• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledá se kamarádka v Brně

13. října 2017 
Bydlim v Brně je mi 23 a mám 10 měsíční dceru. Bylo by prima najit někoho, s kym bychom mohli vyrazit na prochazku, brusle,kafčo, pokecat si a tak... Budu ráda, když se seznámíme s další maminkou. Budeme se tešit...... :slight_smile:
2. črc 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dedezka na FB je skupinka brněnských maminek...pokud máš FB tedy a tady taky jistě maminek je dost, zkus si najít příslušnou diskuzi
2. črc 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dedezka Ahoj, my nejsme přímo z Brna, ale z Mikulova. Dlouho ale hledáme, nějaké kamarády z Brna na vzájemné navštěvování a na různé společné akce.
2. črc 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,já teda nejsem taky přímo z Brna,ale ze Šlapanic,což je kousek. Mám 6letého syna a 6týdenní holčičku a taky bych ráda našla maminku,na pokecání a na procházky s malou :slight_smile:
2. črc 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@archer93 Ahojky to vůbec nevadí :slight_smile: já jsme z kohoutovic je to přes celé Brno. Jak ti závidím miminko taky bych ještě jedno chtěla ale časem. A jezdíte do centra ?
2. črc 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katkvy Ahoj to zní fajn a jak máš velké děti? My budem mít zachvilku rok utíká to jako voda :(
2. črc 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dedezka dcera už má 8 a syn bude mít v srpnu dva, rádi něco podnikáme, ale právě že moc není s kým
2. črc 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katkvy My máme v srpnu rok :D řeším teď oslavu a dorty děs :/// A co tak rádi děláte? TO je super že je starší maličký aspoň dostanu rady na recepty co na oběd :slight_smile: už nevím co jí chudině vařit :(
2. črc 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dedezka Do centra moc nejezdím,ale určitě není problém se domluvit :slight_smile:
2. črc 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dedezka tak to máme stejné téma, já zrovna dnes začala pracovat na pozvánkách na oslavu. Co se týká těch obědů, tak taky nevím, nevím. Malý teď už má svou hlavu a rozhoduje si, co bude jest a k obědu odmítá cokoliv jiného než je vývar, jakákoliv zeleninová polévka, nebo omáčka, maso a brambory, nic neprojde. Jinak do Brna jsem třeba loni jezdívali s malým plavat, nebo máme rádi různé výlety, klidně i jen po okolí, tady v okolí je spoustu možností. Třeba do Lednice, do Valtic do Parku. S dcerou chodíme na kolo na brusle a tak. Jen je docela problém s časem, ale to asi každý zná.
2. črc 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katkvy J8 si nevím rady s dortem :( nemám vůbec fantazii co jí udělat... ještě k ničemu netíhne tak nevím :( budeme mít celkem dost lidí a to tatínek chce zvát ještě známe tak to musí být velký dort... Bruslení miluju chodíme s malou skoro pořád když je počasí jen mi nevydrží v kočáru tak to pak píchnu někde na písku... ale ještě nechodí tak maminky blbě koukají že se plete dětem pod nohy :(
3. črc 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@archer93 Tak s miminkem jje to cestování hrozný.... sama vím že jsem nikam moc nejezdila... nemám řidičák a v brzké době ho ani nedostanu takže jezdíme jen veřejnou :/ a nebo s manželem.
3. črc 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dedezka Ahojky. My jsme se z Brna odstěhovali, ale jezdíváme tam na nákupy, k doktorům a tak a tak taky občas nevíme co s časem, když už tam jsme. Mám v plánu i pár výletů po okolí a nemáme moc s kým, třeba přes panskou líchu do bílovic a zpět do obřan, brněnskou zoo atd. Třeba dneska nebo zítra jsme chtěli jet, ale nějak by se nám to na otočku nevyplatilo, tak asi nakonec nepojedeme, protože na nás nikdo nemá čas. Kamarádky se většinou provdali taky za Brno a nebo jsou dost vytížené. Tak se klidně můžeme někdy na něco domluvit, kdybys chtěla.
3. črc 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...ja jsem z Cernych Poli...a taky hledam kamosku:slight_smile: mam doma 10 leteho syna a na zari cekam holcicku:slight_smile:
3. črc 2013 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dedezka Já teda řidičák mám,ale nerada jezdím do Brna,je to na mrtvici :slight_smile:
3. črc 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
najdu sa tu nejake maminy z brna na pokec, kafco a tak..? nudim sa.
1. črc 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je mně 33, bydlím kousek od Brna, mám skoro 4 letého kluka a 11 týdenní holčičku, také hledám nějakou kamarádku.
15. črc 2014 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, přidávám se :slight_smile: Jsem taky z Brna a mám holčičku 13 měsíců. Tak kdy zajdem někam na koupák? :slight_smile:
19. črc 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysakm Ještě hledas? :slight_smile:
13. říj ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek