se setkáváním, vidím, že téma už je starší, ale pokud bych se mohla přidat, případně pokud je tu někdo kdo by chtěl zajít na kafčo, popovídat, na procházku s kočárkem, tak dejte vědět 🙂
brufinka2
21. bře 2016
Ahoj, este sme nic nespachali 🙂 co si dohodnut nieco na dalsi tyzden (po Velkej noci)?
poppina
21. bře 2016
Co se potkat na běhu s kočárky? 🙂 Já jsem tam ještě nikdy nebyla, ale je to akce po celé republice 10.4., já jsem registrovaná v Úvalech, ale můžu to ještě změnit na nějaké místo v Praze. Tady je víc informací http://www.zavodykocarku.cz/organizator/sona-ad.... Ivet
brufinka2
21. bře 2016
Tobmsme zrovna krstiny, to nezvladam 🙂 a teda nielen tetminovo, asi aj fyzicky by som mala co robit 🙂 zrovna zajtra pride ku mne moja trenerka, tak snad tu formu nejak dopilujem - ale to bude este za dlhoooo 🙂
poppina
21. bře 2016
Tak to je jasné, tak dej vědět, jak budeš mít čas. Já chodím často do Průhonického parku, tak někdy můžeme jít spolu a spojit to s kafíčkem 🙂
Strana
z2
PředchozíStrana
z2
Další