• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledá se kamarádka - Vyškov, Rousínov a okolí

22. října 2014 
Ahoj holky. Už rok a kousek bydlím v Rousínově, koncem června čekám první mimčo a chybí mi nějaká kamarádka, se kterou by se dalo popovídat, zajít na procházku a podobně. Ideálně kdyby měla kladný vztah ke psům a chodila na delší procházky nebo výlety.
Mám vcelku klidnou povahu a ráda spíš něco nového zažívám, než že bych byla nějak extra upovídaná, což ale neznamená, že bych se bavila nerada :slight_smile:
Kdyby se tu nějaká taková slečna/paní našla, ideálně s podobným termínem porodu, budu ráda :slight_smile:
13. kvě 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já, v Opavě máme Maďarského ohaře, tady pouze papouška :slight_smile:
10. čer 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dannyblakely Ahoj ,taky bydlím dva roky u Rousínova a nemohu sehnat kamarádku :unamused: .Jsou tu všici nemluvní a uzavření v mém okolí,přistěhovala jsem se z jižních čech :slight_smile: . Mám dvě malé dětičky a ráda poznám novou kamarádku ,tak pokud máš zájem tak napiš na 776523931 Miluška
21. říj 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem maminkám z Vyškovska. Hledám kamarádku která má také malé děti jako já a je na mateřské. Bydlím u Rousínova druhým rokem a nemohu sehnat kamarádku do nepohody :slight_smile: . Tak se ozvěte ,jistě je někdo se stejným problémem jako já. Miluška
21. říj 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@miluskas Ahoj. Já jsem z Rousínova a mít tady kámošku, bych celkem nutně potřebovala :slight_smile: Jak máš staré děti?
21. říj 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@miluskas jé, teď koukám, že jsi mi vlastně psala, se omlouvám, četla jsem jen ten příspěvek pod tím
21. říj 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dannyblakely no tak pokud budeš mít čas napiš a můžem třebas na kávu do cukrárny :slight_smile: já jsem z vítovic ne přímo z rousínova,ale každý den jsem tam:slight_smile:
22. říj 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek