• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledá se kamarádka z Ostravy s dítětem i bez :)

25. října 2015 
Znáte ten pocit, kdy si potřebujete s někým popovídat, někomu zavolat a probrat starosti s přítelem, v práci atd, ale nemáte ským ? Na základní škole jsem měla 3 opravdové kamarádky jak se říká " na život a na smrt ". Bohužel jakmile jsme přešly na střední školu naše kamarádství pomalu chladlo. Teď se už nevídáme vůbec, a já zjistila, že vlastně nemám tu nejlepší kamarádku, toho člověka který bude stát při mě. Budu ráda, když se nějaká slečna ozve, klidně i s dítětem ( já jsem zatím bez dítěte ). Budu se těšit Aneta :wink:
5. čer 2012 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Ahojky,tak ty pocity znám moc dobře :wink: .Do Ostravy jsem se přistěhovala a i když tomu bude přesně rok,pořád se cítím sama.Všechny mé kamarádky a rodina zůstali 150km daleko.Mám dvouletého syna a to je jediný človíček se kterým si celý den povídám :slight_smile: ,ale pravá kamarádka chybí :wink: .Taky se těšíme Verča :grinning:
7. čer 2012 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky holky :slight_smile: ju ju tento pocit je mi taky hodně blízký...mám 1,5letou holčičku a prakticky celé dny prožívám pouze s ní ..kamarádství ze základky,střední a práce nějak vychladlo a pravá kamarádka chybí..těším se Renča :slight_smile:
7. čer 2012 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
autor
@orisci Já tady bydlím 3 roky, a stejně tady nikoho neznám..... Já si nemám ským povídat, přítel je pořád v práci a já jsem sama doma.
Kde v Ostravě bydlíš ? Klidně můžem někam zajít .)
8. čer 2012 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@renndynka Aspoň, že v tom nejsem sama .... Tak stěmi kamarádkami to máme podobné .. Klidně můžeme zajít na kafčo ;)
8. čer 2012 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky holky,my jsme z Ostravy-Proskovic :slight_smile: .Co takhle začít novou etapu kamarádtví :wink: ?
8. čer 2012 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
To vůbec není špatný nápad :wink: jsme z Ostravy Zábřehu...
8. čer 2012 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
Jsem taky pro :slight_smile:. Klidně můžeme někam zajít aspoň se poznáme .... Jinak já jsem z centra :slight_smile:
9. čer 2012 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojte holky. Jsem na tom uplne stejne. Bydlim v Ostrave Mariankach uz rok,ale porad tady nikoho neznam. Pritel je taky v praci..Je mi 24. :slight_smile:
15. srp 2012 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jejda holky škoda, že už nebydlím v Ostravě, bydlela jsem tam od narození a posledních 6let přímo v centru, ale už jsem fuč. Do centra jezdívám s dětma často, tak kdybyste některá chtěla sednout někde na kafe nebo zajít někam do parku není problém. :slight_smile:
15. srp 2012 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky taky se přidávám.....pocházím z ostravy ale 6 let jsem tu nebydlela...teď jsem zpátky a taky mi chybí staří kamarádi.....ráda s vámi někam zajdu
15. srp 2012 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahojky, to znám, bydlím v Ostravě přes rok a z toho jsem už půl roku doma těhotná a začíná mi z toho pěkně hrabat, protože manžel je celý den v práci.
16. zář 2012 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, mám podobný problém..od doby co jsem začla pracovat a kámošky šly na VŠ a já pak i porodila,jsem o ně přišla.Jsem pracující,malej ve školce ale už nás nebaví trávit volný čas o samotě.Hledáme opravdové kamarády . Těch falešných jsme si užili dost :o/
29. říj 2012 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@smuffynka Ahoj, smuffynko. Ráda bych se tě zeptala, zda-li máš ještě prostor pro seznámení se mnou a stát se kamarádkou. Budu ráda za jakoukoliv odpověď.
Těším se, Martina alis Ridge
30. led 2013 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojki taky jsem na mateřské dovolené,tedy už rodičovské,a už mi bude pomalu i končit,a byli jsme s malým pořád sami,a tak mě kamarádka jednou zatáhla do RC Kaštánek,je v Ostravě Porubě,zastávku za teskem na škole ukrajinská,ale jinak Rc jsou i jinde,ale my jsme začali chodit tam ,nejdříve jen na cvičení jednou týdně ,po půl roce mě holky přesvědčili a začala jsem dělat služební maminku a nemůžu si to vynachválit,zaprvé Vojtíšek je tam maximálně spokojený,vyhraje si ,příjde do kontaktu s ostatními dětmi,a já příjdu taky na jiné myšlenky,takže spokojenost na obou stranách.Sice pro nás je to třeba z ruky,protože jezdíme z Hrabůvky ale jsem maximálně spokojeni,a protože ted nás bude zase hodně odcházet už kvůli práce,tak se budou příjmat nové služební maminky.Tak třeba návrh jak si spříjemnit rodičovskou dovolenou.A najít nové kamarády.
30. led 2013 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@kasa Ahojki, jsi moc milá, že jsi zde napsala a dala nápad jak se seznámit a přijít k novým lidičkám. Jen musím upřesnit, že se zatím snažím otěhotnět a tak ten klokánek zatím, nejspíš pro mě není.
Každopádně si to budu pamatovat a těšit se, že v budoucnu bych se zajímala.
Děkuji za všechny z nás kdo potřebujeme povzbudit.
Myslím, že máš v profilu, že se také snažíš otěhotnět, ale už po druhé, tak držím palečky!!!!
31. led 2013 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj mam taky takový problem,spolužačky jsou někde jinde a ja zustala da se říct sama jen par znamých ale na svěřévání to není.Jsem z Ostravy- bělského lesa a těší mě jsem Veronika.
Myslím si,že ten napad sejít se a dát si kavičku pokecat si není špatný,jestli se něco takového tady rozjedná určitě se ráda zúčastním
31. led 2013 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ridge díky a taky držím pěstičky,jinak se jmenuji Petka,mám tedy 2,5 letého syna Vojtíška a ted se snažíme tedy o druhé,tak uvidíme,jinak v červnu návrat do práce.
1. únor 2013 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky holky, my jsme zatím s přítelem v Praze, ale budeme se stěhovat do Ostravy, teda v to doufám, protože mám TP v srpnu a v Ostravě máme oba zázemí..takže vás ráda uvidím buď ještě s miminkem v bříšku nebo jak už bude na světě :wink: musím říct, že kamarádky na ostravsku mám, ale málokdo z mého okolí má děti..z těch kamarádek jsem nějak téměř mezi prvníma a to mi bude brzy 27 let.. stěhovat se budeme do Mariánských Hor, akorát musím přemluvit přítele, že nejsou důležité jen peníze, ale i zázemí, co nabízí rodina, to je spojené i s hlídáním, pozorováním dítěte jak roste a jak často bych asi s mimi byla u rodiny, když bychom zůstali v Praze..
1. únor 2013 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj maminky, taky hledam spriznenou dusicku :wink: , mam 2 dvouapul lete slecny
26. únor 2013 ve 23:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, vsechny vas tady zdravim. Zrovna jsem se pristehovala do Ostravy a nikoho tady moc neznam, tak kdyby se neco naplanovalo urcite bych se rada pripojila. Nase miminko se ma narodit v kvetnu.
8. bře 2013 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Já se mezi vás taky přidám, sice bydlím mimo Ostravu - v Hati,ale na Dubině a v Hrabůvce mám rodinu, do centra jezdívám taky :slight_smile:, teď když už snad bude venku tepleji nebude problém do Ostravy dojet, mám jinak tři děti :slight_smile:
8. bře 2013 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky, také se ráda přidám. V Ostravě bydlím už déle, ale krom pár lidí z práce tu téměř nikoho nemám. Chybí mi nějaká maminka na procházky a popovídání. Budu se těšit. Klára
12. bře 2013 v 09:00  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ajojky holky mám 2 měsíční holčičku. Mé kamarádky miminko nemají, proto máme rozdílné zájmy a byla bych ráda kdybych se mohla s nějakou maminkou seznámit a občas zajít na procházku, výlet nebo jen tak na pokec na kafe. Jsem většinu týdne sama s malou doma, protože tatínek je v práci. Bydlíme ve Svinově blízko svinovského nádraží takže pokud by se tady našla nějaká mladá maminka budu jen ráda
15. bře 2013 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@joanynka
@lula2
@klarke
@rominaa ostravčky - písněte antosek, já taky nikoho neznala a dnes jsme měli první srazík a druhý se chystá na příští týden :slight_smile: přidá vás do skupiny ostravaček
15. bře 2013 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jetynka Ahoj, já bydlím v Bohuslavicích, což je do Hati, jako když kamanem hodíš. Moc ráda bych se s tebou seznámila. Mám 14 měsíční dcerku. Co myslíš :wink: ?
18. bře 2013 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@lilibeth ahojky no jasně rádi vás poznáme :slight_smile:, napiš kdyžtak do IP :slight_smile:
19. bře 2013 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@lula2 ahojki malá je ještě malá ,ale určitě až povyroste zkuste někdy kouknout do RC Kaštánek,je to na zastávce třebovická ,takže od svinova kousíček,a jsou tam kurzy už od miminek a i hernička je přizpůsobene dětem od zhruba tří měsíců,já jsem vlastně v té době tam začala taky s Vojtíškem chodit ,a už 2 roky a čtvrt tam dělám služební maminku,a právě tam mám převážně všechny kamarádky,malý je tam spokojený,já taky jsem mezi ostatníma maminkami s dětmi a našla jsem si tam spoustu kamarádek.Tak jen takový tip.
19. bře 2013 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
my tam býváme každou středu odpoledne.
19. bře 2013 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@kasa Tak děkuji za tip určitě navštívíme, ale pokuď říkáš že je to tam pro děti až od 3 měsíců tak to hold budeme muset ještě měsíc počkat.
19. bře 2013 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@lula2 no mužeš i dříve,chodí tam i maminky a mladšími dětmi a na to cvičení s námi chodila tehdy maminka s malou holčičkou po šestineděli,jen já,protože jezdíme do kaštánku až z Hrabůvky MHD tak jsem jezdila až od 3 měsíců,měla jsem dříve strach o malého,at někde něco nechytne.Takže jsem začala chodit mezi lidi až po prvním očkování,za to ted jsme v kaštánku pečení ,vaření a na všech různých akcích pro děti.
19. bře 2013 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek