• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledá se kamarádka z Ostravy s dítětem i bez :)

25. října 2015 
Ahojte holky, bydlím v Ostravě asi rok a půl a moc jsem kamarádky prozatím neřešila, ono svým způsobem na to ani nebyl čas...práce, domácnost, přítel, rekonstrukce, zabydlování...a tak nějak to uteklo... Teprve až teď mi dochází, že mi chybí nějaká kamarádka, se kterou bych si mohla o všem popovídat, ať už o těhotenství, nebo o běžném životě...Momentálně jsem v 16. týdnu těhotenství, termín porodu máme okolo 20. září. :slight_smile:
7. dub 2013 v 07:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem taky z OV-Bělský les. A také 16tt:slight_smile:. mám už 5letého prcka. Neznám tady nikoho, kromě pár lidí z práce. taky bych se ráda seznámila. momentálně hledám maminky, které by se mnou chodily na těhu cvičo(nejlip bazen). Přidala by se některá?
7. dub 2013 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simi_86 a ze které části jsi?
8. dub 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jsem z ostravy mariánských hor a mám třítýdenního chlapečka a ráda bych poznala nějakou maminku na společné procházky s kočárkem, posezení a popovídání. v ostravě bydlím sice celý život, ale bohužel nemám mezi kamarádkami nikoho s malým dítětem a . tak se budu těšit, že poznám kamarádky nové :wink: jana
25. dub 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antosek
Ahoj:slight_smile:
Já jsem na tom podobně. Na škole jsem měla jak se říká přátel na život a na smrt celkem tři. Vždycky jsem vyrůstala s klukama, víc si s nimi rozuměla a proto nehledala víc kamarádek. Skoro všechny se mi rozprchly po světě, jen jedna je vdaná a má dvě malé děti a část žádný.Mám jedno dítko. V 16 se mi narodil syn, jako poslední možnost mít dítě jsem souhlasila. Dnes má skoro osm, takže mám "nejhorší za sebou" :grinning: Znám ten pocit, který popisuješ a proto budu ráda když se ozveš:slight_smile:
Klára
25. čer 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, je tady ještě někdo aktivní??
5. lis 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla bych se seznámit s mamčou s dítkem, dětmi podobného věku, ale mohou být klidně i mladší ( starší:slight_smile:)... Jsem sama, je mi 37 let a mám 6letého kluka, jsme z Ostravy - Hrabůvky... Těším se na odpovědi :slight_smile:)
4. led 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky hledám nějakou maminku s dítkem. Bydlíme v Ostravě Zábřehu, kousek od Bělského lesa. Je mi 27, mám 7letou dceru a na přelomu července a srpna čekáme miminko. A také do naší rodiny patří pejsek. Radá bych se seznámila s maminkou na procházky s podobně starými dětmi. Až se to narodí, tak i s kočárkem. :slight_smile: Budeme se těšit
3. bře 2014 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata, já jsem na tom stejně... zjistila jsem že nemám tu, na kterou se nemůžu 100% spolehnout :( Najednou se všechny začaly stěhovat do Prahy :frowning2: Taky bych chtěla nějakou novou kámošku, je mi 24 a jsem z Ostravy Zábřehu. Tak kdyby jste některá měla zájem. Ozvěte se :slight_smile:
13. dub 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, je tato skupina este aktivna? :slight_smile: ja som sa pristahovala do ostravy za priatelom pred par mesiacmi a zatial tu okrem neho nemam nikoho na kavu, pokec atd... je mi 22 a som zo zabrehu, deti zatial nemame, budem rada ak sa ozvete :slight_smile:
15. črc 2014 v 11:35  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (40. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bbubble Ahoj. Já teda nevím jestli je tato skupina ještě aktivní, ale také hledám kamarádky v Ostravě. Bydlím s přítelem v centru. Je mi 22 stejně jako tobě :slight_smile:. Pokud bys teda chtěla zajít na kafe tak mi napiš na mail. sokolova.katerina91@gmail.com
18. srp 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jsem z Ostravy Zábřehu a hledám dobrou kamarádku. Měla jsem jich hodně... ale jak přišlo miminko .....A všem šlo jen o akce. Tak s poznají kamarádky:frowning2:...má někdo stejný problém?:slight_smile: je mi 24 a mám14m syna:.) NAPIŠTĚ BUDU RÁDA:slight_smile: tomy69@seznam.cz
25. říj 2015 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek