• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledá se kamarádka s miminkem nebo bez, Praha 10 a východ

21. března 2016 
@brufinka2 jsou jí 3 měsíce, sžíváme se, ale snažím se být s ní víc venku. když budeš mít někdy chuť, tak napiš zprávu přes koníka, ať se nedomlouváme tady přes fórum. Nebo klidně až budeš na té mateřské a budeš chtít chvilku nešišlat:slight_smile:
27. zář 2015 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem z Březí (u Říčan), je mi 36 let a mám 4 měsíční holčičku. Nevím, jak daleko jste už se setkáváním, vidím, že téma už je starší, ale pokud bych se mohla přidat, případně pokud je tu někdo kdo by chtěl zajít na kafčo, popovídat, na procházku s kočárkem, tak dejte vědět :slight_smile:
21. bře 2016 v 10:00  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
Ahoj, este sme nic nespachali :slight_smile: co si dohodnut nieco na dalsi tyzden (po Velkej noci)?
21. bře 2016 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se potkat na běhu s kočárky? :slight_smile: Já jsem tam ještě nikdy nebyla, ale je to akce po celé republice 10.4., já jsem registrovaná v Úvalech, ale můžu to ještě změnit na nějaké místo v Praze. Tady je víc informací http://www.zavodykocarku.cz/organizator/sona-adamova/. Ivet
21. bře 2016 ve 14:02  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobmsme zrovna krstiny, to nezvladam :slight_smile: a teda nielen tetminovo, asi aj fyzicky by som mala co robit :slight_smile: zrovna zajtra pride ku mne moja trenerka, tak snad tu formu nejak dopilujem - ale to bude este za dlhoooo :slight_smile:
21. bře 2016 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je jasné, tak dej vědět, jak budeš mít čas. Já chodím často do Průhonického parku, tak někdy můžeme jít spolu a spojit to s kafíčkem :slight_smile:
21. bře 2016 ve 14:52  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
Tvůj příspěvek