Hledá se kamarádka - Vyškov, Rousínov a okolí

Ahoj holky. Už rok a kousek bydlím v Rousínově, koncem června čekám první mimčo a chybí mi nějaká kamarádka, se kterou by se dalo popovídat, zajít na procházku a podobně. Ideálně kdyby měla kladný vztah ke psům a chodila na delší procházky nebo výlety.
Mám vcelku klidnou povahu a ráda spíš něco nového zažívám, než že bych byla nějak extra upovídaná, což ale neznamená, že bych se bavila nerada 🙂
Kdyby se tu nějaká taková slečna/paní našla, ideálně s podobným termínem porodu, budu ráda 🙂
letadlo13
10. čer 2014
Já, v Opavě máme Maďarského ohaře, tady pouze papouška 🙂
miluskas
21. říj 2014
@dannyblakely Ahoj ,taky bydlím dva roky u Rousínova a nemohu sehnat kamarádku :-| .Jsou tu všici nemluvní a uzavření v mém okolí,přistěhovala jsem se z jižních čech 🙂 . Mám dvě malé dětičky a ráda poznám novou kamarádku ,tak pokud máš zájem tak napiš na 776523931 Miluška
miluskas
21. říj 2014
Ahoj všem maminkám z Vyškovska. Hledám kamarádku která má také malé děti jako já a je na mateřské. Bydlím u Rousínova druhým rokem a nemohu sehnat kamarádku do nepohody 🙂 . Tak se ozvěte ,jistě je někdo se stejným problémem jako já. Miluška
dannyblakelyautor
21. říj 2014
@miluskas Ahoj. Já jsem z Rousínova a mít tady kámošku, bych celkem nutně potřebovala 🙂 Jak máš staré děti?
dannyblakelyautor
21. říj 2014
@miluskas jé, teď koukám, že jsi mi vlastně psala, se omlouvám, četla jsem jen ten příspěvek pod tím
miluskas
22. říj 2014
@dannyblakely no tak pokud budeš mít čas napiš a můžem třebas na kávu do cukrárny 🙂 já jsem z vítovic ne přímo z rousínova,ale každý den jsem tam🙂

Začni psát odpověď...

Odešli